>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału Ligi Europy (07.05.2015)

Status
Zamknięty.
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Napoli - Dnipro:
Ja od siebie polecam typ z 365, ov 3.5 rr Dnipro @1.80 . Linia dość przyzwoita, fakt grają na wyjeździe, ale sądząc po ich meczach lubią grać bokami, tudzież nabijać rr. Nie porównuje ligi ukraińskiej, ale LE. Grając niby z Brugge nabili 6 rożnych a w Belgii 8. Wystawiona linia na nich w Belgii była podobna i zamknęli ją już w 1 połowie. Wiadomo zespół z Belgii to nie Włosi. Kurs był wyższy, widzę że lekko poleciał od wczoraj ale wg mnie i tak warto zaatakować ???? jest to mój pierwszy post, analiza może jeszcze niegodna tutejszych Znawców ;) ale ja to gram i polecam delikatnie zagrać ????
 
T 0

takyrysho

Użytkownik
sam pogralem rozne Sewilli i uwazam ze to byl dobry typ, a gdyby Gomez strzelil to co mial na poczatku to wydaje mi sie ze bylyby wieksze szanse na sukce. Nie ma co narzekac tylko myslec samemu a nie grac czyjesz typy i miec prpretensje. Powodzenia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Napoli @1,36. ⛔ // Bramka na 1:1 strzelona ze spalonego, brawo sędziowie. Co do zespołu Napoli - zawiedli, mieli mnóstwo sytuacji których nie wykorzystali. Dziady.
.
Kretyn z chorągiewką ukradł nam kasę. A co do Napoli to przy 1:0 Benitez wszystko pozmieniał. Potem było to 1:1 i Napoli nie wiedziało co robić, zresztą nie ma co się dziwić. Natomiast brak skuteczności - zatrważający. Rzadko mam okazję oglądać włoskie drużyny, ale prawie zawsze się na nich przejechałem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po prostu finał oficjele już znają. Platini wraz z Bońkiem chce wpuścić Ukraińców do Warszawy, a to jest część tej Ukrainy bardziej ze wschodu czyli prorosyjskiej więc szykujcie się 27 maja na rozpoczęcie III WŚ. Nostradamus już to przepowiedział kilkaset lat temu, że wszystko zacznie się na Stadionie Narodowym w dablu dablju ej (czyt. WWA).
W rewanżu Napoli dostanie w przeciągu pierwszych 15 minut czerwoną kartkę :cool:.
Tylkojak to bedzie Napoli to kursy beda na poziomie 2.3na Seville. Jesli ukraincy to 1.3 na Seville
Raczej 1,50-1,70 patrząc z tej perspektywy, że to będzie finał, a jak dobrze wiemy finały rządzą się swoimi prawami.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Kretyn z chorągiewką ukradł nam kasę. A co do Napoli to przy 1:0 Benitez wszystko pozmieniał. Potem było to 1:1 i Napoli nie wiedziało co robić, zresztą nie ma co się dziwić. Natomiast brak skuteczności - zatrważający. Rzadko mam okazję oglądać włoskie drużyny, ale prawie zawsze się na nich przejechałem.
Dokładnie. Sędziowie popełnili karygodny błąd, ale i nie rozgrzeszam tutaj zawodników Napoli. Bo gdyby wykorzystali chociaż 20% swoich sytuacji, to ta jedna bramka nie zrobiłaby im krzywdy.
Szkoda straconego kapitału, ale będzie to nauczka na przyszłość. Patrząc na dyspozycję Napoli i Dnipro (bo nie ulega wątpliwości że Sevilla będzie w finale), to na dzień dzisiejszy drużyna z Hiszpanii kasuje rywala i pewnie tak będzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dokładnie. Sędziowie popełnili karygodny błąd, ale i nie rozgrzeszam tutaj zawodników Napoli. Bo gdyby wykorzystali chociaż 20% swoich sytuacji, to ta jedna bramka nie zrobiłaby im krzywdy.
Szkoda straconego kapitału, ale będzie to nauczka na przyszłość. Patrząc na dyspozycję Napoli i Dnipro (bo nie ulega wątpliwości że Sevilla będzie w finale), to na dzień dzisiejszy drużyna z Hiszpanii kasuje rywala i pewnie tak będzie.
Jak w finale zagra Sevilla z Dnipro to na awans/zwycięstwo Sevilli zastawię wszystko co mam ????
Najgorsze dzisiaj i to największy ból, że bardziej bałem się o Sevillę z Fiorentiną a tu 3:0 niż o to Napoli. W końcu grali u siebie, mają świetnych zawodników, ale chyba trochę zlekceważyli przeciwnika. I poł to na stojąco, druga przyśpieszyli i do czasu &quot;genialnych&quot; zmian Beniteza grali dobrze, ale ciągle brakowało wykończenia. Benitez przy 1:0 myślał, że już mają wygrane i pozmieniał całkiem dobrych grajków, nie wiem po jaką cholerę. No i taka uwaga do graczy Napoli (pewno nie usłyszą) - GRA SIĘ ZAWSZE - wiem, bieganie czasami boli i się nie ma siły, ale defensywa musi zawsze reagować nawet jak jest ewidentny spalony bo to sędzia jest bogiem. Fakt, nie ruszyli się bo widzieli co jest, ale to nie powód. Tak zresztą samo jak napastnik zawsze strzela nawet z pozycji spalonej bo zawsze można coś ugrać. Oczywiście największy błąd sędziego, ale czy pierwszy i ostatni w tej dyscyplinie sportu (bez nadzoru elektronicznego i wizyjnego ? ) Wow - wielki postęp zrobiła FIFA, że na MŚ dała te czujniki.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zwycięzca LE dostaje automatycznie prawo gry w LM , jak wygląda sytuacja jeżeli np Sevilla zajmie miejsce w lidze 4/3 ? Automatycznie 5 miejsce w lidze otrzyma prawo gry w eleminacjach czy takowe przepada ? Analogicznie sytuacja z Napoli/Dnipro ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom