>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

VS
27 kwietnia
REAL MADRYT - FC BARCELONA
2,55 - 3,45 - 2,50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
REWANŻ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VS
3 maja
FC BARCELONA - REAL MADRYT
1,65 - 3,85 - 4,60

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ZAKŁADY NA AWANS
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FC Barcelona - 1,45
Real Madryt - 2,50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kursy z bet-at-home
Zapraszam do dyskusji :wink:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Moim zdaniem:
Drugi półfinał to typowy klasyk. Więcej będziemy mogli powiedzieć po ligowym Gran Derbi i meczu finałowym Copa Del Rey. Ale chyba nikt nie zaprzeczy, że cichym faworytem jest FC Barcelona. Wszystko raczej rozstrzygnie się na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie. Bo raczej niemrawo widzę Real na Camp Nou. Na razie z typami na awans bym się wstrzymał dopóki nie dojdzie do meczu ligowego i pucharowego.

Zachęcam przede wszystkim do obiektywnych opinii, a nie to, że ktoś kibicuje Barcelonie czy Realowi to będzie jeden z głównych powodów ich typów. I wszelkie dyskusje na jakieś głupie tematy typu czy Barca/Real poradziłaby sobie w Angielskiej, czy Messi odbijałby się od obrońców Stoke City, w temacie nie są mile widziane ???? .
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Dla MOurinho to akurat korzysc ze pierwszy mecz zagra u siebie.
Niech ustawi sobie wynik a w rewanzu zrobi slynny &quot;autobus&quot; ???? .....

Co do meczu Schalke - Man Utd.... faworyt jeden... Schalke i tak juz osiagnelo Maximum swego i szacun im za to
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dla mnie Manchester może i nawet przegra na wyjezdzie znając Fergusona zrobi to tak by jak juz przegrać to rożnicą jednej bramki,remis i zwycięstwo gosci też bardzo prawdopodobne,każdy wynik jest możliwy.Faworytem jest Manchester ale nie zdziwie sie jak Niemcy zrobią niespodzianke choć to raczej mało prawdopodobne przy tej obronie jaką mają gracze United,raczej sie im to nie uda.

Co do Drugiego meczu faworytem będzie Real ponieważ gra u siebie ,i będą im sciany pomagać,nie brałbym pod uwage tego zwycięstwa na Camp Nou z początku sezonu bo on ma sie ni jak do formy którą prezentują oba zespoły,przedewszystkim Mourinho poustawiał zespół nie grają tak jak grali na początku,Barcelona ma skład od paru lat ustawiony i każdy wie co ma robic dla tego Guardiola miał ułatwione zadanie założe sie że Barcelonie już tak łatwo nie pujdzie ,jesli Real nie popełni takich samych błędów jak na Camp Nou to to spotkanie może nawet wygrac.Wiadomo są to Derby Europy i dromne detale będą miałe kolosalne znaczenie,każdy błąd na tym etapie rozgrywek odbija sie bardzo zle .Znając Mourinho wyciągnoł pewnie wnioski z pierwszego meczu , nie sądze by wynik z Camp Nou sie powtórzył.Będzie to zacięte spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Faworyzowanie Realu bo gra pierwszy mecz u siebie jest trochę dziwne. Szkoda że im ściany nie pomagały w GD jak dostali w poprzednim sezonie u siebie 2:0 a w tym 5:0 na Camp Nou. Gwiazda Realu CR7 pewnie znów spali się psychicznie i nic nie pokaże a gra Realu będzie oparta na utalentowanym Ozilu i Di Marii. Barcelona w formie trudna ją teraz zatrzymać szczególnie jak zaczną grać swoje.
Druga para prezentuje się mniej emocjonująco od pierwszej. Na papierze wiadomo kto powinien awansować ale Niemcy pokazali charakter z Interem. Ferguson wyciągnie wnioski z meczów które Schalke rozegrało z Interem. W formie u anglików jest młody meksykanin Chicharito Hernandez który za parę lat może być czołowym graczem świata
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Warto jednak powiedzieć, że obydwie pary są bardzo ciekawe. Manchester pokazywał w tym sezonie już nieraz, że nawet z lekkim spadkiem formy (rzadko) potrafi rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Rooney w wyśmienitej formie, Berbatov, nawet gdy przytrafi mu się słabsze spotkanie, to i tak wykona swoją robotę i strzeli bramkę, a Chicharito w ostatnich meczach coraz częściej grywa w podstawowej &quot;11&quot; i również wywiązuje się ze swojej roli.
Co do drugiego meczu Real - Barca, to również na początek stawiałbym tu na remis. Barca znów jest uważana za najlepszą drużynę na świecie, jednak musi to potwierdzić właśnie w tym meczu, bo gracze Realu będą bardzo zdeterminowani właśnie na to pierwsze spotkanie. Będzie to znów wielki mecz, w którym nikt nogi nie odstawi, więc czekam na niego z niecierpliwością.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jak dla mnie w Madrycie Real musi zagrać ofensywnie , aby mieć szansę na Camp Nou . U siebie jak przegrają to praktycznie odpadają z LM . Co do zdarzeń to obstawiałbym w obydwóch spotkaniach 2,5 over chociaż poczekamy na sobotnie GD i zobaczymy czy będzie ofensywny futbol w kontescie iż Real stracił już szansę na mistrza .
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak dla mnie w Madrycie Real musi zagrać ofensywnie , aby mieć szansę na Camp Nou
wątpię aby Mou poszedł na wymianę z Barceloną. Nie wiem , czego ale myślę , że będzie to typowo taktyczny mecz. Barcelona już nie kosi tak wszystkich jak przed pierwszymi derbami , więc nie zdziwię się jak w dwumeczu zobaczymy 1 max 2 bramki. Będą szachy jak nic.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Barcelonę jest trudno powstrzymać ciekawi mnie tylko 1 rzecz jak Mourinho ustawi lewą stronę realu. Marcelo sam nie da rady messiemu i alvesowi ani arbeloi. Także trzeba uważać na xaviego i inieste, którzy umieją w sposób fantastyczny dogrywać piłki swoim partnerom. Upatruje taktyke 4-3-3 i jako srodkowym pomocnikow: lass-xabi- khedira lub marcelo - xabi - khedira. 2 ustawienie jest ciekawe ze względu na to,że marcelo by wspierał arbeloa. Trudno przewidzieć co zrobi Mourinho ale nie sądze, żeby powtrzórzyła się sytaucja z ostatniego GD. Real będzie za wszelką cenę chciał wypracować sobie w 1 meczu jak największą przewagę. W meczu u siebie powinni grać mocnym pressingiem już na połowie rywali a na wyjeżdzie grać z kontry. Barcelona pokazała, że gdy drużyna przeciwna u siebie zaczyna grać bardziej ofensywnie i pressingiem to barcelona zazwyczaj już tak mocno nie napiera i nie stwarza tylu gróznych sytuacji tak jak Arsenal w 1 meczu. Sądze, że mourinho powinien zagrać tutaj w podobny sposób i żeby napastnicy już próbowali odbierać piłkę.

mojojojowojo nie zgodzę się z tobą ; p oceniasz go po 1 meczu gdy z barceloną ostatnio nic nie pokazał. Miał gorszy mecz i juz. Mogę przytoczyć kilka spotkań w których grał dobrze z mocnymi rywalami. W barwach realu zagrał dobry mecz gdy real wygrał u siebie z milanem w lidze np z villarealem lub w barwach portugalii z hiszpania gdy osmieszyl Pique i Casillasa ale sędzie bramki nie uznał, gdzie popełnił błąd. Może niczego wielkiego nie pokazał z Tottenhamem i Lyonem ale nie był też w pełnej dyspozycji np z Tottenhamem przed 1 meczem treningi wznowił dzień przed meczem. Trapiły go kontuzję 2 razy w tym okresie. Zresztą zobaczymy po meczach z Barcą jak zagra i wtedy można o tym podyskutować. Będzie miał 4-krotnie możliwość zapręzentować co umię. Zresztą mówiąc, że Ozil i Di Maria będą ciągneli grę realu przypomnę że więcej od Ronaldo jednak też nie pokazali w tamtym meczu. Jednak duże postępy poczyniłą ta dwójka i z dobrą grą ronaldo i benzemy w ataku mają szansę pokrzyżować grę Barcy. Jeszcze jest Kaka, którego widze w dzisiejszym meczu ale pewnie niestety na niego nie postawi. Może by się sprawdził, by go to zmotywowało nie wiem sam, chciałbym żeby Kaka wrócił do dyspozycji z Milanu. Bardzo by się przydał taki Kaka ; )
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
tak łatwo nie pujdzie
Słownik w garść i nieco popracować ;)
Co do dwumeczu ciężko wytypować jasno kto jest zdecydowanym faworytem. Szanse oceniałbym 52-48% dla Barcelony. Dlaczego takie zbliżone proporcje?
Real gra 1 mecz u siebie w Gran Derby pokazał, że już zespół jest poukładany przez Mou i u siebie gra efektownie i efektywnie nawet w 10 potrafią się zorganizować.
Popieram zdanie przedmówcy - Żeluś musi się pogodzić z jedną rzeczą, jest bardzo dobrym graczem ale nie w meczach o mega stawkę i z super dobrymi rywalami.
Co do rewanżu również spodziewam się taktyki Mou - autobus w polu karnym ale to się nie godzi bo to nie styl Realu.
Co do 1 meczu spodziewam się piłkarskich szachów- nikt nie odkryje się i nie będzie grał otwartego footballu - raczej wyrachowana gra z jednej i z drugiej.
Kluczowi gracze w Barcelonie to wiadomo król rozegrania Xavi i jego następca Iniesta. W Realu coraz lepiej gra Di Maria gość ma naprawdę wszystko jeśli chodzi o piłkarza + Ronaldo którego nie liczę bo się spali.
1 mecz mało goli typu 1-0 1-1 0-1 - wszystko się może zdarzyć bo to piłka (w przypadku tych 2 drużyn nie pasuje określenie skopanka ;) )
W 2 meczu faworyt będzie jeden - Barca i myślę, że to będą złote dni Messiego (jak kiedyś mecz z Arsenalem gdzie strzelił 4 gole).
Finał chyba się szykuje wiadomy:
Manchester UTD - Real/Barca jednak chciałbym obejrzeć w finale Barcę ;)
pozdro
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W konfrontacji tych 2 druzyn zawsze padalo duzo bramek wiec mysle ze bedzie tak i teraz ;)
Skąd wziąłeś takie dane?

2011: 0 goli, 2 gole.
2010: 5 goli, 2 gole.
2009: 1 gol, 8 goli.
2008: 2 gole, 5 goli.
2007: 1 gol, 6 goli.
2006: 2 gole, 2 gole.

Trochę naciągane to zawsze...

Dzisiejszy mecz pokazał, że w tej parze wiele może się zdarzyć. Decydujące będzie narzucenie swoich warunków na boisku i to również będzie decydowało o ilości bramek.
 
M 0

music

Użytkownik
Barca powinna przestać tak długo trzymać tą piłkę i powinna zdecydowanie ruszyć na bramkę Realu, bo Mou znalazł na nich sposób i jeśli Guardiola nic nie zmieni to Barca może również przegrać LM
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ja obstawiam taki wynik ????


Real Madryt od porażki 0-5 znacznie poprawił swoją grę, teraz widać że potrafi się postawić barcelonie. Narazie udała się ta sztuka na swoim boisku oraz na neutralnym terenie, zobaczymy jak to wyjdzie na stadionie Barcelony. Mou zapewnie się zamuruje i zaatakuje z kontry, oraz standardowo zdobędzie czerwoną kartkę ????
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Barca odpuściła sobie Puchar Króla, ale LM nie odpuści... Tak samo jak ligi, więc oba mecze wygra Barca i nie ważne czy jedną czy kilkoma bramkami.
No gorszych bredni to dawno nie słyszałem. Barcelona na sto procent nie odpuściła Pucharu Króla. Kto normalny odpuszcza mecz finałowy? W takich pojedynkach gra się o zwycięstwo, a nie odpuszcza w celu oszczędzenia sił. Tego dnia Real po prostu zagrał lepiej taktycznie. Zespół z Madrytu potrafi dostosować taktykę do danego rywala i zrobił to perfekcyjnie. Sam Xavi powiedział : &quot; Wiemy, że jedynym sposobem na pokonanie każdej drużyny jest bycie wiernym sobie. My nie potrafimy grać w inny sposób.&quot;
Te słowa pokazują, że Barca może i ma lepszy zespół, ale taktycznie jest o wiele słabsza od Realu. Trudno powiedzieć co zobaczymy w dwumeczu Champions League, ale jeśli uważacie, że poprzednie dwa mecze odpuściła Barca to moim skromnym zdaniem jesteście w błędzie. Jeżeli Real Madryt zagra jak w pierwszej połowie Finału Pucharu Króla oraz w dogrywce, to na Wembley z pewnością zobaczymy drużynę Królewskich w drodze po ich 10 tytuł klubowych mistrzów Europy.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Barca odpuściła sobie Puchar Króla, ale LM nie odpuści... Tak samo jak ligi, więc oba mecze wygra Barca i nie ważne czy jedną czy kilkoma bramkami.

To mnie rozwaliło ; o po meczu finałowym, można sobie uświadomić że remis w lidze był nie przypadkowy. Gadanie że barcelona odpuściła sobie finał jest niedorzeczne oraz pokazuje szukanie na siłe argumentu porażki. Też mogę powiedzieć, że real sobie 1 mecz odpuścił w lidze, gdzie ponieśli klęskę 5 do 0 ale tak nie było. Real zagral wtedy bardzo słabo a barcelona rewalacyjnie. Zaraz powiesz jeśli barcelona by odpadła ( nie mówie że odpadnie ale nie można być niczego pewnym, tylko sugeruję) że znów sobie odpuścili bo co? Niech sobie odwieczny rywal cieszy się z kolejnego trofeum ; o Na pewno odpuściliby sobie GD i na dodatek puchar dla znienawidzonego rywala.

Real zagrał bardzo dobrze i na pewno nie zasłużył na porażkę w meczu finałowym.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Ostatnie spotkanie tych klubów zakończyło się wygraną Realu, jednak równie dobrze mogła wygrać Barca. Ekipa z Madrytu miała po prostu w dogrywce więcej szczęścia. Nie można zaprzeczyć, że Mourinho znalazł sposób na Barcelonę, bo przez pierwszą połowę finału pucharu Króla, to Real dominował, ale Barcelona to tak inteligentny zespół, że zaraz po przegranej wyciągnęli z niej wnioski. Oba zespoły wiedzą czego mogą się spodziewać po swoich przeciwnikach. Mój typ to remis.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
MOutinho trzymam mocno kciuki za twoje podejscie i taktyke ????
Jestem nie mal pewny, że Real to spotkanie wygra nie tracąc nawet bramki......a w rewanzu Mourinho ustawi slynny &quot;Autobus&quot; i finał na Wembley z Manchesterem United stanie sie faktem ???? ???? ????
Tymbardziej, ze Barcelona nie gra ostatnio rewelacyjnie....
Typ: 1 (Real)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Aktualnie osiągane wyniki przemawiają za Realem. Gracze są odpowiednio zmotywowani, morale z pewnością podskoczyło zwłaszcza po zdobyciu Pucharu Króla po ciężkiej walce. Wczorajsze spotkanie z Valencią również pokazało, że &quot;Galacticos&quot; będą liczyli się w walce o Finał Ligi Mistrzów. Zwycięstwo 3:6 nad Valencią nie jest więc dziełem przypadku.
Dla mnie akurat jest to mecz nie do obstawiania, każdy wynik jest tutaj prawdopodobny. Barcelona rzeczywiście przegrała Puchar, więc może pałać wolą zemsty. Puchar Króla a Liga Mistrzów to zupełnie dwie odmienne rzeczy. Jeśli Mourinho zastosuje swoją żelazną taktykę, może przynieść to upragniony sukces, ale tylko wtedy, gdy zawodnicy w 100% wykonają jego polecenia. Messi jest ostatnio trochę jakby przyćmiony, być może to tylko chwilowe, w końcu to najlepszy zawodnik świata, więc to do czegoś zobowiązuje. Z pewnością będzie to niezwykle ciekawy półfinał, na który bardzo czekam. Real prezentuje się coraz lepiej, jednak Barcelona już nieraz pokazywała, że nawet, gdy jest w nieco słabszej dyspozycji, również potrafi wygrywać.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam moje typy to czysta 1 podparta CS 0-0 . Ogólnie gram progresem na real z zabezpieczeniem 0-0 w meczach z Barca. Ostatnio w 2 progu się udało. Co prawda kurs na Real u siebie nie zachwyca i myślę że większy walubet będzie na wyjeździe ale real nie może przegrać i tyle w temacie nawet te 2 mecze mogą się skończyć 0-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom