>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 21-22.04.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Haha, no i co ze Porto przegrało, zagrali jak amatorzy, mówi sie trudno, tu dyskusje powinno sie prowadzić przed meczem, jak chcesz z siebie robić guru, bo trafiłeś Bayern, to moze tez wypowiedz sie na temat swoich wtop, bo jakoś słabo idzie jak na Vipa.
Ah ten ból dupki. Pisałem przecież przed meczem co o tym wszystkim myślę, odnosiłem się także do Twojego tekstu na temat zaślepienia, czyli gry na Bayern. Nie robię z siebie guru i nigdy nie robiłem to po pierwsze, po drugie tak jak już wspomniałem wcześniej odniosłem, się do tego co wypisywałeś przed meczem, gdzie napalałeś się jak gówniarz, a po meczu oczywiście jak ostatnia ***** nie dałeś minusa przy swoim typie. Ta zaczepka na końcu to już w ogóle kompromitacja z Twojej strony. Bo co to ma do tego o czym była mowa? Coś tam ukrywam? Nie rozliczam przegranych kuponów? Fakt ostatnio mam słabszy moment tylko co z tego? To znaczy, że już nic nie wiem i nie mogę się wypowiadać?
 
H 902

hank

Użytkownik
Ah ten ból dupki. Pisałem przecież przed meczem co o tym wszystkim myślę, odnosiłem się także do Twojego tekstu na temat zaślepienia, czyli gry na Bayern. Nie robię z siebie guru i nigdy nie robiłem to po pierwsze, po drugie tak jak już wspomniałem wcześniej odniosłem, się do tego co wypisywałeś przed meczem, gdzie napalałeś się jak gówniarz, a po meczu oczywiście jak ostatnia ***** nie dałeś minusa przy swoim typie. Ta zaczepka na końcu to już w ogóle kompromitacja z Twojej strony. Bo co to ma do tego o czym była mowa? Coś tam ukrywam? Nie rozliczam przegranych kuponów? Fakt ostatnio mam słabszy moment tylko co z tego? To znaczy, że już nic nie wiem i nie mogę się wypowiadać?
To Ty zacząłeś, wiec Ci odpowiedziałem, moze niepotrzebnie, z mojej strony wszystko, piona i pozdro.
 
onos 28

onos

Użytkownik
No tak nie chcesz, ale jednak gdy okazało się, że typ siadł podwójnie to dopiero wtedy napisałeś. Mimo że po dodaniu mojego postu, który odnosił się do Twoich argumentów, byłeś zalogowany jeszcze kilkanaście minut. Widziałem bo czekałem, czy będziesz bronił swoich racji czy też nie. Daję sobie uciąć rękę, że gdyby Twój typ nie wszedł to nawet nie postawiłbyś ⛔ przy nim. Milczałbyś jak Hank, który taki był pewny Porto, tylko że on przynajmniej pisał coś przed meczem.A i jeszcze jedno, niby typ Ci siadł podwójnie ale sam podkreślałeś, że zagrasz trochę bardziej asekuracyjnie, czyli awans. To, że sobie pewnie dograłeś na live to już mnie mało obchodzi. Więc jak się z czymś nie zgadzasz, to pisz przed a nie po.
Nie wiem czy wiesz ale zyjemy w czasach smartfonow i innego shitu gdzie mozna sie podlaczyc w kazdej chwili, w kazdym miejscu i niekoniecznie wylogowac :grin::grin::grin:. A ja typuje sobie dorywczo i nie siedze non stop na forum takze przedstawilem swoj typ i tyle. Na niczym wiecej mi nie zalezalo. Jestes niezlym typerem, a prezysz sie po jednym nietrafionym meczu jakbys przegral caly swoj dorobek.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja tylko przedstawilem swoj punkt widzenia aby podzielic sie z innymi uzytkownikami tego forum a ty wyleciales jak rumun po zasilek z tekstem ze czesc moich slow nie ma wiekszego sensu. Po meczu okazalo sie ze jednak typ wszedl dosyc luzno bo o awans Realu nie martwilem sie nawet przez chwile wiec po co drazysz temat zamiast przyznac ze po prostu nie miales racji albo w ogole sie nie wypowiadac.
A z ta reka, to raczej bys juz jej nie mial. Z drugiej strony czasami lepiej jest przemilczec swoja porazke niz dalej upierac sie przy swoim. ????
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale zyjemy w czasach smartfonow i innego shitu gdzie mozna sie podlaczyc w kazdej chwili, w kazdym miejscu i niekoniecznie wylogowac :grin::grin::grin:. A ja typuje sobie dorywczo i nie siedze non stop na forum takze przedstawilem swoj typ i tyle. Na niczym wiecej mi nie zalezalo. Jestes niezlym typerem, a prezysz sie po jednym nietrafionym meczu jakbys przegral caly swoj dorobek.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja tylko przedstawilem swoj punkt widzenia aby podzielic sie z innymi uzytkownikami tego forum a ty wyleciales jak rumun po zasilek z tekstem ze czesc moich slow nie ma wiekszego sensu. Po meczu okazalo sie ze jednak typ wszedl dosyc luzno bo o awans Realu nie martwilem sie nawet przez chwile wiec po co drazysz temat zamiast przyznac ze po prostu nie miales racji albo w ogole sie nie wypowiadac.
A z ta reka, to raczej bys juz jej nie mial. Z drugiej strony czasami lepiej jest przemilczec swoja porazke niz dalej upierac sie przy swoim. ????
No bo nie miała sensu.:grin: I jeżeli nadal nie rozumiesz o co mi chodziło, to świadczy to tylko o tym, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja najlepsza strona. I jeżeli nadal nie widzisz różnicy miedzy meczem Bayernu a Realu i osłabieniami w stosunku do poziomu rywali, to jesteś po prostu idiotą i tyle w temacie.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Mam prawo do wlasnej interpretacji tych zdazen i jesli wedlug mnie w obydwu meczach, kontuzje graly taka sama role jesli chodzi o awans jednych czy drugich to dlaczego nazywasz mnie idiota? Mam wrazenie ze mecz Ci nie wszedl w ostatnich minutach i nie mozesz tego przezyc. Jestes strasznie irytujacym kolesiem ktory za bardzo sie stresuje nietrafionym typem :cool:
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Mam prawo do wlasnej interpretacji tych zdazen i jesli wedlug mnie w obydwu meczach, kontuzje graly taka sama role jesli chodzi o awans jednych czy drugich to dlaczego nazywasz mnie idiota? Mam wrazenie ze mecz Ci nie wszedl w ostatnich minutach i nie mozesz tego przezyc. Jestes strasznie irytujacym kolesiem ktory za bardzo sie stresuje nietrafionym typem :cool:
No tak masz prawo i przecież Ci nie zabraniałem go wyrażać. Tak samo ja mam prawo napisać coś odnośnie Twojego postu, gdzie nie masz racji i to zrobiłem.
Zrozum że tu nie chodzi o ten nie trafiony typ, bo to nie pierwszy i nie ostatni, nie gram od wczoraj żeby płakać bo nie weszło, tylko o to, że nie masz racji co do tego porównania. W meczu Bayernu, nie było widać tych ubytków bo Bayern jest co najmniej półkę wyżej od Porto. W meczu Real aż takiej różnicy poziomów drużyn nie ma bo to czołówka tej samej ligi. Oczywiście może Ci się wydawać, że tak jest bo Real siedział praktycznie cały czas na połowie Atletico, tylko że to wynikało z taktyki Atletico. Real przeważał, dominował ale brakowało konkretów, mecz był nudny, brakowało pomysłu w akcjach ofensywnych, krótko mówiąc brakowało z przodu Benzemy, który nawet jak ma słabszą formę i nie strzela bramek to potrafi wykreować akcję bramkową, zagrać niekonwencjonalnie itp. Hernandez to inny typ zawodnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom