>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów 03.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Czas na ćwierćfinały piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po bardzo emocjonujących meczach 1/8 na placu boju zostało już aby 8 drużyn, a od finału dzieli ledwo 4 spotkania.
Druga seria spotkań we środę. Chyba trochę mniej ciekawe pary niż we wtorek, ale to jest ćwierćfinał LM więc tu już słabych drużyn być nie powinno. Pary: Real - Galatasaray oraz Malaga Borussia Dortmund.
Real po ciężkich bojach wyeliminował Man Utd, tym razem los był dużo bardziej łaskawszy bo skojarzył Królewskich z Galatą. Warto jednak nadmienić, ze rewanż rozgrywany będzie w Turcji, a tam raczej łatwo nie będzie. Dodatkowo dochodzi znakomita dyspozycja strzelecka Buraka Yilmaza, który wraz z Ronaldo przewodzi stawce na króla strzelców LM. Każdy inny wynik niż awans Realu będzie sensacją, ale w piłce już nie takie cuda się działy więc wszystko jest możliwe.
W drugim spotkaniu Malaga u siebie podejmie Borussię Dortmund. Ładnie nam się prezentuje debiutant LM, najpierw awans z pierwszego miejsca z trudnej grupy, potem wyeliminowanie faworyzowanego Porto i to jeszcze po złym wyniku z pierwszego meczu. Ale czy Borussia, która już chyba wszystkie karty postawiła na LM nie będzie za silna dla &quot;Kopciuszka&quot; z Hiszpanii? Bo tak chyba w tym gronie Malagę można nazwać. Zobaczymy, czy nasze trio pomoże BVB w awansie do półfinału.
Oferta WilliamHill:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1

dimitrij

Użytkownik
Skąd taki kurs na Real to mnie zastanawia. Czy na prawdę wszyscy skazują Galatasaray na srogą porażkę?
// Teraz dopiero tak spojrzałem i Real przecież gra u siebie. Jednak pomijając to, mogli by dać ciut większy kurs na królewskich ???? .
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Jak dla mnie to i tak wysoki, ja spodziewałem się 1.10 nawet, niby nazwiska są w Galacie, ale to już nie ci sami piłkarze co kiedyś, może Burak Yilmaz coś ustrzeli, ale przewiduje z 6/7:1 w dwumeczu, dla mnie ogromnym zaskoczeniem będzie jak Galata chociaż na chwilę sprawi problemy Realowi (chodzi i problemy w awansie do półfinału), jedyna szansa na to że Galata nie zostanie w obu meczach rozbite to wysoka porażka w Madrycie i w rewanżu Real pewnie trochę im odpuści.
 
viller 0

viller

Użytkownik
A co sądzicie o typie 0-15 w meczu remis ? ;) po zacnym kursie 1.40. Galatasaray będzie się bronił i wydaję mi się , że wytrzyma opór realu madryt chociaż przez te 15min. ????
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Zwycięzca tego dwumeczu wydaję się oczywisty, więc ja skupię się na innej rzeczy: kartki.
Alonso i Ramos są w Europie zagrożeni zawieszeniem za kartki, więc szkoleniowcy i zawodnicy będą mogli mądrze wykorzystać tę sytuację. Sprawa jest prosta: 2/3:0 w 80 min. meczu dla Królewskich i zawodnicy wg mnie będą chcieli się wyczyścić z kartek, w rewanżu absencja i wracają cali (a przede wszystkim czyści) i zdrowi na mecze półfinałowe.
Typy:
Xabi kartka @ 3,75 ✅
Ramos kartka @ 4,0
✅
Wszystko z Unibet i liczę na duży ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Real Madrid - Galatasaray A.S; Real Madrid -1 @ 1,42 [10/10] 3:0 izzi ✅
Ponownie Liga Mistrzów, ponownie opisuję mecz mojego klubu, czyli Realu Madryt. Mam nadzieję, że równie skutecznie co spotkanie z Manchesterem United na Old Trafford. Zaczynamy.
Typ, jak widać po prawdopodobieństwie, jakim to określiłem - wydaje mi się bardzo, ale to bardzo klarowny. Owszem, kurs być może nie jest zbyt zachęcający jak na tą fazę Ligi Mistrzów, jednakże różnicę pomiędzy oboma zespołami dostrzeże chyba największy laik.
Każdy zna Real Madryt - drużyna, z 9. Pucharami Europy, mająca obsesję na punkcie &quot;La Decimy&quot;, w tym sezonie kieruje wszystkie siły na elitarne rozgrywki europejskie. Ostateczne niepowodzenie w lidze stało się faktem już w grudniu, tak więc Real musiał wykreślić Primera Division z listy swoich priorytetów, co spowodowało rozdzielenie sił na Copa del Rey i Ligę Mistrzów właśnie. Jako, że sytuacja w rozgrywkach pucharowych w Hiszpanii została uspokojona do maja - 100% sił jest wkładane w Champions League. Liga ma obecnie wymiar utrzymywania rytmu meczowego i nie jest żadnym wyznacznikiem - tak więc nie należy brać pod uwagę ostatniego remisu z Realem Saragossą. Wystarczy spojrzeć na to, że na ławce zostali pozostawieni tak kluczowi zawodnicy, jak: Coentrao, Xabi Alonso, Khedira, Di Maria czy Ozil. Oczywiście nie powinno to mieć usprawiedliwienia dla takich graczy jak Kaka, Modrić czy Essien - ale mimo wszystko - pierwsza grupa zawodników ma ogromny, powiedziałbym - przeogromny wpływ na grę Królewskich. Styl gry Królewskich pewnie każdy interesujący się futbolem zna. Madryt najlepiej czuje się w grze z kontry, atak pozycyjny oczywiście kuleje - ale w tym meczu nie powinien mieć on dużego wpływu - powiem o tym w akapicie dotyczącym Galatasaray. Pomimo słabego spotkania Ozila z Saragossą to wydaje się, że złapał formę na najważniejszą część sezonu - w meczu z Barceloną w Copa del Rey czy w dwumeczu z United prezentował się naprawdę dobrze. Nie trzeba również pisać o Terminatorze, Predatorze, jakim jest Cristiano Ronaldo, dla którego będzie to pojedynek nie tylko z drużyną ze Stambułu, ale także z Burakiem Yilmazem, który ma równo 8 trafień w LM - tyle samo, co Cristiano Ronaldo. Ciągle niepokoi gra Benzemy i Higuaina, chociaż ten drugi na Old Trafford nie zawiódł. W Champions League zdecydowanie lepiej prezentuje się Di Maria, aniżeli w lidze, gdzie brakuje mu motywacji? Nie wiem, być może. Oczywiście kolejnym faktem przemawiającym za Królewskimi jest atut własnego boiska i chęć wyrobienia odpowiedniej zaliczki przed wylotem na Turk-Telekom Arena.
Jeśli chodzi o Galatasaray - drużyna ze Stambułu nazywana jest &quot;Turecką Barceloną&quot; ze względu na styl, jaki prezentują - długie utrzymywanie się przy piłce i większość akcji prowadzona atakiem pozycyjnym. Zawodnicy, jaki trener (wybitny fachowiec - Fatih Terim) twierdzą, iż nie wyrzekną się swojego stylu, co oczywiście działa na korzyść... Realu Madryt. Królewscy uwielbiają oddawać piłkę przeciwnikowi, co przeważnie powoduje groźne kontrataki. Wiele ekip z Primera Division przed wyjazdem na Santiago Bernabeu prezentowało buńczuczne wypowiedzi, jednak zazwyczaj nie kończyło się to zbyt dobrze. Obecnie do oglądania tureckiego lidera przyciągają dwie supergwiazdy, które zostały zakupione podczas zimowego okienka transferowego - Wesley Sneijder i Didier Drogba. Mimo wszystko zawodnicy nie prezentują formy, do jakiej przyzwyczaili w latach poprzednich. Co prawda Holender zdecydowanie poprawił swoją grę od czasów jego schyłku w Mediolanie, jednakże to nie ten Sneijder który prowadził Inter Mediolan do Triplete. Z kolei Drogba jest zawodnikiem zdecydowanie gorszym od tego z czasów Chelsea, chociaż takich umiejętności, jak instynkt strzelecki zawodnik nigdy się nie pozbywa - tak więc trzeba mieć na niego uwagę. Mimo wszystko prawdziwymi liderami tej drużyny są Selcuk Inan i wspomniany w poprzednim akapicie - Burak Yilmaz. Pierwszy zawodnik jest nazywany &quot;Tureckim Xavim&quot;, miałem okazję rozmawiać z pewnym Turkiem, kibicem Galaty, który zdecydowanie chwalił owego zawodnika. Burak Yilmaz jest w najlepszym dla zawodnika wieku i osiągnął niesamowitą formę, jest w ogromnym gazie. W ostatnim meczu ligowym zdobył 2 bramki i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Na niekorzyść Lwów działa również brak odpowiedniej przewagi w lidze - mają tylko 4 punkty przewagi nad drugim Fenerbahce, co powoduje maksymalną koncentrację na meczach ligowych. Warto właśnie odnotować, że w ostatnim meczu ligowym zagrał praktycznie cały podstawowy skład - może nie licząc Alberta Riery. Ostatnim punktem, przemawiającym za Realem Madryt jest obrona Galaty. Formacji obronnej Galatasaray bardzo często brakuje koncentracji, co nie napawa optymizmem przed wyjazdem na Santiago Bernabeu - na tym stadionie wystarczy 30 sekund dekoncentracji, podczas których Real może zabić nie tylko mecz, jak i dwumecz.
Po przedstawieniu wszystkich argumentów uważam, że Real wygra spotkanie zdecydowanie. Myślę, że zobaczymy swoisty nokaut, z perspektywy kibica Królewskich uważam, iż wygrana mniej niż 2 bramkami będzie rozczarowaniem. Madryt jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu, uderza nie tylko w półfinał, jak i w zwycięstwo w Lidze Mistrzów, także nie ma opcji na pomyłki. Myślę, że zobaczymy podobny wynik, jak w ćwierćfinale z roku 2011 - 4:0 z Tottenhamem, ewentualnie 3:0 z 1/8, z tego samego roku - Olympique Lyon.
Na dokładkę powiem, iż defensywa Realu nie prezentuje nadzwyczajnej formy, także duża możliwość, że zobaczymy bramkę Galatasaray. Wynik 3:1 jest prawdopodobny, także przedstawiam kilka pobocznych typów dla ryzykantów:
-BTS @ 1,85 - Galata zawiodła, chociaż może gdyby karny... ⛔
-Over 3,5 @ 1,85 -
Jak wyżej ⛔
-Over 4,5 @ 3,05 -
Dla ryzykantów... no ale &quot;my fault&quot; ⛔
-Real Madrid -2 @ 2,2
✅
Pozdrawiam i polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Zwycięzca tego dwumeczu wydaję się oczywisty, więc ja skupię się na innej rzeczy: kartki.
Alonso i Ramos są w Europie zagrożeni zawieszeniem za kartki, więc szkoleniowcy i zawodnicy będą mogli mądrze wykorzystać tę sytuację. Sprawa jest prosta: 2/3:0 w 80 min. meczu dla Królewskich i zawodnicy wg mnie będą chcieli się wyczyścić z kartek, w rewanżu absencja i wracają cali (a przede wszystkim czyści) i zdrowi na mecze półfinałowe.
Typy:
Xabi kartka @ 3,75
Ramos kartka @ 4,0
Wszystko z Unibet i liczę na duży ✅
Podpisuję sie w stu procentach pod tym typem! Obaj zawodnicy już przed meczem rewanżowym z Man Utd byli zagrożeni, ale jednak wtedy nie zakartkowali, więc dzisiaj to musi nastąpić.
Wiadomo The Special One lubi kombinować i już pewno swoim zawodnikom udzielił instrukcji odnośnie wyczyszczenia kartek przed ewentualnym, ale jak wszyscy wiedzą pewnym połfinałem. Kursy już lekko spadają, czyli brać póki jeszcze są na fajnym kursie.

edit: Jesli ktos chce to zagrac to polecam Expekt obecnie najwyzsze kursy na te zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jutro o godzinie 20:45 na Santiago Bernabeu Real Madryt w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów podejmował będzie Galatasaray Stambuł. Faworyt? A co to za pytanie wogóle ... Oczywiście gospodarze. Mimo że jest to 1/4 finału tych elitarnych rozgrywek to oddsmakerzy wychodzą z założenia, że Turcy znaleźli się tam całkowicie przez przypadek bo jak inaczej uznać wystawione kursy w granicach 1.15 na Blancos? Nie przeczę, że Real jest zdecydowanym faworytem jednak gra na nich po takim kursie mija się z celem. Ale zostaje jeszcze jedno pytanie. Czy przejadą się po gościach niczym walec? Tutaj odpowiem: moim zdaniem nie. Jose Mourinho narzeka na słabą dyspozycję strzelecką swoich zawodników. Rzeczywiście, na tyle sytuacji co są w stanie stworzyć skutecznością nie grzeszą. Pocieszeniem na pewno jest fakt, że goście praktycznie w każdym meczu tracili przynajmniej bramkę a więc o solidnej obronie nie może być mowy. Gorzej, że to samo można powiedzieć o linii defensywnej Realu. Patrząc na te rezultaty nie dziwią mnie niskie kursy na overy, ale faktycznie wiele za tym przemawia. Jednak pozwoliłem sobie potrzeć na wyniki Galatasaray w dwumeczu z Manchesterem. Na wyjeździe przegrali tylko 1:0 a u siebie wygrali 1:0. Czyżby wychodziło na to że jak chcą to potrafią? Jutro mimo odważnych zapowiedzi trenera, że zagrają swój styl, trzeba spodziewać się iż to gospodarze częściej będą zagrażać bramce gości. Natomiast przyjezdni będą musieli uważnie grać w defensywie. Dlatego uważam, że trzeba zastanowić się nad grą wysokich overów lub ewentualnie pomyśleć w drugą stronę i poszukać np. under 4,5 bramki. Z innych typów na które zwrócę uwagę, są na pewne te na liczbę kartek. Mecz o wysoką stawkę, szczególnie dla gości. Dlatego nie sądzę, by przeszło im przez myśl cofać nogę. W przypadku Realu, jak już to zostało wspomniane Alonso i Ramos są zagrożeni pauzowaniem a więc istnieje szansa, że będą chcieli odpokutować w rewanżu w Turcji. Oceniając ogólnie ten mecz wydaje mi się, że najpewniejszą propozycją jest właśnie gra na liczbę kartek.
Moje propozycje:
Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.) więcej niż 3,5 (bwin 1.6 ) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: Malaga zdobędzie gole w obydwu połowach
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Uważam, że Malaga jest drużyną niedocenianą, a Borussia mimo wszystko trochę za bardzo przecenianą. Malaga w tej edycji Ligi Mistrzów spisuje się bardzo dobrze. Wygrali oni swoją grupę nie przegrywając żadnego spotkania, a w następnej rundzie wyeliminowali faworyzowane FC Porto wygrywając na własnym boisku 2:0 i strzelając gole w obydwu połowach. Gra na własnym boisku jest naprawdę bardzo solidna w wykonaniu Malagi. W grupie na trzy mecze u siebie Malaga w dwóch z nich strzelała w obu połowach: z Zenitem i z Anderlechtem. W meczu z Porto Malaga też strzeliła w obu połowach. Borussia u siebie, a Borussia na wyjazdach to dwie różne drużyny. Na wyjeździe Borussia traci sporo bramek. W tej edycji LM BVB tracili gole w każdym wyjazdowym meczu, a z Realem Madryt i z Szachtarem stracili bramki w obu połowach. W Bundeslidzie Borussia też sporo traci na wyjaździe. Widzi mi się tutaj wynik coś w stylu 2:2 lub 3:2 dla którejś z drużyn, stąd typ na to, że Malaga strzeli w obu połowach wydaje mi się dobrym pomysłem.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Galatasaray
Typ: Powyżej 2.5 bramki oraz Powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2.87
Bukmacher: WilliamHill

Real Madryt, to przez wielu zespół przypisywany już do zwycięstwa całej Ligi Mistrzów, w lidze nie jest po ich myśli i od dawna dają do świadomości co jest dla nich najważniejsze... :wink: Obok Malagi, Galatasaray jest najsłabszą drużyna na tą chwilę w rozgrywkach... jednak Galata ma swoją &quot;tajną&quot; broń... Drogbe i Sneijdera. Real u siebie będzie chciał wygrać z nawiązką, wiadomo... później wyjazd do Turcji, gdzie kibice potrafią stworzyć piekło i ponieść swoich piłkarzy do niesamowitych wyczynów. Dlatego stawiam w tym meczu na powyżej 2.5 bramki, Real będzie kontrolował raczej grę w tym meczu, ale jakaś szybka kontra i wspomniani przeze mnie Drogba i Sneijder mogą to wykorzystać. Dla gości jest to prawdopodobnie mecz o wszystko... Przy akcjach ofensywnych powyżej 12 rzutów rożnych nie powinno być problemem :smile:
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Typów na Real raczej nie ruszam, bo kursy bardzo słabe. Zgadzam się natomiast, że inny wynik niż wygrana Realu kilkoma golami będzie sporą niespodzianką.

Zgodzę się z 5xharoldx5, że Malaga jest niedoceniana. Malaga przede wszystkim bardzo dobrze funkcjonuje jako drużyna. Pellegrini potwierdza, że jest świentym trenerem i postawi wyciągnąć z zespołu to co najlepsze. Wyników obu drużyn w ostatnim czasie nie będę opisywał, bo większość osób je zna. Malaga, mimo kryzysu finansowego po &quot;odejściu&quot; szejków, bardzo pozytywnie zaskakuje. Zamierzam skorzystać z okazji - kursów u buków i kolejny raz spróbować zarobić na niedocenianej drużynie. Borussia to drużyna, która woli atakować. Również jest świetnie poukładana i zgrana. Wg mnie linia obronna Borussi ostatnio zawodzi, robi zbyt wiele błędów. Wpływ na to mają na pewno częste urazy Hummelsa, oraz problemy zdrowotne Piszczka. Zapowiada się dosyć ciekawe widowisko, powinniśmy zobaczyć trochę bramek. W BVB niepewni występu są Schmelzer i Błaszczykowski, ich brak byłby sporym osłabieniem (obaj pojechali do Malagi, mimo złamanego nosa u Niemca i urazu pachwiny Kuby). Malaga bez osłabień.

TYPY:
Malaga over 1.5 @3.0 bet365⛔
over 2.5 @2.0 bet365
⛔
mecz mocno rozczarował
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
jednak Galata ma swoją &quot;tajną&quot; broń... Drogbe i Sneijdera.
Czy widziałeś może ile ta tajna broń zdobyła w Lidze Mistrzów bramek dla Galaty?
Podpowiem - ja sam strzeliłem dokładnie tyle samo co oni razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 6

oxidosis

Użytkownik
Kurs 3,0 na zwycięstwo Realu w stosunku 1:0, 2:0 bądź 3:0 czy też kurs 3,4 na zwycięstwo Realu w stosunku 2:1, 3:1 czy 4:1 są naprawdę fajne, nie sądzicie? Jeden z tych wyników będzie niemalże na pewno, więc można zagrać oba typy i fajnie wyjść na plus..
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia
Typ: Obydwie drużyny strzelą bramkę: TAK
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Podobnie jak koledzy wyżej uważam, że jutro zobaczymy otwarty mecz. Gram jednak bezpieczniej- mój ulubiony BTSik. ???? Borussia w tej edycji przechodzi samą siebie- przecierałem oczy ze zdziwienia podczas ich meczów grupowych z gigantami z Madrytu i Manchesteru, oraz podczas rewanżu z Szachtarem. Piękna ofensywa gra jednak nie idzie w parze z żelazną obroną. Dużo baboli, które mam nadzieję Malaga wykorzysta. Jednak myślę, że drużyna Kloppa będzie chciała sobie zapewnić przewagę przed rewanżem w Dortmundzie. Wynik 1:2- tak to widzę. Dodatkowo pograłbym tu na bramkę Lewandowskiego - nie tylko ze względu na patriotyzm, ale także niesamowitą formę strzelecką. Trzymam kciuki, by Borussia zameldowała się w półfinale.
Co do drugiego meczu to oczywistym typem jest typ na kartki Ramosa i Alonso.
Oprócz tego polecam Real -2,5- zawodnicy są zmotywowani, będą chcieli sobie zapewnić spokojny wyjazd do gorącej Turcji. Jose jest zmotywowany, żeby zdobyć upragnione Champions League; nie zaryzykuję i Galatasaray zostanie zmiażdżony. Liczę na pełną dominacje- polecam typ- Real obie połowy ilość bramek +1,5: TAK Bramkę na 99% zdobędzie CR7- w końcu Messi dzisiaj trafił :d
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Według mnie warto zagrać zdarzenie , że Łukasz Piszczek zdobędzie gola. Kurs wynosi 10,50 w bwin. Nasz reprezentant jest ostatnio w wysokiej formie (2 bramki w kadrze oraz ostatnie trafienie w Bundeslidze). Znając styl gry Borussi, to właśnie Piszczek będzie napędzał ataki a jak wiadomo jest On częstym gościem w polu karnym rywali , więc o bramkę tym bardziej jest łatwiej. Warte ryzyka jak dla mnie
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Real Madryt - Galatasaray over 10,5 rożnych 1,71 Fortuna
Real myślę , że nawet sam może pokryć tą linię. Wiadomo , że Ronaldo odda kilka strzałów które mogą być wybite na rożne, wiadomo też, że sporo Real dochodzi skrzydłami do bramki rywala. Galata jak patrzyłem po meczach, to też zawsze chociaż 3 rożne w meczu miała. Mecz zakładam , że będzie szybki i sporo akcji ofensywnych po obu stronach dlatego też widzę tutaj over rożnych.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
PSG over 2,5 karki 2,20 ✅Bet365
Wiadomo jak ciężko gra się przeciwko szybkim i świetnie wyszkolonym Katalończykom, o spóźnioną interwencję łatwo. Niektórzy wręcz wychodzą z założenia, że trzeba postawić twarde warunki gry, zaostrzyć pojedynek, 5 minuta meldunek, 20 minuta meldunek...:wink:. Żeby zneutralizować Barcę trzeba zagrać twardo, blisko, nie dać im się rozpędzić, wybijać z rytmu, niekoniecznie przepisowo. Jednego kandydata do żółtka już mamy, Zlatana - złapał 7zółtych kartek. Do tego dochodzi niepokorny Veratti - 13 kartek. Zatem dwóch. Kolejni w klasyfikacji są Lavezzi, Matuidi i Van Der Wile, wszyscy trzej są w przypuszczalnej &quot;11&quot;. Po takim kursie, myślę, że warto spróbować.
kontynuuję kartki

Real over 1.5 żółtej kartki 2,37
Bet365
Tym razem nie ma co się rozwodzić, krótka piłka. Ramos i Alonso przypuszczalnie mają się oczyścić przed półfinałem, zatem powinni pokryć overka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Z mojej strony mam nadzieje, ze pewniaczek
Real Madrid - Galatasaray - Total Yellow Cards - Over 3.5 @ 1.60 Marathon
Koncowa faza pucharu, nie ma zadnego oszczedzania i jest gra na maksa, czuje, ze w dzisiejszym meczu moze byc ostro, bo jedyny sposob, by Galata cos wywiozla z Madrytu to ostra walka od poczatku do konca, cos na styl Ukraincow z Polakami, we wczorajszych meczach padlo odpowiednio
8 i 5 zoltych kartek, mysle, ze dzisiejsze 4 w Madrycie to bedzie czysta formalnosc bo fajnym kursie.
Polecam.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Co do tych typów na kartki chciałbym dodać , że sędzią meczu Real - Galatasaray będzie Svein Oddvar Moen .
Może mieć to znaczenie w kontekście poniższych informacji:

Moen vs Cristiano Ronaldo: http://realmadryt.net/news/Ulubiony-sedzia-Cristiano-na-Real-Galatasaray-16971

Statystyka sędziego Norweskiego: http://www.soccerbase.com/referees/referee.sd?referee_id=1144&amp;season_id=142.

Co prawda w ostatnich dwóch meczach Ligi Mistrzów dawał dużo kartek jednak w pozostałych rozgrywkach już tak kolorowo nie jest.

To prawda , że Real będzie cisnął i goście mogą łapać kartki a taktyka z Ramosem i Xabim Alonso to wróżenie z fusów i nie można być pewnym tego także dla mnie to trochę ryzykowne grać kartki w tego typu pojedynkach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Malaga - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Duzo typow jak zwykle w TP na LM ale nie ma jeszcze typu na Malage co mnie bardzo dziwi. O wiele bardziej cenie pilkarzy z Malagi niz Niemcow. Zakochanie Polakow w BVB nie zna granic a tam poza wyjatkami typu Gotze czy Reus nikogo ciekawego nie ma. Klopp swietnie ten zespol poukladal ale dotychczas w LM spisywali sie kiepsko. Poprzedni sezon skonczyl sie kompromitacja. W tym juz wyjscie z grupy jest mega sukcesem a teraz awansowac moze tylko zespol z Hiszpanii. Dortmund nadal nie jest dojrzala druzyna, ktore moze robic takie wyniki. Pelna wpadek w lidze, sporo na wlasnym boisku. Sa tylko tlem dla Bayernu. Jak mozna w meczu wyjazdowym faworyzowac druzyne z trzema slabymi Polakami, srednimi obroncami jak Hummels, Subotic, Santana, przecietna pomoca gdzie chociazby Sahin byl za slaby na PD i Anglie, o ataku nie wspomne. Ten facet nadaje sie tylko na karne z San Marino. Malaga ma znakomita kadre, przypomne bo chyba niektorzy zapomnieli jaka wartoscia dysponuje Pellegrini: Dudu, Saviola, Santa Cruz, Toulalan, Baptista, Isco, Iturra, Lugano, Demichelis, Portillo, Camacho, Willy i inni. Nie robmy zartow, to Malaga jest faworytem w tym meczu i do awansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom