>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Hiszpania - Francja [23.06]

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Powiem jedno.. sedzia Rizzoli ;).
Co tu wiecej napisac. Sedzia ktory puszcza wszystko co sie da. W meczu Anglia-Francja nie odgwizdal chyba z 10 fauli ale mial prawo bo to jego styl prowadzenia meczu a ze jest w tym konsekwentny i stanowczy to ok.
Fra-Ang 9-7 w sumie 16 fauli
Por-Hol 17-12 w sumie 29 ale tutaj mecz byl chamski i cud ze linia nie przeszla 30 ( przypominam ze ci co graja ze mna grali tutaj under 29,5 i emocje byly hehe).
Patrzac jeszcze na mecze ligowe to w derbach Mediolanu tylko 26 fauli a wiadomo jak te mecze wygladaja, Roma-Napoli 32 ale tu podobnie, Bilbao-Schalke 23.
Naprawde jest to sedzia ktory moze na palcach jednej reki policzyc mecze w ktorych odgwizdal wiecej jak 30 fauli.
poniżej 30,5 fauli 1,80 ✅
posiadanie Hiszpania
1,15 ✅
ako 1,94 po odliczeniu 6%podatku
fortuna (po raz kolejny najlepsza linia i kurs w tym naziemnym buku ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Prawda jest taka że Hiszpania się skończyła, już nie są drużyną której nikt nie może pokonać. Nie gra Villa i Puyol, Torres to obecnie cienias, a na ostatnich mistrzostwa i Europy i Świata były to znaczące postacie, a nawet najważniejsze. Jakby nie wałek w meczu z Chorwacja to Hiszpania nawet z grupy by nie wyszła. Poza tym to Hiszpania jeszcze nigdy z Francją w meczu o punkty nie wygrała i tylko raz zremisowała, 5 razy wygrywali Francuzi, więc patrząc na formę Hiszpanów to myślę że dziś odpadną, a ten śmieszny del Bosque który nie powołał najlepszego napastnika Hiszpanów czyli Soldoda, i który nie widzi różnicy między Torresem a Llorente, pożegna się z tą reprezentacją.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

HiszpaniaFrancja


Po dwóch spotkaniach, gdzie faworytów tych spotkań bardzo łatwo można było wytypować mamy spotkanie, gdzie ciężko przewidzieć zwycięzcę. Obrońcy tytułu może i nie grają tak jak już zdążyli nas w ostatnich latach przyzwyczaić ale zawsze w fazie pucharowej wygrywali po 1-0. Del Bosque trochę zmienił oblicze zespołu, niestety niekoniecznie na lepsze. Francuzi grają dość różnorodna piłkę, rzadko wchodzą w pole karne rywali, a częściej szukają szczęścia zza pola karnego. Mecz ze Szwedami im kompletnie nie wyszedł, oglądałem tylko fragment wiec nie mogę więcej na ten temat powiedzieć. Dzisiaj nie zagra w obronie Mexes i to może być spory problem dla Laurenta Blanca. W jego miejsce zagra Koscielny. Jeśli chodzi o to kto awansuje dalej, to po wystawieniu kursów postawiłem na Francję, ponieważ uważam, że na nich są zbyt zawyżone kursy. Ja natomiast dzisiaj zagram na sporą liczbę rzutów rożnych Hiszpanów. Ich siła jest środek pola i ataki Iniestą i Silvą, którzy wchodzą w pole karne ze skrzydeł. W każdym meczu na tym turnieju przekraczali tę linię, tutaj też powinno być podobnie.

Moje typy:
Hiszpania over 6,5 rzutów rożnych 1,72 ✅ Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Prawda jest taka że Hiszpania się skończyła, już nie są drużyną której nikt nie może pokonać. Nie gra Villa i Puyol, Torres to obecnie cienias, a na ostatnich mistrzostwa i Europy i Świata były to znaczące postacie, a nawet najważniejsze. Jakby nie wałek w meczu z Chorwacja to Hiszpania nawet z grupy by nie wyszła. Poza tym to Hiszpania jeszcze nigdy z Francją w meczu o punkty nie wygrała i tylko raz zremisowała, 5 razy wygrywali Francuzi, więc patrząc na formę Hiszpanów to myślę że dziś odpadną, a ten śmieszny del Bosque który nie powołał najlepszego napastnika Hiszpanów czyli Soldoda, i który nie widzi różnicy między Torresem a Llorente, pożegna się z tą reprezentacją.
Hiszpania sie skonczyla ?! Co to za bzdury?!
Ludzie wybaczcie, ale nie moge pojac tendencji w typowaniu awansu Francji?!
Skad te Wasze analizy, skad takie przypuszczenia...?Czy ogladacie mecze Barcelony...czy Realu? Jesli Hiszpanii wyjdzie mecz to sa jak czolg nie do zatrzymania.
Jestem wrecz pewny, ze awans Hiszpanow to dzis wrecz formalnosc.
Typowanie wedlug mnie na to, ze Francja wygra, albo awansuje to wyrzucanie pieniedzy w bloto.
Dzis nie ma kombinowania jak z Wlochami, czy Chorwatami. Pilkarze Blaugrana lubia sie bawic pilka, kombinowac, gdy czuja, ze nie presji o wynik. Ale nie dzisiaj! Dzis wyjda i jestem pewny, ze pokonaja Francuzow, ktorzy wedlug mnie sa bardzo przeceniana ekipa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 27

ljuboja

Użytkownik
Hiszpania- Francja
Analiza:
Na początek napisze , nigdy nie zrozumie Buków wystawiających kursy na dane mecze.
Kurs na Francję 5,0 ciekawe jakie argumenty przemawiają buków by dawać kurs na Hiszpanię 1,8 . Hiszpania jak dla mnie na tym Euro nic wielkiego nie gra. To że wyszli z niezbyt ciężkiej grupy to nie znaczy że grają jakąś wielką piłkę. Hiszpania mogła z tej grupy nie wyjść ale niestety Szczęście nie dopisało Chorwacji w meczu z Espą . Chorwaci mieli 1 100% sytuację i gdyby wtedy Rakitic tych kilku metrów trafił z główki Hiszpani by nie było w tym turnieju.
Hiszpania gra tą samą strategią co Barcelona 100 podań 30 strzałów 0 goli.
Francja w turnieju gra bardzo dobrze przynajmniej w dwóch pierwszych meczach już chyba brak formy mają za sobą.Ostatni mecz ze Szwedami widać było nie grali oni na 100% obrotach zwalniali tępo gry. Dziś myślę że mecz będzie wyrównany i te kursy na Francję są zbyt wysokie.Dziś ostro dopinguję Francji by Hiszpania odpadła z tą swoją nudną grą.
Hiszpania - Francja 1-2
 
G 1

gohan44

Użytkownik
Hiszpania sie skonczyla ?! Co to za bzdury?!
Ludzie wybaczcie, ale nie moge pojac tendencji w typowaniu awansu Francji?!
Skad te Wasze analizy, skad takie przypuszczenia...?Czy ogladacie mecze Barcelony...czy Realu? Jesli Hiszpanii wyjdzie mecz to sa jak czolg nie do zatrzymania.
Jestem wrecz pewny, ze awans Hiszpanow to dzis wrecz formalnosc.
Typowanie wedlug mnie na to, ze Francja wygra, albo awansuje to wyrzucanie pieniedzy w bloto.
Dzis nie ma kombinowania jak z Wlochami, czy Chorwatami. Pilkarze Blaugrana lubia sie bawic pilka, kombinowac, gdy czuja, ze nie presji o wynik. Ale nie dzisiaj! Dzis wyjda i jestem pewny, ze pokonaja Francuzow, ktorzy wedlug mnie sa bardzo przeceniana ekipa.
Nole święte słowa. To są ci sami ludzie, którzy tak nienawidzą Barcelony ????

Ljuboja szkoda słów na to, co napisałeś. Niezbyt ciężka grupa? Razem z grupą B była najlepsza. Włochy, Chorwacja, Hiszpania.. Na dodatek Irlandia, która jeśli by była w naszej grupie pewnie nieźle by namieszała. Wielu przed turniejem mówiło, że będą czarnym koniem. W eliminacjach Irlandczycy mieli tylko 2 punkty mniej od Rosji.

Mimo to Hiszpania przeszła przez tą grupę spacerkiem zajmując 1 miejsce.

Wasza wielka Francja dostała 2:0 od Szwedów. Śmieszą mnie teorie dotyczące odpuszczenia meczu. Francja mogła jeszcze odpaść. W drużynie trójkolorowych grają tylko indywidualności. Nie ma kolektywu i grają bez jakiejkolwiek ambicji. Przynajmniej tak było do tej pory. Wynik w grupie rzeczywiście rewelacyjny. 2 miejsce za Anglią, z której się wszyscy śmiali przed turniejem. Wyprzedzili potężnych Ukraińców i niepokonanych Szwedów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Prawda jest taka że Hiszpania się skończyła, już nie są drużyną której nikt nie może pokonać. Nie gra Villa i Puyol, Torres to obecnie cienias, a na ostatnich mistrzostwa i Europy i Świata były to znaczące postacie, a nawet najważniejsze.
Pisałem bodajże przy analizie pierwszego meczu Hiszpanów na tych mistrzostwach ale może przypomnę: &quot;Piłkarze del Bosque od początku eliminacji do MŚ 2010 rozegrali 25 spotkań o stawkę, z których jeden przegrali (ze Szwajcarią w RPA), raz wygrali po dogrywce (finał z Holandia), wszystkie inne kończyli zwycięsko.&quot; Teraz pytanie, skąd
Prawda jest taka że Hiszpania się skończyła
? Bo przegrali 2 towarzyskie i jeden zremisowali w ciągu ostatniego roku? Bo zremisowali z bardzo dobrze grajacymi na tym turnieju Włochami? Brakuje Villi i Puyola, to widać bardzo dobrze, Torres to nie ten styl co Villa, on lubi trochę inaczej grać. Hiszpanie nie grali tak jak na poprzednich turniejach do tej pory ale co było w RPA kiedy ze Szwajcarią na otwarcie zremisowali, a potem co osiagnęli? To że się Hiszpanie skończyli to będziemy mogli mówić za 2 lata po MŚ w Brazylii, jak teraz nic nie zdobędą i tam też odpadną szybko. Przecież oni jeszcze fazy pucharowej nie zdążyli zacząć ???? Rozumiem, że trzeba cos namazać, zeby na konkurs móc rzucić analizę ale myślałem że są pewne granice w pisaniu głupot.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Tak na początek to widać kto w tym meczu ma swoją ulubioną drużynę i tym panom podziękujemy ( tak tak gohan ) prawda jest taka że dla ciebie/was nie może być innego wyniku nie podchodzicie do tego meczu jako osoba grająca w bukma tylko jako fan.
Następnie piszecie że pewny awans tutaj ma Hiszpania inaczej być nie może a jeszcze wczoraj ludzie szukali sensacji i obstawiali Grecje ? HALO ? jeśli ma być jakaś niespodzianka to właśnie dzisiaj gdzie grają 2 zespoły posiadające swoje asy.
Kolejna bzdura....
Zero konkretow...zalezy Ci na wtraceniu czegokolwiek wartosciowego do dyskusji..czy w jakim celu jest ten komentarz?
Co ma piernik do wiatraka?
Chcesz mi powiedziec, ze kazdy buk ma Swiecie jest kibicem Hiszpanii i Barcelony ;) ?! No wszyscy sie skumali i przewiduja awans Hiszpanow bo daja kursy okolo 1.8 ?
Czlowieku...litosci... Napisalem, ze Hiszpania opiera gre na stylu Barcelony i Realu bo to trzon druzyny.
W ostatnich latach kroluja w pilce noznej.
Podchodze do tego meczu najbardziej racjonalnie jak tylko to mozliwe dlatego jak czytam bzdury o awansie Francji to slabo sie robi.
To, ze ludzie wczoraj obstawili awans Grecji to ludzi sprawa.
Ja mowie o meczu tu i teraz, awans Hiszpanow wedlug mnie to formalnosc.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Kolejna bzdura....
Zero konkretow...zalezy Ci na wtraceniu czegokolwiek wartosciowego do dyskusji..czy w jakim celu jest ten komentarz?
Co ma piernik do wiatraka?
Chcesz mi powiedziec, ze kazdy buk ma Swiecie jest kibicem Hiszpanii i Barcelony ;) ?! No wszyscy sie skumali i przewiduja awans Hiszpanow bo daja kursy okolo 1.8 ?
Czlowieku...litosci... Napisalem, ze Hiszpania opiera gre na stylu Barcelony i Realu bo to trzon druzyny.
W ostatnich latach kroluja w pilce noznej.
Podchodze do tego meczu najbardziej racjonalnie jak tylko to mozliwe dlatego jak czytam bzdury o awansie Francji to slabo sie robi.
To, ze ludzie wczoraj obstawili awans Grecji to ludzi sprawa.
Ja mowie o meczu tu i teraz, awans Hiszpanow wedlug mnie to formalnosc.
Nie napinaj się bo nie masz racji w kontekście tym że Hiszpanie spacerkiem przeszli grupę bo bezpośrednio w meczu z Chorwacją mogli odpaść brakowało nie wiele potem już Chorwacja jak widać było odkryła się bo co mieli do stracenia i stracili. Na 85% gdyby Chorwacji wystarczył remis w meczu z Hiszpanią by awansować to nie pozostawiam złudzeń kto by awansował.Dziś Chciałbym ładnego meczu nie takiego jak wczoraj że 1 drużyna tylko praktycznie grała. A dziś za pewne będzie to samo cały czas wymiana podań na swojej połowie po między Hiszpanami i nic z tego.
I żeby nie było że Kibicuję Francji bo wyszła z grupy od samego początku tych mistrzostw im kibicuję by wygrali. Mają dobry skład i na pewno taki by dorównać Hiszpanom czy Niemcom.
Napisz mi w czym Hiszpańscy Piłkarze są lepsi od Francuskich by ich przejść spacerkiem ?
 
L 2

lesiu17

Użytkownik
Hiszpania vs Francja. Jak dla mnie właśnie jest to mecz typowo do grania po bardzo dobrym kursie. Ja osobiście uważam, że to będzie mecz do jednej bramki (Francja już udowodniła nie raz, że jest drużyną dużo gorzej grającą od Hiszpanii), mecz ze Szwecją- grającą tylko i wyłącznie o honor wypunktował wszystkie niedociągnięcia Francji. Hiszpania może nie zagrała rewelacyjnie z Chorwacją, ale udowodnili, że potrafią wygrywać nawet jak mają gorszy mecz. Ja uważam, że Hiszpania w tym meczu nie starci gola (zbyt dobrze poukładana gra w defensywie oraz rewelacyjny bramkarz, który obecnie jest najlepszy na świecie- mam cichą nadzieję, że Torres udowodni, że potrafi strzelać i poprowadzi swoją drużynę do półfinału.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Podchodze do tego meczu najbardziej racjonalnie jak tylko to mozliwe dlatego jak czytam bzdury o awansie Francji to slabo sie robi.
To, ze ludzie wczoraj obstawili awans Grecji to ludzi sprawa.
Ja mowie o meczu tu i teraz, awans Hiszpanow wedlug mnie to formalnosc.
Skończ waść wstydu oszczędź ... przestań się napinać bo CI żyłka pęknie i dopiero będzie problem .Gdzie tu Twoje racjonalne podejscie do tego spotkania jak widzisz tylko jedną drużynę i patrzysz przez pryzmat ich osiągnięć z lat poprzednich .
Myślałem ze to forum bukmacherskie gdzie podchodzi się do analizy/oceny spotkań racjonalnie i na &quot;chłodno &quot; ale grubo się myliłem bo co drugi wpis to fanboy realu/barcy /hiszpani który w drabince ME wpisał już hiszpanów w 1/2 a może i w finale .
Rozumiem że zakładasz mecz do jednej bramki (francuskiej ) skoro awans Hiszpanów to formalność ???? .
Czyli niby żabojady tak jak wczoraj Grecy nie wychodzą z własnej połowy i parkują autobus w polu karnym .
Ciekawe racjonalne podejscie do meczu .
Zwróć uwagę na to ze ktoś czyta te Twoje wypociny i może się zasugerować tym co piszesz !

Co do Hiszpanii to mieli dużo szczęścia ze nie przegrali z Chorwatami ... a powinni i to dwoma bramkami ???? .
A dzisiejszy mecz myślę ze bedzie bardzo wyrównany jedni i drudzy mają kim postraszyć nie mniej jednak skłaniał bym się bardziej ku Francuzom ze względu na mocne skrzydła i Benzeme na ataku .
Francja zapewne bedzie grała z kontry a mają do tego szybkich zawodników .... lakoniczna analiza ale nie ma co tu się rozpisywać tu ma bet wejść ????
Sprawę awansu pozostawiam otwartą ... liczę na pierwszą dogrywkę tych ME ????
Francaja X2 @2.10
[email protected] @2.07
Francja over 4,5 corners @1.95
4Fun DW 1-1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Francja powyżej 2.5 kartek @ 1.90 bet365

Co ciekawe jak dotychczas to Hiszpania ma więcej kartek na swoim koncie (5) od Francji (4). Jednak to tylko swego rodzaju ciekawostka, bo ten mecz będzie zupełnie innym spotkaniem niż te w fazie grupowej.

Jak gra Hiszpania każdy wie. Mnóstwo podań, świetne wyszkolenie techniczne no i szybkość. To wszystko sprawia, że strasznie trudno odebrać im piłkę, przez co zawsze dominują w posiadaniu piłki. Ich rywale musza uciekać się do ostrej gry, jeśli chcą pokazać coś w meczu. Przyjrzyjmy się dotychczasowym meczom Hiszpani w turnieju:

Hiszpania vs Włochy - 4 kartki dla Włochów
Hiszpania vs Irlandia - 3 kartki dla Irlandii
Hiszpania vs Chorwacja - 6 kartek dla Chorwatów

Nie muszę tego chyba komentować.
Dodatkowym &quot;za&quot; jest fakt, iż dzisiejsze spotkanie jest ćwierćfinałem, po którym kartki zostają wyczyszczone przed półfinałem. Zatem nikt nie będzie chował nogi myśląc o ewentualnej absencji w kolejnym meczu (w przypadku awansu).

Martwi jedynie sędzia dzisiejszego spotkania, Nicola Rizzoli. Prowadził on dotychczas dwa spotkania na euro 2012. Mecz Portugalia - Holandia, w którym pokazał tylko 3 kartki oraz co ciekawe, mecz Francja - Anglia, gdzie tylko dwukrotnie wyciągał żółty kartonik po faulach wyspiarzy. W tym meczy jednak to Francja dominowała a Anglia była praktycznie zepchnięta do 30 metra przez 85% meczu. Dzisiaj prawdopodobnie będzie odwrotnie.

W szatni trójkolorowych jakieś spięcia, może być ciekawie i ostro (na co liczę) zwłaszcza, jeśli mecz już w początkowej fazie ułoży się nieciekawie dla Francuzów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Francja powyżej 1,5 goli w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Według bukmacherów to Hiszpania jest wyraźnym faworytem tego meczu, ja jednak widzę argumenty na to, że Francja może sprawić niespodziankę. Hiszpania nie gra już tak mocno jak na poprzednim Euro czy na ostatnim mundialu. Hiszpanie męczyli się z Włochami remisując 1:1, a mogli stracić więcej niż jednego gola, bo Włosi okazji mieli sporo. Meczu z Irlandią nie biorę pod uwagę, bo to najsłabsza ekipa tych mistrzostw. Z Chorwacją wygrali strzelając gola pod koniec meczu, ale to było dla nich trudne spotkanie. Francja już od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo dobrze, a te mistrzostwa to potwierdzają. Dobrze zagrali z Anglią i choć zremisowali, to tak naprawdę zasługiwali na zwycięstwo w tym meczu. Z Ukrainą to była totalna dominacja Francuzów i mogli wygrać znacznie wyżej niż 2:0. Ze Szwecją im nie wyszło, ale to i tak nie zmienia mojej oceny, że Francja ma duże szanse na dobry wynik, a kurs 5,00 na strzelenie przez nich co najmniej dwóch goli kusi.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tak czytam te wszystkie opinie i w zasadzie większość typerów podaje opinię polegającą na tym co chcą typować... Moim zdaniem należy się przyglądnąć faktycznym aspektom, + i - danej drużyny i może zacznę od Hiszpanów:
1. Brak napastnika !! Dla mnie w tym momencie Torres jest pod formą, trochę jakby nie pasował do stylu gry Hiszpanii ale jednak potrafił strzelić już dwa gole w tym turnieju... Pytanie czemu Del Bosque nie wystawi do składu będącego w fajnej dyspozycji Llorente ?? ???? Może dlatego że jest Baskiem ?? ???? Tego nikt nie wie ale trener Hiszpanów uparcie stawia na Torresa. Myślę, że to mały plusik dla Francji... Jak będzie? zobaczymu
2. Fantastyczna linia pomocy !! Ten aspekt na pewno przemawia na korzyść Hiszpanów... W zasadzie z piłką mogą robić co chcą ale... ale czy to nie będzie &quot;klepanie&quot; bezproduktywne ??? Owszem Iniesta jest w gazie, tak samo jak Silva ale już Xavi czy Alonso nieco przytłumieni i tutaj jeżeli Francuzi zagrają ambitnie to powinni dotrzymać jednak kroku Hiszpanom w środku pola.
3. IKER !! Tutaj zdecydowanie plus na korzyść Hiszpanii. Jak za nim nie przepadam tak muszę uznać jego klasę i fantastyczne obrony w decydujących momentach - przykład to obrona główki w drugiej połowie w meczu z Chorwacją.. Ta bramka mogła wyrzucić Hiszpanów za burtę ME 2012 ale Iker stanął na wysokości zadania. Francuzi będą mieli spory problem w pokonaniu Ikera nawet w dogodnych sytuacjach.
Jeżeli chodzi o Francję to widzę kilka plusów i minusów w tej ekipie:
1. H2H z Hiszpanią !! Jak do tej pory bilans wypada na korzyść Francji ale... ale kiedy to było ?? Część ważnych meczy za czasów Zidane gdzie Francja była potęgą a Hiszpania notowała wtopę za wtopą. Jednak tej statystyki nie można bagatelizować i na pewno pokazuje że Francja potrafi i na pewno nie boi się grać z Hiszpanami.
2. Lepsza linia napastników !! Tutaj plusik na korzyść Francji. Na pewno Benzema czy Menez to znacznie większe zagrożenie dla obrońców niż Torres. Jeżeli tylko Ribery nie będzie grał samolubnie i wypracuje dogodną sytuację dla Benzemy to myślę, że młody snajper Realu wykorzysta daną sytuację.
3. Stałe fragmenty !! Tutaj jeżeli chodzi o rzuty rożne na pewno groźniejsi będą Francuzi gdyż Hiszpanie wzrostem nie grzeszą i raczek cornery będą rozgrywać krótko z próbą wyłożenia piłki przed 16 na ewentualny strzał. Francja odwrotnie, myślę że silne, dokładne wrzutki z cornerów będą dla Hiszpanów sporym zagrożeniem i tutaj na pewno Francuzi będą szukali swojej szansy.

Zestawiając, ja ten mecz widzę 60/40 na korzyść Hiszpanii i jestem pewien, że mecz będzie niezwykle zacięty i wyrównany. Booki oczywiście faworyzują Hiszpanów bo to jakby nie było mistrz świata i europy ale na ten moment to nie ta sama drużyna która biła wszystkich w pięknym stylu. Hiszpania jeżeli nie strzeli szybko bramki może mieć poważne problemy, nie mówiąc już o tym co się bedzie działo jak bramkę stracą jako pierwsi ????
Mój typ to:

TYP:
Hiszpania vs Francja (+0.5) dla Mecz.
KURS: 2.120
Book: PinnacleSports
Osobiście uważam, że będzie remis i mecz rozstrzygnie się w dogrywce, bez karnych. Jak będzie, zobaczymy!! Myślę, że Francja tanio skóry nie sprzeda i zostawią sporo zdrowia i serca żeby tego meczu nie przegrać.
 
H 902

hank

Użytkownik
Dla mnie &quot;typersko&quot; ten turniej skończył się wczoraj, i skończył się świetnie. Na tym turnieju nie będzie już meczu gdzie mamy wyraźnego faworyta. I ja nie bardzo wiem dlaczego miałbym ryzykować pieniądze, nawet te wcześniej wygrane grając mecz w gatunku &quot;typowe 50 na 50&quot;. Hiszpania jak i Francja byli w gronie faworytów od początku turnieju, i mimo że dalej grają to dla mnie z wszystkich pozostałych drużyn grali w grupie najsłabiej (Portugalia i Niemcy to najlepsze ekipy na tym turnieju, Anglia gra mądrze jak nigdy, a Włochy na równym wysokim poziomie). Hiszpanie zagrali niezłe zawody z ekipą Italii, ale już tam było widać że tej drużynie brakuje bardzo dużo do Espanii &#39;08 czy &#39;10, gra nie była tak płynna, do tego dziwny pomysł z wystawieniem 6 środkowych pomocników i gra bez napastnika. Z Irlandią było ok, ale inaczej być nie mogło. Natomiast z Chorwacją było wręcz dramatycznie, a był to mecz o być albo nie być obu ekip, nie chce się bawić we wróżkę, ale wydaje mi się że gdyby Rakitic trafił tą główkę to Hiszpania nie była by w stanie wyrównać. Francja dobry mecz z Anglią i Ukrainą, ale za to straszna gra ze Szwedami, która mi zburzyła obraz tej drużyny z poprzednich 2 meczy.
-nierówna gra obu ekip
-Hiszpanie mający &quot;Francuski kompleks&quot;
-słabości jednych i drugich w obronie
to główne argumenty że lepiej ten mecz ominąć
Francja ma na pewno lepsze skrzydła, Hiszpanie dla odmiany mocniejsi w środku, ale Tricolores mogą (ale oczywiście nie muszą) to zniwelować atletyczną grą. W obronie dużo mankamentów, Francuzi mają chyba najsłabszych środkowych obrońców od lat, za to Hiszpanie mają problem od lat z bocznymi obrońcami którzy prawie nigdy nie wracają przy kontrach, bo po prostu nie mogą zdążyć (jest to oczywiście spowodowane taktyką Hiszpanów bo Alba czy Arbeloa to dobrzy zawodnicy). Mi to wszystko wygląda na remis, osobiście olewam , choć będę kibicował Francji, i po cichu liczę na konkurs &quot;11&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Skończ waść wstydu oszczędź ... przestań się napinać bo CI żyłka pęknie i dopiero będzie problem .Gdzie tu Twoje racjonalne podejscie do tego spotkania jak widzisz tylko jedną drużynę i patrzysz przez pryzmat ich osiągnięć z lat poprzednich .
Gdy czytam takie wstawki to dziwie sie, ze wspominasz w swoich wypowiedziach o moim napinaniu.
Rozumiem że zakładasz mecz do jednej bramki (francuskiej ) skoro awans Hiszpanów to formalność . Czyli niby żabojady tak jak wczoraj Grecy nie wychodzą z własnej połowy i parkują autobus w polu karnym . Ciekawe racjonalne podejscie do meczu . Zwróć uwagę na to ze ktoś czyta te Twoje wypociny i może się zasugerować tym co piszesz !
Czlowieku...po pierwsze to Twoje wypociny staja sie dla mnie na sile budowana kontra do mojej wypowiedzi.
Wedlug mnie Twoj argument przeciw Hiszpanom polegajacy na tym, ze opierasz sie na meczu z Chorwacja pokazuje waskie myslenie.
Racjonalne myslenie to takie, ktore rozpatruje plusy i minusy bydwu druzyn.
Francja w meczu ze Szwedami bila glowa w mur. Francja w meczu z Anglia wygladala slabo. Francja pokonala arcy silna Ukraine.
Wedlug mnie to co wypisujesz, ze Hiszpania to zespol, ktory zyje legenda ostatnich lat to najwieksza bzdura w tym watku.
Wieczorem czas pokaze kto mial racje w tej dyskusji.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hiszpania sie skonczyla ?! Co to za bzdury?!
Ludzie wybaczcie, ale nie moge pojac tendencji w typowaniu awansu Francji?!
Skad te Wasze analizy, skad takie przypuszczenia...?Czy ogladacie mecze Barcelony...czy Realu? Jesli Hiszpanii wyjdzie mecz to sa jak czolg nie do zatrzymania.
Jestem wrecz pewny, ze awans Hiszpanow to dzis wrecz formalnosc.
Typowanie wedlug mnie na to, ze Francja wygra, albo awansuje to wyrzucanie pieniedzy w bloto.
Dzis nie ma kombinowania jak z Wlochami, czy Chorwatami. Pilkarze Blaugrana lubia sie bawic pilka, kombinowac, gdy czuja, ze nie presji o wynik. Ale nie dzisiaj! Dzis wyjda i jestem pewny, ze pokonaja Francuzow, ktorzy wedlug mnie sa bardzo przeceniana ekipa.
Pisałem bodajże przy analizie pierwszego meczu Hiszpanów na tych mistrzostwach ale może przypomnę: &quot;Piłkarze del Bosque od początku eliminacji do MŚ 2010 rozegrali 25 spotkań o stawkę, z których jeden przegrali (ze Szwajcarią w RPA), raz wygrali po dogrywce (finał z Holandia), wszystkie inne kończyli zwycięsko.&quot; Teraz pytanie, skąd ? Bo przegrali 2 towarzyskie i jeden zremisowali w ciągu ostatniego roku? Bo zremisowali z bardzo dobrze grajacymi na tym turnieju Włochami? Brakuje Villi i Puyola, to widać bardzo dobrze, Torres to nie ten styl co Villa, on lubi trochę inaczej grać. Hiszpanie nie grali tak jak na poprzednich turniejach do tej pory ale co było w RPA kiedy ze Szwajcarią na otwarcie zremisowali, a potem co osiagnęli? To że się Hiszpanie skończyli to będziemy mogli mówić za 2 lata po MŚ w Brazylii, jak teraz nic nie zdobędą i tam też odpadną szybko. Przecież oni jeszcze fazy pucharowej nie zdążyli zacząć ???? Rozumiem, że trzeba cos namazać, zeby na konkurs móc rzucić analizę ale myślałem że są pewne granice w pisaniu głupot.
Nie chodziło mi o to że się skończyło, a raczej oto że ich hegemonia się już skończyła i już nie będą wygrywać wszystkiego z wszystkimi. Przecież nie miałem na myśli że będą przegrywać teraz z San Marino. ???? Bez Villi i Puyola to juz nie ten sam zespół i tacy Niemcy już na pewno są silniejsi, a Francuzi na tym podobnym poziomie wiec myślę że dziś powalczą o awans.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Linia jaką wystawił Unibet na celne strzały na bramkę to 13,5. Mamy do czynienia z dwiema drużynami, które oddają najwięcej celnych strzałów na bramki rywali.
Hiszpania łącznie 39 (średnia na mecz 13)
Francja łącznie 36 (średnia na mecz 12)
Spodziewam się tutaj otwartego spotkania, wiele okazji bramkowych i mam nadzieję, że celowniki piłkarzy będą na tyle dobre, by strzelać w światło bramki. Linia moim zdaniem nie jest wysoko ustawiona (jak na tak dwie dobre drużyny) a kurs 1.60 zawsze fajna sprawa do dubla.
Typ: Over 13,5 celnych strzałów na bramkę @ 1.60
Bukmacher: Unibet
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Bardzo ciekaw jestem występu reprezentacji Francji, ze Szwedami mnie zawiedli ale tutaj muszą zagrać na 100% swoich możliwości bo rywal to nie byle kto.
Wyczucie trenerskie Del Bosque jest wielkie wpuszcza z Irlandią Fabregasa strzela bramke,z Chorwacją wpuszcza Navas&#39;a jest gol(i to decydujący),jak będzie teraz?
Piłkarze z płw.iberyjskiego zapewne będą kontrolować przebieg spotkania a &quot;Tricolores&quot; swoją siłe upatrzą w kontrach lub stałych fragmentach gry.
Przeglądając bezpośrednie starcia tych drużyn stwierdziłem że warto zagrać na:
liczba goli 2-3
Betclic,kurs 2
Tak poza typowaniem przypuszczam że padnie wynik 1-1.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie chodziło mi o to że się skończyło, a raczej oto że ich hegemonia się już skończyła i już nie będą wygrywać wszystkiego z wszystkimi. Przecież nie miałem na myśli że będą przegrywać teraz z San Marino. Bez Villi i Puyola to juz nie ten sam zespół i tacy Niemcy już na pewno są silniejsi, a Francuzi na tym podobnym poziomie wiec myślę że dziś powalczą o awans.
Nikt teraz nie mówi o San Marino, nie przechodź ze skrajności w skrajność. Dlaczego mówisz, że ich hegemonia się skończyła? Ja nie widzę jak na tą chwilę żadnych argumentów by popierały Twoją tezę. Wygrali ME, MŚ, kwalifikacje do tych mistrzostw przeszli z samymi zwycięstwami, z grupy wyszli z 1. miejsca. Że nie wygrywają po 3-0 w każdym meczu? Przejrzałem wyniki z ostatnich turniejów które wygrywali i nie widze wysokich wygranych, raczej skromne 1-0, 2-1. Stylowo nie odbiegają od tamtej gry. Gdzie jest więc koniec tej hegemonii, skoro osiągają podobne wyniki i grają podobnie jak w ostatnich latach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom