>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Hiszpania - Francja [23.06]

Status
Zamknięty.
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Chcesz mi powiedziec, ze kazdy buk ma Swiecie jest kibicem Hiszpanii i Barcelony ;) ?! No wszyscy sie skumali i przewiduja awans Hiszpanow bo daja kursy okolo 1.8 ?
Czlowieku...litosci... Napisalem, ze Hiszpania opiera gre na stylu Barcelony i Realu bo to trzon druzyny.
W ostatnich latach kroluja w pilce noznej.
Podchodze do tego meczu najbardziej racjonalnie jak tylko to mozliwe dlatego jak czytam bzdury o awansie Francji to slabo sie robi.
To, ze ludzie wczoraj obstawili awans Grecji to ludzi sprawa.
Ja mowie o meczu tu i teraz, awans Hiszpanow wedlug mnie to formalnosc.
Pisane, ze awans Hiszpanów to formalność to czysta głupota. Popatrzymy na dokonania obu drużyn w grupie:
- obie drużyny zremisowały z najsilniejszym przeciwnikiem w grupie i warto dodać, ze zarówno Hiszpania i Francja zagrały średnie mecze z Włochami i Anglią,
-Hiszpania pokonała wysoko Irlandczyków, co wielkim wyczynem nie jest, a Francja pokonała w miare silną Ukrainę pokazując dojrzały futbol,
-wygrana Hiszpanii z Chorwacją po średnim meczu, w dodatku z pomocą sędziego. Francja przegrała mecz ze Szewcją mając już PEWNY awans.

Część Francuzów mecz ze Szwecją sobie odpuściła, co było widać. Świadczy też o tym afera jaka wybuchła po spotkaniu między zawodnikami, ale moim zdaniem może to wyjść tylko na dobre, bo skoro kłócili się po przegranym meczu, to znaczy, że wciąż im zależy.
Piszesz, ze Hiszpania opiera się na grze Barcy i Realu i masz rację, ale w klubach gra Messi i Ronaldo. Są to zawodnicy, którzy wykańczają większość akcji. W Hiszpanii nie ma na dzisiaj zawodnika, który te akcje potrafi wykończyć tak jak Messi i Ronaldo. Torres to żart, reszta nie osiągneła jeszcze poziomu godnego, żeby zastąpić go albo Ville.
W dodatku Francja ma trenera, który może stworzyć taktykę dopasowaną do przeciwnika, a Hiszpania ma trenera, który dba głównie o to, żeby nic nie zepsuć i żeby gwiazdy się nie pokłóciły. Hiszpania będzie grała jak Barca i niczym nie zaskoczy Francuzów.
I tak wiem, styl Hiszpanów jest obecnie najskuteczniejszy, ale w finale Ligi Mistrzów grał Bayern z Chelsea, więc jak najbardziej moża Hiszpanów zatrzymać. Bukmacherzy na świecie nie są kibicami Realu i Barcelony, ale bukmacherzy się mylą i półfinały Ligi Mistrzów doskonale o tym świadczą.
Według mnie szanse są wyrównane, a awans Francji nie będzie żadną niespodzianką.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Hiszpania łącznie 39 (średnia na mecz 13)
Francja łącznie 36 (średnia na mecz 12)

Typ: Over 13,5 celnych strzałów na bramkę @ 1.60
Bukmacher: Unibet
Z tymi celnymi strzałami to bym nie grał, bo w fazie grupowej UEFA liczyła także te zablokowane strzały lecące w światło bramki jako celne, a od bodajże fazy pucharowej już tego podobno nie robią i wiele osób na forum frustrowało się tym właśnie, że UEFA sobie tak wybiera, ze raz liczy raz nie. Szkoda tracić kasę na tego rodzaju typ, chociaż nie mówię, że nie wejdzie ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzisiaj jedyne warte gry zaklady to na undery fauli i posiadanie - ale tylko w 1 polowie..
zeby powiekszyc swoje srodki zagralem all in - na posiadanie SPA w 1 polowie - 1,12✅✅✅ bylo ale po moim zagraniu spadlo na 1,05 rano dzis zobaczylem... bo to jest lokata.
warto zagrac ten under faulowy kazdy ponizej 30 fauli-✅✅✅ sedzia na to pozwala aby sobie to pograc mocniej, ale jeszcze mocniej pogram na Under 16,5✅✅✅ wolnych FRA - nie wierze w zbyt agresywna gre SPA... spalonych tez nie powinno byc wiecej niz 2...wiec izzi.
analizujac SPA w wszystkich meczach w MS w RPA w zadnym meczu nie przekroczyli overa 16,5 ✅✅✅ wolnych dla rywali... w wszystkich meczach eliminacyjnych i towarzyskich w 2 meczach byl tylko over... kurs 1,45 warto pograc ale mozna takze ryzykowniej po 2,00 under 12,5 ✅✅✅✅fauli...

jak to mowia alll in ....
jest dobrze...jak ktos gra ze mna od popczatku na posiadanie jest gruuuubo na plus !!! ale spoko jedziem dalej....
dzis mecz do przewidzenia - chocby nnie wiem co warto grac na lokaty na SPA na posiadanie..... lokaty jakich malo...
ja korzystam od 1 meczu ale pewnie ta bedzie do konca.... choc trzeba zaczekac na wieksze kursy i zagrac za mniejsze stawki..... sedzia super jak zawsze wszystko puszczal co mogl puscic....dlatego kazdy under fauli wchodzil/.......
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nikt teraz nie mówi o San Marino, nie przechodź ze skrajności w skrajność. Dlaczego mówisz, że ich hegemonia się skończyła? Ja nie widzę jak na tą chwilę żadnych argumentów by popierały Twoją tezę. Wygrali ME, MŚ, kwalifikacje do tych mistrzostw przeszli z samymi zwycięstwami, z grupy wyszli z 1. miejsca. Że nie wygrywają po 3-0 w każdym meczu? Przejrzałem wyniki z ostatnich turniejów które wygrywali i nie widze wysokich wygranych, raczej skromne 1-0, 2-1. Stylowo nie odbiegają od tamtej gry. Gdzie jest więc koniec tej hegemonii, skoro osiągają podobne wyniki i grają podobnie jak w ostatnich latach?
Mi nie chodzi o wyniki, tylko porównując ich grę z 2008 i 2010r. z tym co grają obecnie to widać znaczącą obniżkę formy i tyle, jakby nie to że w meczu z Chorwacją był wałek to Hiszpania odpadła by już w fazie grupowej, z Włochami nie wygrali, z Chorwacja wygrali tylko dzięki sędziemu, a wygrana z Irlandia nic nie znaczy, moim zdaniem dzisiaj też nie wygrają bo nie mają jakiś większych argumentów w starciu z Francją, a jeśli dzisiaj odpadną to po prostu skończy się mówienie o tym że są nie do pokonania, i skończy się era Hiszpanii która wygrywała wszystko ze wszystkimi od 2008 roku.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Przed Euro wróżyłem że to będzie turniej upadku potęg Holandii i Hiszpanii. Z Holandią jak wyszło wszyscy wiemy, teraz cza na Hiszpanię. Tym bardziej że zmierzą się z Francją, którą typowałem na jedno z objawień turnieju. Kursy są bardzo sympatyczne, tym bardziej, iż gdyby nie porażka Francji ze Szwecją, kursy byłyby zapewne wyrównane. Wysoki kurs na Francję zachęca do ryzyka, ale nie jest to główny powód. Hiszpania na tym turnieju gra źle. Nie pokazuje tego do czego nas przyzwyczajała. Zdobywa punkty, zgadzam się, a to świadczy o sile drużyny. Jednak mistrz świata i europy powinien mieć także jakiś styl. Na Euro widać ewidentnie jak ta drużyna się męczy. Dla większości graczy, wygląda to raczej jak obowiązek, a nie przyjemność z gry. Bardzo wiele tej drużynie dawał Villa, gdy było trzeba był egzekutorem, a w innych sytuacjach pomagał w pomocy. Bez niego drużyna nie jest już tym samym. We Francji nastąpiła swoista wymiana pokoleń, pojawili się świeży gracze, rządni krwi i sukcesów. Dzisiejszy mecz to dla nich szansa przeskoczenia pewnego poziomu. Jednocześnie porażka będzie uznawana za symbol końca tej znakomitej Hiszpanii. Tak, nie mam wątpliwości, chyba nikt z nas nie ma, że Hiszpania będzie dominować na boisku. Ale czy przełoży się to na sytuacje? Ewidentnie przedwczesny finał, ale wydaje mi się że underdog tego pojedynku ma szansę. Z czysto kibicowskiego punktu widzenia, przykro gdyby tytuł zgarnęła drużyna grająca jak Hiszpania, bo zostawmy w tyle przeszłość, na tym turnieju Hiszpania nie zachwyca, za co krytykują ich nawet Hiszpańskie media. Z czysto bukmacherskiego punktu widzenia, kurs korzystny przy meczu który powinien być wyrównany.
Hiszpania - Francja under1.5 2,60
Hiszpania - Francja x2 2,01
Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki 6,40
Bet-At-Home
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego niektórzy są tak przekonani o odpadnięciu Hiszpanii, lub piszą o ich końcu, tzn dominowaniu. Mają niesamowitą kadrę a co ważniejsze grają kosmiczny football. Nawet gdyby odpadli z mocną Francją, to nie spowoduje, że będą lecieć tylko w dół. Oni mają wkodowaną najleszpą grę, jaka może istnieć. Miliony krótkich i kombinacyjnych podań. Nienaganna technika, super dokładność. Jeszcze kilka dobrych lat będą w samej czołówce, jak nie na szczycie. Dziś ciężki mecz, Francja również ma super grajków. Ciekawi mnie to jak Blanc ustawi zespół i jaką obiorą taktykę. Co mnie raziło po oczach, to skuteczność Francji. W dotychczasowych meczach byli naprawdę słabo skuteczni. Uważam, że Hiszpania będzie dominować, będzie prowadzić grę, ale Francja może skutecznie się odgryźć. Zapowiada się nam super mecz. Jeśli miałbym szukać tu jakiegoś pewnego typu to over na rożne, ale z mądrą linią. Obie drużyny zdobywają dużo cornerów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mi nie chodzi o wyniki, tylko porównując ich grę z 2008 i 2010r. z tym co grają obecnie to widać znaczącą obniżkę formy i tyle, jakby nie to że w meczu z Chorwacją był wałek to Hiszpania odpadła by już w fazie grupowej, z Włochami nie wygrali, z Chorwacja wygrali tylko dzięki sędziemu, a wygrana z Irlandia nic nie znaczy, moim zdaniem dzisiaj też nie wygrają bo nie mają jakiś większych argumentów w starciu z Francją, a jeśli dzisiaj odpadną to po prostu skończy się mówienie o tym że są nie do pokonania, i skończy się era Hiszpanii która wygrywała wszystko ze wszystkimi od 2008 roku.
Przypomnij mi jaki wałek bo ja nic takiego bardzo kontrowersyjnego nie pamiętam, a już drugi raz o tym wspominasz. Jeśli chodzi o argumenty na wygrana Hiszpanów to się całkowicie nie zgadzam bo ja kilka bym znalazł ale OK. Nikt nie mówi że są nie do pokonania tylko chodzi o to z jaką łatwością przekreślasz drużynę, która jest jednym z faworytów tej imprezy takimi argumentami jak ten, że &quot;gdyby nie wałek to już by odpadli&quot;. Przypomina mi to rozgrywki klubowe, tam często o jednej drużynie sporo ludzi mówi zawsze ten sam tekst ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przypomnij mi jaki wałek bo ja nic takiego bardzo kontrowersyjnego nie pamiętam, a już drugi raz o tym wspominasz. Jeśli chodzi o argumenty na wygrana Hiszpanów to się całkowicie nie zgadzam bo ja kilka bym znalazł ale OK. Nikt nie mówi że są nie do pokonania tylko chodzi o to z jaką łatwością przekreślasz drużynę, która jest jednym z faworytów tej imprezy takimi argumentami jak ten, że &quot;gdyby nie wałek to już by odpadli&quot;. Przypomina mi to rozgrywki klubowe, tam często o jednej drużynie sporo ludzi mówi zawsze ten sam tekst ????
To jeśli nie wiesz dlaczego Hiszpania wygrała ten mecz to chyba oglądałeś go z zamknięty oczami. ???? Są faworytami, ale nie dla mnie, i to jeszcze przed mistrzostwami wiedziałem że nie będą dla mnie faworytem do wygrania tego turnieju, brak Villi i Puyola to wystaczające argumenty do tego żeby nie stawiać ich w gronie murowanych fawrytów bo to obok Xaviego i Iniesty najważniejsze postacie w tym zespole.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To jeśli nie wiesz dlaczego Hiszpania wygrała ten mecz to chyba oglądałeś go z zamknięty oczami.
Hiszpania strzeliła gola, dokładnie Navas w 88 minucie, a że Chorwaci się nie udało, to jest chyba główny powód wygranej. Teraz nawet specjalnie obejrzałem skrót z (otwartymi oczami) i &quot;wałka&quot; nie zauważyłem więc mógłbyś chociaż sprecyzować którą sytuację masz na myśli. Ja też nie mówię, że Hiszpanie wygraja te mistrzostwa, bo jak do tej pory najlepiej prezentuja się Niemcy ale pisanie że czas Hiszpanii się skończył jeszcze przed rozpoczęciem gry w fazie pucharowej to dla mnie głupota.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Według mnie dalej awansuje Francja. Porażka 0:2 ze Szwecją dobrze zadziała na zawodników, którzy zaczęli już zapewne gwiazdorzyć. A taki kubeł zimnej wody im się przyda. Hiszpania natomiast powinna już z hukiem wypaść z tego turnieju, ale sędziowie przesunęli ją do fazy pucharowej. Na tym koniec. Sędzia włoski nie da sobie w kaszę dmuchać i sprawi, że Hiszpanie pożegnają się dzisiaj z turniejem. Przede wszystkim polecam też typ na poniżej 2.5 gola, Hiszpania zwykle w pierwszych rundach po fazie grupowej nie strzela za dużo, a Francja 3 goli sama nie zdobędzie ????
typy:
Awans Francj 3.10
under 2.5 gola 1.50
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Chcialbym tylko zwrocic uwage na ustawienie Francozow.Najprawdopodobniej zageszcza srodek pola.Pytanie tylko czy &quot;Trojkolorowi&quot; beda chcieli wpuscic Hiszpanow na swoja polowe i jakos probowac kontrowac czy tez wysoko beda nacierac i beda probowali uniemozliwic rozgrywanie pilki.Sadze iz mimo wszystko bardziej realny scenariusz jest ten drugi z tego wzgledu ze jeden napastnik pojdzie na lawke kosztem pomocnika od rozbijania atakow.
&quot;la Roja &quot; tez popelniaja blad grajac dwona defensywnymi pomocnikami - Busquetsem i Alonso.Jeden z nich powinien powedrowac na lawke i wskoczyc powinien Xavi ktory pelni role ofensywnego pomocnika a w miejsce Xaviego Fabregas , ale no coz Del Bosque woli grac zachowawczo.Niech tylko to go nie zgubi.26 meczow Euro za nami i zadnego wyniku 0-0.Teraz juz nikt nie bedzie ryzykowal stad spodziewam sie pilkarskich szachow.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
HiszpaniaFrancja 1.83 – 3.45 – 4.70 w Expekt
W dniu dzisiejszym 3 ćwierćfinał Mistrzostw Europy. Zdaniem analityków Expekt większe szansę ma zespół Hiszpanii. W końcu są obrońcami tego trofeum, grają dobrze, ale bez rewelacji. Trzon drużyny to Xavi, iniesta, Silva. Głównie gra odbywa się środkiem pola, rzadziej skrzydłami.
Podobnie gra francuzów, trochę jałowa, środkiem – Nasri, Benzema, Ribery. Skrzydła rzadziej są wykorzystywane. Mecz szczerze mówiąc no bet. Bardziej podoba mi się gra Francuzów, poza meczem ze Szwedami.
Kto kogo zaskoczy? Kto zagra lepiej? Wydaje mi się, że będziemy świadkami dogrywki i rzutów karnych.
 
B 11

brq

Użytkownik
Jestem zaszokowany postawą Francuzów, kompletna tragedia jeżeli chodzi o wyprowadzanie ataków. Posiadanie piłki i celne podania Hiszpanów były oczywiste przed meczem ale Francuzi nie znaleźli praktycznie w ogóle żadnego sposobu aby choć kilka razy zagrozić bramce Hiszpanów. Rzut wolny, główka - jedyne dwie akcje które pamiętam w przeciągu 90 minut które były w miarę dogodnymi sytuacjami. Dziwię się, że Francuzi nie strzelili ani jednej bramki. Hiszpanie natomiast bardzo ładny futbol, efektowny a zarazem efektywny.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wyglądało to tak jakby Hiszpanie grali sobie na 45% bo i tak wiedzieli , że Francuzi nic im nie zrobią. Jedynie 15-20 minut drugiej połowy mogło się podobać w wykonaniu Francji , reszta to nic ciekawego z obu stron bo tak jak pisałem , Hiszpanie chyba grali na rezerwach.
In minus mocno dziś Benzema. Nic mu nie wychodziło , masowe straty ,strzały w trybuny. Jutro w mediach pewnie on poniesie znaczną winę za porażkę.
A i jeszcze przyznam że nie doceniałem Hiszpanów i przeceniałem Francuzów. Nie chcę tego prorokować ale wszystko zmierza ku powtórki finału z 2008 roku ... :|
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Hiszpanie udowodnili, że są w formie i tak jak przewidywałem, we Francji nie ma rozgrywającego. Podobna sytuacja jak w Polsce, jedynie skrzydła chodzą. Nigdy nie postawiłbym w tym spotkaniu na zwycięstwo Francji czy nawet remis w tym spotkaniu. Xabi Alonso obchodził jubileusz 100. meczu w reprezentacji i wszyscy widzieliśmy jak to się skończyło. Teraz Hiszpanie będą mieli widowiskowy pojedynek z Portugalią, myślę, że skończy się 1:0 dla Hiszpanów i to bez dogrywki...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Skończ waść wstydu oszczędź ... przestań się napinać bo CI żyłka pęknie i dopiero będzie problem .Gdzie tu Twoje racjonalne podejscie do tego spotkania jak widzisz tylko jedną drużynę i patrzysz przez pryzmat ich osiągnięć z lat poprzednich .
Zwróć uwagę na to ze ktoś czyta te Twoje wypociny i może się zasugerować tym co piszesz !
Wiesz Kolego...nie mam satysfakcji w tej chwili jesli chodzi o wynik oraz to, ze mialem oczywiscie racje.
Dziwie sie tylko jak mozesz zarzucac mi, ze ktos czyta moje wypociny i tym sie sugeruje.
Oczywiscie tak jak przewidywalem Hiszpania zagrala mecz, ktory kontrolowala w pelni. Gratuluje wszystkim, ktorzy zagrali na awans Hiszpanow.
Tak jak rano wspominalem granie na typ, ze Francja wygra czy awansuje to strata pieniedzy. Zastanawiam sie gdzie sa teraz Ci wszyscy, ktorzy mnie atakowali, ze jestem zapatrzonym kibicem Barcelony, czy Hiszpanii? Ja slowem nie napisalem, ze Hiszpanii kibicuje. Zarzucaliscie brak profesjonalizmu i brak racjonalizmu.
No to Panowie...sami widzicie, ze dla mnie racjonalizm to awans Hiszpanow.
Stawianie dzis na Francje moge odbierac jako zapatrzenie i kibicowanie Trojkolorowym bo pilkarsko jak dzisiejszy mecz pokazal dzieli Ich przepasc.
Tyle na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 1

gohan44

Użytkownik
Jestem zaszokowany postawą Francuzów, kompletna tragedia jeżeli chodzi o wyprowadzanie ataków. Posiadanie piłki i celne podania Hiszpanów były oczywiste przed meczem ale Francuzi nie znaleźli praktycznie w ogóle żadnego sposobu aby choć kilka razy zagrozić bramce Hiszpanów.efektywny.
Nie ma czym być zaskoczony. Pisaliśmy z Nole przed meczem, że tak to będzie wyglądało. Francja to zlepek indywidualności. W dodatku braku gry zespołowej nie nadrabiają ambicją.. Jak pisałem, to chyba największy zawód mistrzostw jeśli chodzi o styl gry. W grupie przecież kompletnie nic nie pokazali. Ale masówka na Francję mogła ucieszyć, bo dzięki temu złapałem jeszcze zaraz przed meczem 1.95 na Hiszpanie na mecz i 1.40 na awans. Pozdrawiam, Gohan.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Po waszych postach,postanowiłem pograć na Francuzów z opcją DNB.
Dobrze,że postawiłem tylko 2 zł.....Jednak buki wiedziały co robią dając na Francuzów takie wysokie kursy....

Czy tego chcemy czy nie Hiszpanie to murowany faworyt do wygrania turnieju.
Ta drużyna ,z tą filozofią,z Del bosque uspokająjącym piłkarzy w szatni,spokojnie mówiącego do mediów,ze wie co robi,niezliczoną ilością podań z genialną legenadrną już generacją piłkarzy jest galaktycznie nie do przejscia.
Przyłaczam się tutaj do krytyków Francji po wczorajszym meczu.Na taki a nie inny wynik,złożyły się takie czynniki jak zachowawcza taktyka Blanca,awantura po meczu z Szwedami(co jak się okazuje nie wyszło szatni na dobrze),brak Nasriego od poczatku meczu ,kompletny brak kreatywności w francuskim ataku.


Wracając jeszcze do Hiszpanów.Przy okazji komentowania meczu Włochy-Hiszpania któryś z omentatorów powiedział,że media hiszpanskie ciśną strasznie del bosqe by częsciej wystawiał Torresa do 11-tki.Zupełnie tego nie rozumiem.Przecież nawet średnio ogarniety człowiek w futbolu zauważy to,że Torres to obecnie kompletnie nie ruchawe drewno,który nieumie się pokazać ,a jeśli już ma &#39;setkę&quot; to oczywiscie musi zmarnować.O co chodzi tym hiszpańskim dziennikarzynom?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom