>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału Ligi Europy (07.05.2015)

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

To już półfinały w Lidze Europy. Sevilla podejmie Fiorentinę, a Napoli zmierzy się z Dnipro. Pierwsza para wygląda bardzo interesująco. Faworyzowana jest jednak drużyna Grzegorza Krychowiaka, która gra naprawdę solidnie w tych rozgrywkach. Fiorentina natomiast nie jest pewna gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie przez przeciętne wyniki w Serie A. Zatem ten turniej jest dla nich priorytetem. W drugiej parze Napoli jest zdecydowanym kandydatem do awansu. Zespół z Ukrainy sprawił już nie lada niespodziankę będąc w samym półfinale. Higuain i spółka muszą jednak pamiętać, iż na terenie Dnipra gra się bardzo trudno. Zatem mecz we Włoszech będzie dla gospodarzy bardzo istotny.

Zapraszamy do analizy oraz dyskusji.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Dwie propozycje na szybko. Moim zdaniem nie ma co dużo kombinować.
Napoli - czasem bardzo męczą bułę, ale wygrywają, punktują, nie wygląda to najgorzej. Przytrafiła im się duża wpadka z Empoli tydzień temu, gdzie przegrali 4:2. Ale to tylko włoska serie a, liga europejska to zupełnie inna para kaloszy, ze świetnym Wolfsburgiem rozprawili się już w pierwszym meczu, gromiąc ich na wyjeździe. Według mnie już w pierwszym meczu będą chcieli rozstrzygnąć losy rywalizacji, tym bardziej że finisz w lidze zapowiada się niesamowicie ciężko. 4. kolejki do końca i 4. punkty straty do trzeciego w tabeli Lazio. Wiem że zwycięstwo w LE gwarantuje start w LM w kolejnym sezonie, ale powiedzmy sobie szczerze - finał to jest jeden mecz, różnie bywa i Benitez na pewno ma to na uwadze i na wszelki wypadek lepiej zająć miejsce premiowane grą w LM. Dlatego właśnie Napoli powinno szybko rozprawić się z Dnipro, o którego grz rozpisywał się nie będę, bo to zupełnie nie ten poziom, nie ta liga. Krótko - mój typ na to spotkanie to:
Napoli @1,36. ⛔ // Bramka na 1:1 strzelona ze spalonego, brawo sędziowie. Co do zespołu Napoli - zawiedli, mieli mnóstwo sytuacji których nie wykorzystali. Dziady.
Drugi mecz na tapecie to Sevilla - Fiorentina. Gospodarze niecały tydzień temu pierwszy raz na własnym boisku musieli uznać wyższość gości. Ale nie byle kogo, tylko Realu Madryt. Brakło im trochę szczęścia, bo moim zdaniem wcale nie byli gorsi. Tutaj przewiduję pewne zwycięstwo gospodarzy, mimo porażki z Realem, ciągle są na fali, ich gra momentami wygląda naprawdę świetnie, Emery robi tam kapitalną robotę. Fiorentina po drugiej stronie globu, pogubili mnóstwo punktów w lidze przez swoją słabą dyspozycję, stracili szansę na 3. miejsce, chociaż ostatni mecz z Ceseną wygrany 3:1, to jednak nie jest powód do dumy, zwłaszcza że wygrali z przedostatnią drużyną i to jeszcze dali sobie wbić bramkę. W tym meczu także ten sam argument - próba rozstrzygnięcia dwumeczu jak najszybciej - ciężki finisz w lidze. Sevilla traci tylko 3. punkty do Valencii, czwartego miejsca, które premiowane jest grą w LM. Są tak blisko i jednocześnie tak daleko od piłkarskiego raju ???? Nie ma tutaj miejsca na odpuszczanie czy liczenie na stratę punktów przez przeciwników, cel trenera i piłkarzy Sevilli to puchar LE, a biorąc pod uwagę słabą dyspozycję Fiorentiny, na Estadio Ramon nie mają czego szukać. Typ na zwycięstwo gospodarzy pobieram z pocałowaniem ręki.
Sevilla @1,80. ✅ // Bez większych problemów. Sevilla pewnie zmierza po puchar Ligi Europejskiej.
---
AKO @2,45.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Ja z kolei na jutrzejszy mecz proponuję over rożnych w Sewilli.
Obie drużyny rożnostrzelne:
Sevilla w meczu z Zenitem:
22-4 i 11-10 w rewanżu
Fiorentina:
3-7 i 7-2 w rewanżu.
Dodatkowo mecze ligowe potwierdzają ten typ.
Powyżej 10 RR @1.961 Pinnacle ⛔
Brakło życia, w rewanżu trzeba próbować ponownie plus over 2,5 bo mecz bardzo otwarty.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Napoli - Dnipro typ powyżej 4,5 kartki kurs 2,10 BET365
Na dzisiaj jedyne co bym pograł to over kartek w tym meczu, sędziuje Moen z Norwegi nie jest to sędzia chętny do dawania kartek stąd ta linia i kurs. Ja bym jednak zaryzykował, to półfinał ligi europy Dnipro napewno zaciekle będzie się broniło i stawiało na kontry, Konopianka Seleznow, Rotan umieją namieszać więc 3 kartki Dnipro i 2 Napoli powinny być.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Fiorentina po drugiej stronie globu, pogubili mnóstwo punktów w lidze przez swoją słabą dyspozycję, stracili szansę na 3. miejsce, chociaż ostatni mecz z Ceseną wygrany 3:1, to jednak nie jest powód do dumy, zwłaszcza że wygrali z przedostatnią drużyną i to jeszcze dali sobie wbić bramkę.
Na mecze ligowe Fiorentiny nie ma co zwracać uwagi, oni grają na 2 składy. Porównaj sobie skład Fiory na Cagliari czy Cesene z tym, który wychodził na Juve albo LE. Na ostatnie 5 spotkań ligowych tylko raz była wystawiona ta podstawowa 11 w meczu przeciwko Juve, wcześniej na LE i puchar z Juve. Ewidentnie widać, że priorytetem Fiory jest LE. W tym meczu typ na rożne wydaje się dość dobry, obydwie drużyny tych rożnych potrafią nabić.
Over 10 RR azjan⛔ 5 do 25min. i tyle zostało:grin:
1.80
bet365
No może zadam głupie pytanie, ale skoro Fiorentina nie gra w lidze podstawowym składem od iluś tam spotkań to gdzie oni grają ? Wiadomo przecież, że nawet najlepsze treningi nie zastąpią walki z krwi i kości. w takim wypadku uprawniona powinna być teza, że 1 skład Fiorentiny nie jest w rytmie meczowym.
Osobiście zagrałem trebla na Barcelonę z wczoraj oraz Napoli i Sevillę. Nie jestem żadnym ekspertem od ligi włoskiej i oczywiście na ryzyku, ale założyłem, że liga włoska &gt; liga ukraińska i liga hiszpańska &gt; liga włoska.
No jak nie jest w rytmie meczowym? Ten mocniejszy skład gra co 7dni, co drugie spotkanie. To nie jest też tak, że ci z tego &quot;lepszego&quot; składu nie grają też wcale, bo np. Tomović, Savić, Salah, Valero grają najwięcej i często grają w tym mieszanym składzie. W bramce cały czas Neto, do tego w tych meczach gdzie grają tym zmienionym składem, przecież wchodzą na zmiany gdzieś między 60min a 70min tacy zawodnicy jak Gomez, Joaquin. To jest bardzo przemyślana rotacja trenera, a nie jakieś zmiany na pałę. Tutaj też bardziej chodziło mi o to, że najlepsze zestawienie występuję co 7dni, czyli w najważniejszych dla nich meczach, bo nie trzeba być nie wiadomo kim, żeby dostrzec co jest priorytetem na ten moment.
Poniżej zaznaczyłem te mecze w których Fiora grała tym lepszym składem.
&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_away&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;03.05.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;SER&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Cesena&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;3 : 1&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;29.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;SER&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Juventus&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;3 : 2&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;26.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;SER&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Cagliari&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;1 : 3&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;23.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Liga Europejska (Europa)&quot;&gt;LIG&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Dyn. Kiev&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;2 : 0&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;20.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;SER&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Verona&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;0 : 1&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;16.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Liga Europejska (Europa)&quot;&gt;LIG&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Dyn. Kiev&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;12.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;SER&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Napoli&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;3 : 0&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight even&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;07.04.15&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Puchar Włoch (Włochy)&quot;&gt;PUC&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;Fiorentina&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Juventus&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;0 : 3&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;winLose&quot;&gt;✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;highlight odd&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Serie A (Włochy)&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Dnipro
Napoli po takim kursie w półfinale, przed dwumeczem dającym wymarzony finał w życiu bym nie ruszył. W rozgrywkach ligowych rzadko kiedy mają taki kurs a co dopiero mówić o półfinale jakichkolwiek rozgrywek. Oglądając ostatnie mecze Napoli można zauważyć lekki spadek formy po konkretnym okresie wygranych w lidze i batalię z Wolfsuburgiem w Empoli było bardzo słabo, teraz ostatni mecz u siebie z Milanem tak wysoki wynik zakłamuje jak to wygląda z formą na ten moment. W tamtym meczu De Sciglo już w 2 minucie po fatalnej decyzji o kolorze kartki sędziego wyleciał z boiska i zabił mecz. Dziwiłem się oglądając, jakby sami Neapolitańczycy byli zaskoczeni że muszą atakować przeciwko tak skomasowanej obronie, przecież to było od początku wiadomo że Milan nic innego nie będzie robił jak się bronił na własnej połowie i czyhał na kontry z której w 1 połowie prawie się udało ustrzelić bramkę, ale piłka trafiła tylko słupek.
Tutaj Ukraińcy ze swoją dyscypliną taktyczną i dobrymi kontrami mogą się nawet pokusić o wygraną, wcale bym nie przekreślał ich w tym starciu w tym dwumeczu. W czystej teorii dobrze wylosowali, że pierwszy mecz grają na wyjeździe, u siebie oprócz dużego wyniku do zera można zawsze odrobić, a przy strzelonej bramce to już w ogóle mogą mieć prostą drogę do finału. Z Napoli jest tylko jeden problem jak wejdą dobrze w mecz tak jak w Niemczech czy z Sampdorią czy nawet jak rozbili Milan w późniejszej fazie meczu są nie do zatrzymania, ale jest i druga twarz piłkarzy Beniteza i coś takiego jak 1 połowa meczu z Milanem mimo grania jednego więcej nie potrafili nic mądrego wymyślić.
Sam typ już kilka razy grałem ostatnio chociażby jak Zawisza pojechał do Warszawy, tam mimo że przegrali to do przerwy całkiem szybko zleciało i zostało 0-0. W tym meczu może być podobnie, gdzie po pierwszych 45 minutach ostrożnych i ewentualnych błędach będzie co odrabiać w drugiej części meczu i już ryzykować śmielej.
X2 w pierwszej połowie 2,05 ✅ 0-0 Zasieki Ukraińców i po raz kolejny nie udolność w grze w ataku pozycyjnym Napoli, nic się nie zmieniło w tym aspekcie
bet 365
 
J 127

jester72

Użytkownik
Napoli - Dnipro typ powyżej 4,5 kartki kurs 2,10 BET365
Na dzisiaj jedyne co bym pograł to over kartek w tym meczu, sędziuje Moen z Norwegi nie jest to sędzia chętny do dawania kartek stąd ta linia i kurs. Ja bym jednak zaryzykował, to półfinał ligi europy Dnipro napewno zaciekle będzie się broniło i stawiało na kontry, Konopianka Seleznow, Rotan umieją namieszać więc 3 kartki Dnipro i 2 Napoli powinny być.
O ile piłkarze Dnipro są w stanie sami nałapać te 5 kartek, o tyle na piłkarzy Napoli nie ma co za bardzo moim zdaniem liczyć. W 12 meczach LE dostali tylko 8 żółtych kartek. A w meczach z Wolfsburgiem ani jednej! Rozsądniej chyba poszukać czegoś w stronę żk piłkarzy Dnipro - 43 żk w 12 meczach LE!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z koma z pracy na szybko
Sevilla swietna forma i ciezko ich zatrzymac. Zgoda. Ale dzisiaj trafia sie wymagajacy rywal. Co do Fiory. Viola w Seria A a Viola w LE to dwie rozne bajki. Liga zostala odpuszczona na rzecz pucharow i walki o final. W tym wypadku 1.8 nie jest tak atrakcyjnym kursem jak w przypadku poprzednich starc o podobnym wspolczynniku. Ich pucharow forma nie skazuje ich na pozarcie, value w kursach na gosci, ktorzy od dawien dawna nie przegrali po za domem w pucharch i jesli ktos ma przerwac cudowny run u siebie Sevilli to wlasnue moze byc Fiora, wiec przy takim zestawieniu kursow:

X2 2.05 b365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No może zadam głupie pytanie, ale skoro Fiorentina nie gra w lidze podstawowym składem od iluś tam spotkań to gdzie oni grają ? Wiadomo przecież, że nawet najlepsze treningi nie zastąpią walki z krwi i kości. w takim wypadku uprawniona powinna być teza, że 1 skład Fiorentiny nie jest w rytmie meczowym.
Osobiście zagrałem trebla na Barcelonę z wczoraj oraz Napoli i Sevillę. Nie jestem żadnym ekspertem od ligi włoskiej i oczywiście na ryzyku, ale założyłem, że liga włoska &gt; liga ukraińska i liga hiszpańska &gt; liga włoska.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
No może zadam głupie pytanie, ale skoro Fiorentina nie gra w lidze podstawowym składem od iluś tam spotkań to gdzie oni grają ? Wiadomo przecież, że nawet najlepsze treningi nie zastąpią walki z krwi i kości. w takim wypadku uprawniona powinna być teza, że 1 skład Fiorentiny nie jest w rytmie meczowym.
Osobiście zagrałem trebla na Barcelonę z wczoraj oraz Napoli i Sevillę. Nie jestem żadnym ekspertem od ligi włoskiej i oczywiście na ryzyku, ale założyłem, że liga włoska &gt; liga ukraińska i liga hiszpańska &gt; liga włoska.
Montella rotuje składem, a nie że co kolejkę wystawia zupełne rezerwy, więc gracze pozostają w rytmie meczowym.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Sevilla - Fiorentina
Aż, się dziwie że, nikt nie poleca kartek w tym meczu. A więc, sędzią dzisiejszej potyczki Półfinałowej pomiędzy Sevillą Fiorą jest Felix Brych. Chyba większość go kojarzy, z tego iż jest to overowy sędzia jeśli chodzi o kartki.CO prawda w ostatnim czasie nieco mniej sięga do kieszeni a na pewno nie na początku meczu.Linia wystawiona 4,5 pre jest to wg mnie dobra linia do overa w końcu jest to Półfinał i pomiędzy takimi drużynami ostrej gry nie zabraknie.
Typ: Over 4,5 ŻK 1,83@ bet365 3/10✅
Na lajw podejrzewam, że będzie można łapać niższą linie jak się uda 3,5 to będzie to mocny bet.
Powodzenia ????

Zaliczam jako✅. Gdyż nawet jeśli ktoś nie zdążył złapać na becie 4,5 to raz że betsafe miało 4,5 a dwa a Live można było łapać nawet 3.5 po kursie 2@ w przerwie.
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Napoli-Dnipro over 4 kartki @1,80 Bet365 ⛔
Dla mnie bardzo ciekawy mecz. Mimo przewagi Napoli nie skreślałbym Dniepropietrowska. Nie ma co ukrywać, że samo dojście do półfinału jest dużym sukcesem, ale ponoć apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Wyżej wspomniano o częstych kartkach Dnipra, dodam od siebie, że z reguły słowiańskie drużyny są dość charakterne i myślę, że nikt tam nogi odpuszczać nie będzie. Napoli nie uniknie dziś walki, myślę, że samo zrobi 1 do 2 kartoników, ze strony Dnipra spodziewam się 2-4. Jeżeli gospodarze stracą gola może zrobić się nerwowo, bo na Ukrainie jest ciężki teren i nikt o odrabianiu strat w rewanżu raczej nie chce myśleć.
Sevilla-Fiorentina over 10 rogów @1,80 Bet365 ⛔
Na Pizjuan zawsze jest gorąco. Sevilla ma szanse obronić tytuł, co by było historycznym sukcesem dla klubu, więc o brak zaangażowania się nie martwię. W kadrze Emeryego jest Vidal, Vitolo, znalazł się także Reyes, więc ma ktoś rogi nabijać. Jako ciekawostke dodam, że w dwumeczu z Zenitem zabili aż 32 kornery, w tym (uwaga) 22 na u siebie ;)
Fiorentina też od siebie powinna dorzucić. Przeciwko Dynamo 2x po 7 rogów, z Romą 6 u siebie i 4 w Rzymie. Jest Salah, który na pewno swoimi rajdami powinien stwarzać zagrożenie. W bardzo podobnym składzie jaki wyjdzie przeciwko Sevilli Fiorentina nabiła 9 rogów Juventusowi w lidze. Linia 10 kornerów to w moim mniemaniu dobry biznes na dzisiejszy wieczór.
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Sevilla - Fiorentina
Aż, się dziwie że, nikt nie poleca kartek w tym meczu. A więc, sędzią dzisiejszej potyczki Półfinałowej pomiędzy Sevillą Fiorą jest Felix Brych. Chyba większość go kojarzy, z tego iż jest to overowy sędzia jeśli chodzi o kartki.CO prawda w ostatnim czasie nieco mniej sięga do kieszeni a na pewno nie na początku meczu.Linia wystawiona 4,5 pre jest to wg mnie dobra linia do overa w końcu jest to Półfinał i pomiędzy takimi drużynami ostrej gry nie zabraknie.
Typ: Over 4,5 ŻK 1,83@ bet365 3/10
Na lajw podejrzewam, że będzie można łapać niższą linie jak się uda 3,5 to będzie to mocny bet.
Powodzenia ????
4.5 było do około 13:00, obecnie jest 5.5 po 2.10
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
4.5 było do około 13:00, obecnie jest 5.5 po 2.10
Daje sobie rękę obciąć, że z chwilą pisania tej analizy było 4,5. także, albo chwilowa zmiana kursów albo nie wiem, szkoda że nie zawarłem zakładu to bym udowodnił bo postanowiłem na live złapać niższą linie.
Zresztą na betsafe jest linia 4,5 po 1,9@ a tam zawsze jest identyczna linia jak na szczwanym tylko że na betsafe nie liczą się czerwone do żółtych ale linie są identyczne.
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Wywaliło mi korki gdy już miałem całą analizę napisana, więc będzie trochę w skrócie..
Godzina: 21:05
Sevilla - Fiorentina

Dziś obrońca pucharu mierzy się z Fiorentina, tym razem stawka jest jeszcze większa. Zmiana zasad i to, że zwycięzca LE jest premiowany do gry w LM moim zdaniem było strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu ten turniej stał się bardziej atrakcyjny i widać, że drużynom bardziej zależy. Sevilla ostatnio przegrana z Realem ale moim zdaniem zagrli dobry mecz, co zrobić kiedy gra przeciwko tobie Ronaldo i strzela hattricka. Fiorentina spuściła z gazu w lidze na którym zdecydowanie trzymali nogę, po zimowych transferach i świetnej formie Salaha. Drużyna z Hiszpanii u siebie gra świetne pozwala urwać sobie punkty tylko największym drużynom. Odprawili już z kwitniem w tym sezonie naprawdę porządne marki. Fiorentina na wyjazdach nie błyszczy tak jak u siebie, z Dynamo remis dopiero u siebie udało się wygrać i to odpadnięcie z pucharu Włoch z taką przewaga. Moim zdaniem drużyna Krychowiaka, która czuje się świetne u siebie będzie chciała załawić sobie niezłą zaliczkę przed przyjazdem do Włoch. Ostatnio wielu zarzucało masówkę przy meczy z Zenitem u siebie(tak jak wczoraj z Barcelona), jednak Sevilla nie zawiodła i wygrała. Grałem wtedy czystą 1 i Sevilla over 1,5 i tak też gram dzisiaj. Do tego koledzy wyżej podali fajny typ na rożne, który również polecam.
Sevilla 1 1,80 B.win ✅✅✅
Sevilla over 1,5 1,73 Bet365 ✅✅✅
Rożne over 10,5 1,95 B.win ⛔⛔⛔

Godzina: 21:05
Napoli - Dnipro

W ostatniej kolejce nie wierzyłem w Dnipro i grałem na Club Brugge. Skoro w tych rozgrywkach jest drużyna z Ukrainy to znaczy, że się myliłem, a szkoda. Minimalna wygrana 1-0 u siebie i jedyny gol w tym dwumeczu przesądził o losach tego dwumeczu. No i nie ma się co oszukiwać tutaj droga drużyny z Ukrainy raczej się kończy. Obawiam się, że dzisiaj się zamurują i drużyna z Włoch może mieć ciężko się przebić ale i na tym można zarobić. Bo skoro będą się bronić no to będą lecieć i kartki. Over 2,5 drużyny z Ukrainy, która lubi zgarniać kartki co pokazują statystyki to niezła opcja. Osobiście spodziewałem sie finału Napoli - Wolfsburg jednak wydaje się, że będzie im dane mierzyć się z obrońcami tytułu. Druga opcja meczu, która nie wyklucza kartek podanych wyżej to to, że Benitez znajdzie drogę do bramki Dnipro i będziemy mogli zobaczyć kilka bramek. Jeżeli mam grać 1 za 1,35 to już wolę bardziej zaryzykować i puścić Napoli -1 Handi, potrafili ugrać 0-2 na wyjeździe z Wolfsburgiem to czemu mieliby sobie nie poradzić u siebie, żeby potem jechać z zaliczką na wojenną Ukrainę? Dla mnie ten typ bardziej warty grania niż czysta 1.
Dnipro over 2,5 kartki 1,70 B.win ⛔⛔⛔
Napoli (-1) handi 1 2,10 B.win ⛔⛔⛔

No i AKO, którego nie mogę sobie odpuścić:
Awans Napoli i Sevilla - 2,22 Ako Bet365
 
P 1,9K

paradek

Użytkownik
Napoli - Dnipro

Napoli po takim kursie w półfinale, przed dwumeczem dającym wymarzony finał w życiu bym nie ruszył. W rozgrywkach ligowych rzadko kiedy mają taki kurs a co dopiero mówić o półfinale jakichkolwiek rozgrywek. Oglądając ostatnie mecze Napoli można zauważyć lekki spadek formy po konkretnym okresie wygranych w lidze i batalię z Wolfsuburgiem w Empoli było bardzo słabo, teraz ostatni mecz u siebie z Milanem tak wysoki wynik zakłamuje jak to wygląda z formą na ten moment. W tamtym meczu De Sciglo już w 2 minucie po fatalnej decyzji o kolorze kartki sędziego wyleciał z boiska i zabił mecz. Dziwiłem się oglądając, jakby sami Neapolitańczycy byli zaskoczeni że muszą atakować przeciwko tak skomasowanej obronie, przecież to było od początku wiadomo że Milan nic innego nie będzie robił jak się bronił na własnej połowie i czyhał na kontry z której w 1 połowie prawie się udało ustrzelić bramkę, ale piłka trafiła tylko słupek.


bet 365
Kolego nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz.... Wypaczony wynik z Milanem? fakt czerwona karta na pewno trochę przesądziła mecz ale skoro już była to nie kłóćmy się o nią jaką decyzję podjął arbiter. Milan fakt trafił w słupek ale co z tego? to była ich jedyna okazja na strzelenie bramki bo przez cały mecz wszyscy zawodnicy czyli cała 10 stała do 30 m na swojej połowie i się murowała. Napoli dobrze się czuje w kontratakach i szybkich akcjach, a nie &quot;przeklepaniu&quot; na 30m całej drużyny i moim zdaniem całkiem dobrze sobie radzili, gdyby Higuain był w lepszej formie w ten dzień było by o wiele wyżej. A z Twojej wypowiedzi wynika ze grali jak równy z równym w 10. Rzuć okiem na statystyki posiadanie piłki 72-28%, strzały 27-2 więc nie wiee jaki mecz oglądałeś.... wprowadzasz tylko ludzi w błąd. Napoli można zarzucić w tym meczu to na pewno że byli nieskuteczni w strzałach, Higuain zmarnowany karny i parę dogodnych sytuacji które napastnik na tym poziomie powinien wykorzystać ale każdy może mieć gorszy dzień.
 
E 0

emil1910rts

Użytkownik
Odnośnie meczu Sevilli z Fiorentiną jak wielu z Was jestem zdania, że warto przyjrzeć się kartkom i rożnym w tym spotkaniu.
Na 6 rozegranych meczy u siebie w Lidze Europy Sevilla notuje u siebie średnio 7/8 zdobytych różnych przy 2/3 straconych. W meczach wyjazdowych Fiorentino średnio gospodarz uzyskuje 8 rożnych , przy 5 Fiorentiny.
Średnia kartek Sevilli u siebie to 2 dla gospodarzy i 3/4 dla rywali. Kartki do przerwy na Sevilli z bilansem 0/1 - 1 . Fiorentina raczej nie kartkuje na wyjazdach - średnio łapie 2 kartki na wyjeździe , gdzie na gospodarza przypada 1 /2 kartki. Do przerwy natomiast rywale Fiorentiny u siebie kartek nie dostają zaś średnia Fiorentiny wynosi 1.
Według mnie dobrą opcją będzie atakowanie rożnych bądź kartek live i to chyba po pierwszej połowie.
Wynika z tego iż Sevilla powinna uzyskać 8 różnych przy 3/4 Fiorentiny.
Odnośnie kartek to w zależności od wyniku spotkania. Przy korzystnym wyniku dla gospodarzy gra Fiorentiny zaostrzy się.
W 5 z 6 meczy u siebie Sevilla po przerwie dostawała przynajmniej 1 żółtą kartkę. Wyjątkiem był mecz z Villareal.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Nikt tego nie zauważył, ale tutaj macie klasyfikację strzelców LE:
http://pl.scoresway.com/?sport=soccer&amp;amp;page=competition&amp;amp;id=18
Moim zdaniem obowiązkowy bet to gol Higuaina, który w tym dwumeczu musi postarać się przynajmniej o 2 gole żeby ogarnąć króla strzelców LE. Myślę, że pierwsze spotkanie u siebie to najlepsza okazja do trafienia dlatego bet na dziś to Higuain gol.
Oprócz tego oczywiście over 10RR w Sevilli i spróbuję Napoli AH-1 do dubla.
 
larkspur 331,8K

larkspur

Użytkownik
SEVILLA - FIORENTINA
Co tu duzo pisac. Obie druzyny bardzo dobrze graja w ofensywie.
Pamietam jak Sevilla potrafila przycisnac Zenit w poprzedniej rundzie majac powyzej 20 roznych w meczu !
Rzuty rozne ida jeden za drugim. Tu pierwszy mecz polfinalowy stawka jest bardzo wysoka.
Wchodze tutaj w over rogow po super kursie.
Typ: Powyzej 11 rzutow roznych - @2.40 - Bet365
dodatkowo fajna linia na Fiorentine over 4.5 roznych - @2.25 - Bet355

 
D 453

dresu

Użytkownik
Jeden z lepszych typów na dzisiaj to oczywiście rożne w mecz Sevilli, duża ilość rożnych w meczach ligi Europy obu ekip i sądzę że rożne powinny wejść bez większych problemów.
Co do meczu Napoli-Dnipro to bym obstawił że obie strzelą i więcej niż 2,5 bramki. Napoli w swojej lidze notuje mecze z dużą ilością bramek w lidze Europy również ale nie tylko oni strzelają bo dużo tych bramek też tracą, a dyspozycja w jakiej jest Dnipro pozwala żeby dzisiaj powalczyli i strzelil.
Sevilla-Fiorentina over 10 rożnych kurs 2.0 bet365
Napoli-Dnipro over 2,5 bramki i obie strzelą kurs 2.40 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom