>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału: Holandia - Brazylia [piątek 16:00]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sory ala Kaka, Robinho, Alves i nawet Lucio mijali Holendrów jak pachołki i później oczywiście wszystko kończyło się faulem.
To teraz mi powiedz w którym z ćwierćfinałów grają ?
EDit:
@Robson
Owszem trudno się nie zgodzić że gwizdał dobrze tylko źle dawał kartki. Żółte kartki powinni obejrzeć Ooijer (na samym początku bez piłki wyciął Alvesa), Sneijder (celowe zagranie ręką), Van Bommel (wycięcie Lucio bez piłki), Robinho (kłótnie). A i warto zauważyć prawdziwe granie fair przez Holendórw jak np. Van persie turlający się z powrotem na murawę albo gdy był w końcówce rzut z ałtu (nie wiem kto rzucał) ale zamiast zabrac piłkę od chłopaka co podaje to biegnie do tej która wybili mimo że jest 10 metrów dalej.
1. A drewniany Kuyt nie mijał Brazylijczyków jak pachołki ?
2. Wypominanie ręki Sneijdera w tym meczu nie na miejscu po tym co zrobił Luis Fabiano w meczu z WKS.
3. A z tą grą fair to teraz przesadzasz, myśłisz że Brazylia jakby grała niby ? Przecież każdy tak robi,a nagle Holandia miałaby przyspieszac gre i dawac szanse rywalom tak? Dziwny tok myśłenia...
4. Skoro mówimy o kartkach jeszcze to Bastos jako pierwszy powinien wyleciec za kilka fauli na Robbenie.
Brazylia była poprostu bezradna w ofensywie jak straciła gola na 1-1, to nie wiedziała jak stworzyc okazje. Zagrażali tylko stałymi fragmentami gry, nic więcej.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kto Holandia która gra anty futbol ? Hiszpania z jednym zawodnikiem Villa ? Czy może Niemcy którzy mogą się cieszyć że są w półfinale (i owszem zaraz będą komentarze przecież byli lepsi 2-2 do szatni to zdecydowanie inna taktyka na drugą połowę niż 1-2 w plecy).

Holandia nie gra antyfutbolu, to pierwsza sprawa.

Hiszpania ma 1 zawodnika:?:
No tak, bo Iniesta czy Xavi to jakieś podrzędne grajki. No już nie wspominając o Alonso czy Torresie.

Co do Niemców, to zapewniam Cię, że każda drużyna cieszy się, że jest w półfinale, nie tylko oni. A są tam, bo byli lepsi od swoich przeciwników w poprzednich meczach, proste.

Sory ala Kaka, Robinho, Alves i nawet Lucio mijali Holendrów jak pachołki i później oczywiście wszystko kończyło się faulem.
Nikt im nie bronił podawać.

To teraz mi powiedz w którym z ćwierćfinałów grają ?
Jeżeli jeszcze tego nie wiesz to w żadnym, ale nie wiem co to ma do tego co napisałem.


@Robson
Owszem trudno się nie zgodzić że gwizdał dobrze tylko źle dawał kartki. Żółte kartki powinni obejrzeć Ooijer (na samym początku bez piłki wyciął Alvesa), Sneijder (celowe zagranie ręką), Van Bommel (wycięcie Lucio bez piłki), Robinho (kłótnie). A i warto zauważyć prawdziwe granie fair przez Holendórw jak np. Van persie turlający się z powrotem na murawę albo gdy był w końcówce rzut z ałtu (nie wiem kto rzucał) ale zamiast zabrac piłkę od chłopaka co podaje to biegnie do tej która wybili mimo że jest 10 metrów dalej.
Tak samo kartki powinni obejrzeć Alves (za zatrzymanie gracza Holandii, który biegł do kontry, a po minięciu Alvesa Holendrzy byliby w przewadze liczebnej), Robinho i Maicon (za pyskówki do sędziego głównego i liniowego) czy Kaka za próbę wymuszenia faulu.

A przepisy nie regulują tego, że trzeba zabrać piłkę, którą chłopiec podaje.

A np Brazylijczycy wybijający wolne z 10 metrów od miejsca faulu to już jest ok, tak:?:


@spirol
Owszem racja, jednak Argentyna ciągle przeważała i tak czy tak skończyło by to się bramką do Argentyna. Przeczytaj moje i twoje wiadomości i wtedy napisz kto cWaniakuje.

Niemcy z Anglią też przeważali, więc zaprzeczasz sam sobie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Proponuję zamknąć już ten temat ,bo robi się niepotrzebny offtop.
Taka jest już piłka nożna ,że nie zawsze wygrywa ten co ładniej gra. Liczą się bramki w siatce ,a nie czy ktoś kogoś sfaulował czy też nie. Włosi grają te swoje &quot;katenaczjo&quot; i 4 lata temu byli mistrzami świata.
Po prostu faulować też trzeba umiejętnie. Taka jest już piłka nożna.
Nie bez powodu Holandia nie przegrała na tym mundialu ani jednego spotkania ,ani też nie zremisowała podobnie jak Argentyna.
Nie oszukujmy się ,ale Brazylia to przeciwnik z najwyższej półki ! A Holandia potrafiła ich ograć 2:1. Widocznie są lepsi i tyle.
Nie bez powodu Holandia od 20 iluś tam spotkań nie przegrała jeszcze meczu. Na prawdę są w roli faworytów po tym zwycięstwie.
To Brazylia miała piłkę w swojej siatce dwa razy ,a nie Holandia i to się liczy. Jak to mówią szczęście sprzyja lepszym ,a w piłce nożnej od szczęścia też bardzo dużo zależy.
;-)
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Futbol idzie do przodu a niektórzy z was nadal stoją w miejscu i oczekują pięknej Brazylii, czy innej Argentyny. Wy chcecie piękna, za to rozdawać największe wyróżnienia. Otóż nie...Holandia grała swoje, faule? - może to był element taktyki na &quot;bajecznych&quot; Canarhinios. Holandia może grała słabiej w ataku, lecz poza błędem z 10 minuty była o wiele lepsza w o wiele ważniejszej obronie. Może niech Brazylijczycy sprowadzą Mourinho jako selekcjonera to może ten wybije defensywnym graczom ofensywną grę. Nie liczcie na finezyjną piłkę, bo idąc z wiekiem zapewne z mundialu na mundial będzie coraz gorzej.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
2. Wypominanie ręki Sneijdera w tym meczu nie na miejscu po tym co zrobił Luis Fabiano w meczu z WKS.
Owszem bramka nie powinna zostać uznana ale sędzia tego nie widziała (mimo że dwa razy dotknął ręką, a tu widział i powinien dać żółtą).
1. A drewniany Kuyt nie mijał Brazylijczyków jak pachołki ?
Pisałem o ty wyżej jednak jak dobrze pamiętam to Holendrom tylko raz się to udało.
3. A z tą grą fair to teraz przesadzasz, myśłisz że Brazylia jakby grała niby ? Przecież każdy tak robi,a nagle Holandia miałaby przyspieszac gre i dawac szanse rywalom tak? Dziwny tok myśłenia...
Wiem że każda drużyna tak robi ale to już jest przesada. Bo gdyby piłkę zabrał od chłopaka to i tak by jeszcze dłużej przedłużył ale chodzi mi o to że to było tak perfidne że sędzia powinien zwrócić uwagę.
4. Skoro mówimy o kartkach jeszcze to Bastos jako pierwszy powinien wyleciec za kilka fauli na Robbenie.
Może i często faulował ale sędziowie bardzo rzadko za takie faule dają kartki.
Holandia nie gra antyfutbolu, to pierwsza sprawa.

Hiszpania ma 1 zawodnika:?:
No tak, bo Iniesta czy Xavi to jakieś podrzędne grajki. No już nie wspominając o Alonso czy Torresie.

Co do Niemców, to zapewniam Cię, że każda drużyna cieszy się, że jest w półfinale, nie tylko oni. A są tam, bo byli lepsi od swoich przeciwników w poprzednich meczach, proste.
To jak nazwiesz grę: Holandia strzela bramkę i cofa się do obrony aby bronić się przed Słowacją czy Słowenią (nie pamiętam).
W którym zdaniu napisałem że Hiszpania ma poza Villą słabych zawodników ? ma dorbych, nawet bardzo dobrych jednak wszyscy poza Villa zawodzą. Powiedz mi co takiego gra Torres ? Zaraz będzie gadanie że jest po poważnej kontuzji, jak jest to siedzi na ławie. Ostatnio został zmieniony i rezerowy znacznie lepiej zagrał.
Jeżeli jeszcze tego nie wiesz to w żadnym, ale nie wiem co to ma do tego co napisałem.
Wiesz co to jest ironia ? Myślałem że zrozumiesz jeśli wszystkie te drużyny grają anty futbol to nie zasługują na grę w ćwierćfinale tak jak Szwjcaria i Grecja a co dopiero w finale.
Kaka za próbę wymuszenia faulu.
Owszem chciał wymusić ale był popchnięty więc był kontakt z rywalem więc wtedy nie jest to uznawane za wymuszenie.
A np Brazylijczycy wybijający wolne z 10 metrów od miejsca faulu to już jest ok, tak:?:
Racja ale o ile się nie mylę to za każdym razem zostali cofnięci ? Ale tak jak robson napisał tak każdy robi.
Niemcy z Anglią też przeważali, więc zaprzeczasz sam sobie.
Z tego co pamiętam to mecz był wyrównany. Przewagę Niemców można było zauważyć na początku meczu. Później jednak gra się wyrównała. Druga połowa przewaga Anglików ale musieli się otworzyć przez co dostali dwie zabójcze kontry.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pisałem o ty wyżej jednak jak dobrze pamiętam to Holendrom tylko raz się to udało.
Bo w innych przypadkach mijali Brazylijczyków podaniami, nie upierali się na indywidualne akcje.
A Brazylijczykom nikt nie bronił też podawać więcej.

To jak nazwiesz grę: Holandia strzela bramkę i cofa się do obrony aby bronić się przed Słowacją czy Słowenią (nie pamiętam).
Nazwę to taktyką i oszczędzaniem się na następne spotkania. To nie jest jeden mecz, a kilka pod rząd w krótkim odstępie czasowym, więc jest to zrozumiałe.

W którym zdaniu napisałem że Hiszpania ma poza Villą słabych zawodników ? ma dorbych, nawet bardzo dobrych jednak wszyscy poza Villa zawodzą. Powiedz mi co takiego gra Torres ? Zaraz będzie gadanie że jest po poważnej kontuzji, jak jest to siedzi na ławie. Ostatnio został zmieniony i rezerowy znacznie lepiej zagrał.
Gdyby wszyscy inni zawodzili to nie byłoby Hiszpanii w 1/4.

Wiesz co to jest ironia ? Myślałem że zrozumiesz jeśli wszystkie te drużyny grają anty futbol to nie zasługują na grę w ćwierćfinale tak jak Szwjcaria i Grecja a co dopiero w finale.
Na grę w finale zasługuje ta drużyna, która wyjdzie z grupy, a potem wygra w 1/8, 1/4 i 1/2, to nie łyżwiarstwo figurowe, że za styl się dostaje punkty. Holandia ma taką, a nie inną taktykę i tyle, a ich gry nie można nazwać antyfutbolem.

Owszem chciał wymusić ale był popchnięty więc był kontakt z rywalem więc wtedy nie jest to uznawane za wymuszenie.
Jeżeli sędzia uznałby, że był popchnięty to podyktowałby rzut wolny.

Z tego co pamiętam to mecz był wyrównany. Przewagę Niemców można było zauważyć na początku meczu. Później jednak gra się wyrównała. Druga połowa przewaga Anglików ale musieli się otworzyć przez co dostali dwie zabójcze kontry.
No tak, był wyrównany, tylko to 4:1 to tak przypadkiem te bramki wpadały.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
No tak, był wyrównany, tylko to 4:1 to tak przypadkiem te bramki wpadały.
Widać że twój poziom myślenia jest ograniczony. Co pisałem wyżej ? Gdyby sędzia uznał bramkę na 2-2 to obraz gry byłby zupełnie inny. W drugiej połwoei Anglia musiał rzucić się do ataku przez co straciła 2 bramki, przy wyniku 2-2 nie grali by tak ofensywnie przez co nie byłoby tych kontr. Ciężko ci to zrozumieć ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Widać że twój poziom myślenia jest ograniczony. Co pisałem wyżej ? Gdyby sędzia uznał bramkę na 2-2 to obraz gry byłby zupełnie inny. W drugiej połwoei Anglia musiał rzucić się do ataku przez co straciła 2 bramki, przy wyniku 2-2 nie grali by tak ofensywnie przez co nie byłoby tych kontr. Ciężko ci to zrozumieć ?

Oj widać Twoja indolencja intelektualna też zaczyna mocno dawać o sobie znać, gdyby Anglicy byli lepsi od Niemców to strzeliliby im coś jak już się rzucili do ataku. Gdyby byli tak lepsi to nawet nie musieliby się jakoś strasznie rzucać do ataku tylko strzeliliby im bez specjalnie zwiększonego zaangażowania. Ale nie byli lepsi, lepsi byli Niemcy i tyle, dlatego oni wygrali mecz, a nie Anglicy.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Oj widać Twoja indolencja intelektualna też zaczyna mocno dawać o sobie znać, gdyby Anglicy byli lepsi od Niemców to strzeliliby im coś jak już się rzucili do ataku. Gdyby byli tak lepsi to nawet nie musieliby się jakoś strasznie rzucać do ataku tylko strzeliliby im bez specjalnie zwiększonego zaangażowania. Ale nie byli lepsi, lepsi byli Niemcy i tyle, dlatego oni wygrali mecz, a nie Anglicy.
Nie do końca można się zgodzić z tą opinią, gdyż Anglicy zostali oszukani przez sędziego. Jak wiadomo takie zdarzenie wpływa na ludzką psychikę na dwojaki sposób: albo wyzwala sportową złość, albo podłamuje. Myślę, że mogło to lekko Anglików podłamać, a poza tym łatwo się mówi &quot;jak są lepsi, to powinni udowodnić swoją wyższość i strzelić gole&quot;, ale na tym poziomie umiejętności sportowych i dyscypliny taktycznej różnice między zespołami są naprawdę niewielkie, dlatego taki błąd sędziego z pewnością wypaczył wynik tego meczu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie tu rozmawiamy na temat meczu Holandia - Brazylia. O Pojedynku Anglii z Niemcami byl osobny temat.
Już kończę.

Nie do końca można się zgodzić z tą opinią, gdyż Anglicy zostali oszukani przez sędziego. Jak wiadomo takie zdarzenie wpływa na ludzką psychikę na dwojaki sposób: albo wyzwala sportową złość, albo podłamuje. Myślę, że mogło to lekko Anglików podłamać, a poza tym łatwo się mówi &quot;jak są lepsi, to powinni udowodnić swoją wyższość i strzelić gole&quot;, ale na tym poziomie umiejętności sportowych i dyscypliny taktycznej różnice między zespołami są naprawdę niewielkie, dlatego taki błąd sędziego z pewnością wypaczył wynik tego meczu.

Przygotowanie psychiczne to też element tej gry, tak jak trash-talking w NBA. Co z tego, że ktoś jest świetny technicznie itp. skoro mentalnie wymięka:?:
Taki ktoś nigdy nie będzie świetnym zawodnikiem.
I to kolejny element, który złożył się na to, że Niemcy byli lepsi i wygrali.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Nie wiem jak można mówić że Brazylia była w tym spotkaniu lepsza , Brazylia dostała po prostu po d.... i żadne wymówki już tutaj nie pomogą , zagrali lepszą pierwszą połowę ale co z tego? mecz trwa 90 minut a w drugiej połówce Canarinhos nie istnieli , tak jak to pisałem przed meczem kurs na Brazylie był bardzo ale to bardzo zaniżony i stawianie w tym meczu na drużyna z Ameryki było jakimś nie porozumieniem i nie wiem co pchnęło ludzi którzy wydawali kasę stawiając po kursie 1.90 na drużyne jeśli nie słabszą to o bardzo zbliżonym poziomie co Holandia.

Na koniec pozostaje tylko powiedzieć że dobrze dla tych MŚ że tak nudnie , defensywnie i bez polotu grająca ekipa żegna się z mundialem , bo jak widziałem co wyprawia na boisku drewniany Kaka czy Robinho który w tych swoich zwodach sam się gubił to aż mnie krew zalewała.

Argentyna to nie ten temat, ale faworytem to oni może są, do jutrzejszej przegranej z Niemcami.
Oj żebyś się nie zdziwił.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Gadacie że z gry Holandii nic nie wynikało, tylko niech ktoś mi powie co wynikało z gry cudownej Brazylii? ok strzelili fajną bramkę, potem Kaka oddał dobry strzał, i co poza tym?
Przed meczem była gadka o obiektywiźmie, a po meczu okazuje sie ze wiekszosc nieobiektywnie rozczula się nad przegraną Brazylii, która była &quot;lepsza&quot;...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Brawo Oranje ! Nie był to piękny futbol, ale skuteczny ! Grali pięknie i przegrywali, teraz grają skutecznie, oby tak do końca. Holandia w finale jak nic, Urugwaj pojadą bez większych problemów. Tym bardziej, że Urugwaj bez Luisa, który uratował swój zespół.
 
P 16

potter3

Użytkownik
Holandia dobrze grała ? Nie było żadnej składnej akcji. Akcje Holendrów:
1) 1 połowa poza strzałem z rzutu wolnego nie mieli okazji
2) dośrodkowanie i gol samobójczy
3) rzut rożny bramka
4) Kuyt ominął obrońców którzy stali w miejscu jednak później i tak odebrali mu piłkę
5) ostatni akcja kiedy to chyba bramkarz kopnął było 3 Holendrów, piłka ląduje w polu karnym a Cesar cofa się do bramki mimo że zdąrzył by złapać piłkę w spodnie
To są wszystkie akcje Holendrów. Poza 3 więcej przypadku niż umiejętności. Warto też dodać że tylko 2 holendrów trafiło w światło bramki. Brazylijczycy mieli rozpracowanego Robbena i wiedzieli że zawsze pójdzie w lewo i jakoś żadnej indywidualnej akcji nie zrobił. I to jest niby ten genialny gracz który &quot;robi różnice&#39; ?
Brazylia też nie miała o wiele więcej akcji od Holandi w pierwszej polowie
-strzał po którym padł gol
-strzał Kaki
-strzał Juana z rzutu rożnego
-strzał Maicona
A w drugiej połowie jak wiemy dobrze Holandia zdominowała Brazylię. A tak nieodpowiedzialne zachowanie Melo tylko podkreślało nieporadność Brazylii w drugiej połowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom