>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów 03.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do meczu Real - Galata
Przy agresywnej grze obydwóch zespołów można pograć over kartkowy 4 1,9 bet365 real jak zawsze będzie szaleć na połowie galaty i przy szybkich kontrach galata wyłapie kartki z drugiej strony galata zapewne będzie grać dzida na buraka a faule głównie będą na Drogbie wszystko też zależy od wyniku ????
Do tego overek rzuty rożne 10,5 1,7 bet365
Granie 1x2 nie mają większego sensu
Malaga - BVB
Również overek kartkowy 4,5 2,05 bet365 . Gospodarze mają genialnego Isco na którym BVB wyłapie kartki również w obronie ogromne problemy gdzie wypadł HUMMELS oraz prawdopodobnie Schmelzer ( chociaż jest powołany ) po drugiej stronie przy szybkich kontrach BVB def pomocnicy często zatrzymują faulem przeciwnika Toulalon czy Iturra .
Co do gry 1x2 przynajmniej dla mnie nie ma co grać dużo zależy jak będzie się spisywać obrona mistrzów Niemiec .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Malaga v Borussia Dortmund
Borussia Dortmund 0,0,-0,5 kurs: 1,975 buk: Bet365 ⛔(POŁOWA STAWKI) (edit po meczu: No pospała sobie Borussia + zmęczenie po Stutgarcie + mnóstwo zmarnowanych okazji)
No nie mogę się zgodzić z koleżanką Roxanne. Nie chodzi o żadne zapatrzenie na Polaków. To po prostu świetna drużyna. Nie są żadnym tłem dla Bayernu, są dla nich godnym przeciwnikiem. Puchar - przegrali, owszem 0:1, ale tylko 0:1. W innym meczu ligowym było już 1:1. Czasami mają wpadki, ale to się zdarza każdemu jak Barcelonie z Celtikiem czy Bayernowi z Arsenalem. Z kolei Malaga wspięła się na wyżyny z Porto i wygrała, sam ich wtedy grałem bo wyżej stawiam ligę hiszp. od portugalskiej. Jednak tu w mojej ocenie nie dadzą rady wygrać. Może być jeszcze remis, dlatego typ z podpórką.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Malaga - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Duzo typow jak zwykle w TP na LM ale nie ma jeszcze typu na Malage co mnie bardzo dziwi. O wiele bardziej cenie pilkarzy z Malagi niz Niemcow. Zakochanie Polakow w BVB nie zna granic a tam poza wyjatkami typu Gotze czy Reus nikogo ciekawego nie ma. Klopp siwetnie ten zespol poukladal ale dotychczas w LM spisywali sie kiepsko. Poprzedni sezon skonczyl sie kompromitacja. W tym juz wyjscie z grupy jest mega sukcesem a teraz awansowac moze tylko zespol z Hiszpanii. Dortmund nadal nie jest dojrzala druzyna, ktore moze robic takie wyniki. Pelna wpadek w lidze, sporo na wlasnym boisku. Sa tylko tlem dla Bayernu. Jak mozna w meczu wyjazdowym faworyzowac druzyne z trzema slabymi polakami, srednimi obroncami jak Hummels, Subotic, Santana, przecietna pomoca gdzie chociazby Sahin byl za slaby na PD i Anglie, o ataku nie wspomne. Ten facet nadaje sie tylko na karne z San Marino. Malaga ma znakomita kadre, przypomne bo chyba niektorzy zapomnieli jaka wartoscia dysponuje Pellegrini: Dudu, Saviola, Santa Cruz, Toulalan, Baptista, Isco, Iturra, Lugano, Demichelis, Portillo, Camacho, Willy i inni. Nie robmy zartow, to Malaga jest faworytem w tym meczu i do awansu.
No większych bredni nie czytałem. Zazwyczaj szanuję opinię innych typerów, no ale obok czegoś takiego nie można przejść obojętnym...
Dla mnie szczytem głupoty jest pisanie, że prócz Gotze i Reusa nikogo wartościowego w BVB nie ma. Koleżanko, Gundogan ostatnio bramka w reprezentacji Niemiec, Bender zawodnik ocierający się o kadrę - niedoceniany odkurzacz, Błaszczykowski ma forme konia w tym sezonie. Lewandowski? Najlepszy strzelec Bundesligi, co mecz zbiera dobre noty od Kickera. Piszczek? Oglądnij mecz Borussii chociaż jeden.
Trójka słabych Polaków.... Nie wiem czy to nierozgoryczenie po fatalnym meczu z Ukrainą, ale przesadzasz grubo...
A co do średnich obrońców Borussii to już w ogóle pojechałaś. Hummels jeden z najbardziej zdolnych stoperów młodego pokolenia, jak nie najbardziej zdolny. Barcelona monitoruje jego poczynania, ale BVB go nie sprzeda. Subotic gra w 1 składzie mocnej Serbii. Schmelzer reprezentant Niemiec, ale akurat jego uważam za najsłabsze ogniwo.
No i kolejne śmieszne stwierdzenie co do kiepskiej gry BVB w LM. Jedyna drużyna bez porażki w obecnej LM i kiepsko gra/.?Wybacz, ale ????
Co do Bayernu i jego dominacji, to już wczoraj pokazali na JUventusie jak są mocni. Przewaga nad BVB w lidze o niczym nie świadczy.
Stawiaj sobie 1 śmiało, sam odpuszczam ten mecz, dla mnie jest no bet, no może po za obie drużyny strzelą, ale uzasadnienia pisz normalne, a nie brednie, które nie pokrywają się z rzeczywistością.
edit: już poprawione, przepraszam Roxanne za ten faux pas ????
Jakby co, Roxi to jest ona i nie jest kolegą tylko koleżanką jak coś ;)/Konrad
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Malaga - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Duzo typow jak zwykle w TP na LM ale nie ma jeszcze typu na Malage co mnie bardzo dziwi. O wiele bardziej cenie pilkarzy z Malagi niz Niemcow. Zakochanie Polakow w BVB nie zna granic a tam poza wyjatkami typu Gotze czy Reus nikogo ciekawego nie ma. Klopp siwetnie ten zespol poukladal ale dotychczas w LM spisywali sie kiepsko. Poprzedni sezon skonczyl sie kompromitacja. W tym juz wyjscie z grupy jest mega sukcesem a teraz awansowac moze tylko zespol z Hiszpanii. Dortmund nadal nie jest dojrzala druzyna, ktore moze robic takie wyniki. Pelna wpadek w lidze, sporo na wlasnym boisku. Sa tylko tlem dla Bayernu. Jak mozna w meczu wyjazdowym faworyzowac druzyne z trzema slabymi polakami, srednimi obroncami jak Hummels, Subotic, Santana, przecietna pomoca gdzie chociazby Sahin byl za slaby na PD i Anglie, o ataku nie wspomne. Ten facet nadaje sie tylko na karne z San Marino. Malaga ma znakomita kadre, przypomne bo chyba niektorzy zapomnieli jaka wartoscia dysponuje Pellegrini: Dudu, Saviola, Santa Cruz, Toulalan, Baptista, Isco, Iturra, Lugano, Demichelis, Portillo, Camacho, Willy i inni. Nie robmy zartow, to Malaga jest faworytem w tym meczu i do awansu.
To jakaś prowokacja, żart czy coś w tym stylu? Jeśli nie to jest to po prostu gigantyczny stek głupot. Żeby moderator wypisywał takie brednie to jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.
Nie jestem fanem Borussi, nawet ich nie lubię. Ale każdy kto ma chociaż małe pojęcie o piłce wie, że Borussia miażdży Malagę niemal na każdej pozycji. A już argument, że Dortmund nie jest dojrzały - tak, bo dojrzała jest szejkowa Malaga. Dortmund w tym sezonie gra w LM kapitalnie, byli lepsi od City, Realu i Szachtara. Malaga wyszła z dużo łatwiejszej grupy i wyeliminowała Porto tylko dzięki temu, że w pierwszym meczu drużyna z Portugalii raziła nieskutecznością. Wiec polecam oglądać mecze i nie pisać analiz pod typ.
A ode mnie dzisiaj:
Malaga - Dortmund | Dortmund DNB | 1,51 (fortuna)
Real - Galata | powyżej 10,5 rożnych | 1,71 (fortuna)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
Real Madrid - Galatasaray
Real Madryt -1,5 HA ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 5/10
Zwycięzca tego meczu może być tylko jeden i jest to na pewno Real Madryt. Trudno się spodziewać innego wyniku na Santiago Bernabeu niż wysokie zwycięstwo gospodarzy. Galatasaray i tak w tej edycji LM miało sporo szczęścia do losowanych drużyn jak kiedyś (2011 rok) APOEL z Cyrpu. To jednak aktualnie Real ze swoją formą nie pozostawia złudzeń, muszą ten mecz wygrać i zapewne będą chcieli przed wyjazdem do Turcji mieć pewną zaliczkę bramkową. Na papierze są lepsi pod każdym względem, grają u siebie, są przed wielką szansą na półfinał LM. Trudno znaleźć jakiś argument za drużyną z Turcji.
Wynik: 3:0 ✅
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Chciałbym tylko zauważyć, że w Betssonie kurs na over 10,5 rzutów rożnych w meczu Real-Galata to 1.95, czyli o niebo wyższy od większości podawanych tu przez Was. To oczywiście tylko podpowiedź dla tych, którzy mają konto w Betssonie ???? do typu się przychylam, pzdr.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Konrad, przy okazji uświadamiania ogółu o płci Roxy mógłbyś zadbać o poziom dyskusji i wywalić wszystkie brednie, a minimum to upomnieć słownie Rox za prowokację... to że ona jest polką nie oznacza że inni nie mogą być Polakami, bo przypadkowo zapomniała o shiftcie w tym jednym słowie...
No chyba że powrót do modów dostarczył jej niesamowitych sił i postanowiła prowokacyjnie wywołać dyskusję ????
a zawsze powtarza, żeby dyskutować na argumenty... :]
aczkolwiek jedno trzeba przyznać - kursy są nieco śmieszne... value to coś w stronę gospodarzy, bo na pewno nie Borussia...
to jest jej punkt widzenia więc wiesz. Każdy ma swoje zdanie i nie zabronie Roxi niczego;)/Konrad
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Malaga CF - Borussia Dortmund
Malaga CF - Borussia Dortmund
Typ: 1X
Kurs: 1,70
Pinnacle

Wiele napisane przez kolegów już o tym spotkaniu i opinie jak widzę bardzo różne. Według mnie faworytem powinna czuć się Malaga. Zespół z Hiszpani gra u siebie, w tej edycji LM przegrał tylko jeden mecz - na wyjeździe z Fc Porto 1:0. Widać iż zespół stawia na puchary a trener Pellegrini potrafi poukładać odpowiednio klocki.
Taktyka drużyny gospodarzy będzie prosta - zagęścić środek pola i opierać grę na mocnych skrzydłowych : Baptista, Joaquin. Taki sposób gry z Borussią może okazać się bardzo skuteczny. Jeśli drużyna Niemiecka będzie próbowała stwarzać sobie sytuację i napotka taki napór w środkowej strefie boiska to wątpie by Lewandowski miał dziś wiele sytuacji bramkowych. Malaga to zespół zdyscyplinowany taktycznie nawet lepiej od Borussi. Owszem Borussia ma dwóch wirtuozów w ofensywie w postaci Reusa i Götze jednak Malaga nie ustępuje gdyż świetnie kreuje gre Isco. W dodatku Malaga posiada zawodników dużo bardziej doświadczonych : Demicheliss,Saviola,Baptista,Toulalan - Ci gracze w LM mieli okazje grać już wiele lat i dziś zgranie i doświadczenie może zaprocentowac. Borussia ma problem z Kubą i Schmelzerem.Podobno ten drugi wyraża chęc zagrania w masce. Jednak brak Hummelsa na środku będzie dużym osłabieniem. Nie mam nic do Santany i Suboticia jednak Savioli mogą nie upilnować.

Oto przewidywane składy na dzisiejszy mecz:
Malaga C.F.
Wyjściowa jedenastka: Caballero - Gamez, Demichelis, Weligton, Antunes - Toulalan, Iturra - Joaquin, Isco, Baptista - Saviola
Trener: Pellegrini

Borussia Dortmund
Wyjściowa jedenastka: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Santana, Schmelzer (Großkreutz) - Gündogan, Bender - Błaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Ławka rezerwowych: Langerak - Kirch, Halstenberg, Leitner, Großkreutz, Kehl, Sahin, Hofmann, Bittencourt, Schieber
Niepewni występu: Schmelzer, Błaszczykowski
Nie zagrają: Hummels, Owomoyela
Trener: Klopp

Obsada sędziowska: sędzia meczu - Eriksson; asystenci: Klasenius, Wärnmark; sędziowie za bramkami: Johannesson, Strömbergsson, sędzia techniczny: Wittberg
Zagrożeni kartkami: Iturra, Demichelis, Weligton, Sánchez, -
Widzów: 28.963 (komplet)

Fakt iż to Borussia jest faworytem w mediach bardzo pasuje gospodarzą . Niech goście kreują grę a Malaga pokaże jak mocna jest z kontry.
Według mnie Malaga wygra to spotkanie jednak zabezpiecze się podpórką. Z FC Porto pokazała ta drużyna charakter , więc z Borussią ma równie duże szanse. Borussi będzie ciężko zdobyć bramkę w tym meczu a stawianie jej jako hegemona obok Realu i Barcelony jest nie na miejscu , gdyż tej drużynie wiele brakuje do tych zespółów szczególnie w ataku pozycyjnym.

Malaga-Borussia 0:0. Typ wszedł należy być szczęśliwym. Dobrze jest czasem bezpieczniej zagrać jeśli bukmacher oferuje dobry kurs. Borussia mogła ten mecz wygrać jednak po dwóch sytuacjach Goetze stwierdzili , że rozstrzygną to w Dortmundzie. Żeby tylko nie przejechali się na takim rozumowaniu bo gol strzelony przez Malagę w rewanżu postawi ich pod ścianą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Też nie mogę przejść obojętnie obok tego co napisała koleżanka Roxanne i w 100% zgadzam się z kolegami draginhio i Scyth. Dotychczas w LM Borussia nie spisuje się kiepsko a fenomenalnie (czytaj mecze z Realem Madryt czy Manchesterem City) ! A jeśli już przypominasz ten świetny skład i siłę Malagi to odsyłam do meczu z FC Porto na Estadio Do Dragao gdzie Ci świetni piłkarze hiszpańskiego klubu zostali wręcz zmiażdżeni a przez cały mecz wyglądali jak dzieci we mgle, które nie wiedzą co tu robią i jak się w to gra:razz: a mecz był tak jednostronny jak finał Ligi Mistrzów z 2009 gdzie Barcelona z dziecinną łatwością ograła ManUtd. Pzdr ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kazdy ma prawo do swojego zdania, myslenie inne niz ogolu nie jest prowokacja tylko wlasnym zdaniem, ktore mozna wyrazac. Wiedzialam, ze zaraz obroncy BVB sie pojawia ale to nie moze powodowac, ze inni nie moga wypowiadac sie krytycznie o tym zespole.
Poprzedni sezon w LM byl katastrofa. W tym jest zdecydowanie lepiej ale to nadal nie jest druzyna na powalczenie o wygranie LM czy tez polfinal. Jesli widzicie tu prowokacje to trudno. Takowej nie ma.
To co dla kogos jest &quot;szczytem glupoty&quot; dla innego jest jego wlasnym przemysleniem na podstawie meczow. Sam nie zgadzasz z tym, napisz swoje zdanie zamiast atakowac w taki sposob. Inwektywa daleko nie zajedziesz.
Wedlug Ciebie nie mam pojecia o pilce ok i co mi do tego? Podaje typ, kto chce wezmie, kto nie chce nie wezmie, po to jest forum dyskusyjne, sadzisz, ze kazdy ma grac tak jak Ty i uwazac tylko Ciebie za esperta? ????
Jakby tak bylo zapewne bylbys juz milionerem i na kanarach saczylbys drinki z palma. Moderator ma takie same prawo do analizy i wlasnego zdania jak inni, w regulaminie nie ma czegos takiego jak pisanie bzdur i za to jakas kara, inaczej 99% wpisow na tym forum nie mialoby racji bytu, starczy chociazby przeczytac Twoje &quot;analizy&quot;. Nie sa najwzyszej jakosci.
Nie rozpoczal sie jeszcze pierwszy mecz a juz jezdzicie po mnie i po Maladze, a moze dajcie te mecze rozegrac? Moze pogadamy jak na tle Malagi zagrali ci gracze majac jakis obraz a nie przed. Teraz mozna wszystko napisac, jaki to cudowny Bender jaki to cudowny X i Y. Mnie to nie bawi. Nie sa cudowni. Sa przecietni i bedzie im bardzo ciezko wygrac z Malaga.
Czyli wniosek jest prosty mozecie grac tylko BVB i wychwalac ich, wszystko inne bedzie PROWOKACJA. Pamietajcie ????
Zachecam do szerszego otwarcia na mysli innych, spojrzenia ludzi na mecze. Chyba, ze juz osiagneliscie wszystko, jestrescie Bogami Zakladow, milionerami, ktorzy wiedza wszystko, po co wiec przebywacie na forum i klocicie sie z jakas niby prowokatorka? ????
W tym wpisie nie bylo nawet pol zdania prowokacji tylko wlasne mysli przed meczem z Malaga. Mam do tego prawo obojetnie czy mod czy nie mod. Postawa naszych reprezentantow kadrze jaka jest kazdy widzi, nie chcesz nie krytykuj ale nie masz prawa komus zabronic takiej a nie innej oceny sytuacji. Nie ma w tym wpisie ani obrazy dla graczy albo dla trenera sztabu czy innych userow na forum. Gdzie ten wpis nie jest zgodny z reg. forum? Ale dla fanow BVB prowokacja ok ... niech tak bedzie poczekamy na wyniki.
PS. moze jeszcze dopisze slowo konkretnie bo widze, ze malo kto zrozumial.
Argumenty przemawiajace za Malaga przeciw BVB, ocena meczu w punktach:
- wlasne boisko
- dobry sklad i trener
- malo kontuzji brak tylko Eliseu
- przyzwoita forma
- praktycznie czwarta sila w mocnej lidze za Barca Real Atleitco dla mnie Valencia i oni 4-5
- bardzo dobry mecz na ciezkim terenie z Rayo
- swietna linia pomocy
- klopoty kadrowe BVB
- przecietna gra wyjazdowa w pucharach
- slabszy atak
- problemy w obronie
- sporo wpadek w poszczegolncyh meczach
- ciezkie spotkanie z VfB i mocno oklepani pilkarze gosci
- forma niektorych graczy bvb nie za wysoka (lewy, gross, schmelzer, bender i inni)
To nawet nie jest mecz dla mnie 50 na 50 a kurs na 1 jest 3,60 moge sprobowac czy 3-4 krzykaczy z Fb mi tego zabroni piszac, ze to okropna prowokacja i tak mozna? Nie potrafie zrozumiec jak mozna grac sredniaka europejskiego za 2,2 w LM na takim trudnym terenie. Moze to jest jakas prowokacja? ???? BVB w PD moze by w 10 byla.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Co do meczu Real - Galata nie trudno zgodzić się z przedmówcami, że w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Niemniej jednak Galate stać w Madrycie na strzelenie bramki i taki też typ zaryzykuje. Dlaczego?
Galatasaray mimo, że jedna ze słabszych drużyn w ćwierćfinałach, to cały czas drużyna niewygodna dla rywali. Wyszli z grupy rzutem na taśmę, ale potrafili tam wygrać choćby z Manchesterem United. Prócz wyjazdowego meczu z MU i wpadki w domowym meczu z Bragą, w dotychczasowych meczach LM zawsze znajdowali drogę do bramki rywali. Tak też było i w dwumeczu z Schalke.
W lidze Galata na 12 meczów w tym roku, 10 razy kończyła mecz z dorobkiem bramkowym. Ich atak wygląda okazale z Yilmazem najlepszym strzelcem LM na czele.

Real Madryt, który jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu traci sporo bramek. W 15 ostatnich pojedynkach na wszystkich frontach Królewscy stracili bramkę w 12 spotkaniach. Do &quot;zera&quot; wygrali ligowe mecze z Valencią, Getafe i Rayo. W fazie grupowej LM stracili w każdym meczu przynajmniej jednego gola, tak też było w dwumeczu z MU.

Uważam, ze Real wygra to spotkanie, ale nie do 0. Co za tym idzie moje typy na mecz:
Real Madryt - Galatasaray Stambuł BTS, typ tak, kurs 1.75 bwin⛔
Galatasaray Stambuł strzeli bramkę? typ tak, kurs 1.70 bwin⛔
Real Madryt wygra do 0? typ nie, kurs 1.70 bwin⛔

W drugim meczu środowym zmierzą się ekipy Malagi i Dortmundu. Kompletnie nie wiem jakim wynikiem zakończy się to spotkanie i ciężko wskazać mi faworyta tego meczu. Pasuje mi tu remis, bo Malaga jest niezwykle groźna na swoim stadionie. Za grosze zagram X, za więcej BTSa. Malaga jest w stanie strzelić gola Borussen, tym bardziej że nie zagra w meczu Hummels, a Schmelzer wystąpi prawdopodobnie w masce na twarzy ( złamany nos). Santana choć ostatnio gra na dobrym poziomie, to czasem robi babola, który może otworzyć drogę do bramki Weidenfellera. No i przede wszystkim magiczny Isco, który potrafi strzelić niesygnalizowanie nie do obrony.
Borussia natomiast ma na tyle wystarczającą jakość w ofensywie, że ich zerowy dorobek bramkowy po tym meczu jest mało prawdopodobny. Lewy w formie, Reus lekko zablokowany strzelecko w lidze, w LM trafia. W każdym meczu dochodzi do sytuacji, jeśli wykaże się opanowaniem, też ma szansę trafić. Do tego Gotze i Kuba ( o ile zagra ) też potrafią zaskoczyć rywala.
Malaga - Borussia Dortmund BTS, typ tak, kurs 1.70, bwin⛔????
Malaga - Dortmund połowa meczu lub koniec spotkania, typ X, kurs 1.65, bwin✅
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
- klopoty kadrowe BVB
- przecietna gra wyjazdowa w pucharach
- slabszy atak
- problemy w obronie
- sporo wpadek w poszczegolncyh meczach
- ciezkie spotkanie z VfB i mocno oklepani pilkarze gosci
- forma niektorych graczy bvb nie za wysoka (lewy, gross, schmelzer, bender i inni)
Jakie kłopoty kadrowe ? przecież nie zagra tylko Hummels
Przeciętna gra na wyjazdach w pucharach ? zwycięstwo z Ajaxem i remisy z Man City, Realem i Szachtarem po naprawde świetnych meczach. To BVB kontrolowało przebieg tych spotkan.
Słabszy atak ? niby Reus Goetze Kuba i Lewandowski są gorsi od ataku Malagi ????
Problemy w obronie. Tu można się zgodzic
Sporo wpadek w poszczególnych meczach. To Malaga częściej notuje wpadki, chocby ostatnio 0:2 z Espanyolem u siebie i 0:3 z Betisem
Ciężkie spotkanie z VfB. No ok byli mocno poobijani.
Lewy nie za wysoka forma :p Przecież on strzela w każdym meczu, jeszcze 2 mecze i pobije rekord Gerda Mullera.
Oglądam każdy mecz Borussi i śmiem twierdzic, że są w stanie juz w pierwszym meczu roztrzygnąc ten mecz, zwłaszcza, że stadion Malagi to żadna twierdza nie do zdobycia. Bilans w lidze u siebie 7:4:4, a na wyjezdzie 6:4:4 także jak widac własne boisko to żaden atut.
 
D 0

dam85

Użytkownik
Malaga-Dortmund
Typ:2
Kurs:2,30 Bet365
Mecz pokaże słabości przeciętnej obronny Malagi, która nie została jeszcze przetestowana w tegorocznych rozgrywkach.Gra Dortmundu to nie przypadek wszystko działa z automatu.Obrona gości szczególnie środkowi obrońcy są bardziej zwrotni niż dwójka stoperów Malagi.W formacji pomocy tez uwidacznia się przewaga,która przechylają Gotz i Reus.Branki padną po obu stronach,ale jedna więcej strzela goście.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: Drużyna gospodarzy - Liczba goli: powyżej 1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moim zdaniem można spodziewać się sporo goli, zarówno ze strony gospodarzy jak i gości. Spotykają się ze sobą dwa ofensywne zespoły, które potrafią zdobywać bramki. Malaga jest u siebie bardzo groźna, co udowodniła nie tylko w fazie grupowej, lecz także w 1/8 finału, odprawiając z kwitkiem FC Porto. Oglądałem dość sporo spotkań Borussi Dortmund w tym sezonie i to co na pewno rzuciło mi się w oczy, to dość chaotyczna gra defensywna BVB. We wszystkich ostatnich pięciu spotkaniach ligowych, tracili bramki po prostych błędach. Zerknąłem już na skład przyjezdnych i w podstawowej jedenastce wyjdzie bardzo średni defensor, Felipe Santana, który popełnia wręcz dziecinne błędy i przysparza zespołowi sporo nerwów. Gra dość dobrze przy ofensywnych rzutach rożnych oraz kiedy BVB gra więcej w przodzie, lecz (przynajmniej moim zdaniem), gra bardzo nerwowo i niedokładnie w linii obronnej, która przecież powinna być jego mocną stroną. Jestem pewien, że popełni tego wieczoru jakiś dziecinny błąd, po którym Malaga zdobędzie bramkę.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Analiza Roxanne w stylu EloPeji, ale to jest jej zdanie i nawet jak się z tym nie zgadzacie to nie ma co się aż tak napinać. Też uważam, że dziewczyna nie ma racji, ale nieważne.
Dzisiejszy mój typ to Azjan over 4 żółte kartki w meczu Real - Galata. Oczywiście można twierdzić, że spore znaczenie ma tutaj sędzia, zwłaszcza jego pobłażliwość. Jaki by nie był sędzia to na pewno jest to mecz o wielką stawkę, Turków skazuje się na pożarcie, więc żeby coś ugrać w tym dwumeczu to trzeba już na Santiago Bernabeu pokazać ten pazur i grać na maksa. Real będzie cisnął i jakąś odpowiedzią może być agresywna gra ze strony gości. Również możemy tutaj mieć podobny scenariusz do meczu Arsenal-Bayern, gdzie szybko strzelone bramki przez gości bardzo zdenerwowały Kanonierów, którzy zaczęli kosić Niemców niemiłosiernie.
Taka linia na mecz Turków, gdzie &quot;gorące&quot; głowy odgrywają główną rolę to bardzo nisko. Real też powinien wyłapać jakąś kartkę(zwłaszcza Arbeloa, Khedira). Do tego dochodzi jeszcze ta opcja &quot;wyczyszczenia się&quot; Alonso i Ramosa, w przypadku gdy Real ogarnie kilku bramkową przewagę to jest to bardzo prawdopodobne, że wyżej wymienieni skorzystają z tej opcji. Zresztą Mourinho swego czasu już dawał takie polecenia swoim piłkarzom m.in poprzez naszego Jurka Dudka ????
Typ: Over 4 żółte kartki 1.90 Bet365
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Kazdy ma prawo do swojego zdania, myslenie inne niz ogolu nie jest prowokacja tylko wlasnym zdaniem, ktore mozna wyrazac. Wiedzialam, ze zaraz obroncy BVB sie pojawia ale to nie moze powodowac, ze inni nie moga wypowiadac sie krytycznie o tym zespole.
Oczywiście, że każdy. Tu nie chodzi o krytyczne wypowiedzi o zespole tylko o naginanie faktów i wprowadzanie ludzi w błąd.
Poprzedni sezon w LM byl katastrofa. W tym jest zdecydowanie lepiej ale to nadal nie jest druzyna na powalczenie o wygranie LM czy tez polfinal. Jesli widzicie tu prowokacje to trudno. Takowej nie ma.
A Malaga jest? Twoim zdaniem BVB nie stać na wygranie LM, masz do tego prawo, ale to nie żaden argument przemawiający za Malagą.
Teraz mozna wszystko napisac, jaki to cudowny Bender jaki to cudowny X i Y. Mnie to nie bawi. Nie sa cudowni. Sa przecietni i bedzie im bardzo ciezko wygrac z Malaga.
Na jakiej podstawie tak sądzisz? Może mały argument, ale zawsze:
Wartość piłkarzy BVB: 254.700.000 €
Wartość piłkarzy Malagi: 102.700.000 €
Hummels - podstawowy reprezentant Niemiec
Subotic- podstawowy reprezentant Serbii
Schmelzer - podstawowy reprezentant Niemiec
Piszczek - podstawowy reprezentant Polski
Gundogan - reprezentant Niemiec
Bender - kadrowicz Niemiec, powołania przerwała kontuzja, teraz wraca do kadry
Reus - podstawowy reprezentant Niemiec
Gotze - podstawowy reprezentant Niemiec
Kuba - kapitan reprezentacji Polski
Lewy - podstawowy reprezentant Polski
--------
Sahin - reprezentant Turcji
Kehl -
Leitner - podstawowy reprezentant Niemiec U21
Grosskreutz - w kręgu kadry Niemiec
Bittencourt- podstawowy reprezentant Niemiec U21
Sorki, ale jeśli uważasz, że tym chłopakom brakuje jakości, to nie mamy o czym dyskutować.
Ale dla fanow BVB prowokacja ok ... niech tak bedzie poczekamy na wyniki.
Dla mnie nie jest to prowokacja, tylko naginanie faktów, a fanem jestem BVB długoooo przed Polakami w BVB. I jak zauważyłaś nie stawiam na Borussię w tym meczu.
Argumenty przemawiajace za Malaga przeciw BVB, ocena meczu w punktach:
- wlasne boisko
- dobry sklad i trener
- malo kontuzji brak tylko Eliseu
- przyzwoita forma
- praktycznie czwarta sila w mocnej lidze za Barca Real Atleitco dla mnie Valencia i oni 4-5
- bardzo dobry mecz na ciezkim terenie z Rayo
- swietna linia pomocy
Hehe. To mnie ubawiłaś.
własne boisko ok, niech będzie, że to argument.
dobry skład i trener- tu uważam, że Borussia w ogóle nie odstaje, a nawet zaryzykuje, że ma przewagę.
malo kontuzji brak tylko Eliseu - w BVB brak tylko Hummelsa, reszta może grać.
przyzwoita forma? ok powiedzmy, że się zgadzam
praktycznie czwarta sila w mocnej lidze za Barca Real Atleitco dla mnie Valencia i oni 4-5 - a BVB 2 w Niemczech. To żaden argument
bardzo dobry mecz na ciezkim terenie z Rayo - i co z tego?
swietna linia pomocy - zaskocze Cię, moim zdaniem BVB ma lepszą.
- klopoty kadrowe BVB
- przecietna gra wyjazdowa w pucharach
- slabszy atak
- problemy w obronie
- sporo wpadek w poszczegolncyh meczach
- ciezkie spotkanie z VfB i mocno oklepani pilkarze gosci
- forma niektorych graczy bvb nie za wysoka (lewy, gross, schmelzer, bender i inni)
przecietna gra wyjazdowa w pucharach - ze co? ???? City 1-1, real 2-2, ajax 4-1, donieck 2-2... Gdzie tu widzisz przeciętność/.?
slabszy atak - polemizowałbym
problemy w obronie - zgadzam się
sporo wpadek w poszczegolncyh meczach - ale gdzie? w lidze? Niemniej niż Malaga.
iezkie spotkanie z VfB i mocno oklepani pilkarze gosci - zgadzam się, ale to nie argument
forma niektorych graczy bvb nie za wysoka (lewy, gross, schmelzer, bender i inni) - no wybacz, kompletny stek bzdur.,....
To nawet nie jest mecz dla mnie 50 na 50 a kurs na 1 jest 3,60 moge sprobowac czy 3-4 krzykaczy z Fb mi tego zabroni piszac, ze to okropna prowokacja i tak mozna?
Nikt Ci tego nie zabroni...
Nie potrafie zrozumiec jak mozna grac sredniaka europejskiego za 2,2 w LM na takim trudnym terenie. Moze to jest jakas prowokacja? BVB w PD moze by w 10 byla.
tu już pachnie prowokacją.
Peace ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jakie kłopoty kadrowe ? przecież nie zagra tylko Hummels
Chcesz dyskutowac to sie przygotuj merytorycznie. A Kuba? A Schmelzer skad wiesz jaka dyspozycja? Nawet ciezko tam 4 obronce wstawic jesli MS nie bedzie w 100% sprawny. I tak wlasnie linia def. wyglada najgorzej a tu jeszcze ubytki. Bez Kuby to w pomocy jest tylko Sahin chyba, ze Gross bo przy takiej lawce to kogo ma dac?
Kirch, Halstenberg, Leitner, Grosskreutz, Kehl, Sahin, Hofmann, Bittencourt, Schieber
zaskocze Cię, moim zdaniem BVB ma lepszą.
Zaskocze Cie, moim zdaniem lepsza ma Malaga i co taka dyskusja wniesie? ???? Nic ale widac, ze lubisz potrollowac ????
w BVB brak tylko Hummelsa, reszta może grać.
aby na pewno? ????
praktycznie czwarta sila w mocnej lidze za Barca Real Atleitco dla mnie Valencia i oni 4-5 - a BVB 2 w
To żaden argument
To co jest argumentem skoro nie to? Dla Ciebie nic nie bedzie wiec nie ma sensu dyskutowac ???? Kazdy wpis mozna odpisac &quot;dla mnie to nie argument&quot; i finisz, no to finisz zaden problem ????
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Jeśli Roxanne mój wpis uważasz za trolling to nie mam pytań. Twój przypomina trollowanie 100 razy bardziej niż mój. Koniec dyskusji z mojej strony z użytkownikiem mającym problemy z interpretacją faktów. I nie będę już kontrargumentował bo po co. Piszesz, że ktoś tam wie najlepiej i już powinien być milionerem itd. No tak, szukaj value, wzbogacaj się i bądź mądrzejsza od buków, którzy BVB po fazie pucharowej umieścili na 4 miejscu wzgl kursu do wygrania LM. No ale ty wiesz lepiej.
Bez pozdrowień i do napisania po meczu...
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Malaga-Dortmund
Obie drużyny to stosunkowo niedoświadczone teamy w lidze mistrzów(oczywiscie w tych skladach). Dortmund ostatnio oprócz wpadki z Shalke jest w bardzo dobrej formie. Malaga zaś gra bardzo w kratke. Raz wygrywa z Porto raz przegrywa z Espanyolem. Właściwie nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Jednego się jednak spodziewam:wielu bramek w tym spotkaniu. Obie drużyny mają o wiele lepsze ataki od swoich defensyw. W Borussi dochodzi jeszcze świetna pomoc. Mają wiele młodych talentów którzy z pewnością marzą o zaistnieniu w lidze mistrzów. Niemców cenie w tym meczu o wiele bardziej. Jest to drużyna lepiej ułożona oraz bardziej doświadczona na Europejskiej arenie. Myślę że spokojnie sobie poradzą z drużyna z wielkimi ambicjami ale jednak z brakiem wystarczajacych umiejętności. Mimo iż grają u siebie nie daje im zbyt dużo szans. Kurs na Dortmund z pewnością jest warty pogrania.
W tym meczu proponuje:
Borussia Dortmund 2,15
Over 2,5 1,90
Dortmund i Over 2,5 3,50

Kursy Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom