>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Brazylia - Belgia [06.07.2018, piątek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Na takie mecze czekamy, co obstawię? Nie mam pojęcia, prawdopodobnie nic, ewentualnie jakiś over dla tak zwanych emocji, już nie mogę się doczekać - piątek wieczór, alkohol, dobre towarzystwo i świetny mecz, czego więcej chcieć
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na takie mecze czekamy, co obstawię? Nie mam pojęcia, prawdopodobnie nic, ewentualnie jakiś over dla tak zwanych emocji, już nie mogę się doczekać - piątek wieczór, alkohol, dobre towarzystwo i świetny mecz, czego więcej chcieć
Pierwsze o czym myślę przy takich ofensywach to BTS ✅✅✅ i over✅✅✅. Brazylia wydaje się troszkę lepiej ułożona taktycznie, ale Belgia ma lepszych zawodników jeśli chodzi o warunki fizyczne. Z 1x2 dla mnie również nic do grania.
edit po meczu:// To była moja pierwsza myśl i jakże okazała się słuszna...
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Belgia pokazała z Japonia że gra do końca, nie zapalali się jakoś mocno by ktoś miał wylecieć czy coś w tym stylu. Była dość chłodna glowa. Błędy w obronie, dużo problemów ale jak chcieli na chwilę wejść na Azjatów to ich pięknie dusili. Pytanie czy to starczy na Brazylie. Oglądałem drugą polowe meczu z Meksykiem i ku mojemu zdziwieniu Meksyk na nich ładnie siedział nieraz śmierdziało golem. Jedna i druga ekipa nie jest w jakiejś szczytowej formie lecz po obu stronach mamy zawodników mogących zrobić ta różnice. To jest ten czynnik decydujący. Myślę że najlepszy typ to over 2.5 , bts albo poczekać aż kurs na live na jakiś over 1.5 wskoczy na ciekawą wartość.
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Witam. Zastanawiam się nad typem na żółtą kartkę dla Neymara @3.60 uni. Ma on na koncie 1żółtą kartkę na tych mistrzostwach i każdy wie jaki styl gry on prezentuje. Czy ktoś orientuje się jak to jest w przypadku wyłapania 2 żk w ćwierćfinale? Czy taki zawodnik pauzuje w półfinale?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Witam. Zastanawiam się nad typem na żółtą kartkę dla Neymara @3.60 uni. Ma on na koncie 1żółtą kartkę na tych mistrzostwach i każdy wie jaki styl gry on prezentuje. Czy ktoś orientuje się jak to jest w przypadku wyłapania 2 żk w ćwierćfinale? Czy taki zawodnik pauzuje w półfinale?
Po 1/8 kartki się kasują, czyli Neymar jak i reszta przystąpi z czystym kontem
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Oglądałem spotkanie Belgii z Tunezją oraz Japonią i dla mnie kurs na Brazylię to ogromne Value. 1.57 na awans czy ponad 2.1 na wygrana wydają się super opcją do gry... jednak nie tykam już tego Mundialu za grubsze stawki. Dziwne wyniki i spory minus. Czekam na rozliczenie tasiemki ze strzelcami oraz betami na Coutinho i wygraną Brazylii, ale na to spotkanie coś zagram, bo unibet o mnie dba i dał mi darmowy zakład bez wpłaty. Jednak nie o mojej sytuacji u buka a o samym meczu. Po ostatnim spotkaniu przeciwko Meksykowi pisałem, że Brazylia wydaję się z meczu na mecz co raz lepsza, bardzo konsekwentna i utrzymuję to zdanie. Zaledwie 1 stracona bramka po rzucie rożnym oraz dość solidna gra w obronie powodują, że Belgia może mieć spory problem żeby strzelić 1 bramkę, a tym bardziej więcej. Geniusz Hazarda czy Lukaku może dać jakąś bramkę jednak ich problemem jest defensywa. Bardzo słaba defensywa. Dwie stracone bramki z Tunezją oraz dwie bramki stracone z Japonią nie wystawiają podopiecznym Martineza wysokiej oceny. Carrasco, który nie ma zielonego pojęcia o grze w defensywie gra bardziej skrzydłowego niż wahadłowego musi być często wspierany przez Verthonghena, który zostawia sporo miejsca w środku co zapewne wykorzystaliby ruchliwi Brazylijczycy. Do tego mega mocno schowany KdB, który gra praktycznie defensywnego pomocnika raczej nie ma sensu. Jestem ciekaw co zrobi Martinez, bo zmiany w spotkaniu z Japonią dały mu awans i jeżeli od początku zagra Fellaini oraz Chadli to mecz staję się bardziej wyrównany jednak nadal faworyta widzę w koncentrowanej i konsekwentnej Brazylii. Czekam na składy jednak takie coś gram na pewno.

Brazylia - 2.15/unibet
Brazylia (-1.5) - 4.2/unibet
Powyżej 10.5 RR x Powyżej 4.5 kartki x Powyżej 2.5 gola - ??? /fortuna


Jak pojawią się składy to jakieś karteczki na zawodników też wrzucę.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Brazylia - Belgia typ 1 @2.17 fortuna
Oglądałem wszystkie spotkania aktualnie na mundialu. Ostatnie mecze brazylijczyków poziom można powiedzieć ciągle ten sam. Znakomita gra offensywna. Według mnie Brazylia jest to naprawdę twarda reprezentacja do zdobycia tytułu mistrza świata. Brazylijczycy mają naprawdę dobrze zgrany zespół co nie można powiedzieć tego o zespole po ostatnim meczu z Belgii. Brazylijczycy minimalna wpadkę zanotowali z Szwajcaria gdzie zremisowali jeżeli można to nazwać wpadką. Reszta spotkań pewnie wygrana przez brazylijczyków. W tej rundzie mogło już belgów nie być ponieważ jak wiemy japończycy prowadzili już dwoma bramkami ,ale belgowie zdołali wyciągnąc wynik i w ostatnich minutach meczu strzelić zwycięską bramkę dającą awans do kolejnej rundy. Jeżeli belgowie męczyli się z Japonią ,który grała w sumie większość akcji z kontry to co będzie z wielką Brazylią. Tutaj mamy powazna walke dwoch ofensywnych zespolow o awans do polfinalu mundialu w Rosji. Czuję że to własnie brazylijczycy zagrają w półfianale. Brazylijska piłka z meczu na mecz podoba się coraz bardziej. Belgowie mają swoje progresy w grze i myślę że Brazylia to wykorzysta. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Przed turniejem stawiałem Belgów ze względu na skład wśród faworytów do wygrania. Turniej zaczęli od pogromów dwóch outsiderów grupy oraz wygrania w meczu rezerw z Anglikami. Brazylia zaś przechodzi straszne męczarnie, a do tego dochodzi słaba psychika nurka. Moim zdaniem dopiero teraz oba zespoły zostaną poddane poważnemu testowi i dopiero teraz zobaczymy na co stać poszczególne reprezentacje. Myślę, że kursy zdecydowanie przesadzone, chociażby ze względu na to na jakim etapie już jest turniej. Mój typ w stronę Belgi kieruję dlatego, że uważam, że na każdej pozycji Belgowie posiadają lepszych piłkarzy, którzy wnoszą mnóstwo jakości do gry swojego zespołu czego niestety nie można powiedzieć już o Brazylii. ile to by człowiek dał żeby ujrzeć znów prawdziwego Ronaldę i bombę atomową Carlosa...
Belgia @3,46 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie skreślam Belgii, ale twierdzenie, że na każdej pozycji mają lepszego zawodnika jest delikatnie śmieszna. Z tego co zauważyłem to jedynie Meunier (Fagner), De Bruyne (Paulinho), Lukaku (Jesus) mogą być lepsi, a Hazard z Neymarem na równo. Nie lubię gościa, ale on z meczu na mecz coraz lepiej wygląda. Najwięcej dryblingów, najwięcej udanych dryblingów, najczęściej faulowany. W meczu z Kostaryką się przełamał i wyglądał dość solidnie, w meczu z Meksykiem był już liderem i zrobił praktycznie obie bramki. Do tego dochodzi Coutinho, który naprawdę wygląda dobrze na tym turnieju. Obrona Belgii jest cholernie dziurawa i nie wyobrażam sobie Carrasco, który ma gonić Williana na prawym skrzydle, albo samego Witsela, który miałby zdominować środek pola stworzony przez Cou-Fernandinho-Paulinho. Fakt, że nie ma Casemiro może trochę boleć, ale nadal wygląda on lepiej niż Witsel-De Bruyne. Wątpię żeby Martinez odszedł od systemu 3-4-3, który swoim ofensywnym stylem może pokarać Brazylię jednak wyobrażacie sobie kontratak Brazylijczyków, gdzie w Belgii tylko 4/5 zawodników będzie nastawionych na obronę? Martinez będzie miał jaja i posadzi De Bruyne i da zagrać Felkowi? Albo da rudego na skrzydło, a nie będzie grał Mertens? Do tego wraca Marcelo i Felipe Luiz może grać na prawej obronie. Sporo zależy od składu, ale na papierze Brazylia jest dużo mocniejsza. Dla mnie tutaj 1.8 na Canarinhos to odpowiedni kurs.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie takie turnieje się wygrywa obroną a nie atakiem. A Belgia nie ma obrony. Póki grają do przodu to fajnie to wygląda, z tyłu to już bałagan. Nie sądziłem,że to powiem ale Brazylia,która to zawsze czarowała z przodu i strzelała po prostu więcej niż przeciwnik teraz gra typowo europejsko, wyrachowanie i po prostu jest mega solidna w tyłach. Bardzo lubię Belgijskich piłkarzy ale te truchtanie KdB, mierny Witsel słaba obrona, sam Hazard z Lukaku nie pociągną. Moim zdaniem Brazylia to bierze.
Ps. Ten Chadli to naprawdę solidny grajek, dziwię się,że gra ciągle Carrasco. I nie chodzi mi tutaj o gola ale o całokształt tego Mundialu.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Dla Belgów może być to fajny mecz, nie są faworytami, więc nie powinni się spalić. Swojej szansy mogą upatrywać w braku Casemiro. Brazylia jednak zarówno na tej pozycji, jak i na wielu innych dysponuje niesamowitym potencjałem wśród rezerwowych. I tutaj widzę przewagę Canarinhos. Mimo tego, że belgijscy rezerwowi pokazali ostatnio, że również mogą odmienić losy spotkania, to jednak tacy zawodnicy jak Douglas Costa, Fred czy Marquinhos z powodzeniem mogliby szukać miejsca w podstawowej jedenastce Belgii. A pamiętajmy, że Tite ma jeszcze w odwodzie takich graczy jak Firminio, Felipe Luis czy Danilo, a nawet na bramce znajdzie się równorzędny zmiennik, którym jest Ederson. Na tym etapie turnieju tak silna ławka jest bardzo ważna, choć z tego co czytałem w Brazylii wszyscy powinni być gotowi na ćwierćfinałowe starcie. Porównując umiejętności poszczególnych graczy z podstawowych jedenastek również widzę przewagę Brazylijczyków. Choć Hazard może jest ciut lepszy od Williana, choć Belgia ma Lukaku, to cały czas Brazylia ma niezwykłą siłę rażenia z świetnie współpracującymi Neymarem i Coutinho na czele. To może być za dużo na obronę z Premier League, której słabość obnażyła już Japonia, posiadająca w większości grajków ze średnich europejskich klubów, których nie możemy porównywać z Canarinhos. Najrozsądniejszym rozwiązaniem w tym meczu wydaje mi się over 1.5 gola Brazylii. Mimo, że mało tracą pod wodzą Tite, to jednak tacy zawodnicy jak Lukaku czy Eden mogą znaleźć drogę do siatki Alissona więcej niż jeden raz, dlatego wydaje mi się to pewniejszym typem od czystego zwycięstwa.
Moje typy:
Brazylia over 1.5 @ 2.15 efortuna ⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zagrożeniem Brazylii może być stres i nerwy... Zobaczcie sobie mecz Brazylia - Kostaryka póki nie strzelili bramki... Belgia podchodzi na ten mecz w stylu: to nie wstyd przegrać z Brazylią natomiast Brazylia już została okrzyknięta w swojej ojczyźnie mistrzem świata... Już ten mundial wielokrotnie udowadniał, że drużynom z któych zdjęto presję gra się łatwiej. Zobaczcie co zrobiła Rosja. Zobaczcie jak zagrała Japonia czy Szwecja, a w fazie grupowej: Iran czy Maroko... Awans Belgii jest równie możliwy co awans Brazylii...
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wystawianie w kazdym meczu tej miernoty Carrasco to jakas marna prowokacja. Z dobrego, perspektywicznego gracza stal sie zwyklym szarym przecietniakiem do tego bez formy. Jak szybko zrobic taki ostry zjazd w dol? To proste. Idz dla kasy do Chin w najlepszym dla siebie wieku gdzie sportowo ta liga to dno i dwa metry mulu. Ostra beke mialem ostatnio z komentatorow na TVP ktorzy wychwalali pod niebiosa poziom sportowy ligi chinskiej w kontekscie dyskusji wlasnie o Carrasco. Myslalem, ze chyba snie gdy tylko uslyszalem stek glupot wyplatanych przez nich a jednak niestety to sie dzialo naprawde. Dla mnie ten gosc to nieporozumienie i chyba gra w pierwszym skladzie w kazdym meczu tylko i wylacznie przez wzglad na swoje dawne mecze w Atletico.
Brazylia - Belgia
Typ: Thomas Meunier otrzyma kartke
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet/Betsson/1xbet

Gosc bedzie gral w pomocy w strefie bocznej dokladnie tutaj gdzie bedzie hasal Neymar. Belg co prawda jest zagrozny absencja bo juz ma na swoim koncie jedna zolta kartke (chyba jest zagrozny bo nie mam pewnosci kiedy kartki sie kasuja wiec prosilbym o info a najlepiej o link na priv z taka informacja) ale tutaj kalkulacji nie bedzie i jak trzeba bedzie skrzydlowego PSG zatrzymac za wszelka cene to Meunier to zrobi. Facet w meczu z Japonia byl w kazdej akcji za nimi poteznie spozniony a w piatek bedzie mial dwa razy trudniej. Mysle, ze nie podola temu zadaniu i wylapie zolta kartke. Kurs bardzo fajny wiec probuje.
edit/ jednak kartki kasuja sie po 1/8 czyli nasz zawodnik do kartki nie jest zagrozny ????
edit 2/ jednak kartki kasuja sie dopiero po 1/4 czyli nasz zawodnik jednak jest zagrozony.
link do artykulu: https://laczynaspasja.pl/chory-przepis-fifa-polfinal-bez-neymara-pogby-de-bruyne-czy-coutinho/
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Brazylia już została okrzyknięta w swojej ojczyźnie mistrzem świata...
To Twój komentarz czy rzeczywiście tak jest? Chętnie przeczytam artykuł gdzie coś takiego jest napisane. Ja słyszałem, że tym razem jest inaczej, że trener mocną ręką trzyma to co wewnątrz zespołu, a i media nie dają się ponieść marzeniom.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiem czemu się tak podniecanie tą Brazylią ,jak dla mnie to oni strasznie menczom te mecze wygrywają ,ale po strasznych katurgiach mają znakomity skład wielu ,bdb piłkarzy ale co z tego jak Belgia ma kilku lepszych na kluczowych pozycjach ,mowa tu o pomocy i ataku ,nie powiecie mi że Jesus w tym turnieju gra lepiej od Hazarda ,który wg mnie był zawodnikiem meczu z Japonią ,w ataku poeazja robił co chciał do tego jest szybki .W pomocy Kevin De Bruyne którego uważam za najlepszego pomocnika na świecie facet ma wszystko co powinien mieć ofensywny pomocnik (podania krótkie,długi strzały z dystansu) jest niesamowity .Wystarczy że zagra tak jak w City i Brazylia będzie miała ogromne problemy.Canarinios oczywiscie mają Naymara ale on sam meczu nie wygra ,wystarczy zagrać przeciwko niemu twardo i chłopa nie ma na boisku, do tego strasznie pajacuje .Stawiacie na Brazylię może i słusznie ale ja uważam że wygra Belgia .Raz że mają KdB dwa są głodni sukcesu trzy z Japonią odniosłem wrażenie że oni chcieli to spotkanie wygrać na stojąco a tak się nie da, dwie czapy zmieniły obraz meczu ,czerwone diabły podkręcili tępo i rzutem na taśmę wygrali to spotkania co do Brazyli to będzie to mega hicior wyrównany mecz z pewnoscią jednak mimo wszystko stawiam na belgów,.
typ:Belgia,Kurs:3,75 :fortuna: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 0

richter100

Użytkownik
Jak dla mnie raczej zdecydowanym faworytem jest Brazylia w tym spotkaniu. Przy ustawieniu Belgów 5-2-3 w obronie w środku pola jest mega dziura, dzięki czemu nie ma problemu wyjść z pod ich pressingu czy rozgrywać na ich połowie, co pokazała Japonia, a gdzie Japonia do Brazylii... Kolejnym argumentem przemawiającym za Brazylią jest fakt, iż Belgia grając trójką obrońców w ataku zostawia baaardzo dużo przestrzeni na skrzydłach, Japonia z dużą łatwością kreowała szanse właśnie w tych sektorach boiska, a teraz pojawią się tam Ney, Coutinho czy Willian... Brazylia zarówno w ataku pozycyjnym jak i z kontry będzie stwarzała sobie wiele sytuacji bramkowych, jak dla mnie środkowi obrońcy Belgii to kapke drewna, będą kręceni przez zwrotnych i dynamicznych piłkarzy Brazylii. Carrasco nie gra zupełnie nic, Lukaku pali się w ważnych meczach co pokazał już z Japonią, Kevin ma nieziemskie umiejętności, ale trochę zbyt często chodzi po boisku. Jeśli chodzi o słabe punkty Brazylii, zdecydowanie należy zwrócić uwagę na dwa elementy. Moim zdaniem Fagner jest najsłabszym ogniwem Brazylii, a grający po tej stronie, w niezłej formie Hazard może trochę namieszać. Największym atutem Belgów będą stałe fragmenty gry, a brak Casemiro na pewno nie pomoże. Jednakże ja spojrzałbym na jego nieobecność z drugiej strony. Jestem kibicem Realu i wiem jak Case gra &quot;na codzień&quot; i w tym turnieju, moim zdaniem, wygląda na zmęczonego. Zdecydowanie bardziej statyczny, mniej agresywny, wolniejszy. Wejdzie za niego zapewne Fernandinho i być może, paradoksalnie, wyjdzie to na dobre ekipie z Ameryki Południowej. Brazylia prawdopodobnie w większości będzie utrzymywała się przy piłce, więc narażona będzie na kontrataki. W środku pola będzie świeży zawodnik co pomoże w zatrzymywaniu akcji rywala. Szczerze na prawdę się zdziwię, jeżeli Brazylia odpadnie, bo ma wszelkie argumenty by awansować. Sądzę również, że mimo wszystko stały fragment gry lub kontra zapewni gola ekipie Belgii, ale Brazylia powinna spokojnie odnieść zwycięstwo i to w regulaminowym czasie gry. Popieram bety na hendi czy +1.5 gola Brazylii, sam na &quot;pewnym&quot; kuponie zagram awans, ale podsumowując moje wypociny, na drugim kuponie wrzucę i polecam Wam
spotkanie/obie drużyny strzelą gola
Brazylia/tak
po kursie 4.1 na fortunie.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Typ na kartke Meuniera dobry dołożyłbym jeszcze że kartkę dostanie Witsel. Meunier będzię dostawał pomoc od swoich defensywnych pomocników a wątpie aby De Bruyne schodził w boczne rejony. To będzie zadanie Witsela.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jeżeli w pierwszym składzie Belgii wyjdzie Witsel oraz Carrasco to śmiało można grać na win Brazylii. Każdy kto oglądał mecz z Japonią chyba powinien się głęboko zastanowić jak można takich platfusów wystawiać w 11stce skoro przez cały mecz nic nie pokazali, ich gra to straty oraz antyfutbol.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom