>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1-3 euro bez depozytu

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Pomocy!! Podczas rejestracji przy rubryce z kodem kierunkowym i miastem wyskakuje bład &quot;Nur Zahlen erlaubt!&quot; i nie mogę się zarejestrować. o co kaman ?
Moze uzyles myslnika miedzy cyferkami co jest conajmniej nie wskazane.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Pomocy!! Podczas rejestracji przy rubryce z kodem kierunkowym i miastem wyskakuje bład &quot;Nur Zahlen erlaubt!&quot; i nie mogę się zarejestrować. o co kaman ?
Moze uzyles myslnika miedzy cyferkami co jest conajmniej nie wskazane.
Z myślnikem i bez to samo nawet ze slashem robiłem i też nic, olewam tego buka ???? Jakiś pokręcony na maksa .
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
jak ja kocham niemiecki :mrgreen:
zastanawiam sie jak tu stawiac?
niejest to czasem cos takiego jak gielda zakladow?
moze moglby ktos to wyjasnic...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ten buk to jest jakis zart z ich strony to co robia.
Postawilem mecz za 1 Euro i mialem do wygrania 1.44 EURO a oni mi zaksiegowali na koncie 1.50 :mrgreen: EURO Bardzo uboga oferta i BRAK ZAKLADÓW AKO :zy3ou:
Bede stawial zawsze za wszystko po tym jednym meczu i jak bedzie z 10 EURO to wyplata o ile sa uczciwi :;/:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak to jest gielda to sie stawia odwrotnie?
Wiec dlatego ten kto postawil na over Ajaxu( bylo 3 gole) przegral, a ten kto postawil na wygrana Twente(zremisowalo) wygral.
Ja dzis postawilem zanim o tym wiedzialem ze jest to gielda na wygrana Villareal czyli jesli Villareal przegra lub zremisuje to ja wygrywam(narazie jest 1:0 dla Atletico wiec wchodzi)
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
Ja postawiłem na wygrana Espanyol&#39;u i wygrał 1:0 i ja równiez wygrałem, iwęc troche tego nie rozumiem. :jezora:
 
bej 178

bej

Użytkownik
Jak to jest gielda to sie stawia odwrotnie?
Wiec dlatego ten kto postawil na over Ajaxu( bylo 3 gole) przegral, a ten kto postawil na wygrana Twente(zremisowalo) wygral.
Ja dzis postawilem zanim o tym wiedzialem ze jest to gielda na wygrana Villareal czyli jesli Villareal przegra lub zremisuje to ja wygrywam(narazie jest 1:0 dla Atletico wiec wchodzi)
w rzeczywistosci postawilem ze Twente nie wygra i weszlo, choc gdy stawialem kupon bylem przekonany ze stawiam na holendrow czysta 1. ;) to tyle w ramach wyjasnienia.

dzieki support75 za linka
 
T 0

trojan

Użytkownik
Nie mam pojecia albo nie mam zasiegu komorki albo......przestali wysylac cokolwiek.... :twisted:
Ja już czekam ponad 24h i napisałem do nich maila, na poprzedniego odpisali dość szybko, zobaczymy ile to potrwa tym razem ;-)
mozesz podac mail bo ja szukalem i nie moglem znalezc.
chyba mozna tylko ze strony wysłać maila
A aby wysłać należy kliknąć w HILFE i potem Submit a Ticket
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
ja po malej meczarni z rejestracją udało mi sie otrzymac kod

jak dalem bez 48 sms nie doszedl
a jak dalem z 48 to doszedl odrazu
 
Do góry Bottom