>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Anglia - Francja [10.12.2022, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Anglia vs Francja

Under 49.5 pkt kartkowego
Under 12.5 rożnego ogółem
Francja over 2.5 rożnego

kurs 1.81
ForBet


Obie drużyny grają dobry turniej. Anglicy pewnie wyszli z grupy, remisując z Amerykanami oraz wygrywając w przekonujący sposób z Iranem i Walia. W 1/8 pewnie odprawili Senegal. Wkoncu przełamał się Kane. Pomimo czystego konta obrona nie gra tak dobrze jak wskazują na to statystyki. Maguire i Stones często źle wyprowadzali pilke, czego skutkiem były straty i przejęcia rywali. Na ich szczęście przeciwnicy nie potrafili wykorzystać prezentów.
Na przeciw nim staje Francja, która pomimo porażki z Tunezja - głównie przez potraktowanie tego meczu po macoszemu przez trenera - po raz kolejny pokazała siłę ofensywna w starciu z naszą reprezentacja. Polacy odgryzli się kilka razy na poczatku spotkania, jednak reszta meczu była już pod dyktando Trójkolorowych. Defensywa Francuska tracila gola w kazdym z spotkan tego turnieju i na szczęście koledzy z ataku wykorzystuja swoje sytuacje. Linia 3 rożnych bardzo bezpieczna, średnia na tym turnieju to ponad 7 i myślę, że dziś aż tylu nie zdobędą i pobieram najniższą zaproponowana przez buka.
Anglia w ostatnich 8 spotkaniach nie przekraczała linii 10.5 roga, a Francuzi 5/7 meczy. 12.5 wydaje się nieosiagalna dla tych drużyn.
W spotkaniach obu drużyn nie zobaczyliśmy więcej niż 4 kartek, dodatkowo ta seria jest dłuższa - Anglia w ostatnich 6 nie przekroczyła tego progu, a Francja w 10 ostatnich meczach. Dodatkowo Anglia jest jedyną drużyna turnieju bez ani jednego napomnienia. Piłkarze znad Sekwany nie są dużo gorsi od dzisiejszych rywali - sędzia tylko dwukrotnie pokazywał im żółty kartonik. Z racji na faze turnieju wybiorę Max 4 kartki, jednak nie przewiduje takiego festiwalu jak w wczorajszym meczu Holandii i Argentyny.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Zdobędzie gola w meczu Mbappe @2.9
Mbappe potrafi z niczego zrobić bramkę, pędzi do tytułu króla strzelców. jest w topowej formie. Anglia na tych mistrzostwach nie miała wyzwania nawet bliskiego reprezentacji Francji i myślę, że nie zatrzymają ich największej gwiazdy.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Anglia - Francja, awans Angoli po 2,09 w STS

Tu nie ma jakiejś różnicy klas. Zdecydują detale, więc trzeba brać wyższy kurs. Porównywanie pozycji czy potencjału mija się tu z celem. To będzie zapewne zamknięty mecz do pierwszego błędu. W 90 minutach stawiałbym na remis, a potem głębia Anglików będzie robić różnice. W potencjalnych karnych również widzę więcej atutów po stronie Anglików, głównie za sprawą górących głów wśród liderów Francji z Mbappe na czele.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Anglia
Poniżej 4.5 goli, poniżej 2.5 goli w pierwszej połowie, poniżej 12.5 rzutów rożnych, Francja poniżej 1.5 gola (betbuilder) @1.65 Fortuna


Szalenie trudno znaleźć jakieś rozsądne typy na ten mecz. Zagram sobie więc mniej a konkretniej i skleiłem takiego, dość złożonego bet buildera, który wydaje się dość pewny, no ale ... Po kolei. To będzie underowy mecz, Anglicy nie będą wariować i za wszelką cenę starać się będą odciąć skrzydła w postaciach ,Mbappe i Dembele.
Osobiście jestem zdania, że Farncuzi bez Mbappe mogło nie wygrać z nami w 1/8, bo to właśnie dwa błyski geniuszu Żółwia dały trójkolorowym awans.
Dziś będzie trudniej, bo po prostu rywal mocniejszy, dużo lepiej ustawiony i posiadający większą jakość indywidualną.
Gracze z wysp tempa forsować nie będą i raczej będą szukać swoich szans w nieśmiałych atakach, jestem jednak przekonany, że nie zaryzykują zostawiając niekryte skrzydła, tam cały czas ktoś będzie zabezpieczał tyły, bramek się więc nie spodziewam ani w pierwszej połowie, ani w meczu. Jeśli już Francja ma wygrać w regulaminowym czasie gry to może jednym golem.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Anglia:Francja
J.Bellingham - liczba celnych strzałów over 0.5 +
Fuksiarz ; Kurs 2.80
Hitowe spotkanie mundialu w 1/4 i wiele niewiadomych. Spotkanie może się zakończyć w każdy możliwy sposób. To jest mundial sensacji zupełnie jak Euro 2004. Ciężko wskazać faworyta dlatego trzeba grać na zdarzenie. Odkrycie mundialu z drużyny Angielskiej może zaskoczyć ponownie. Liczę że zawodnik Borussi Dortmund odda jeden celny strzał. Może strzeli gola. Zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Anglia - Francja

Pytanie czy będziemy mieć szachy czy też otwarty futbol z dużą ilością bramek? To jest ćwierćfinał MŚ i wydaje mi się, że mogą być jednak szachy a co za tym idzie gra do jednej bramki. Wydaje mi się, że obie ekipy nie będą ryzykować od początku, wiadomo akcje będą ale jednak spokojna gra. Anglia tutaj bardzo dobrze od drugiego meczu gra w obronie, wiadomo, że rywali chyba ma najłatwiejszych ale widać, że zespół jest ułożony w każdej formacji. Francja ograła Polskę, ale nie było łatwo, aż dziwnie oglądało się ich na tle Polaków bo gdyby pierwsi stracili... ale nie stracili i są w ćwierćfinale. To wciąż mistrzowie świata, duza szansa na powtórkę z finału w 2018 roku. Brakuje wielu zawodników co mogli by stanowić o sile trójkolorowych, ale Ci co są dostępni też swoje robią. Nie ma się co dziwić że kursy równe praktycznie, tutaj każdy wynik możliwy, under czy mecz z dużą ilością bramek nie zaskoczą. Moim zdaniem jednak zobaczymy 0:0 w 1 połowie i dopiero w drugiej padnie ta jedna bramka... pytanie dla kogo?

X - HT
under 2,5
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Anglia : Francja
Typ: Poniżej 3.5 gola+poniżej 12.5 rzutów rożnych+poniżej 5.5 kartek
Kurs: 1.7
STS
Przed nami już ostatni ćwierćfinał Anglicy w przedwczesnym finale zmierzą się z Francją.. wczorajszy mecz o tej samej porze zaskoczył chyba wszystkich intensywnością gry.. jednak mierzyły się ekipy z dwóch innych kontynentów.. dziś już zespoły które znają się jak łyse konie z Europy.. nie przewiduje kanonady bramek.. jakiś ostrych fauli i nagminnych ataków.. a raczej na kalkulacyjny mecz do jednej bramki a bardzo możliwe i dogrywkę. Linie bardzo wysokie moim zdaniem nie do przeskoczenia. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom