>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Francja - Maroko [14.12.2022, środa godz. 20:00]

G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Panowie ale zauważcie że juz Hiszpania miała napocząć Maroko,później było pisane że Portugalia jest znacznie lepsza niż Hiszpania i z nimi już nie będą mieli szans no a teraz znowu to samo jest pisane.A nie uważam by Francja grała na tym turnieju lepiej od Portugalii,i do tego nie są zbyt pewni w grze obronnej.

Jeśli do tego dodamy to co pisałem w swoim 1 poście,który możecie u góry przeczytać to mamy 70% do 30% na korzyść Maroko.Po prostu ja jestem przekonany że Francja dziś tego nie wygra.
Np wczoraj mówiłem wszystkim kumplom że Chorwacja nie ma najmniejszych szans w starciu z Argentyną bo po prostu są mega wypompowani po dwóch meczach 120 minutowych.
Dziś jest inna sytuacja bo Maroko jak to lubi mawiać Tomasz Hajto da z wątroby.Francja już w meczu z Polską po 70 minucie wyglądała niezbyt świeżo.To nie jest zespół który potrafi grać przeciwko takim ekipom jak Maroko.Wystarczy że Kyliana odetną i będzie po ptakach.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Francji w finale nie będzie,jestem o tym przekonany.Czysto piłkarsko są lepsi ale dziś piłka to już nie sport a wielki biznes,ogromne pieniądze,poprawność polityczna.
Maroko nie tylko jutro przejdzie Francję ale w niedziele sięgnie po złoto,jestem o tym przekonany ale zostańmy najpierw przy jutrzejszym spotkaniu.
Po pierwsze Maroko kulturowo i mentalnie to kraj najbardziej bliski Katarowi a że pieniądz rządzi dzisiejszą piłką to po szybkim odpadnięciu Kataru cała śmietanka z tego kraju,szejkowie,organizatorzy robią wszystko by to właśnie ich bracia z Maroko zdobyli tytuł.Sami piłkarze również mają wkład w to ale nie tak do końca.Zauważyliście bezradność potęg piłkarskich czyli Hiszpanów i Portugalczyków?To nie był przypadek.
Po drugie Francuzi jeśliby wygrali baliby się potężnych zamieszek w Marsylii czy Paryżu gdzie mieszka mnóstwo Marokańczyków.Widzieliście obrazki po wygranych meczach?No to wyobraźcie sobie co by było gdyby Maroko przegrało...Rząd do tego nie dopuści bo francuskie metropolie po prostu by zapłonęły i zostały zdewastowane.
Po trzecie jeszcze nigdy w historii mundialu w finale nie grała drużyna z Afryki a FIFA tego właśnie oczekuje.

Maroko awans 4.15 STS

Panowie,gramy nie pękamy!
Jak już chcesz iść w teorie spiskowe to mam lepszą... Francja wygra ten półfinał i finał bo rządy obu państw się dogadały. Francuzi poparli kandydaturę Kataru jako organizatora Mistrzostw, a Katar kupił od nich samoloty w bonusie ma być Mistrzostwo Świata dla Francji... :D:cool: Nie kłamie, obejrzyj sobie dokument na Netflixie ;)

Ja myślę, że dzisiaj będzie mecz podobny jak wczoraj. Chorwacja była w tym mundialu niepokonana podobnie jak Maroko, a Argentyna zaliczyła wpadkę w grupie podobnie jak Francja ale jednak obie wyszły z pierwszego miejsca w grupie. Wczoraj Chorwatom przytrafił się taki 'słabszy' mecz gdzie nie mieli już argumentów na rozpędzoną Argentynę. I zastanówmy się logicznie czy Maroko takie argumenty na Francję ma? Tak, wiem... Niespodzianki się zdarzają i czarny koń turnieju... Ale oprócz Chorwacji na ostatnich mistrzostwach nie przypominam sobie innych czarnych koni w finale MŚ...

Argument o tym że mistrzostwa są w kraju Arabskim też już padł po tym jak nikt nie pomagał Katarowi w fazie grupowej Poza tym na MŚ w RPA ostatnia afrykańska drużyna(Ghana skończyła swój udział na ćwierćfinale. Co prawda po karnych ale i tak nie zaszła tak daleko jak Maroko.

Nie znaczy to jednak, że Maroko odpuści ten mecz i da Francuzom awans za free, a będą to próbowali utrudnić jak najbardziej, Odpieranie ataków francuzów będzie się musiało finalnie wiązać z faulami i kartkami. Jakoś statystyki nie specjalnie przemawiają za kartkami zarówno w całych mistrzostwach jak i obu drużynach. Ale ze względu na ciężar meczu myślę, że może być tu trochę zółto

Francja - Maroko propozycje:

Francja 1,57
Francja (hp -1,5) 2,70

Żółte kartki:
Amrabat kurs 3,00
Hakimi kurs 4,40
Jabrane 3,40
Saiss 3,40
i
Bono 13,00 (karny, opóźnianie gry)

Hernandez 4,75
Pavard 7,00

Superbets:
Over 1,5 gola, over 3,5 kartek, Amrabat żółta
kurs 5,75

Mbappe Gol, Amrabat kartka
Kurs 7,50

Hernandez kartka, Saiss kartka
kurs 16,00

Upamecano kartka, Amrabat kartka
kurs 16,00

Obie drużyny over 1,5 kartek
Hernandez kartka
Jabrane kartka
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Francja - Maroko

Ja znów pójdę przeciwko Maroko, z Portugalią się udało, czy dziś znów się uda? Wydaje mi się, że jednak nie, też te dwa mecze dużo ich kosztowały, a Francuzi mają na tyle piłkarskiej jakości, że powinni sobie poradzić. Maroko z dobrze zorganizowaną obroną, ale szybkość na skrzydłach może pomóc Francuzom i ja tutaj widzę jednak ich spokojną wygraną, i coś mi się wydaje, że to będzie półfinał bez historii tak jak ten wczorajszy. Do tego pójdę w kartki bo wydaje mi się, że Maroko będzie musiało się brać za ostrą grę jeśli będą chcieli coś ugrać, a szybkość Francuzów z przodu może tym faulom sprzyjać.

Francja -1,5 @2,62
Francja 1P/mecz @2,34
Francja 1P -1,5 @6

Kartki Maroko -1,5 handi @2,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
Francja - Maroko

Nie wiem Panowie ranczo0123 i haasbart co tak się rzuciliście na użytkownika. Gramy Nie Pękamy... ???
Ponieważ wziął inne aspekty analizującto spotkanie niż wy?

Cały świat; polityka, biznes, świat celebrytów to w dużej mierze układy,pieniadze, koneksje...
Dlaczego niby piłka nożna miałaby być czysta? Szczególnie że stoją za nią gigantyczne pieniądze....
Futbol aby stać się globalnym biznesem ( w pełnym tego słowa znaczeniu ) musi interesować cały glob... i Azjęi Afrykęi i Amerykę Północną.... Patrzać od strony biznesowej po prostu dobrze by się stało aby to Marokańczycy zagrali w finale i dokonali historycznej rzeczy nietylko dla siebie ale i dla całego kontynentu... Sytuacja gdy w finale MŚ nie było druzyny z Europy ostatni raz zdarzyła się bodajże około 50 lat temu. Maroko to była Kolonia Francuska, więc to spotkanie ma dodatkowy smaczek... Większośc graczy tego kraju na codzień gra w nieżłych Europejskich klubach.... Ja już w niedziele widziałem Argentynę oraz Maroko w finałowej parze....
Widzę, że sporo osób gra dziś Francję.... Ja lubię czasami iśc w przeciwną stronę niż większośc...

FINAŁOWA PARA - ARGENTYNA - MAROKO - zagrane wczoraj STS 6,25
AWANS z półfinału MAROKO - STS 4,15
remis w ragulamionwym czasie STS 3,8
5


wynik 2;0 FT
p.s trzeba posypać głowę popiołem...
 
Ostatnia edycja:
E 362

emil gracz

Użytkownik
Żarty się skończyli jak to mówią Ukraińcy. Dla Maroka jest to koniec drogi. Nie będę tutaj analizował krok po kroku co się działo bo każdy widział. Bezradna Hiszpania i dziwna informacja Portugali. Francja to na ten moment najbardziej doświadczona i ograna reprezentacja na świecie. Może poza Argentyną, która jest świetna w kolektywnej grze obronnej po stracie. Finał Francja Argentyna to najbardziej sprawiedliwy i najciekawszy finał jaki może się wydarzyć. Tak więc będzie. Stawiam tu Francja-3 choć rzadko grywam faworytów.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.60
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Uważam że liczba roznych Francuzów zakręci się tu koło dwucyfrowki.
To Francja powinna być przez większą część meczu w polu karnym rywala.
Mają bardzo szybkie skrzydła i bd szło tymi skrzydłami dużo ataków . Marokanczycy będą chcieli jak najdłużej bramki nie tracić. Tu będzie wybijanie przez nich piłki na oślep byle nie stracić bramki. Z resztą kierunek rożnych Francuzow jest dziś dość popularny, więc chyba nie tylko ja widzę w tym typie potencjał
 
E 362

emil gracz

Użytkownik
Francja - Maroko

Nie wiem Panowie ranczo0123 i haasbart co tak się rzuciliście na użytkownika. Gramy Nie Pękamy... ???
Ponieważ wziął inne aspekty analizującto spotkanie niż wy?

Cały świat; polityka, biznes, świat celebrytów to w dużej mierze układy,pieniadze, koneksje...
Dlaczego niby piłka nożna miałaby być czysta? Szczególnie że stoją za nią gigantyczne pieniądze....
Futbol aby stać się globalnym biznesem ( w pełnym tego słowa znaczeniu ) musi interesować cały glob... i Azjęi Afrykęi i Amerykę Północną.... Patrzać od strony biznesowej po prostu dobrze by się stało aby to Marokańczycy zagrali w finale i dokonali historycznej rzeczy nietylko dla siebie ale i dla całego kontynentu... Sytuacja gdy w finale MŚ nie było druzyny z Europy ostatni raz zdarzyła się bodajże około 50 lat temu. Maroko to była Kolonia Francuska, więc to spotkanie ma dodatkowy smaczek... Większośc graczy tego kraju na codzień gra w nieżłych Europejskich klubach.... Ja już w niedziele widziałem Argentynę oraz Maroko w finałowej parze....
Widzę, że sporo osób gra dziś Francję.... Ja lubię czasami iśc w przeciwną stronę niż większośc...

FINAŁOWA PARA - ARGENTYNA - MEKSYK - zagrane wczoraj STS 6,25
AWANS z półfinału MAROKO - STS 4,15
remis w ragulamionwym czasie STS 3,8
5
Ok. To znaczy że musieliby o tym wiedzieć piłkarze reprezentacji Francji że mają przegrać. Jak Ty sobie to wyobrażasz? Rozumiem stronniczy sędzia, ale na ten moment to za mało.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Francja - Maroko

Maroko nie ma wiele do stracenia, a dużo do zyskania. Nic specjalnego nie grają, co najlepsze 1 bramka stracona w meczu z Kanadą i to samobójcza. Ok, mają momenty fajnej gry ale to nie jest coś pięknego, co zapamięta się, raczej dla mnie bardziej wiele szczęścia. W każdym meczu gorsze posiadanie piłki, grają z kontry ale i tutaj nie mają nadzwyczaj wiele szans na bamki. Najlepszy mecz z Belgią chociaż i tam rywale mieli swoje okazje, podobnie jak z Hiszpanią czy Portugalią gdzie obie ekipy były bardzo nieskuteczne. Moim zdaniem szczęście dzisiaj się kończy. Francja zrobi swoje i po wszystkiemu. Trzeba strzelić pierwszą bramkę i myślę, że worek się rozwiąże chyba, że bramka padnie dosyć późno. Francja w każdym aspekcie jest lepsza, jeżeli tutaj tylko skuteczność nie zawiedzie to będą bramki Francji, która chociaż nie jest może pewna bardzo w obronie to i tak myślę, że zachowa czyste konto. Stawiam w tym meczu
2:0 lub 3:0.

Francja
Francja -1,5
BTS - NIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +797
H 91K

hasbaart

Typer
Francja - Maroko

Nie wiem Panowie ranczo0123 i haasbart co tak się rzuciliście na użytkownika. Gramy Nie Pękamy... ???
Ponieważ wziął inne aspekty analizującto spotkanie niż wy?

Cały świat; polityka, biznes, świat celebrytów to w dużej mierze układy,pieniadze, koneksje...
Dlaczego niby piłka nożna miałaby być czysta? Szczególnie że stoją za nią gigantyczne pieniądze....
Futbol aby stać się globalnym biznesem ( w pełnym tego słowa znaczeniu ) musi interesować cały glob... i Azjęi Afrykęi i Amerykę Północną.... Patrzać od strony biznesowej po prostu dobrze by się stało aby to Marokańczycy zagrali w finale i dokonali historycznej rzeczy nietylko dla siebie ale i dla całego kontynentu... Sytuacja gdy w finale MŚ nie było druzyny z Europy ostatni raz zdarzyła się bodajże około 50 lat temu. Maroko to była Kolonia Francuska, więc to spotkanie ma dodatkowy smaczek... Większośc graczy tego kraju na codzień gra w nieżłych Europejskich klubach.... Ja już w niedziele widziałem Argentynę oraz Maroko w finałowej parze....
Widzę, że sporo osób gra dziś Francję.... Ja lubię czasami iśc w przeciwną stronę niż większośc...

FINAŁOWA PARA - ARGENTYNA - MAROKO - zagrane wczoraj STS 6,25
AWANS z półfinału MAROKO - STS 4,15
remis w ragulamionwym czasie STS 3,8
5


wynik 2;0 FT
P polonia_warszawa1911 Nikt się na nikogo nie rzuca... też podałem najpierw swoją teorie spiskową za którą stoi polityka, pieniądze i koneksje 😉😂 chcesz powiedzieć, że moja jest gorsza bo wziąłem pod uwagę inne aspekty? 🤔😉
Prawda jest taka, że jeśli za kimś stoją układy, pieniądze i polityka to bardzo wątpię że za Maroko...🤷‍♂️

Chorwacja zrobiła swoje, dziś przygoda Maroko też się skończyła ale i tak powinni być z siebie zadowoleni bo daleko zaszli. Mam wrażenie że po meczu o 3 miejsce będziesz się cieszył, że te zespoły nie spotkały się w finale 😉✌✌
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Buki czytają, więc już poproszę o wystawienie zakładów na to, ile lat minie aż się dowiemy, że celem sędziego Ramosa z Meksyku były w tym meczu undery kartkowe. Kartek oczywistych, za faule taktyczne + stemple grożące trwałą kontuzją, były tutaj 4-5. Pokazał jedną kartkę (zresztą niesłusznie), kiedy narobił w portki, że gwiżdżąc w drugą stronę, oprócz kartki musiałby dać karnego. Po szaleństwach z kilku poprzednich meczów z fazy play off, były piękne kursy na te undery. Azjaci pewnie weszli do akcji.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
POTĘŻNY SKANDAL!Takimi słowami można określić to co wyrabiał ten meksykański kalosz w tym meczu plus oczywiście ekipa var.Ewidentny karny dla Marokańczyków a ten daje kartkę Boufalowi.
I muszę przyznać że myliłem się co do mafiozów z FIFY bo myślałem,że będą chcieli Maroko w finale a tu jednak stało się odwrotnie.Ogólnie poziom sędziowania tego matoła z Meksyku tragiczny,przecież tam powinno być z 5 kartek jak nic.Miałem też kupon na over 4.5 kartek,więc ten idiota kilka razy ciśnienie mi podniósł do minimum 200.

Co do samego meczu pomijając to co wyprawiał sędzia to problemy kadrowe Maroka plus nieporadność w ataku sprawiły,że to Francja,która zagrała bardzo słaby mecz znalazła się w finale.Jeśli jeszcze w 1 połowie jakoś to wyglądało to w 2 Francja zagrała tak pasywnie,że naprawdę do teraz jestem zdziwiony,że tego rywale nie potrafili wykorzystać.

Co do rożnych to miałem rację i tak jak pisałem sunxl sunxl Francja nie będzie ich miała dużo.Także jeden typ na plus,kartki przez ''sędziego'' na minus,no i awans Maroko także częściowo przez sędziego a częściowo przez samych graczy.

No nic odbijemy to sobie w meczu o 3 miejsce i finale.Jest piękny kurs na Argentynę jak również na Maroko,które pyknie wymęczoną do granic możliwości Chorwację bez żadnego problemu.
 
Do góry Bottom