>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/2 finału: Niemcy - Hiszpania [środa 20:30]

Status
Zamknięty.
L 51

legionista880

Użytkownik
A jakiej Ty gry oczekiwałeś w meczu o finał, gdzie drużyna przegrywa i ma 20 minut do końca meczu ? Nic już wtedy nie jest szablonowe i trzeba uciekać się do takich akcji. Chyba, że spodziewałeś się że Joachim weźmie time-out i ustali ultra ofensywną-piękną i bajeczną taktykę... Pogratulować spokoju Hiszpanii i doświadczenia, szczególnie duetu Xavi &amp; Iniesta.
no pewnie jak sie wpaja niemcom ze maja grac z kontry caly mecz to trudno oczekiwac klepania pilki pod koniec a to jest lepsza metoda niz wstrzelenia pilek na pale na glowe pique i puyola, trener wystraszyl sie hiszpanow i dobrze ze takie leszcze nie zagraja w finale, to ma byc final najlepszych i...chyba jest chociaz holandia nie przekonuje ale zasluguje bardziej niz brazylia anglia czy argentyna
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
heh jak dla mnie to Hiszpania nie zasluzyla w ogole na polfinal... Taka gre co oni graja to jest pieprzenie poprostu... Gdyby Paragwajowi wtedy uznali ta brame PRAWIDLOWA to moze by dizsiaj bylo fajne widowisko a nie przysypianie. Final bedzie wygladal podobnie.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Mam zajebiste wrażenie, że zarówno boromir jak i legionista mają jakiś kompleks jeśli chodzi o Niemców.
Hiszpanie jak trzeba było pokazali klasę. Brakowało dzisiaj Mullera, bo Trochowski to porażka od początku sezonu.
Będziemy mieli, nowego, 8 mistrza świata i to samo w sobie zapowiada bardzo ciekawy finał.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
heh jak dla mnie to Hiszpania nie zasluzyla w ogole na polfinal... Taka gre co oni graja to jest pieprzenie poprostu... Gdyby Paragwajowi wtedy uznali ta brame PRAWIDLOWA to moze by dizsiaj bylo fajne widowisko a nie przysypianie. Final bedzie wygladal podobnie.
Święte słowa. W zasadzie nic tu nie będe dopisywał. Mam nadzieję, że w finale Holandia wygra, nie zniosę Hiszpanii jako mistrza świata. Srebro to już i tak za dużo.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
to jeszcze raz udowodniło że Niemcom zle sie gra z Hiszpanią i rzeczywiscie Villa miał racje że na tych mistrzostwach jesli niemcy pierwsi bramke nie zdobedą to przegrywają.Hiszpania wygrał w pełni zasłużenie to im nalezy się finał fajnie sie niemcom strzelało bramki jak Argentyna grała bez taktyki a Anglicy po prostu słabo grali od początku nie ma oczym mówic ,szwaby trafiły na równych sobie i do strzału przegrali wszyscy stawiali na Niemcy i wszyscy dostali w plecy nawet jak postawiłem na szwabow, a kibicowałem Hiszpaną ale to moja najszczęsliwsza pomyłka ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jak brakuje argumentów to wyjeżdża się z tym, ze w miejscowości był szpital psychiatryczny ???? Dajesz dalej, bo widzę, ze dobrze idzie, wiec może jeszcze mnie czymś rozbawisz.
U Niemców brakowało mi strzałów z dystansu i kreatywności Ozila, dzisiaj w kluczowych sytuacjach podejmował złe decyzje. Żałuję też, ze Kroos nie strzelił swojej okazji, bo miał wyśmienitą. A najbardziej to szkoda mi Schweinsteigera, który był najlepszy po stronie Niemieckiej.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
No nic , przegrałem dzisiaj na Niemcach 300 zł , ale musze powiedzieć że Hiszpania zagrała dobre spotkanie i całkowicie zaskoczyli swoich rywali . Od początku pressingiem i Niemcy się pogubili , nie wiedzieli gdzie są . W tym meczu było widać że Niemcy nie mieli indywidualności , mają drużyne ale brakuje im tego zawodnika który pociągnąłby trochę grę jak ta by się nie układała tak jak to widzieliśmy dzisiaj , brakuje im kogoś takiego jak Robben czy Sneider w Holandii .

W tym momencie MŚ u bukmachera właśnie się kończą , bo na finał żadnych sensownych typów raczej nie się nie wyciągnie a przy najmniej nie takich o dosyć wysokim kursie , w meczu o 3 miejsce też nie wiadomo na kogo stawiać zwłaszcza po tym jak Niemcy dzisiaj słabo zagrali.
Liczę w finale na Holendrów bo Hiszpańskich gwiazdeczek i całej tej drużyny nie trawie .

Już chyba pozostaje tylko obejrzeć te dwa mecze i czekać na sezon ligowy bo ten zapowiada się naprawdę znakomicie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Święte słowa. W zasadzie nic tu nie będe dopisywał. Mam nadzieję, że w finale Holandia wygra, nie zniosę Hiszpanii jako mistrza świata. Srebro to już i tak za dużo.
heh jak dla mnie to Hiszpania nie zasluzyla w ogole na polfinal... Taka gre co oni graja to jest pieprzenie poprostu... Gdyby Paragwajowi wtedy uznali ta brame PRAWIDLOWA to moze by dizsiaj bylo fajne widowisko a nie przysypianie. Final bedzie wygladal podobnie.
No nie mogę tego czytac bo razi po oczach...
Jak to nie zasłużyli? Przecież są w finale, wygrali po drodze 5 meczów. W kazdym z nich byli stroną dominującą. Dzisaij zagrali najlepszy mecz na tych MŚ. Zdominowali tak wspaniale grających Niemców w meczach z Anglią czy Argentyną. Co tu jest niezasłużonego? Tylko nie piszcie, że Niemcy w tym meczu zasłużyli na remis bądź wygraną bo ...
Owszem nie mówię , że La Furia Roja gra jakoś wspaniale. Są też błędy trenera. Dzisiaj wkońcu zagrał skrzydłowym i było widac różncie z poprzednimi meczami. Doprawdy to jak najbardziej zasłużony awans do finału.
Aaa i jeszcze dodam to co pisałem przed tym meczem, lecz zniknęło w gąszczu tysiąca postów...
Rywale Hiszpanów do tej pory wyłącznie stawiali autobus w bramce. Niemcy dzisiaj identycznie zaczeli. WIdac było dwie linie sprawnie poruszające się przed szesnastką.
Rywale Niemców dawali im grac z kontry stąd się nimi tak można było zachwycac. Dzisiaj Hiszpania zneutralizowała wszystkie ich atuty. Nawet Mueller by nie pomógł.
A to, że zabek90 usypiałes to widocznie nie jesteś pasjonatem piłki nożnej. Może lubisz bardziej ambitne sporty. ALe przecież dzisiejszy mecz był bardzo ciekawy! HISZPANIA - HOLANDIA w finale i basta! :cool:
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
poprostu brakowalo Mullera ???? kurcze nie chodzi juz o ta kase co sie stracilo ale o to zeby ogladac mecz dwoch druzyn ktore graja fajna pilke, Niemcy szczerze mowiac nie mieli jak grac bo Hiszpanie jak zwykle 1500000 podan i dupa z tego tylko jedna bramka... ciezko grac przeciwko Hiszpanom . Fajnie by bylo gdyby strzelali te bramy a nie tylko polakom ... Pilka nozna jest dla widzow i zeby bylo ciekawie, teraz to jest wojna taktyk a kiedys to sie ogladalo piekna pilke i dupa zbita. Wczorajszy polfinal byl bardzo fajnym meczem mialem nadzieje ze i tutaj tak bedzie ale niestety jednostronna gra i to jeszcze nudna... mozna powiedziec grala Barcelona i pomocnicy.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Na jakiej podstawie twierdzicie, (m.in Assitalia), że Hiszpanie nie zasłużyli na finał?? Dzisiaj było dokładnie tak jak się spodziewałem, pełna kontrola gry przez cały mecz, świetna organizacja gry co było kluczowe biorąc pod uwagę kontry reprezentacji Niemiec z poprzednich meczy. Po takim meczu naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić jak można twierdzić, że mistrzowie Europy nie zasłużyli na finał. Tylko zwykła niechęć wobec Hiszpanii może prowadzić do tak śmiesznych wniosków.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No nie mogę tego czytac bo razi po oczach...
Jak to nie zasłużyli? Przecież są w finale, wygrali po drodze 5 meczów. W kazdym z nich byli stroną dominującą. Dzisaij zagrali najlepszy mecz na tych MŚ. Zdominowali tak wspaniale grających Niemców w meczach z Anglią czy Argentyną. Co tu jest niezasłużonego? Tylko nie piszcie, że Niemcy w tym meczu zasłużyli na remis bądź wygraną bo ...
Owszem nie mówię , że La Furia Roja gra jakoś wspaniale. Są też błędy trenera. Dzisiaj wkońcu zagrał skrzydłowym i było widac różncie z poprzednimi meczami. Doprawdy to jak najbardziej zasłużony awans do finału.
Aaa i jeszcze dodam to co pisałem przed tym meczem, lecz zniknęło w gąszczu tysiąca postów...
Rywale Hiszpanów do tej pory wyłącznie stawiali autobus w bramce. Niemcy dzisiaj identycznie zaczeli. WIdac było dwie linie sprawnie poruszające się przed szesnastką.
Rywale Niemców dawali im grac z kontry stąd się nimi tak można było zachwycac. Dzisiaj Hiszpania zneutralizowała wszystkie ich atuty. Nawet Mueller by nie pomógł.
A to, że zabek90 usypiałes to widocznie nie jesteś pasjonatem piłki nożnej. Może lubisz bardziej ambitne sporty. ALe przecież dzisiejszy mecz był bardzo ciekawy! HISZPANIA - HOLANDIA w finale i basta! :cool:


Ja się pod tym podpisuję, bo przed meczem pisałem to samo :]

Brawa dla Hiszpanów i teraz mają wygrać finał.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Robson no po prostu nie zasłużyli i tyle. Wygrali 5 meczów? Tylko w jakim stylu je wygrali, mnie się styl Grecji z Euro 2004 nie podoba i basta!
tmlmrf jak wyżej. Mnie sie ich gra nie podoba i nie będzie podobać. Jedyne co u Hiszpanów mi pasuje to gra obronna, ale mając w bramce Casillasa nie można po prostu tracić głupich bramek. Co do ofensywy to pamiętam jak grali dwa lata temu i wtedy owszem czarowali, teraz mnie osobiście nie czarują. Przykro mi bardzo, że mam takie zdanie, ale nie przekonacie mnie.. ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Mam zajebiste wrażenie, że zarówno boromir jak i legionista mają jakiś kompleks jeśli chodzi o Niemców.
Hiszpanie jak trzeba było pokazali klasę. Brakowało dzisiaj Mullera, bo Trochowski to porażka od początku sezonu.
Będziemy mieli, nowego, 8 mistrza świata i to samo w sobie zapowiada bardzo ciekawy finał.
Od dzisiaj Ty bedziesz miał kompleks Hiszpanów hehee Euro2008 i teraz ????
Ja nie pojmuje tylko jak mozna obstawiac i kibicowac Niemców????Chocby w sobote grali o 3 miejsce z Wyspami Bahama to bym na nich nie postawil. Nie lubie niczego co Niemieckie bo i podaj chociaz jeden powod dla których mial bym ich lubiec???Klose ,Podolski ???moze dla tego???Dla mnie to oni sa wtedy Polakami jak gramy z Niemcami to sa wtedy wielcy Polacy z nich a tak to maja Polske daleko w 4 literach.Wielu z was kibicuje niemcom ze wzgledu na tych zawodnikow a czy Nigeryjczycy czy Francuzi sa za Polakami??Watpie!!!A przecie Roger czy Olisadebe to obcokrajowcy.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Ja nie pojmuje tylko jak mozna obstawiac i kibicowac Niemców????Chocby w sobote grali o 3 miejsce z Wyspami Bahama to bym na nich nie postawil. Nie lubie niczego co Niemieckie bo i podaj chociaz jeden powod dla których mial bym ich lubiec???Klose ,Podolski ???moze dla tego???Dla mnie to oni sa wtedy Polakami jak gramy z Niemcami to sa wtedy wielcy Polacy z nich a tak to maja Polske daleko w 4 literach.Wielu z was kibicuje niemcom ze wzgledu na tych zawodnikow a czy Nigeryjczycy czy Francuzi sa za Polakami??Watpie!!!A przecie Roger czy Olisadebe to obcokrajowcy.
Jak grasz u Bukmachera to niestety nie ma miejsca na sympatie , stawiasz na tych którzy wydają ci się większym faworytem a nie na tych których lubisz czy nie.
Sam wiem to najlepiej bo przejechałem się na ćwierć finałowej sympatii do Argentyny przeciw której po prostu nie mogłem postawić chociaż wiedziałem że z Niemcami mogą przegrać.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
heh jak dla mnie to Hiszpania nie zasluzyla w ogole na polfinal... Taka gre co oni graja to jest pieprzenie poprostu... Gdyby Paragwajowi wtedy uznali ta brame PRAWIDLOWA to moze by dizsiaj bylo fajne widowisko a nie przysypianie. Final bedzie wygladal podobnie.
Gdyby sędzia uznał bramkę Anglików na 2-2 to Niemców prawdopodobnie by nie było w półfinale. Kto strzelił o jedną bramkę więcej w półfinale? Ale nie najlepiej pójść na wymianę ciosów. Hiszpanie punktowali, a Niemcy robili kontry. Wpadła bramka i cała taktyka poszła..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od dzisiaj Ty bedziesz miał kompleks Hiszpanów hehee Euro2008 i teraz ????
Ja nie pojmuje tylko jak mozna obstawiac i kibicowac Niemców????Chocby w sobote grali o 3 miejsce z Wyspami Bahama to bym na nich nie postawil. Nie lubie niczego co Niemieckie bo i podaj chociaz jeden powod dla których mial bym ich lubiec???Klose ,Podolski ???moze dla tego???Dla mnie to oni sa wtedy Polakami jak gramy z Niemcami to sa wtedy wielcy Polacy z nich a tak to maja Polske daleko w 4 literach.Wielu z was kibicuje niemcom ze wzgledu na tych zawodnikow a czy Nigeryjczycy czy Francuzi sa za Polakami??Watpie!!!A przecie Roger czy Olisadebe to obcokrajowcy.
Od razu widać, że jesteś jakim sfrustrowanym nastolatkiem który ma kompleks Niemiec. Pewnie nadal uważasz, że w Niemczech ludzie chodzą w hełmach, a na Berlińskim niebie latają Messerschmitty ?
Sorry, ale jak masz parcie do dzisiejszych Niemiec i myślisz, że to Ci sami Niemcy z &#39;39 to muszę Ci powiedzieć stanowcze NIE.
Polacy nie dosięgają stóp Niemcom i uświadom to sobie. My jesteśmy narodem zakompleksionym, w porównaniu do nich biednym, nie potrafimy grać w piłkę nożną, a oni ? Lubię Niemcy za takie marki jak np. Mercedesy, BMW, Audi, VW, Porshe itp.
Do tego to drużyna z Niemiec grała w finale Ligi Mistrzów, a nie jakiejś tam Polskiej czy Hiszpańskiej.
Niemcy na tym turnieju grali fajną piłkę i mocno skuteczną. Nie przez przypadek wbili Argentynie 4 bramki, Anglikom 4 bramki, Australii 4 bramki. A w mecz z Serbią również pokazali ducha walki pomimo, że grali w 10, no ale cóż dziś zagrali przeciwko Hiszpanów którzy może to dziwne, ale preferują defensywną grę, tak defensywna, że tylko w środku pola. Ciągle utrzymywanie się przy piłce i konturowanie nieudolnych ataków pozycyjnych. Powiedzcie mi ile bramek Hiszpania strzeliła bramek po właśnie takich akcjach ? Właśnie... Dla widza gra Hiszpanów, przynajmniej dla mnie jest nudna, klepanie 1000 podań i cofanie piłki do obrońców. No, ale cóż najwyraźniej jest to skuteczna piłka. Gratuluję im zwycięstwa :).
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Od dzisiaj Ty bedziesz miał kompleks Hiszpanów hehee Euro2008 i teraz ????
Ja nie pojmuje tylko jak mozna obstawiac i kibicowac Niemców????Chocby w sobote grali o 3 miejsce z Wyspami Bahama to bym na nich nie postawil. Nie lubie niczego co Niemieckie bo i podaj chociaz jeden powod dla których mial bym ich lubiec???Klose ,Podolski ???moze dla tego???Dla mnie to oni sa wtedy Polakami jak gramy z Niemcami to sa wtedy wielcy Polacy z nich a tak to maja Polske daleko w 4 literach.Wielu z was kibicuje niemcom ze wzgledu na tych zawodnikow a czy Nigeryjczycy czy Francuzi sa za Polakami??Watpie!!!A przecie Roger czy Olisadebe to obcokrajowcy.
Mogę Cię zapewnić, ze nie mam żadnych kompleksów związanych z Hiszpanią. Cieszę się nawet, że europejska drużyna wygra MŚ. Choć mam nadzieję, że będzie to Arjen i spółka :].
Nie pojmujesz? W takim razie nie mamy o czym dyskutować, bo i tak nie podasz mi żadnego konkretnego argumentu i będziesz sypał standardowymi tematami w stylu: naziści, wojna itp.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
no po prostu nie zasłużyli i tyle. Wygrali 5 meczów? Tylko w jakim stylu je wygrali
no i co z tego liczy sie zwycięstwo można grać ładnie i mecz przegrac są w finale i tego nie zmienisz możesz tylko kibicowac Holandi która też nie błynseła i nie grała taką rewelke jak uwielbiani przez was Niemcy gdzie onie są teraz &gt;&gt; ?? gdzie jest pięknie grająca Argentyna ?&gt; zostaje wam pogodzic sie z wynikiem bo i tak go nie zmienicie ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Mogę Cię zapewnić, ze nie mam żadnych kompleksów związanych z Hiszpanią. Cieszę się nawet, że europejska drużyna wygra MŚ. Choć mam nadzieję, że będzie to Arjen i spółka :].
Nie pojmujesz? W takim razie nie mamy o czym dyskutować, bo i tak nie podasz mi żadnego konkretnego argumentu i będziesz sypał standardowymi tematami w stylu: naziści, wojna itp.
No ja od poczatku jestem za holandia i tak tez jest do konca.Moja sympatia juz dawno zrodzila sie do nich.A Ci co sa za Niemcami no cóz musza przelknac gorycz porazki i strate majatkowa ???? takie zycie raz na wozie raz pod wozem zapewniam Cie ze nie mam zadnych kompleksow Niemiec bo nigdy nie stawiam na nich.Bundeslige owszem tak.
A do AKHASAKHAL
To proponuje Ci zmienic obywatelstwo na Niemieckie ????
i nie bede dyskutowal z toba bo dla mnie jestes zwyklym pseudo typerem który nic nie wykrzesa sam tylko pobiera informacje z onet.pl czy z gazety Fakt.
Bez odbioru ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
no i co z tego liczy sie zwycięstwo można grać ładnie i mecz przegrac są w finale i tego nie zmienisz możesz tylko kibicowac Holandi która też nie błynseła i nie grała taką rewelke jak uwielbiani przez was Niemcy gdzie onie są teraz &gt;&gt; ?? gdzie jest pięknie grająca Argentyna ?&gt; zostaje wam pogodzic sie z wynikiem bo i tak go nie zmienicie ;)
A czy ja to chcę zmieniać? Mówię tylko, że mnie sie to nie podoba i już, a niektórzy na siłę próbują mnie przekonać, że to jest piękne. Proste jak drut. Jednym się podoba to, innym tamto. Ja Hiszpanom na tym mundialu od samego początku, jak tylko zobaczyłem ich grę nie kibicuje i na pewno w niedzielę nagle nie stane się ich fanem.
Pogodzić się z wynikiem? No spoko, ciężko mi będzie, ale spróbuję. Dzięki za radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom