>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału ligi Konferencji + Rewanże (11.05 - 18.05.2022) - Czwartek

Status
Zamknięty.
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Alkmaar
Typ: Superbets :Obie strzela i obie powyżej 1.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Uważam, że ten mecz półfinałowy będzie otwarty, a to za sprawą tego, że West Ham, które jest wskazywane jako faworyt nie jest jakimś tuzem defensywy. W Premier League mają 50 straconych bramek w 35 meczach. W ostatnich 5 meczach . Na ostatnie 10 meczy tylko 3 razy zdołali zachować czyste konto.
Naprzeciw West Ham stanie Alkmaar, a to nie są jakieś ogórki żeby aż tak bardzo West Ham faworyzować . Strzelają całkiem sporo w Holandii, bo 59 bramek w 31 meczach . Byli też wstanie wygrać dwumecz z Anderlechtem w poprzedniej rundzie mimo przegranego pierwszego meczu 2:0 . Alkmaar jest tutaj w stanie jak najbardziej bramkę strzelić . West Ham na swoim stadionie bramkę też zazwyczaj strzela, także BTS powinien tu siąść na spokojnie.
Dokładam do tego kartki, bo to już jest taka faza rozgrywek, że gra powinna się trochę zaostrzyć, zwłaszcza że dla mnie jest to bardziej wyrównany mecz niż wskazują na to kursy. Nie będę przytaczał tutaj statystyk kartkowych tych drużyn ze swoich ligowych meczy, bo zarówno w Anglii jak i Holandii sędziowie pokazują mało kartek. Dla mnie 2 kartki na drużynę przy wyrównanym pojedynku to linia jak najbardziej do pokrycia . W poprzedniej rundzie West Ham z Gent w pierwszym meczu kiedy Gent umiało się postawić i mecz zakończył się 1:1 zdobył 3 kartki, z AEK larnaca też ta linie kartek pokryli w jednym meczu. Nie pokrywali linii gdy wysoko prowadzili, a jak mówię ja widzę mecz wyrównany . Alkmaar swoje 2 kartki również powinien dołożyć, bo dla nich awans do tej fazy to już spore osiągnięcie i będą ostro walczyć tut o dobry wynik.
Sędzia do kartek Turek Meller, taki średniak , ale te linie 2 kartek na drużynę są i dla niego do osiągnięcia.

Proponuję też pograć osobno overy bramkowe i kartkowe.
Over 5.5 kartek w meczu stoi po kursie aż 4.00 na superbet i do jutra raczej spadnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Alkmaar
Typ: Superbets :Obie strzela i obie powyżej 1.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Uważam, że ten mecz półfinałowy będzie otwarty, a to za sprawą tego, że West Ham, które jest wskazywane jako faworyt nie jest jakimś tuzem defensywy. W Premier League mają 50 straconych bramek w 35 meczach. W ostatnich 5 meczach . Na ostatnie 10 meczy tylko 3 razy zdołali zachować czyste konto.
Naprzeciw West Ham stanie Alkmaar, a to nie są jakieś ogórki żeby aż tak bardzo West Ham faworyzować . Strzelają całkiem sporo w Holandii, bo 59 bramek w 31 meczach . Byli też wstanie wygrać dwumecz z Anderlechtem w poprzedniej rundzie mimo przegranego pierwszego meczu 2:0 . Alkmaar jest tutaj w stanie jak najbardziej bramkę strzelić . West Ham na swoim stadionie bramkę też zazwyczaj strzela, także BTS powinien tu siąść na spokojnie.
Dokładam do tego kartki, bo to już jest taka faza rozgrywek, że gra powinna się trochę zaostrzyć, zwłaszcza że dla mnie jest to bardziej wyrównany mecz niż wskazują na to kursy. Nie będę przytaczał tutaj statystyk kartkowych tych drużyn ze swoich ligowych meczy, bo zarówno w Anglii jak i Holandii sędziowie pokazują mało kartek. Dla mnie 2 kartki na drużynę przy wyrównanym pojedynku to linia jak najbardziej do pokrycia . W poprzedniej rundzie West Ham z Gent w pierwszym meczu kiedy Gent umiało się postawić i mecz zakończył się 1:1 zdobył 3 kartki, z AEK larnaca też ta linie kartek pokryli w jednym meczu. Nie pokrywali linii gdy wysoko prowadzili, a jak mówię ja widzę mecz wyrównany . Alkmaar swoje 2 kartki również powinien dołożyć, bo dla nich awans do tej fazy to już spore osiągnięcie i będą ostro walczyć tut o dobry wynik.
Sędzia do kartek Turek Meller, taki średniak , ale te linie 2 kartek na drużynę są i dla niego do osiągnięcia.

Proponuję też pograć osobno overy bramkowe i kartkowe.
Over 5.5 kartek w meczu stoi po kursie aż 4.00 na superbet i do jutra raczej spadnie .
Zwróć uwagę komu Alkamaar strzelił te 59 goli w lidze, tak samo przeciwko komu grając West Ham stracił 50 goli w lidze, porównaj sobie poziom Premier League i Eredivisie.
 
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
West Ham United - AZ Alkmaar, WHU @1.63 fortuna. 2:1 (’67 Benrahma, ’76 Antonio - 41’ Reijnders)
Sezon w Premier League stracony, jedyna szansa na puchary, to wygrana w LK. Moim zdaniem trafili najlepiej jak mogli i awans do finału, to tylko formalność. Dziś pomimo braku Zoumy i Coufala uważam, ze Młoty spokojnie wygrają ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zwróć uwagę komu Alkamaar strzelił te 59 goli w lidze, tak samo przeciwko komu grając West Ham stracił 50 goli w lidze, porównaj sobie poziom Premier League i Eredivisie.
No zobaczymy koło 23, boisko wszystko zweryfikuje . 2 rundy temualkmaar wyeliminował lazio strzelając po 2 bramki w obu meczach, więc jak widać potrafią strzelać też solidnym europejskim markom
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nie ma za co.

Fiorentina pow. 5,5 rzutów rożnych
1.46

West Ham pow. 4,5 rzutów rożnych
1.33
West Ham pow. 1,5 goli
1.73

Króciutko. Gospodarze dzisiejszych spotkań są zdecydowanymi faworytami nie tylko dzisiejszych meczy, ale również samego awansu do finału. Spodziewam się wielu ataków z ich strony, co będzie owocowało również rzutami rożnymi, które w dużej ilości nabijają. Dodatkowo West Ham strzela dużo goli w tych rozgrywkach i myślę, że w tym meczu również pokażą się z dobrej strony.

Wszystkie kursy z Unibet.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
AZ Alkmaar - West Ham (Pierwszy mecz 1:2)

Over 4.5 kartki @2.25 Unibet


Zdziwił mnie trochę tak wysoki kurs na kartki w tym spotkaniu, dlatego od razu zagrałem. Linia nie jest za wysoka, zwłaszcza, że sprawa awansu nie jest tutaj przesądzona. Anglicy z jednobramkową zaliczką przed rewanżem w Holandii, więc jeszcze nic straconego dla gospodarzy. W pierwszym meczu ujrzeliśmy tylko 4 kartoniki, ale w jutrzejszym meczu już nie powinno być kalkulacji i każdy zagra na 100% i nie odstawi nóg. Sędzia, Ivan Kruzliak, swego czasu bardzo overovy sędzia, który się nie patyczkuje i nie pozwala na ostrą grę, obecnie średnia z tego sezonu to 4,8 ŻK na mecz - nie jest to Turpin, Oliver itp, więc w podbramkowym sytuacjach powinien karać zawodników. Liczę na wyrównany mecz przez pełne 90 min, gdzie sprawa awansu będzie się ważyła do ostatnich akcji, wtedy kartki to będzie formalność.
 
Ostatnia edycja:
E 362

emil gracz

Użytkownik
Wg mnie dziś awans AZ. Ograli Lazio. Cały sezon blisko Ajaxu, PSV, Feyenoordu. Jest to drużyna o podobnym potencjale. Kurs 3,3 złapałem w fortunie. Pzdr
 
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
AZ Alkmar - West Ham
Czy dojdzie do dogrywki? - Tak @ 4.30
Basel - Fiorentina
Czy dojdzie do dogrywki? - Tak @ 3.65
Betfan

Zgadzam się co do typów na kartki w meczu AZ Alkmar z West Ham, nie bardzo rozumiem dlaczego typy na kartki w tym meczu są bardziej atrakcyjne, niż w drugim meczu, gdzie kartek powinno być mniej, a i sędzia jest mało sprzyjający. Dodam od siebie tylko, że dla West Ham wygrana w tych rozgrywkach to jedyna szansa na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Ja od siebie zaproponuje zagranie typów na dogrywki, gdzie według mnie jest szansa na to w obydwu spotkaniach. West Ham wygrał pierwsze spotkanie 2:1, ale teraz jadą na trudny teren, nie zachwycają też mocno formą, a jak napisałem wyżej, te rozgrywki to ich jedyna szansa na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. W drugim meczu podobna sytuacja, tylko, że to Basel sensacyjnie wygrało pierwsze spotkanie na wyjeździe z Fiorentiną 1:2 i teraz będą bronić się u siebie, według buków faworytem do wygrania meczu jest Fiorentina, a i szanse na awans wyceniane są prawie tak samo. W razie korzystnych wyników (czyli jednobramkowego prowadzenia przez AZ i Fiorentinę), może dojść do piłkarskich szachów, gdzie dogrywka dla którejś ze stron może być rozwiązaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
AZ Alkmaar - West Ham United
Awans: AZ Alkmaar
Kurs: 3.30
Kibicuję tej drużynie od niemal 20 lat. Znam ją doskonale i wiem na czym opiera swój potencjał. Ta drużyna zawsze wysoko mierzy aniżeli chodzi o europejskie puchary. Niestety w końcówce sezonu ostatnimi czasy mimo tego, iż na początku zajmuje 1-2 miejsce - spada na 4 albo 5 gdzie kwalifikuje się zawsze do europejskich pucharów.
Teraz mają skład godny gry w finale LKE a nawet zwycięstwa. Dlatego też oni awansują. Alkmaar u siebie w tej edycji LKE 100% zwycięstw. Fakt, że grupę mieli taką, że nawet Pogoń Szczecin wygrałaby. Ale to drużyna zupełnie ambitna. W West Ham już powinni wygrać. Ale coś ostatnimi czasy ostatnie 30 minut to tragedia w ich wykonaniu. Podobnie przegrali z Feyenoordem mecz wyjazdowy (gdyby go wygrali, walczyliby dzisiaj o mistrza). A tak mogą jeszcze wygrać z West Ham co moim zdaniem powinno się wydarzyć.

Basel - Fiorentina
Awans: Fiorentina
Kurs: 2.15

Tradycja rzecz święta. Fiorentina u siebie to cień drużyny z tej która gra na wyjeździe. To samo było z Lechem Poznań, Bazyleą oraz Sivasporem z którym mimo, że wygrali tylko 1-0 - był to strasznie męczący mecz gdzie gospodarze sami ze sobą się męczyli. Dlatego też tutaj widzę awans Fiorentiny który jest uznawany u bukmacherów za niespodziankę.
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Od kilku dni mam w głowie typ na to spotkanie, ale nigdzie go nie mogę znaleźć, u żadnego bukmachera. West Ham strzeli dzisiaj gola uderzeniem głową.
Wróćmy jednak na chwilę do pierwszego meczu. Plan minimum wykonany, zwycięstwo u siebie, które powinno być wyższe. AZ nie zagroziło w żaden sposób bramce West Hamu, prócz pięknego strzalu z dystansu, do którego trzeba przyczepić się do zbyt biernej postawy Souceka, który cofał się w stronę pola karnego, zamiast wyskoczyć do Reijndersa. Areole też trzeba ganiać za tego gola, piłka fakt faktem zrobiła kozioł tuż przed Nim, ale od zawodnika z takim doświadczeniem na arenie międzynarodowej trzeba oczekiwać więcej.
W drugiej połowie West Ham w idealnym momencie nacisnął pedal gazu i szybko zdiagnozował największy problem AZ w obronie, a mianowicie fizyczna walka o piłki w powietrzu, a także niepewne wyjścia do piłek na przedpolu Matta Ryana. Gdyby nie fatalne pudło Benrahmy w ostatnich minutach meczu byłoby tutaj 3:1.
Na pierwszy rzut oka AZ powinno dzisiaj znowu prowadzić grę pozycyjna, a West Ham skutecznie się bronić i czekać na kontry. Doświadczenie z poprzedniego półfinału Europejskich rozgrywek, skłania mnie ku myśli, że nie będą chcieli grać w karty z zawodnikami AZ, zwłaszcza przy powrocie Karlssona, a więc motoru napędowego drużyny z Holandii. Dominacja na tle fizycznym to coś co musi dzisiaj nastąpić, żeby przypieczętować podróż do Pragi za 3 tygodnie.
Poniżej garść typów na to spotkanie:
West Ham over 1.5 gola - 2.50 ❌
West Ham wygra - 2.70 ✅
Tomas Soucek strzeli gola - 9.0 ❌
Wszystkie typy z Superbet
 
Ostatnia edycja:
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Basel - Fiorentina, Basel ponad 11,5 fauli @1.85 (11 fauli)
Myślę, że Fiorentina będzie atakować od początku, aby odrobić pierwsze spotkanie, a oni są faulowani średnio 14 razy na mecz. Podejrzewam, że fauli gospodarzy, którzy będą chcieli utrzymać korzystny wynik nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Bierzcie i korzystajcie wszyscy, to są typy moje.

West Ham awans
1.3

West Ham powyżej 0,5 goli
1.28

Powyżej 3,5 żółtych kartek
1.43


West Ham bądź co bądź, jest lepszą drużyną, z kilkoma piłkarzami naprawdę wysokiej klasy i myślę, że spokojnie awansują do finału. Alkmaar muszą się otworzyć i w tym widzę jakiegoś gola drużyny z Anglii. Tacy piłkarze jak Paqueta czy Rice powinni zrobić różnicę.

Fiorentina awans
2.00

Fiorentina strzeli powyżej 1,5 goli
1.63

Fiorentina strzeli powyżej 0,5 goli do połowy
1.6

Fiorentina powyżej 5,5 rzutów rożnych
1.38


Nie oszukujmy się, Fiorentina jest lepszą drużyną i pomimo przegranej w pierwszym meczu, dalej pozostaje moim faworytem do awansu. Zdominują przeciwników tak, jak w każdym wyjazdowym meczu w tej edycji LKE. Będzie dużo ataków, dużo rożnych, dużo goli. Tyle ode mnie.

Wszystkie kursy z Unibet.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom