>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Brazylia - Belgia [06.07.2018, piątek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Skoro nie wiemy kto wygra, to po co stawiać na siłę &quot;Belgia wygra&quot; albo &quot;Brazylia to bierze&quot;? ????
Kartka dla kryjącego Neymara? Po ogłoszeniu składów - grać!✅
Posiadanie większe Brazylii? Wielce prawdopodobne.✅

Casemiro (jeden z najważniejszych graczy selekcjonera Cnarinhos) nie gra, a po drugiej stronie hasać będzie de Bruyne;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brazylia - Belgia
powyżej 12,5 RR @3,2 fortuna⛔
powyżej 14,5 RR @5,8 1xbet⛔
obie strzelą @1,78 fortuna✅
Brazylia awans @1,6 fortuna⛔

Teoretycznie najciekawsze spotkanie 1/4 finału Mundialu, można powiedzieć, że przedwczesny finał, bo obie ekipy są kandydatami do końcowego triumfu. Tutaj żaden wynik nie będzie niespodzianką i choć wyżej cenię Brazylię i uważam, że to jednak Canarinios awansują do kolejnej rundy nie podejmuję się typowania 1x2. Siła ofensywna jest w obu ekipach na światowym poziomie, w Brazylii Neymar czy Coutinho, w Belgii Lukaku, Hazard czy fenomenalny de Bruyne. Jednak jeśli chodzi o defensywę to tu zdecydowanie przewaga po stronie piłkarzy z Ameryki Południowej, nie przypadkowo stracili jak do tej pory tylko jedną bramkę na inaugurację ze Szwajcarią, Belgia straciła po 2 gole z Tunezją i Japonią, w meczu z Anglią zagrali na zero z tyłu, ale to raczej tylko dlatego, że Brytyjczycy chcieli wyjść z drugiego miejsca i uniknąć właśnie starcia z Brazylią. Tyle tytułem wstępu, jak na początku wspomniałem, nie będę typował 1x2, postanowiłem w tym meczu pójść w stronę rożnych, których obie ekipy ze względu na swoją grę ofensywną nabijają całkiem sporo, do tej pory Brazylia wykonywała kolejno 7, 10, 9 i 8 cornerów, a belgia 9, 5, 2 i 10, linia powyżej 12,5 RR z fortuna wydaje się całkiem realna, a kurs też dobry, za drobne można spróbować wyższej linii, na przykład w 1xbet over 14,5 RR @5,8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Często spotykanym faktem jest,że gdy X drużyna nabija dużo rożnych, Y drużyna dużo rożnych z innymi zespołami to jak grają razem to może tak wcale nie być.Obydwie drużyny wiedzą o co grają i może być wolny mecz. Brazylia mało rożnych dała wykonać innym zespołom, Belgia to samo. Bardzo często oglądam Belgów i oni nabijają mnóstwo rogów gdy atakują pozycyjnie przez dluższy czas , tj klepanie przed polem karnym. Tutaj wcale tak nie musi być. Mecz z większą ilością rożnych to dla mnie mecz Anglii i to tam powinniśmy szukać rożnych Anglii a to dlatego,że:
Anglia nabija ich mnóstwo z ddruzynami broniącymi się
Szwecja daję nabijać ich mnóstwo bo po prostu się murują i wybijają wszystko.
Sorki za wtrącenie z tą Anglią nie ten temat chyba no ale taka sugestia moja cicha aby ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Pójście w stronę rożnych w tym spotkaniu wydaje się bardzo rozsądne. Obie ekipy grają ofensywnie, więc z pokryciem linii nie powinno być większego problemu. Kolejny raz idę w stronę Brazylii. Ze Szwajcarią mieli 7, Kostaryką 10, z Serbią 9, a Meksykiem 8. Panama z Belgią miała 3, Tunezja 2, Anglia 7, Japonia 6. Brazylia z łatwością dostaje się pod pole karne przeciwnika, szybko wyprowadza piłkę, a defensywa Belgów pewnie nie raz się pogubi i desperacko wyekspediuje piłkę za końcową linię boiska. Myślę, że minimum 6 powinni mieć, ale atakuję też wyższą linię, która może być na styku, jednak uważam, że po takim kursie warto spróbować.
Brazylia over 5,5 rr @1,85 Totolotek✅ (Brazylia miała 8 rzutów rożnych w meczu)
Brazylia over 7,5 rr @3,60 Totolotek✅
Co do końcowego rezultatu wydaje się, że Brazylia jest lepiej poukładana i mimo problemów kadrowych (brak Casemiro, wątpliwy występ Douglasa Costy, słaba forma Gabriela Jesusa) jest faworytem tego spotkania. Belgowie mają z przodu Lukaku, Hazarda i Mertensa, ale tak jak kilku użytkowników zauważyło problemem jest środek (Witsel i Carassco), którzy nic nie grają. Postawa defensywy momentami też pozostawia sporo do życzenia. Trener Belgów pewnie zrobi jakieś zmiany, ale nie ma na tyle dobrych piłkarzy defensywnych, by cały mecz przetrzymać ataki Brazylijczyków. Jeśli Belgowie chcą to wygrać to muszą pójść na wymianę ciosów coś jak w meczu Francja vs Argentyna. Wcale mnie nie zdziwi jak szybko strzelą gola. Jeśli taki scenariusz będzie miał miejsce to wydaje mi się, że Brazylijczycy są w stanie zdobyć dwie bramki bez większych problemów, a może i więcej.
Brazylia over 1,5 bramki @2,10 Totolotek⛔ Wynik 1-2
E: Belgia zaskoczyła Brazylię armatami z przodu i odniosło to pozytywny skutek. Tyły dzisiaj wyglądały znacznie lepiej niż w ostatnich meczach, ale w drugiej połowie już brakowało sił, więc skupili się wyłącznie na bronieniu rezultatu z minimalnymi podrygami z przodu. Brazylia za mało wrzutek, a za dużo bezsensownego kiwania pod polem karnym rywala, gdzie łatwo tracili piłkę czy nabijali nią rywali. Ten mecz pokazał jak ważnym zawodnikiem jest Casemiro i jak trudno załatać jego brak. W końcówce pojawiły się nerwy i brak pomysłu na składną akcję. Brakowało wykończenia. Mecz sam w sobie dobrze się oglądało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Brazylia - Belgia Brazylia powyżej 5,5 rzutów rożnych 2,15 STS ✅
Ciekawie się zapowiada drugi mecz ćwierćfinałowy. Brazylia w swoim poprzednim pojedynku zagrała konsekwentnie doprowadzając dobry wynik do ostatniej minuty. Początkowo dali się wyszaleć rywalowi, a po przerwie punktowali gdy Ci już opadli z sił. W ogóle w tej reprezentacji widać dojrzałą i mądrą grę czego już dawno w ekipie Canarinhos nie było. Belgia szczerze powiedziawszy mnie zawiodła. Wszyscy chwalą i się zachwycają, że wyjść z wyniku 0-2 na 3-2 w ostatnich sekundach mało kto by potrafił i tak rodzą się zwycięzcy. Ja ganie za to, że taka ekipa dopuszcza do rezultatu 2-0 i później z językiem na brodzie gonią wynik nie mając wielu pomysłów na efektywną grę. Na początku mundialu sądziłem, że Belgię będzie stać na dobry wynik ale ostatni mecz mnie uświadomił, że ta reprezentacja ma problemy mentalne, które powtarzają się z każdą dużą imprezą. Podczas niekorzystnego wyniku pojawia się strach i szczerze powiedziawszy gdyby nie błędy Japonii to mielibyśmy kolejną sensacje. Osobiście myślę, że Brazylia pokaże jak się gra piłkarzom z Europy i odprawi ich z kwitkiem do domu.
Zdecydowałem się zagrać jednak co innego. Zdziwiło mnie, że na rogi Brazylijczyków tak małe linie. Czyżby buki spodziewały się, że Belgia będzie grać piłką? Toż to dla nich byłoby samobójstwo. Belgia mimo wielu gwiazd nie radzi sobie dobrze w grze pozycyjnej. Ustawianie de Bruyna za formacją ofensywną z grzeczności pozostawię bez komentarza. Mając szybkich zawodników będą próbować grać z kontry. Brazylia będzie zapewne prowadzić grę szukając Williama i Neymara na skrzydłach. Do tego Coutinho lubi zagrać prostopadłą piłkę między obrońców, czy uderzyć z dystansu. Canarinhos gra bardzo szybką piłkę przez co w poprzednich meczach nabili sporo rzutów rożnych - w sumie 34 w czterech meczach (matematykę pozostawiam Wam). Do tego są ekipą najczęściej strzelającą na bramkę rywala. STS daje na tą propozycje bardzo smaczny kurs, którego nie uraczymy nawet w zagranicznych bukach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obejrzałem sobie ponownie mecz Belgia - Japonia i zmieniłem zdanie odnośnie Belgii. Robili katastrofalne błędy w obronie i to jest ta różnica na korzyść Brazylii. Z przodu wygląda to dobrze w obu ekipach dlatego może być mecz z bramkami, ale ułożenie taktyczne Brazylii - środek i defensywa są lepsze niż w Belgii i to może zdecydować o awansie. Czy się uda w reg. czasie - nie wiem, ale awans bardziej na Brazylię...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Brazylia - Belgia
Brazylia @2.18
Fortuna
Brazylia AH -1.0 @3.3 LV Bet
Brazylia, liczba rzutów rożnych +6.5 @2.53 Fortuna
Liczba rzutów rożnych +11.5 @2.4 Fortuna
Z pary pierwszych ćwiećfinałów ten mecz wydaje mi się dużo prostszy do typowania. Na ruszt wrzucam przede wszytkim typ na rzuty rożne. Brazylia ma bardzo wszechstronny skład, pomocnicy potrafią rozprowadzać ataki zarówno skrzydłami
(tutaj liczę przede wszystkim na Williana) jak i środkiem. W poprzednich meczach Brazylia zaliczała bardzo dużo rzutów rożnych:
  • ze Szwajcarią mieli 7 rzutów rożnych na 9 w meczu
  • z Kostaryką 10 na 11
  • z Serbią 9 na 14
  • z Meksykiem 8 na 15.

W miarę dobrze w tym kontekście wygląda kurs na rzuty rożne Brazylii +6.5 @2.53. Dodatkowo dorzucam sumę rożnych na +11.5 @2.4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia - Belgia
Typ: over 2.5 fauli na Eden Hazard
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsson

Fajna linia na tego zawodnika. Swoim stylem troszeczke przypomina Neymara i w kazdym meczu jest zawsze kilka razy faulowany. Jak do tej pory w kazdym meczu w ktorym gral zawsze byl faulowany minimum 3 razy. Mysle, ze z Brazylia nie powinno byc inaczej z uwagi na wysoka range spotkania.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Myślę, że będzie to jedno z najnudniejszych spotkań na tych mistrzostwach. Niby obie drużyny mega ofensywa ale tak naprawdę, jak przychodzi sklecić porządną akcję z ataku pozycyjnego to jest biednie. To będą szachy z elementami kulanki w wykonaniu Neymara. Żadna z drużyn nie będzie chciała śmielej zaatakować bojąc się kontry. Czuję tu remis w meczu i karne. No chyba, że w dogrywce, na zmęczeniu, któraś drużyna popełni błąd i dostanie dzwona. Ale wątpię.
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Bazylia - Belgia
06.07.2018 20:00
liczba goli
Typ: +2.5
Kurs: 2.05
fortuna
Największy hit tej fazy Mundialu to na pewno ten mecz. Powinniśmy spodziewać się największej ilości bramek. Zmierzą się bowiem obie drużyny które posiadają niesamowitą moc w przodzie Neymar, Gabriel Jesus, Willian kontra Eden Hazard, Romelu Lukaku, Dries Mertens na ten pojedynek czekają wszyscy fani futbolu. I to pomimo że Neymar strasznie pajacuje na mundialu jak wyliczono spędził 14 minut leżąc na boisku. Trener Meksyku po meczu z Brazylią nie przebierał w słowach mówiąc że w piłce nie powinno być miejsca dla takiego pajacowania. Belgia uciekła spod topora po meczu z Japonia już 0-2 to udało im się w ostatniej akcji strzelić zwycięską bramkę. Fantastyczna kontra w której były tylko trzy podania. Jednak mecz z Japonią pokazał problemy w Belgii z grą w defensywie pomimo że nie grali w mocnej grupie to tam też mieli z tym problemy Tunezja strzeliła dwie bramki i Panama również miała swoje szanse, a Brazyliczycy będą bezlitośni i wykorzystają każdy błąd. Trener Brazylii Tite nie będzie mógł skorzystać z usług Casemiro który jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek zastąpi go Fernandinho który daje więcej w przodzie jednak dużą mniej w sferze defensywnej niż pomocnik Realu. Myślę że to jest jedyny mecz w tej fazie Mundialu w którym zobaczymy over 2,5 bramki w przepisowym czasie meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Belgia 1:2
obie strzelą 1,82
Brazylia 2,15
obie strzelą + powyżej 2,5 2,30
Brazylia i obie strzelą 4,15
i 2 specjały polecam na forBet
powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtej karki i powyżej 8 rzutów rożnych 2,3
powyżej 2 bramek, powyżej 3 żółtej kartki i powyżej 10 rzutów rożnych 5,5
Kolejny hit. Lekkim faworytem wydaje się być Brazylia.
Dziś Brazylia zagra bez Danilo oraz Casemiro. Danilo nie zagra już w tych mistrzostwach natomiast Casemiro pauzuje za nadmiar kartek.
W tym meczu stawiam na bramki oraz na Brazylię, obie ekipy mają fenomenalny atak ale obronę już do przejścia zwłaszcza mowa o Belgii. Japonia strzeliła im 2 bramki Tunezja także 2 bramki a gdzie im do Brazylii.
Brazylia póki co straciła tylko 1 gola ale mogła tych bramek stracić dużo więcej.
Myślę, że to może być w końcu mecz Neymara ale nie tylko
Neymar-Jesus-Coutinho vs Hazard-Lukaku-De Bruyne.
Na moje oko nie powinno zabraknąć bramek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
W tym pojedynku idę w stronę bramek over3.5 po kursie 3.65 wydaje się dobrym pomysłem. Reprezentacja Brazylii do tej pory straciła co prawda tylko jedna bramkę przeciwko Szwajcarii ale kogo za przeciwników miała...tak naprawdę dopiero dzisiaj zobaczymy na co ten zespół stać i jak będzie funkcjonowała defensywa która według mnie nie będzie tak szczelna jak pokazują statystyki, zabraknie w czyściciela Casemiro co będzie mocno odczuwalne. Belgia to przede wszystkim ofensywa i tam świetny turniej rozgrywa kapitan Hazard, Mertens, Witsel oraz Lukaku który strzelił 4 bramki, celowo ominąłem De Bruyne który gra ale nie tak wysoko jak w klubie i nie oddaje tyle ile mógłby w działaniach ofensywnych. Mam nadzieje że w końcu pokaże siłę w przodzie i pomoże drużynie w awansie. Brazylia ma swojego Neymara który wkracza z każdym kolejnym spotkaniem na wyższy poziom. Jeżeli dzisiaj bramka padnie w pierwszych 1-25 minutach możemy się spodziewać kapitalnego występu i gradu bramek.
Brazylia - Belgia : over3.5 - 3.65 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 86

dzordan89

Użytkownik
W tym meczu próbuje kartki
Fellaini 2,5
Fagner 3
Fernandinho 3.75
Meunier 4
Wydaje mi się że defensywni pomocnicy tak Fellaini i Fernandinho bedą musieć przerywać szybkie kontry z jednej strony Neymara a z drugiej Hazarda. Z kolei Fagner jest najmniej doświadczonym obrońcom i po jego stronie może próbować grać Hazard. Już w meczu z Meksykiem było widać jego braki. Natomiast Meunier przeciwko Neymarowi którego będzie wspierać Coutinho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Typ: Więcej fauli - Belgia
Kurs: 1.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiaj gram to,że Belgowie będą popełniać więcej przewinień niż Brazylia. Moim zdaniem jest to bardzo dobry typ na to spotkanie. Brazylijczycy bardzo rzadko faulują :
6-18 z Meksykiem
7-14 z Serbią
11:11 z Kostaryką
12-19 z Szwajcarią
Jak widać Brazylia zawsze mniej fauluje od przeciwników ( Kostaryka bardzo nudny mecz) to jest zrozumiałe, są super ustawieni w obronie i rzadko muszą faulować kontrujących zawodników.
Natomiast Belgia bardzo często fauluje więcej nawet niż drużyny technicznie gorsze o to statystyki:
13-9 z Japonią
14;11 z Anglią
12-13 z Tunezją
17-18 z Panamą
Moim zdaniem wszystko przemawia za bardziej brutalną grą Belgii. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Brazylia - Belgia
Od początku turnieju to ekipę z Ameryki Południowej widzę, jako zwycięzcę turnieju. To że mają graczy w napadzie to jasne jak słońce, ale ja cały czas będę przypominał o ich świetnej grze w obronie. Jeden z przedmówców wspomniał, iż turnieje wygrywa się nie atakiem a obroną. Drogi użytkowniku, masz 100 % racji.
Można powiedzieć że Brazylia gra trochę po..europejsku, z dobrym zabezpieczeniem tyłów. Mój typ jest kontynuacją mojego rozumowania, przed rozpoczęciem mundialu...Zadowolę się tu typem na awans ( dogrywka też tu może być )
Brazylia awans kurs 1,60 STS
Brazylia 1x kurs 1,28 STS

wynik 1:2 FT
Adamo80 uważałbym z tym overem. Możemy oglądać piłkarskie szachy...Zobaczymy...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Belgia over 46,5% posiadania piłki 1,8 voxbet⛔ -Linia niska moim zdaniem tutaj obie ekipy lubią grac piłką i ja miec przy nodze. Wynik będzie miał decydujące znaczenie kto będzie musiał gonić wynik meczu ten raczej przejmie inicjatywę i posiadanie .Obie potrafią grac w kontrze w ataku pozycyjnym moim zdaniem Belgia jest słabsza bez piłki i bardziej cierpi niż Brazylia która lubi i potrafi oddać inicjatywę.

Brazylia - Belgia Zawodnik meczu (Man of the match wg portalu Fifa.com) R. Lukaku ⛔11,00 forBET - Kurs fajny myślę ze bet jest realny takie male valu wiadomo typy idą w Neymara i innych Brazylijczyków. Romelu potrzebuje swoich kolegów ze środka pola zeby go kreowali i do grywali mu piłki w pole karne. Jest w formie mocny fizycznie bardzo skutecznie bodajże 5 celnych strzałów i 4 bramki świetnie sie zachował przepuszczając ta piłkę do Chadliego inne 9 by to strzelały...

Brazylia - Belgia x2 1,8 forBET✅

Z Muslera sie udało pięknie zapie...gola i byl taki pewny ze...próbujemy dalej -podwoimy stawkę moze będzie lepiej :p Wieczorne ciasteczko zapowiada sie przednia...Ja idę w stronę Belgii maja wszystko zeby dzisiaj ograć faworytów tego turnieju, myślę ze Martinez musi postawić na atak taka wyminę ciosów w tym jest siła Belgi. W obronie troszkę chłopaki sie gubią i nie ma takiego monolitu to Brazylia gra lepiej w obronie pewniej - oj dzisiaj powinno byc meczycho co sie zowie btsy overy po winnych wchodzi.Kanarkowi graja taka piłkę sprytna bardziej taktyczna- Europejska i jeśli Belgia nie zaatakuje moim zdaniem Brazylia ich wypunktuje tak jak to robi do tej pory.... wiadomo sa mega gwiazdy turlający sie Ney Coutinho troszkę słabo gra Jesus ale cieszy sie nieziemnym zaufaniem Tite. Belgia to Hazard skuteczny Romelu mocna pomoc gra kombinacyjna ofensywna do przodu troszkę poniżej gra De Bruyne moze dzisiaj błyśnie...Martinez robi świetne zmiany błysną tym w meczu z Japonia i go wygrał.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pow 2,5 goli w meczu kurs: 1,98 buk: ForBet ✅✅✅✅✅
awans: Brazylia kurs: 1,60 buk: Fortuna ⛔⛔⛔⛔⛔
Ja wiem, że to już 1/4 mundialu i drużyny będą się pilnowały, ale z takimi ofensywami jakimi dysponują oba zespoły nie wydaje mi się możliwe aby nie było overu... Jest to dla mnie najpewniejszy bet na ten mecz... Bardziej mimo wszystko jestem pewny tego overu niż awansu Brazylii, ale z punktu widzenia analizy wychodzi, że lepsza organizacja gry w środku i defensywie jest po stronie Brazylii dlatego gram awans. Czy to się uda rozstrzygnąć już w czasie regulaminowym nie wiem dlatego zamiast czystej 1 wolę zagrać awans.
edit po meczu:// no jednak początkowe obawy o których tu pisałem o Brazylię się sprawdziły. Szkoda, że nie zaufałem intuicji, ale na szczęście mocno pograny był over, a nie ten awans...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiem czemu się tak podniecanie tą Brazylią ,jak dla mnie to oni strasznie menczom te mecze wygrywają ,ale po strasznych katurgiach mają znakomity skład wielu ,bdb piłkarzy ale co z tego jak Belgia ma kilku lepszych na kluczowych pozycjach ,mowa tu o pomocy i ataku ,nie powiecie mi że Jesus w tym turnieju gra lepiej od Hazarda ,który wg mnie był zawodnikiem meczu z Japonią ,w ataku poeazja robił co chciał do tego jest szybki .W pomocy Kevin De Bruyne którego uważam za najlepszego pomocnika na świecie facet ma wszystko co powinien mieć ofensywny pomocnik (podania krótkie,długi strzały z dystansu) jest niesamowity .Wystarczy że zagra tak jak w City i Brazylia będzie miała ogromne problemy.Canarinios oczywiscie mają Naymara ale on sam meczu nie wygra ,wystarczy zagrać przeciwko niemu twardo i chłopa nie ma na boisku, do tego strasznie pajacuje .Stawiacie na Brazylię może i słusznie ale ja uważam że wygra Belgia .Raz że mają KdB dwa są głodni sukcesu trzy z Japonią odniosłem wrażenie że oni chcieli to spotkanie wygrać na stojąco a tak się nie da, dwie czapy zmieniły obraz meczu ,czerwone diabły podkręcili tępo i rzutem na taśmę wygrali to spotkania co do Brazyli to będzie to mega hicior wyrównany mecz z pewnoscią jednak mimo wszystko stawiam na belgów,.
typ:Belgia,Kurs:3,75 :fortuna:
0-2 po 30 minutach !! Mówiłem że De Bruyne to najlepszy pomocnik na świecie !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czyżby trauma z Niemcami wróci ? Początkowa myśl jak tu pisałem była żeby grać na Belgię... ???? No, ale zobaczymy dalej... Brazylię wciąż stać na awans...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom