>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europy (14.04.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

Kursy z ForBet:

Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek. Pozostało już tylko osiem zespołów. Wśród nich Manchester United, który na krajowym podwórku także walczy o miejsce premiowane grą w LM. Taka sytuacja może okazać się szansą dla Łukasza Teodorczyka i jego kolegów. Czy Czerwone Diabły są w stanie wygrać w Brukseli? Czy możemy liczyć na bramkę Polaka?
Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Ajaxem, a Schalke 04. Niemcy w Bundeslidze grają w kratkę, jednak w LE spisują się zaskakująco dobrze. Ajax dopiero w rewanżowych meczach na własnym boisku zapewniał sobie awans do kolejnej fazy z Legią i Kopenhagą. Czy ten naszpikowany talentami zespół wyrzuci za burtę Schalke już w Amsterdamie?
Czy w innych meczach Celta i Lyon są faworytami do zwycięstwa tak jak to widzą bukmacherzy? Czy Francuzów będzie stać na kolejną kanonadę? A może większość ekip losy awansu pozostawi na mecz rewanżowy?
Jakie są Wasze propozycję? Macie już swoich faworytów?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
O 0

obuch88

Użytkownik
Witam Panowie
Ciekawi mnie spotkanie Lyon - Besiktas. Mam wrażenie,że bukmacherzy przesadzają z kursem. Kurs na Lyon oscyluje w granich 1.58,natomiast Besiktas-5.2.Taka stawka na Besiktas przy obecnych wynikach to niezła gratka. Czerwona kartka dla Aboubakar mogła spowodować powstanie takiego kursu,lecz dla mnie to i tak za dużo. Lyon w lidze nie szaleje,natomiast Besiktas ma ładną przewagę punktową.
Jak panowie oceniacie to wydarzenie sportowe?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Besiktas
Typ: 1/1
Kurs 2.40
Buk Sportingbull
Analiza: Już jutro odbędą się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Europejskiej. Lyon na własnym obiekcie podejmował będzie drużynę Besiktasu. To Spotkanie zapowiada niezwykle ciekawie ponieważ Lyon nie licząc ostatniej wpadki z Lorient ( wynik 1:4,ale moim zdaniem spotkanie odpuszczone ) to u siebie jest zespołem niezwykle silnym , który jest w stanie wygrać praktycznie z kazdym, do tego gospodarze grają ładnie ovensywnie oraz widowiskowo, strzelają mnóstwo bramek, oczywiście też trochę tracą,ale w tym meczu nie powinno goli zabraknąć. Besiktas natomiast na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy, na pewno nie wolno im odbierać tego iż potrafi stwarzać sobie sporo sytuacji pod bramką rywala,ale traci tam bramki, przegrane w poprzednich 10 kolejkach z takimi ekipami jak : Karabukspor czy Kasimpasa na pewno morale w zespole nie podnoszą , na to spotkanie mam kilka różnych typów, mysle że podstawowy i zarazem najbardziej prawdopodobny to wygrana zespołu gospodarzy, drugi to typ iż obie zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednym golu i 3 to dokładny wynik 3:1 dla zespołu z Francji, myślę że kwestię awansu zostaną rozstrzygnięte w następnym spotkaniu w Turcji.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ajax - Schalke
Długo się zastanawiałem nad tym typem jednak ostatecznie się zdecydowałem. Ajax na własnym boisku spisuje się wybornie. W lidze ostatnie mecze to pogromy Heraklesa, Twente czy Alkmaaru. Własne boisko przyniosło także awans Holendrom w LE z Legią i Kopenhagą, a ostatnia porażka przydarzyła się w sierpniu. Nie mam wątpliwości, że i tym razem młodej ekipie Ajaxu będzie zależało na wygranej na własnym stadionie, by w rewanżu bronić wyniku. Tym bardziej, że na wyjazdach nie prezentują się najlepiej. Ekipa gospodarzy żądna awansu i sądzę iż mimo rywal jest faworytem do awansu (przez bukmachera) to Ajax zagra w półfinale.
Schalke w LE radzi sobie aż nadto w porównaniu do Bundesligi. Nieraz wyglądają jak inna ekipa porównując ją do meczy ligowych. Na wyjazdach jednak nie spisują się dobrze. W lidze tylko dwa zwycięstwa do tej pory poza domem.
Mecz jest opisywany jako wielki powrót Huntelaara do Amsterdamu, jednak jego dyspozycja niewiele przypomina tą z czasów gry w stolicy Holandii. Sądzę, że raczej to czas młodych kolegów z drużyny Ajaxu. Mecze w LE czasem mają historię którą ciężko przewidzieć dlatego podpieram się DNB po i tak dobrym kursie.
Ajax DNB 1,84 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam Panowie
Ciekawi mnie spotkanie Lyon - Besiktas. Mam wrażenie,że bukmacherzy przesadzają z kursem. Kurs na Lyon oscyluje w granich 1.58,natomiast Besiktas-5.2.Taka stawka na Besiktas przy obecnych wynikach to niezła gratka. Czerwona kartka dla Aboubakar mogła spowodować powstanie takiego kursu,lecz dla mnie to i tak za dużo. Lyon w lidze nie szaleje,natomiast Besiktas ma ładną przewagę punktową.
Jak panowie oceniacie to wydarzenie sportowe?
Siema,pamietam jak sie nakrecilem pare tyg temu jak miala nie grac ta Armata Aboubacar i grali wyjazd u Izraelitow z Beer Sheva i wiadomo co sie stalo z Zydkami. Huraganowe ataki Turasow i Bramkarz zabawil sie w rybaka wyjmujac 3 x z sieci.
Jest to dwumecz wiec moze nie byc overow na dziendobry ale Besiktas stac na bramke,o Aboubacar nic nie wyczytalem jeszcze ,ze nie zagra ale brak jest mistrza Europy znanego poniekad pod nazwiskiem Quaresma. Bts sie klania w takim spotkaniu.Pozdrawiam
Juz wiem ,ze Vincent Aboubacar nas dzis nie uraczy tak samo jak wspomniany kluczowy zawodnik Rocardo Quaresma,wiec sami rozwazcie jak to spotanie typowac,jestem zdanian,ze wobec powyzszych absencji wiekszosc z Was kliknie typ Lyon,zwlaszcza,ze w weekend odpuscili lige w slabym stylu przegrali 1-4 gdzie lacazette i valbuena grali tylko chwile.Lyon powinien skorzystac z braku tych 2 czolowych strzelb Besiktasu,zwlaszcza brak Portugalczyka moze byc widoczny ,jest on wykonawca stalych fragmentow gry i ikona druzyny.O braku pomocnika Erkina nie wpomnialem ,bo nie ma go juz z pol roku
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Anderlecht - Manchester
Typ: BTS
Kurs: 1.82
buk: unibet
Wynik: 1:1 ✅
Przed nami dobrze zapowiadające się starcie. Goście jako faworyt do wygrania tych rozgrywek powinien sobie poradzić z Anderlechtem. Jednak nie będzie to takie łatwe, dlatego wybieram na to spotkanie BTS. Anderlecht wygrał większość ze swoich ostatnich spotkań na swoim terenie. To tu pokonał między innymi dawnego uczestnika Ligi Mistrzów - Zenit Sankt Petersburg 2:0, a od sześciu spotkań jest niepokonany przed własną publicznością. Jeśli ekipa z Belgii przegrywa, to głównie na wyjeździe. Anderlecht ma na tyle duży potencjał, ze powinien strzelić u seibie przynajmniej jedną bramkę United. Brakującego Teodoryczka będą musieli zastąpić Chipciu czy Tielemans. Gra tej dwójki pozwala gospodarzom myśleć o sprawieniu tutaj niespodzianki, a przynajmniej o strzeleniu jednego gola przeciwnikom. United wreszcie pewnie wygrali w lidze angielskiej. Zespół walczący o pierwszą &quot;czwórkę&quot; w Premier League pokonał na wyjeździe Sunderland aż 3:0. Na dzisiejsze zawody do składu powinien wrócić Valencia, a bramki Czerwonych Diabłów będzie strzegł dalej Romero. Jednak w składzie min. z Ibra, Pogba, Rashford czy też Mkhitarian goście powinni bez większych problemów ustrzelić przynajmniej jedną bramkę. Sytuacja Czerwonych Diabłów w lidze sprawia jednak, że drużyna nie może odpuścić tych rozgrywek więc w tym meczu należy się spodziewać wyrównanego starcia.
21:05 Lyon - Besiktas
Typ: 1
Kurs: 1.58
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅

Lyon jest obok Manchesteru United jednym z faowrytów do wygrania tych rozgrywek, u siebie gra dobrze, a tureckie zespoły na wyjazdach zwykle spisują się słabiej niż u siebie. Na dodatek gospodarze w tych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Alkmaar aplikując rywalowi w dwumeczu jedenaście goli, i AS Romę, strzelając jej pięć. Dziś to Lyon jest tu faworytem i jeśli myśli na poważnie o wygraniu tych rozgrywek to w jakimś stopniu powinien sobie w pierwszym spotkaniu nabić zaliczkę w postaci goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ajax - Schalke
...Schalke w LE radzi sobie aż nadto w porównaniu do Bundesligi. Nieraz wyglądają jak inna ekipa porównując ją do meczy ligowych. Na wyjazdach jednak nie spisują się dobrze. W lidze tylko dwa zwycięstwa do tej pory poza domem.
Ajax DNB 1,84 Unibet
Nie neguje typu ale napisales ze Schalke w lidze a Schalke w LE to jakby dwie rozne ekipy a potem dodajesz ze w lidze na wyjezdzie wygrali tylko dwa razy. To u mnie zapala sie swiatelko i sprawdzam jak Schalke zachowywalo sie na wyjazdach w LE i bilans jest ... całkiem dobry ????
5 spotkan: 3 - 1 - 1 (wyrgrali z Nice, PAOK i Krasnodarem, remis z Gladbach, porażka z Salzburgiem). Czyli lepiej na wyjezdzie graja w LE niz w lidze ????
s90/ Dlatego wcześniej napisałem, że &quot;Schalke w LE radzi sobie aż nadto w porównaniu do Bundesligi. Nieraz wyglądają jak inna ekipa porównując ją do meczy ligowych.&quot; Dzięki za przytoczenie statystyk z LE, pozdro ;)
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Lyon - Besiktas - 21:05
Typ: Lyon (- 1 AH)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet

Osobiście uważam, że Lyon oprócz Manchesteru jest jednym z głównych kandydatów do wygrania Ligi Europejskiej. Lyon u siebie jest piekielnie mocny (nie licząc ostatniego blamażu z Lorient), wpakował po kilka bramek Romie, którą uważam także za mocniejszą ekipę niż Besiktas. Dodatkowo ekipa francuska na pewno wie, że Turcja to nieprzyjemny teren dla drużyn z centralnej Europy (chociaż Francuzi poniekąd też żyją na uboczu), ale tak czy siak Lyon będzie chciało sobie zrobić bezpieczną przewagę nad ekipą Besiktasu w którym zabraknie dzisiaj dwóch zawodników, którzy lubią odmieniać losy meczu (Aboubakar i Quaresma). Liczę na pewne zwycięstwo bez straty bramki, tak więc oprócz głównego typu proponuje:

BTS - nie (2,28)
Połowa/Pełne spotkanie - Lyon / Lyon (2,28)
Liczba strzelonych goli przez gospodarzy - over 1,5 (1,44)
Lacazette strzeli i Lyon wygra (2,10)

Wszystko Unibet
 
S 22

sieko

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax - Schalke 04
Typ: 2/bts
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj na &quot;ruszt&quot; wchodzi spotkanie Ajax-Schalke. Widzę sporą część osób, która ostro idzie w Ajax, nie tylko tu na forum, ale również i na grupach facebookowych powiązanych z bukmacherką. Osobiście jestem zdziwiony, że tyle osób kieruje się ku Ajaxowi. Schalke owszem może nie zachwyca na wyjazdach w tym sezonie, jednakże nie da się prównać ekipy z Zagłębia Ruhry w lidze a rozgrywkach europejskich. Schalke w Lidze Europy na wyjeździe przegrała tylko jeden mecz, było to spotkanie z Salzburgiem i to w ostatniej kolejce, kiedy mieli już zapewniony awans do 1/16 LE po 5 wcześniejszych zwycięstwach. Co do wygranych wyjazdowych w tym sezonie LE można wymienić PAOK, Niceę jak również rosyjski Krasnodar. Warto również dodać, iż potrafili wyciągnąć remis w 1/8 finału z Gladbach przegrywając 2-0 do przerwy. Udowodnili nie raz w tym sezonie LE, że są drużyną bardzo solidną i stać ją na wygranie z praktycznie każdą drużyną w tych rozgrywkach. Co do absencji, to w meczu nie zagra Choupo-Moting, Naldo, Baba-Rahman, Stambouli jak również Embolo. Największą stratą niewątpliwie jest Choupo-Moting, to bardzo ważny zawodnik w drużynie z Gelsenkirchen, również przydatny byłby Benjamin Stambouli, jednakże jego jak i reszte nieobecnych da się jakoś &quot;załatać&quot;.
Przejdźmy do Ajaxu. Niewątpliwie na własnym &quot;podwórku&quot; to bardzo groźna drużyna. Chociaż jest według mnie jedno &quot;ale&quot;. O ile w fazie grupowej pokonywała Panathinaikos, Celtę Vigo czy Standard Liege to w fazie pucharowej nie miała już tak mocnych ekip jak Schalke. Męczarnie z Legią, w dwumeczu tylko 1-0 po zwycięskiej bramce na własnym stadionie, jak również wygrana z Kopenhagą, która owszem jest solidną drużyną, ale nie przesadzajmy - nie jest to ekipa najwyższych lotów. Patrząc na spotkania ligowe nie ma co się wypowiadać, ponieważ liga holenderska jest przeciętna, oprócz Ajaxu, PSV i Feyenoordu nie ma tam nikogo, kto mógłby się zbliżyć poziomem do tych trzech drużyn. Jeżeli chodzi o nieobecności w Ajaxie to z pewnością dużym brakiem będzie Lasse Schone, daje on dużą stabilizację w środku pola i jest chyba najlepszym playmakerem drużyny holenderskiej. Niepewny jest również występ młodego bramkostrzelnego napastnika Kaspera Dolberga to także spora strata, ponieważ to piłkarz z największą ilością goli w Ajaxie zarówno w lidze jak i Lidze Europy.
Podsumowując, myślę że Ajax stać na jedną bramkę w meczu, jednakże nie wystarczy to do zatrzymania Die Königsblauen. Uważam, że Schalke to drużyna prezentująca większą dojrzałość boiskową w szczególności w europejskich pucharach i to zaważy o ich zwycięstwie. Dodatkowym czynnikiem jest na pewno ogromna motywacja, ponieważ tylko LE została ich ostatnią &quot;furtką&quot; do europejskich pucharów w następnym sezonie w przeciwieństwie do Ajaxu, który bije się o mistrza w Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax - Schalke 04
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami kolejne emocje tym razem liga europejska. Mecz pomiędzy Ajaxem a Schalke wydaje mi się być najciekawszym meczem. Dziś typuję zwycięstwo Ajaxu + obie drużyny strzelą gola, dlaczego?
Schalke jakoś nie przekonuje mnie grając na wyjazdach, na 10 ostatnich meczy zaledwie 3 wygrane - 1:0 z Mainz w lidze, 3:0 z PAOK w lidze europejskiej oraz 4:1 z Sandhausen w pucharze Niemiec, to by było na tyle ... do tego dochodzą remisy 2:2 z M&#39;gladbach w lidze europejskiej, 1:1 z Koln w lidze i 1:1 z Bayernem w lidze. Prócz 3 zwycięstw ze słabymi drużynami, 3 remisach są jeszcze 4 porażki - 0:3 z Werderem w lidze, 2:4 z M&#39;gladbach w lidze, 0:3 z Bayernem w pucharze Niemiec i 1:2 z Hamburger w lidze. Nie za dobrze to wygląda mimo wszystko, mimo iż Schalke przebudziło się bo początek sezonu mieli katastrofalny.
Jeśli chodzi o Ajax to świetnie grają u siebie, rzadko przegrywają w sumie to na ostatnie 10 meczy nie przegrali ani razu. 9 zwycięstw i 1 remis 1:1 z PSV.
Jeśli Ajax chce walczyć o półfinał MUSI mecz u siebie wygrać bo w Niemczech będą mieli okropnie ciężko by odrobić stratę jeśli powinęła by im się noga u siebie, dlatego muszą od początku zaatakować Schalke.
Moim zdaniem obejrzymy w tym meczu parę goli po obu stronach ale to gospodarze wygrają pierwsze spotkanie.
Jesli chodzi o osłabienia obu ekip to wygląda to następująco:
Ajax - L. Schone i prawdopodobnie K. Dolberg i M. De Ligt
Schalke - A. Baba, B Embolo, Naldo, P. Neumann oraz prawdopodobnie D. Aogo i B. Stambouli
Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam @sieko, naprawdę rzeczowa analiza, poparta argumentami, takie aż chce się czytać. Moim skromnym zdaniem najlepsza w tym temacie na ten moment ;) Ale pozwolę sobie na polemikę i mam nadzieję ciekawą dyskusję, do meczu jeszcze dwie godziny więc mamy czas.

Co do absencji, to w meczu nie zagra Choupo-Moting, Naldo, Baba-Rahman, Stambouli jak również Embolo. Największą stratą niewątpliwie jest Choupo-Moting, to bardzo ważny zawodnik w drużynie z Gelsenkirchen, również przydatny byłby Benjamin Stambouli, jednakże jego jak i reszte nieobecnych da się jakoś &quot;załatać&quot;.
W przypadku Choupo-Motinga się nie zgodzę, że jest to strata dla Schalke. Raczej jest to powód do niezadowolenia dla Ajaxu. Kameruńczyk gra fatalnie, oglądałem ostatnio mecz z Dortumden to się dziwiłem co on robi w pierwszym składzie i dlaczego ławkę grzeje chociażby Konoplianka czy Max Meyer... Chaos to słowo klucz w grze Choupo Motinga, powinien się nazywać &quot;Chaos -Moting&quot; haha.
Ogólnie Schalke w tamtym meczu mi się przez większośc czasu nie podobało. Burgstaller na szpicy to też drwal pozbawiony techniki użytkowej, taki typowy wyrobnik, się dziwię, że w zespole S04 nie widziany ostatnio jest Di Santo, też kontuzja? Bo Bundesligi aż tak nie śledzę mocno więc jak ktoś coś wie na ten temat to chętnie poczytam.

Huntelaar w dyspozycji fizycznej piłkarsko zjada na przystawkę tego Burgstallera umówmy się.

Patrząc na spotkania ligowe nie ma co się wypowiadać, ponieważ liga holenderska jest przeciętna, oprócz Ajaxu, PSV i Feyenoordu nie ma tam nikogo, kto mógłby się zbliżyć poziomem do tych trzech drużyn. Jeżeli chodzi o nieobecności w Ajaxie to z pewnością dużym brakiem będzie Lasse Schone, daje on dużą stabilizację w środku pola i jest chyba najlepszym playmakerem drużyny holenderskiej. Niepewny jest również występ młodego bramkostrzelnego napastnika Kaspera Dolberga to także spora strata, ponieważ to piłkarz z największą ilością goli w Ajaxie zarówno w lidze jak i Lidze Europy.
Akurat mecze Ajaxu obserwuje dość częśto. Lubię ten zespół i wcale nie uważam, żeby dziś ich tak skazywać na pożarcie od razu.
Schalke przeciętnie gra, bardzo. Ich forma jest kiepska moim zdaniem.
Co do jakości ligi holenderskiej to hmm, wiadomo nie można polemizować, żę przewyższa Bundesligę, ale jednak Ajax jakości ma sporo. Brak Schone zgoda to będzie strata. Ale akurat ofensywni piłkarze z przodu na czele z Hakim Ziyech to naprawdę świetna paczka! Ziyech kawał gracza, obecnie Schalke takiego nie ma w swoich szeregach.

Dolberg jest w kadrze meczowej, ale czy zagra nie wiadomo. NAwet gdyby nie zagrał to ofensywna siła jest duża. Na szpicy Bertrand Traore, boki Younes i Justin Kluivert. Szczególnie ten drugi to kawał talentu, piłkarz błystkowliwy i niezwykle szybki, który dał popis w meczach z Feyenoordem czy AZ. To zapewne ta trójka wyjdzie w ofensywie. Za nimi Ziyech, Klaasen i i zagadką trzecie miejsce w pomocy. Najwieksze szanse ma tutaj van Beek.

Ja wierzę mocno w Ajax. jak zagrają na takim poziomie jak przeciwko Feyenoordowi w The Klassiker czy AZ to Schalke nie ma czego szukać w Amsterdamie. A liczę, że Ajax powojuje w tej edycji LE naprawdę mocno, skład i potencjał naprawdę duży. Oby Dolberg wyzdrowiał szybko i na rewanż już był w pełni sił.

Olympique Lyon - Besiktas
Typ: Ol.Lyon @ 1,60 Totolotek

@DJ_Jones ładnie wypunktował dzisiaj wszelkie niedoskonałości Besiktasu, brawo ;) Nadal maja kilku znanych graczy, Tosun przewodzi tabeli strzelców w lidze tureckiej, jest Talisca, swego czasu świetny talent w Benfice, ale coś się z nim stało chyba. Babel to już nie ten piłkarz, raczej odcina kupony.

Od siebie dodam, że dziś Ol.Lyon bez Depaya, który grał w LE już w barwach Manchesteru United i rozgrywki ma na ten sezon z głowy. Natomiast za kartki pauzuje Gonalons.
Oto jakwyglądać mają składy na dziś:

Lyon : Lopes - Rafael, Yanga-Mbiwa, Diakhaby, Morel - Tousart, Tolisso - Ghezzal, Fekir, Valbuena - Lacazette.
Besiktas : Fabri - Gonul, Marcelo, Mitrovic, Tosic - Atiba, Özyakup - Babel, Talisca, Adriano - Tosun.

Lyon nawet za bardzo nie udawał ostatnio z Lorient, że im zależy. Sam Aulas wywiera presje przed dzisiejszym meczem na swoich piłkarzach i trenerze. To ich mecz o uratowanie sezonu. A na Parc OL są naprawdę mocni.
Fajnie by było jakby duet Valbuena &amp; Lacazette zagrali naprawdę wybornie i pokonali Besiktas. Turecki zespół wiele traci bez Quaresmy.
Dla mnie Lyon ma większy potencjał. Besiktas w Europie za dużo nie znaczy, a widziałem jak Ol.Lyon potrafi się mobilizowac na wielkie mecze w Ligue1, kiedy grają z OM, PSG czy Monaco to aż miło się na to patrzy. Dziś liczę na to samo. Allez OL!
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Aż złapałem się za głowę jak zobaczyłem kurs, na to, że Genk strzeli chociażby jednego gola. Belgowie wychodzą chyba z klasycznego założenia &quot;ch*j ku**a wincyj bramek, wincyj!&#39; efektem czego było wyjazdowe starcie z Gentem w poprzedniej rundzie (wygrana 5:3). Co więcej, ekipa z Luminus Areny w tym sezonie w każdym (w każdym!) wyjazdowym meczu Ligi Europy strzelała minimum dwie bramki! Dokładając do tego starcia na własnym obiekcie mamy statystykę, która mówi nam, że Genk w każdym meczu LE w tym sezonie aplikował rywalom minimum gola. To jasno pokazuje, że kładą oni ogromny nacisk na zdobycze bramkowe, ale same statystyki też nie grają.
Celta ostatnio znacząco obniżyła loty. Być może Liga Europy sprawi, że przerwą swoją złą passę, ale myślę, że Belgowie są w stanie strzelić minimum jednego gola. Ostatnia wizyta Genku w Hiszpanii zakończyła się strzelaniną z Athletikiem (5:3). W ekipie Celty może zabraknąć dziś golkipera Rubena Blanco, który ostatnimi czasy wparował między słupki drużyny z Balaidos. Poczekam na składy i pogram gola Genku w tym pojedynku. Unibet za to zdarzenie płaci nam aż 1.72!
Powodzenia ????
EDIT: Jedenaście minut i mamy błyskawiczny plusik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 22

sieko

Użytkownik
Witam @sieko, naprawdę rzeczowa analiza, poparta argumentami, takie aż chce się czytać. Moim skromnym zdaniem najlepsza w tym temacie na ten moment ;) Ale pozwolę sobie na polemikę i mam nadzieję ciekawą dyskusję, do meczu jeszcze dwie godziny więc mamy czas.



W przypadku Choupo-Motinga się nie zgodzę, że jest to strata dla Schalke. Raczej jest to powód do niezadowolenia dla Ajaxu. Kameruńczyk gra fatalnie, oglądałem ostatnio mecz z Dortumden to się dziwiłem co on robi w pierwszym składzie i dlaczego ławkę grzeje chociażby Konoplianka czy Max Meyer... Chaos to słowo klucz w grze Choupo Motinga, powinien się nazywać &quot;Chaos -Moting&quot; haha.
Ogólnie Schalke w tamtym meczu mi się przez większośc czasu nie podobało. Burgstaller na szpicy to też drwal pozbawiony techniki użytkowej, taki typowy wyrobnik, się dziwię, że w zespole S04 nie widziany ostatnio jest Di Santo, też kontuzja? Bo Bundesligi aż tak nie śledzę mocno więc jak ktoś coś wie na ten temat to chętnie poczytam.

Huntelaar w dyspozycji fizycznej piłkarsko zjada na przystawkę tego Burgstallera umówmy się.



Akurat mecze Ajaxu obserwuje dość częśto. Lubię ten zespół i wcale nie uważam, żeby dziś ich tak skazywać na pożarcie od razu.
Schalke przeciętnie gra, bardzo. Ich forma jest kiepska moim zdaniem.
Co do jakości ligi holenderskiej to hmm, wiadomo nie można polemizować, żę przewyższa Bundesligę, ale jednak Ajax jakości ma sporo. Brak Schone zgoda to będzie strata. Ale akurat ofensywni piłkarze z przodu na czele z Hakim Ziyech to naprawdę świetna paczka! Ziyech kawał gracza, obecnie Schalke takiego nie ma w swoich szeregach.

Dolberg jest w kadrze meczowej, ale czy zagra nie wiadomo. NAwet gdyby nie zagrał to ofensywna siła jest duża. Na szpicy Bertrand Traore, boki Younes i Justin Kluivert. Szczególnie ten drugi to kawał talentu, piłkarz błystkowliwy i niezwykle szybki, który dał popis w meczach z Feyenoordem czy AZ. To zapewne ta trójka wyjdzie w ofensywie. Za nimi Ziyech, Klaasen i i zagadką trzecie miejsce w pomocy. Najwieksze szanse ma tutaj van Beek.

Ja wierzę mocno w Ajax. jak zagrają na takim poziomie jak przeciwko Feyenoordowi w The Klassiker czy AZ to Schalke nie ma czego szukać w Amsterdamie. A liczę, że Ajax powojuje w tej edycji LE naprawdę mocno, skład i potencjał naprawdę duży. Oby Dolberg wyzdrowiał szybko i na rewanż już był w pełni sił.
Dzięki za opinie, to moja pierwsza analiza na forum tak naprawdę. Gram sporo, analizuje mecze, ale rzadko się wypowiadam publicznie na ten temat ???? . Może przesadziłem z tym Choupo-Motingiem, ale wydawało mi się, że to niezły grajek. Co do Ajaxu to dzięki za wypowiedzi, ja akurat aż tak holenderskiej ligi nie śledze, wiem tyle że Ajax to grupa młodych talentów o bardzo dobrej technice, ale też mankamentach ze względu na swą młodość i niezbyt duże doświadczenie. Ja pozostaje przy swoim, że dzisiaj Schalke mimo wszystko weźmie ten mecz ???? Ten typ skupił moją uwagę już we wtorek i uznałem go za bardzo ciekawy i godny uwagi.

PS. są już składy

Ajax: Onana; Veltman, Sánchez, Viergever, Sinkgraven; Klaassen, Van de Beek, Ziyech; Kluivert, Traoré, Younes.

Schalke 04: Fahrmann; Kehrer, Höwedes, Nastasic, Kolasinac; Goretzka, Bentaleb; Caligiuri, Meyer, Schöpf; Burgstaller.

Chyba bez większych zaskoczeń do co 11-tek, nic tylko pozostaje czekać na mecz ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Anderlecht Bruksela - Manchester United
Zastanawiałem się jak podejść do tego spotkania. Faworytem wydają się przyjezdni, natomiast nie mam przekonania że losy dwumeczu rozstrzygną już dziś. Przez chwilę ciekawą opcją wydawał mi się proponowany wcześniej BTS. Spróbuję jednak nieco inaczej.
Wydaje mi się, że dziś nie będziemy świadkami festiwalu strzeleckiego. Przede wszystkim w meczach Manchesteru w Lidze Europy nie padało dużo bramek:
FK Rostow - Manchester United 1:1
St Etienne - Manchester United 0:1
Zoria Ługańsk - Manchester United 0:2
Fenerbahce - Manchester United 2:1 (gol Rooneya w 89 minucie)
Feyenoord - Manchester United 1:0
Anderlecht jesienią w grupie strzelał sporo, ale już na wiosnę, gdy bramki mają znaczenie tak różowo nie było: 1:0 z APOEL - em i 2:0 z Zenitem (biorę pod uwagę tylko mecze na własnym stadionie). Do tego wśród gospodarzy brakuje Teodorczyka (oczywiście to nie jest gracz nie do zastąpienia, ale jednak jakiś wkład w ofensywę miał).
Dodatkowo United cały czas muszą skupiać się na lidze, gdzie już w niedzielę czeka ich ważne i prestiżowe starcie z Chelsea. Wydaje mi się że ten dwumecz rozstrzygnie się dopiero za tydzień, a dziś nie będziemy oglądać dużej liczby bramek. Oczywiście mogę się mylić i będzie kapitalne widowisko okraszone dużą liczbą bramek, ale jakoś trudno mi w to wierzyć.
Poniżej 2,5 ✅ 1:1
1,75 Forbet (1,65)
1,78 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
według strony goal.pl jest on w przewidywanych składach na ten mecz.
http://www.goal.pl/346961-le-ajax-vs-schalke.html
Kto poważny bierze pod uwagę stronę goal.pl? Tam naprawę masa błędów co chwila. Nie warto tego śledzić.

Schalke dziś w takim składzie:
https://twitter.com/s04/status/852582137966592001


Anderlecht dziś bez 5 podstawowych graczy grających na co dzień w lidze.
Boeckx, Spajić, Chipciu, Hanni i Teodorczyk. 5 podstawowych graczy na ławce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom