>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału: Anglia - Francja [10.12.2022, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tu o awansie zadecyduje lepsza dyspozycja dnia, albo kto będzie miał więcej szczęścia.Obie reprezentacje prezentują na Mundialu podobnie wysoki poziomie, a w baku mniej więcej podobna ilość paliwa ;)
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Wg mnie pomimo niezłej gry Angoli weźmie to Francja, słaba psychika wyspiarzy po raz kolejny da o sobie znać, żaby nie podchodzą do niczego nowego.
Francuzi wezmą to w podstawowym czasie gry, obstawiam 3-1 lub 2-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +877
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Wg mnie pomimo niezłej gry Angoli weźmie to Francja, słaba psychika wyspiarzy po raz kolejny da o sobie znać, żaby nie podchodzą do niczego nowego.
Anglicy z Southgatem i podobnym składem przed rokiem byli finalista Euro , a ostatni mundial zakończyli w top 4 , wiec chyba jednak też nie podchodzą do niczego nowego, choć wiadomo - mistrzem nie zostali.
Osobiście nie mogę się doczekać tego meczu , liczę na widowisko godne finału 👌
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Anglia - Francja
BTTS @ 1.85 Superbet

W ćwierćfinale zasłużenie spotykają się dwie drużyny, które śmiało mogłyby grać również w finale tego turnieju, jednak jest to dopiero ćwierćfinał i o finał trzeba będzie jeszcze powalczyć. Obie drużyny prezentowały do tej pory wysoki poziom, ale też obie nie mieli zbyt mocnych przeciwników, Anglia w grupie mierzyła się raptem z Iranem, USA i Walią, spośród tych drużyn to USA miało namieszać, no i wyrwali remis Anglii, ale na nic więcej się to nie zdało, w 1/8 zagrali za to z Senegalem, który pomimo dobrego składu, nie prezentowali na tym turnieju też niczego nadzwyczajnego. Po drugiej stronie mamy Francję, która można powiedzieć, że miała do tej pory chyba najłatwiejszą przeprawę do ćwierćfinału, bo w grupie grali z Australią, Danią i Tunezją, Duńczycy mieli tu być tymi, którzy zagrożą im w wygraniu grupy, a ostatecznie zajęli ostatnie miejsce w grupie, w 1/8 zagrali z nami i choć mogliśmy namieszać w szczególnie pierwszej połowie, ale i tak byliśmy jednymi z łatwiejszych przeciwników na tym etapie. W ten sposób dla obu drużyn będzie to pierwszy poważny sprawdzian na tym turnieju i bałbym się tu grać na czyjeś zwycięstwo czy awans, bo zgadzam się, że może zdecydować dyspozycja dnia. Ja zaproponuje tu BTTS, obie drużyny bardzo dobrze prezentują się w ofensywie, tylko w po jednym spotkaniu swoim spotkaniu nie trafili bramki, Francja z Tunezją, chociaż tak naprawdę cofnęli im bramkę po skończonym już meczu, ale tam też sporo grali rezerwami, oraz Anglia z USA, gdzie spokojnie mogli sobie pozwolić w tym meczu na remis i nie forsowanie tempa, pozostałe wyniki bramkowe obu drużyn to Francja 4, 2 i 3, zaś Anglia 6, 3 i 3 bramki. Z taką siłą ofensywną z obu stron ciężko będzie utrzymać 0 z tyłu i sądzę, że któraś z drużyn w końcu bramkę trafi, a druga ekipa będzie miała wszystko, żeby móc odpowiedzieć. Obie drużyny rzadko mierzyły się w Mistrzostwach Świata, bo było to raptem w latach '66 i '82, po raz ostatni na dużym turnieju zagrali w 2012 roku w fazie grupowej Mistrzostw Europy i padł wtedy remis 1:1, tutaj też liczę na bramkę z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
Z 610,3K
Anglia - Francja awans
Typ Francja
Kurs 1,76
Fortuna
Analiza.To chyba będzie najciekawszy pojedynek tej fazy.Francja to obrońca trofum w moim zdaniem teraz też dojdzie do finału.W spotkaniu to oni są zdecydowanymi faworytami.Może z Polską do przerwy nie grali zbyt dobrze ,ale w drugiej połowie ich dominacja nie podlegała dyskusji.Mając w swoim składzie takich piłkarzy z przodu jak Mbappe czy Giroud na pewno coś strzelą.Anglia ich rywal zdecydowanie mnie nie przekonuje i raczej nie ma szans.Zdecydowanie Francja ma więcej lepszych piłkarzy.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Francja
obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie
@2.31 Fortuna

W tym roku zarówno Anglicy jak i Francuzi pokazali słabą grę, szczególnie w Lidze Narodów. Anglia między czerwcem a wrześniem nie zdołała wygrać meczu, a w pięciu spotkaniach z rzędu strzeliła w sumie zaledwie jedną bramkę. W efekcie rozgrywki w Lidze A zakończyli na ostatnim, czwartym miejscu i spadli do Ligi B. Francuzi uchronili się przed spadkiem, ale zakończyli rozgrywki o jeden punkt nad słabiutką Austrią. Wszystko to dawało duży znak zapytania - jak zaprezentują się obydwie ekipy na mundialu? Tymczasem oto właśnie spotykają się w ćwierćfinale po zaprezentowaniu ładnej, ofensywnej gry. Mbappe jest obecnie liderem strzelców, a Rashford wraz z Saką mają po trzy zdobyte bramki. Spodziewam się, że obie strony zaliczą dziś trafienie, być może nawet niejedno. Widzę bramki w tym meczu, a to sprzyja BTTS-om w pierwszej bądź drugiej połowie, i taki właśnie scenariusz obstawiam na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Chyba na papierze najciekawszy mecz ćwierćfinałowy. Bukmacherzy faworyzują Francje. Ja jestem innego zdania. Francji wypadł kręgosłup w postaci Kante i Pogby. Zastępcy to też wysoka półka (swoją drugą Francja chyba wystawiając 4 skład dalej określana była by jako wysoka półka), ale moim zdaniem to nie ta moc co chociażby środek pola Anglików będący w fenomenalnej formie na tym turnieju. Asekuruje Rice, a Bellingham i Henderson biegają od pola karnego do pola karnego. Ten pierwszy przy tym w imponujący sposób mijając rywali jak pachołki. Dzięki temu na skrzydłach więcej miejsca mają Saka i drugi skrzydłowy (Foden/Sterling/Rashford - każdy błyszczy). Są w stanie ściąć do środka i grać na 3 napastników gdyż z prodzu H.Kane skupia uwagi obrońców. No i najważniejsze. Zdrowy i będący w dobrej formie K.Walker, który daje nadzieje na zneutralizowanie Mbappe. Shaw też gra (zresztą jak każdy piłkarz ManU na tym turnieju) wyraźnie lepiej jak w klubie, więc z Dembele sobie też powinien poradzić. Gdyby był Benzema bałbym się czy Maguire Stones są z nim w stanie powalczyć. ALe już na mało zwrotnego Giroud, mało zwrotny Maguire powinien być odpowiedni. Wszystko mi się tu układa pod Anglie i moim zdaniem to anglia przejdzie dalej. I to nie zdziwie się jak w 90minut.

Anglia awans @ 2,15 @ Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Anglia - Francja / BTS @1.78 GO+Bet

Mecz Anglików z Francuzami zapowiada się według mnie najciekawiej. Bardzo fajnie dotychczas wyglądające ekipy, mocno naładowane ofensywnie. Jedni i drudzy mają na swoim koncie mecze z większą ilością bramek. Póki co Anglicy w całym turnieju zdobyli ich 12, tracąc przy tym zaledwie 2 z Iranem, potem zaliczając 3 czyste konta. Francuzi 9 goli, 4 stracone, 3 tym 3x zaliczony BTS. Nie chce mi się wierzyć, że przy tak grającym Mbappe czy Giroud w formie oraz pozostałych gwiazd obecnych Mistrzów Świata Pickford zachowa kolejne czyste konto. Z całym szacunkiem do tych ekip ale Senegal, Walia czy USA nie może się równać w kwestii potencjału w ofensywie z Trójkolorowymi. Z drugiej strony Anglicy również w formie, bardzo mocna ekipa, która też ma kim postraszyć z przodu. Kane w końcu się przełamał, Saka, Fodem czy Rash w formie. Dodajmy do tego nienajlepszą obronę Francuzów, którzy tracili gola w każdym spotkaniu dotychczas. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że parę bramek powinniśmy tu zobaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
O 321,7K

ogon_w44

Typer
+2.5 kartek 1.47
+3.5 kartek ( ostrożniej ) 2.05
Francja +1.5 kartki 1.75
Francja+2.5 kartki 3.20

Superbet

Tutaj kolejny raz idę w kartki.
Sedziujs Brazylijczyk Sampaio. Myślę, że wszyscy kojarzą go z meczu Polaków z Arabia Saudyjska kiedy to rzucał kartkami dla naszych w pierwszej połowie jedna za drugą .
Osoba sędziego skłania mnie do grania kartek w tym meczu .
Zacznę od kartek Francuzów. Uważam, że awansuje w tym meczu dalej Anglia i wyjdzie na prowadzenie już na początku drugiej połowy. Francuzi będą musieli gonić wynik, co będzie powodowało nerwowkę, a ta nerwowka może przejawiać się flustracja piłkarzy i nieczystymi zagraniami które będą skutkowały kartkami. Do tej pory Francuzi grali bardzo czysto, ale w żadnym meczu nie mieli też za rywala kogoś tak trudnego jak Anglia. Anglicy ich zweryfikują. Wydaje mi się, że posypią się tutaj kartki dla Francuzów stąd kierunek kartek.
Anglia też może dorzucić jedna czy dwie kartki, wiadomo jak się gra na wyspach . To jest twarda gra .b
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Francja
obie strzela gola @ 1.78
Fortuna

Kolejny mecz, który mógłby być spokojnie finałem, a obie ekipy spotykają się już w ćwierćfinale ale takie są właśnie mistrzostwa. Na to spotkanie proponuje, ze obie drużyny strzela chociaż po jednym golu. Anglia jak i Francja prawie w każdym meczu strzelali gola. Na przeciwko siebie staną takie strzelby jak Mbappe, Giroud, Dembele, a po drugiej stronie Kane, Sterling czy Foden. Obie drużyny maja argumenty żeby te gole strzelać i na to właśnie liczę. Mam nadzieje, ze nie będzie to nudny mecz szachów, a już w pierwszej połowie zobaczymy gola/gole bo to zapewni nam jeszcze lepsze emocje.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Anglia Francja
Zakład: Awans
Typ: Anglia
Kurs:2,1
Fortuna

Będzie to widowisko, bo dzisiejszym dniu (piątek) wszystko jest możliwe. Niby stawia się na Francję, ale dla mnie bardziej kompletny zespół to Anglicy. Mają świetnych zmienników którzy mogą zrobić różnice na dystansie. Bellingham gra swój turniej świetnie odnajduje się w środku boiska i przenosi ciężar gry do przodu. Anglicy poprostu bardziej mi się podobają, Francja trafiła na nas i jakby nie geniusz Mbappe to te zwycięstwo mogłoby być mniej okazałe. Stawiam na awans, w regulaminowym czasie gry remis i dogrywka bądź karne dla Anglii.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Anglia - Francja
Francja nie przegra, a K. Mbappe minimum 1 celny strzał
betfan 1.75

Na koniec ćwierćfinałowej fazy MŚ prawdziwy hit, Anglia zagra z Francją. Stawiam tutaj na to, że Francuzi nie przegrają a Kylian Mbappe odda minimum 1 celny strzał. Cięzko jednoznacznie stwierdzić, kto jest faworytem w tym spotkaniu. Faktem jest jednak to, że Mbappe ma świetny turniej - 5 goli, 2 asysty i wyraźny wpływ na to, że Francuzi są w tej fazie Mundialu. Moim zdaniem przy tak wyrównanych ekipach to właśnie obecność Mbappe po stronie Francji może zdecydować. 1 strzał w światło bramki nie powinien być dla niego wyzwaniem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Jak dla mnie jest to najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał. Wszystko wskazuje na to, że bramek tutaj nie powinno zabraknąć. Francja na tych mistrzostwach gra dobrze, świetnie wygląda w ofensywie, w kapitalnej formie jest Kylian Mbappe o czym boleśnie przekonała się nasza reprezentacja. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Anglicy zachowali w tym meczu czyste konto. Francuzi też są do ugryzienia, to nie jest tak mocna defensywa jak np. Argentyny czy Brazylii, a Anglia na tych mistrzostwach strzela mnóstwo goli. Anglicy tylko z USA nie strzelili gola, a tak to zdobywali po przynajmniej trzy bramki w meczu. Teraz rywal będzie z najwyższej półki, więc trzech goli nie strzelą, ale jednego lub dwa powinni. Oby obie reprezentacje nie podeszły do tego meczu z przesadnym respektem, to wtedy powinno być naprawdę ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Anglia - Francja
Typ: under 8,5 RR @ 1.85 Fortuna

Analiza:
Podobne argumenty co do wczorajszego meczu Argentyny z Holandią. Dwie wyrównane ekipy, gra w środku pola, ostrożne atakowanie, brak dominacji przez jedną z ekip, świadomość rangi spotkania, bez żadnego podpalania i atakowania większą liczbą zawodników. Tak wyglądają spotkania w fazie pucharowej. Jeden błąd może spowodować brak awansu do następnej rundy. Te wszystkie argumenty skłaniają mnie do zagrania na rogi. Francja i Anglia w grupach nabijali wiele rożnych, ale grali z znacznie słabszymi reprezentacjami. Dla mnie to jest pojedynek 50/50, dlatego proponuje under na rogi.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Anglia - Francja, X2, @1.43 FORTUNA

Najbardziej wyrównana z dotychczasowych par, chociaż intuicja podpowiada że Francja to murowany faworyt tego meczu. Anglicy mają problem w kluczowych momentach i myślę że jak pojawiają się tutaj karne czy dogrywka, to większą szansę będzie meić właśnie Francja. Atutem Francji jest także taki geniusz jak Mbappe, który idzie na tytuł najlepszego strzelca i zawodnika turnieju. Spodziewam się wyrównanego meczu, którego wynik zahaczy o remis, ale zabezpieczam ew. wygraną Francji.
 
Ostatnia edycja:
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Anglia - Francja
typ: Anglia (1 drużyna) ilość żółtych kartek: POWYŻEJ 1.5
Fortuna @1.91

Anglia jako jedyna ekipa w dotychczasowych rozgrywkach mundialowych nie została ukarana żółtym kartonikiem. Francuzi mają na koncie dwie. Tylko dwie (Kounde i Tchouameni). Świadomość wszystkich pozostałych graczy o możliwości podjęcia bądź to bardziej otwartej gry albo też stosowanie silnego pressingu na przeciwnika z niewielkimi ryzykiem wykluczenia z następnego spotkania (bo jeśli nawet kartka zostanie komuś pokazana, to po raz drugi musiałby już chyba perfidnie złamać ten piłkarz przepisy żeby niemal zmusić sędziego do takiej decyzji) stwarza sposobność do bardzo ostrego przebiegu pojedynku. Panowie nie będą się bać i dlatego kartki zobaczą. Zwłaszcza że podczas ostatnich dwóch starć tych ekip o randze wyższej niż mecz towarzyski a więc na Euro 2012 i 2004 zanotowano odpowiednio: 2 ( obie dla Anglii) oraz 5 (3 udziałem Anglików). Trzeba też wziąć pod uwagę zakłopotanie w szeregach Anglików po tym jak Sterling musiał wracać do rodziny po włamie na jego mieszkanie. Tego rodzaju dezorganizacji kadrowej nie należy lekceważyć i moim zdaniem dodatkowo wpłynie to na zachowanie Anglików na murawie.
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Anglia - Francja
typ. Mbappe strzeli gola TAK @2,50 FORTUNA

Mbappe wyrasta na głównego faworyta do zdobycia korony króla strzelców na tych mistrzostwach. Myślę, że w spotkaniu z Anglią potwierdzi swoją dobrą formę i umocni się na prowadzeniu. Francuzi lubią grać z kontry co potwierdzili w meczu z Polską, jak i również Kylian potwierdził swoją niesamowitą szybkość.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Anglia - Francja

Jak dla mnie tutaj jest za dużo jakości w ofensywie, żeby to były typowe szachy na 0:0, dla mnie będą bramki i jednak jakość ławki Anglików tutaj wydaje mi się, że może przewazyć. Mają kogo wprowadzić, przyspieszyć w 2 połowie, natomiast Francuzi z problemami w defensywie co było widać z nami, byli do ugryzienia. Mają Mbappe i to właściwie tyle, z przodu jednak więcej osób u Anglików, którzy mogą to przechylić na ich korzyść. Dlatego dla mnie bts i wygrana Anglii

Anglia @3
Anglia i BTS @6,2
BTS @1,9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom