>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału: Francja - Maroko [14.12.2022, środa godz. 20:00]

ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja over 6.0 rzutów rożnych
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betcris

Analiza:
Fajny kurs i fajna linia zwazywszy na to jaki antyfutbol jak zwykle bedzie grac Maroko. Oni w kazdym meczu graja tak samo czyli nisko obrona i ewentualne kontry. Szybki Mbappe i Dembele powinni skutecznie nekac boki obrony i dzieki temu nabijac sporo roznych. Mysle tez, ze Francje wcale nie czeka spacerek i Maroko pokazalo na tym mundialu, ze potrafia byc bardzo niewygodnym rywalem na tle wyzej notowanych druzyn. Wg mnie prawidlowa linia to 6.5 przy mniej wiecej tym kursie a tutaj mamy bezpieczniej bo azjan z ewentualnym zwrotem.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Maroko
Maroko powyżej 15.5 fauli @2.29 Fortuna


Jak poznaliśmy tę parę półfinałową to od razu wpadł mi do głowy taki zakład. Tu będzie szarpanie, faulowanie i przerywanie akcji w każdej strefie boiska. Maroko póki co się ślizga, choć nie napiszę, że niezasłużenie,bo bym ich obraził. Tu jednak czeka ich najtrudniejsze zadanie i aby awansowali musi się zdarzyć kompilacja wielu zdarzeń. Dla mnie tu faule Maroka są oczywiste i linia jest bardzo przyjazna, bo stawiam, że mogą się zakręcić koło 20 przewinień w regulaminowym czasie gry.
Trójkolorowi na pewno będą mieli piłkę, pod faul potrafią zagrać Griezmann, czy Rabiot do tego skrzydła w postaciach Mbappe i Dembele. To musi się udać, chyba że gwizdek dostanie jakiś dziwak, który za wszelką cenę będzie pozwalał grać. To jednak półfinał i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał być na swieczniku (chyba, że posędziuje Lahoz, jednak mam nadzieję, że on już mistrzostwa zakończył).
Co prawda taką linię Maroko pokryło na MŚ tylko raz z Chorwacją, jednak nik nie oczekiwał z Hiszpanią, która wymieniła 1000 podań, że te faule będą. Z Kanadą i Portugalią brakło niewiele. Francja nie słynie z dużej ilości podańi raczej szybko przenosi grę na połowę rywala, stąd oczekuję wielu akcji, wymian, starć i oczywiście przewinień.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,15


Maroko ma żelazną obronę, myślę, że Francja wygra to spotkanie ale nie w 1 połowie, dopiero jak się Maroko spompuje bieganiną za Mbappe i resztą.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Maroko
BTTS Tak @ 2.42
Francji Handi -1.5 bramki @ 2.50
STS

Jak już wspominałem chciałbym w finale zobaczyć Chorwacją z Maroko, tylko, że obie drużyny mają na swoich drogach rywali z najwyższej półki i będzie o to ciężko. Uważam, że Maroko nie da jednak rady Francji, choć przeszli imponującą drogę, bo wyszli z grupy z Chorwacją, Belgią i Kanadą, grupy w której mieli bić się o 3 miejsce, a oni ją wygrali, w 1/8 wyrzucili Hiszpanię, w 1/4 zaś wyrzucili Portugalię. Jak można nie traktować takiej drużyny poważnie, mimo, że to tylko reprezentacja Maroka, to wyniki zrobiły ogromne wrażenie, a na dodatek ich gra defensywna, dzięki której stracili do tej pory w turnieju tylko 1 bramkę i co najśmieszniejsze była to bramka samobójcza. Francja to jednak trochę większy kaliber, ile oni potrafią sobie stworzyć okazji strzeleckich widział każdy, w moment potrafią zrobić coś z niczego i Maroko utrzymać czyste konto będzie z nimi bardzo trudno, a jak tylko oni stracą bramkę, to ten mecz będzie musiał wyglądać inaczej niż ich dotychczasowe spotkania. Ja proponuje w tym meczu BTTS, o bramkę Francji się nie martwię, a i Maroko potrafi zaskoczyć, na dodatek Francja do tej pory traciła bramkę w każdym dotychczasowym spotkaniu, więc widać, że w tym aspekcie nie są zbyt stabilni. Drugi typ na handi, bo liczę, że mecz nam się otworzy.
 
Ostatnia edycja:
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Francji w finale nie będzie,jestem o tym przekonany.Czysto piłkarsko są lepsi ale dziś piłka to już nie sport a wielki biznes,ogromne pieniądze,poprawność polityczna.
Maroko nie tylko jutro przejdzie Francję ale w niedziele sięgnie po złoto,jestem o tym przekonany ale zostańmy najpierw przy jutrzejszym spotkaniu.
Po pierwsze Maroko kulturowo i mentalnie to kraj najbardziej bliski Katarowi a że pieniądz rządzi dzisiejszą piłką to po szybkim odpadnięciu Kataru cała śmietanka z tego kraju,szejkowie,organizatorzy robią wszystko by to właśnie ich bracia z Maroko zdobyli tytuł.Sami piłkarze również mają wkład w to ale nie tak do końca.Zauważyliście bezradność potęg piłkarskich czyli Hiszpanów i Portugalczyków?To nie był przypadek.
Po drugie Francuzi jeśliby wygrali baliby się potężnych zamieszek w Marsylii czy Paryżu gdzie mieszka mnóstwo Marokańczyków.Widzieliście obrazki po wygranych meczach?No to wyobraźcie sobie co by było gdyby Maroko przegrało...Rząd do tego nie dopuści bo francuskie metropolie po prostu by zapłonęły i zostały zdewastowane.
Po trzecie jeszcze nigdy w historii mundialu w finale nie grała drużyna z Afryki a FIFA tego właśnie oczekuje.

Maroko awans 4.15 STS

Panowie,gramy nie pękamy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Francji w finale nie będzie,jestem o tym przekonany.Czysto piłkarsko są lepsi ale dziś piłka to już nie sport a wielki biznes,ogromne pieniądze,poprawność polityczna.
Maroko nie tylko jutro przejdzie Francję ale w niedziele sięgnie po złoto,jestem o tym przekonany ale zostańmy najpierw przy jutrzejszym spotkaniu.
Po pierwsze Maroko kulturowo i mentalnie to kraj najbardziej bliski Katarowi a że pieniądz rządzi dzisiejszą piłką to po szybkim odpadnięciu Kataru cała śmietanka z tego kraju,szejkowie,organizatorzy robią wszystko by to właśnie ich bracia z Maroko zdobyli tytuł.Sami piłkarze również mają wkład w to ale nie tak do końca.Zauważyliście bezradność potęg piłkarskich czyli Hiszpanów i Portugalczyków?To nie był przypadek.
Po drugie Francuzi jeśliby wygrali baliby się potężnych zamieszek w Marsylii czy Paryżu gdzie mieszka mnóstwo Marokańczyków.Widzieliście obrazki po wygranych meczach?No to wyobraźcie sobie co by było gdyby Maroko przegrało...Rząd do tego nie dopuści bo francuskie metropolie po prostu by zapłonęły i zostały zdewastowane.
Po trzecie jeszcze nigdy w historii mundialu w finale nie grała drużyna z Afryki a FIFA tego właśnie oczekuje.

Maroko awans 4.15 STS

Panowie,gramy nie pękamy!
Dawno wiekszych bzdur nie czytalem a siedze tutaj dosc dlugo. Typu na awans nie neguje ale ta cala analiza to jedno wielke "xD"
 
Otrzymane punkty reputacji: +1194
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Francja - Maroko / 1 + over 4.5 RR @1.96 eFortuna

W środowy wieczór rozegrany zostanie drugi półfinał pomiędzy Francją a Marokiem. Według mnie na tym etapie - i tak już historycznym - ekipa z Afryki zakończy swoje zmagania w mundialu. Zaszli bardzo daleko, nie można mówić, że niezasłużenie, bo jednak okazywali się lepsi, ale kolejny raz powtórzę to co pisałem przy analizie na Portugalię - dużo w tym wszystkich szczęścia. Z Portugalią scenariusz się powtórzył i zagrali tak samo jak przypuszczałem i jak wcześniejsze mecze - stanęli nisko w obronie wybijając przed siebie czy na rożne. Udało im się strzelić bramkę po wielbłądzie Costy i zamurowali się jeszcze bardziej. Czy Francja straci gola? Ciężko przewidzieć, ale tak jak pisałem też w meczu z Anglią, tracili gola w każdym spotkaniu na turnieju, więc może zachowają w końcu czyste konto. Po stronie Francuzów z pewnością umiejętności i doświadczenie, wszak są aktualnymi Mistrzami Świata i według mnie to oni wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji. Nie spodziewam się pogromu bramek z uwagi na styl jakim grają Marokańczycy, ale ten z kolei sprzyja zdobywaniu rzutów rożnych przez rywali. Linia wybrana przeze mnie była pokryta we wszystkich meczach poza ostatnim z Anglikami (2 RR), z kolei rywale Maroko pokrywali tę linię w każdym spotkaniu. Mekambe czy Dembele będą robili wiatr na skrzydłach efektem czego wielokrotnie są wrzutki czy strzały na bramkę przeciwnika i to przekłada się na kornery. W tym spotkaniu powinni ponownie taką linię pokryć. Jeśli rzucą się na rywala być może i w pierwszej połowie.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Lubię takie mecze :)
Francja (-1.5) 2,6 superbet
7/10 , high stake

Cuda w piłce się zdarzają , gra Maroco w półfinale jest takim cudem, ale nic nie zdarza się trzy razy . Piłkarsko Maroko jest mrówką w stosunku do słonia Francji . Stawiam na to ,że Francuzi nie będą bawić się w duperele , 1:0 to za mało , aby dalej grać spokojnie, kropną im bramę więc nieraz , Rozstrzelają arabusów szybko i bezboleśnie. Dla ryzykantów , polecam Francja (-2.5) 5,5 superbet.

POZDRO
ELDO
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Typ: wynik końcowy + liczba goli 2.5 1/-
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza


Obrońca tytyłu staje w szranki z czarnym koniem tego mundialu. Za Francją przemawia wszystko, za Maroko obrona Częstochowy i gra z kontry. Przypomina mi się rok 2004 kiedy to Grecy doszli na sam szczyt i w 1/4 wyeliminowali dużo mocniejszą Francję mierzącą w tytuł mistrza Europy. Wtedy nikt sobie nie zdawał sprawy że kiedyś będziemy świadkami powtórki. Wydaje mi się że Maroko osłabione po 1/4 nie będzie w stanie już tak skutecznie się bronić. Francja liczy na szybko strzelonego gola, który ustawi mecz. Obrońcy tytułu stracili z gry tylko jednego gola z Australią. Tego meczu z Tunezją nie liczę bo grał 2 garnitur. Jedynego gola dla Maroka widzę tylko z ew. karnego tak jak to było w meczach play off z Polską i Anglią. Marokańczycy będą się bronić tak samo jak w meczu z Portugalią, Hiszpanią i grać na kontry. Myślę że ich szczęście skończy się na tym półfinale i to Francuzów zobaczymy w Finale.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Maroko jest bez wątpienia największą rewelacją tych mistrzostw. Bukmacherzy sceptycznie podchodzili do szans wszystkich reprezentacji Afryki na osiągnięcie jakiegoś większego sukcesu. Awans Maroko do półfinału trzeba oceniać jako sensację. Trzeba oddać tej reprezentacji, że dali z siebie wszystko i zasłużyli na półfinał, ale w gronie półfinalistów są teoretycznie najgorszym zespołem, a z pewnością mocno ustępują Francji. Francja przed mistrzostwami grała poniżej oczekiwań, ale tutaj w Katarze udowadniają, że na najważniejszy turniej potrafią się odpowiednio przygotować. Francuzi co prawda przegrali jedno spotkanie w fazie grupowej, ale nie grali optymalnym składem i ten mecz nie miał już żadnego znaczenia. Resztę spotkań grali oni na wysokim poziomie, zwłaszcza w ofensywie wyglądają bardzo mocno. Imponuje to z jaką łatwością Francuzi stwarzają sobie dobre okazje, do tego Kylian Mbappe jest w świetnej formie i przez cały mecz trzeba na niego uważać. Maroko w ostatnim meczu z Portugalią wygrało 1:0, ale pozwalali Portugalczykom na bardzo dużo i niewiele brakowało, a by musieli grać dogrywkę. W tym spotkaniu spodziewam się dużej przewagi Francuzów i według mnie mają oni zbyt dużo opcji w ataku, żeby Maroko mogło ich zatrzymać. Francuzi będą częstym gościem w polu karnym Marokańczyków i możliwe, że aktualni mistrzowie świata wywalczą jedenastkę. Samo Maroko pewnie też stworzy sobie kilka ciekawych kontrataków, więc sami też mogą karnego wywalczyć, choć w tym typie oczywiście bardziej liczę na Francję.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Maroko, gol Maroko @1.81, BETCLIC

Maroko by marzyć o finale musi strzelic gola. Trudno mi uwierzyć w to, że kolejny mecz miałby być pod 0-0 i ewentualną dogrywkę/karne. Francuzi mają dużo ognia w ofensywie, ale ich obrona wygląda przeciętnie. Myślę że Marokańczycy będą mieć kilka okazji do zdobycia bramki i przynajmniej jedną z nich wykorzystają. Kursy na gola gości cały czas spadają.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja over 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.25⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Pomimo kilku problemów kadrowych, Francja ma na tyle mocny skład, że bez m.in. Karima Benzemy jest w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego Mundialu. Wiele osób typowało, że w grupie z Dania to Skandynawowie mogą namieszać, ale nic bardziej mylnego. Trójkolorowi pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce i aby znaleźć się w półfinale, pokonali Polskę oraz Anglię. Jedni i drudzy postawili spory opór i były momenty, gdzie przeciwnicy przejmowali inicjatywę, ale to na rękę Francji, która świetnie czuje się w kontratakach. Jeżeli po obu stronach barykady masz szybkich skrzydłowych, jak Kyliana Mbappe, czy też Ousmane Dembele to z chęcią możesz oddać piłkę rywalom piłkę. Swoją drugą młodość przeżywa Olivier Giroud, który bije kolejne rekordy i w Katarze czuje się świetnie. Na swoim koncie ma 4 gole i w klasyfikacji strzelców jest za plecami swojego rodaka z PSG oraz Leo Messiego. Napastnik Milanu postara się powiększyć swój dorobek na tegorocznym Mundialu. Czy stać go na kolejny znakomity występ przeciwko świetnej zorganizowanej defensywie Maroka?

Reprezentacja z północnej Afryki to jedna z największych sensacji ostatnich lat na Mistrzostwach Świata. Naturalnie wcześniej również mieliśmy niespodzianki, jak występ Korei Południowej, która na własnych obiektach zajęła 4. miejsce. Maroko może przebić ten wyczyn i ma na to dwa mecze, jak nie o finał, to o 3. miejsce. Formalni goście to przykład zespołu, który preferuje defensywą grę, ale stwarza zagrożenie po kontratakach. Do tej pory podopieczni selekcjonera Walida Regraguia stracili tylko jednego gola, a było to przecież trafienie samobójcze. To tylko pokazuje, ile pracy zostało włożonych w przygotowanie się piłkarzy, ale też drużyny, która ma określony styl gry i konsekwentnie realizuje swoją taktykę. Naturalnie potrzebny jest też fart i dobra dyspozycja bramkarza, ale mówi się przecież, że szczęście sprzyja lepszym. Taki turniej rodzi nowych bohaterów i jednym z nich jest znany szerszej publiczności Sofyan Amrabat. Czy dzisiaj również poprowadzi Maroko do zwycięstwa?

Czy Francja będzie ostatnim przystankiem dla Maroka? Nie, bo nawet po dzisiejszej przegranej, czeka ich batalia z Chorwacją o brąz. Jest to bardzo niewygodna drużyna dla przeciwnika i ciekawy jestem, czy obrońcy tytułu przebiją się przez mur postawiony przez reprezentację z Afryki Północnej. Należy zwrócić uwagę na ewentualne zmęczenie, ponieważ Faworyci nie rozgrywali przed Mundialem meczów towarzyskich i w starciu z Tunezją mogli pozwolić sobie na rotacje. Tak nie było w przypadku rywali.

W ostatnim spotkaniu Maroko grałem rzuty rożne rywali i Portugalia wykonywała aż 9 kornerów, dzisiaj stawiam na 7 takich stałych fragmentów gry po stronie Francji. Jak wyglądają statystyki pod tym względem obu nacji ma tegorocznych Mistrzostwach Świata?
  • Francja wykonywała 8, 6, 8, 7, 2 rzuty rożne
  • Maroko pozwalało rywalom na wykonywanie 5, 9, 6, 1, 9 rzutów rożnych
Wiele zależy od strzelonego gola Trójkolorowych, ale Lwy Atlasu umiejętnie bronią dostępu do swojej bramki i liczę, że szybko to się nie stanie. Nawet po zdobytej bramce nie można pozwolić sobie na rozluźnienie i spodziewam się dominacji Francji. Gram minimum 7 rzutów rożnych po stronie obrońców tytułu.
 
Ostatnia edycja:
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
@sunxl,straszliwie lejesz wodę człowieku, typ o rożnych a piszesz jakieś rozprawki.
Francja nie będzie grała tak jak w spotkaniach z Australią czy Polską gdzie nabili sporo rożnych a tak jak przeciwko Anglii(w tym meczu wykonali tylko 2 rożne) bo skrzydła zostaną całkowicie odcięte przez Marokańczyków więc będą grali przez środek gdzie z kolei będzie im bardzo trudno oddawać strzały bo wszystko będzie skutecznie blokowane.Jak Maroko było przeciwko Hiszpanom czy Portugalii zmobilizowane na 110% to dziś przeciwko Francji będzie mobilizacja 200%.

Ja obstawiam mało rożnych i bez goli w regulaminowym czasie gry.Maroko wygra w dogrywce w której Francuzi nie będą już w stanie biegać i wtedy rywale ich ukłują z jakiejś szybkiej kontry.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00
Francja : Maroko
Typ: Mbappe strzeli gola Tak
Kurs: 2.25
Fortuna
Przed nami drugi półfinał.. Francja po wyeliminowaniu w przedwczesnym finale Anglików dziś przyjdzie im się mierzyć.. z czarnym koniem jakim jest Maroko. Czy będący na fali zespół afrykański znów zaskoczy? Nie chce mi się jakoś specjalnie w to wierzyć i świetnie dysponowana Francja nie popełni błędów swoich poprzedników Hiszpanii i Portugalii. Obiorą skuteczna taktykę i delikatnie powiedziawszy wybija z głowy marzenia o pucharze świata marokanczykom degradując ich do starcia o trzeci plac. Dziś prekursorem sukcesu może być Mbappe w starciu z Anglią bramki nie strzelił.. więc jeżeli chce myśleć o złotym bucie fajnie by było dziś wpisać się na listę strzelców.. gdzie o bramkę będzie łatwiej niż w ewentualnym finale z Argentyną. Na chwilę obecną klasyfikacjia strzelców wygląda tak:
5 goli (+3 asysty) – Lionel Messi (Argentyna)
5 goli (+2 asysty) – Kylian Mbappe (Francja)
4 gole – Olivier Giroud (Francja), Julian Alvarez (Argentyna)
Więc ciekawie się zapowiada. Liczę na gola Kyliana dziś.. można też pograć gola w pierwszej połowie tego zawodnika po kursie 4.2.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Maroko wygra w dogrywce w której Francuzi nie będą już w stanie biegać i wtedy rywale ich ukłują z jakiejś szybkiej kontry.
Tzn Francja bardziej zmęczona na tym turnieju, ma słabszą ławkę i rotuje składem tylko z przymusu?5 zmian można dokonać + 1 w dogrywce.

Francja nie będzie grała tak jak w spotkaniach z Australią czy Polską gdzie nabili sporo rożnych a tak jak przeciwko Anglii(w tym meczu wykonali tylko 2 rożne) bo skrzydła zostaną całkowicie odcięte przez Marokańczyków więc będą grali przez środek gdzie z kolei będzie im bardzo trudno oddawać strzały bo wszystko będzie skutecznie blokowane
Anglii nie nabijali kornerów bo szybko strzelili bramkę i oddali inicjatywę, a nie że ktoś im skrzydła odcinał bo mieli tam miejsce.Z Marokiem jak mają się tłuc do samej dogrywki to raczej powinno sprzyjać kornerom.Portugalia jakoś im 9 nabiła.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
@sunxl,straszliwie lejesz wodę człowieku, typ o rożnych a piszesz jakieś rozprawki.
Francja nie będzie grała tak jak w spotkaniach z Australią czy Polską gdzie nabili sporo rożnych a tak jak przeciwko Anglii(w tym meczu wykonali tylko 2 rożne) bo skrzydła zostaną całkowicie odcięte przez Marokańczyków więc będą grali przez środek gdzie z kolei będzie im bardzo trudno oddawać strzały bo wszystko będzie skutecznie blokowane.Jak Maroko było przeciwko Hiszpanom czy Portugalii zmobilizowane na 110% to dziś przeciwko Francji będzie mobilizacja 200%.

Ja obstawiam mało rożnych i bez goli w regulaminowym czasie gry.Maroko wygra w dogrywce w której Francuzi nie będą już w stanie biegać i wtedy rywale ich ukłują z jakiejś szybkiej kontry.
To teraz Ty gadasz głupoty. Maroko może sobie chcieć odciąć skrzydła. Weź pod uwagę kogo Franzuci mają na skrzydłach: Mekambe i Dembele. Teraz sobie porównaj tą dwójkę z Bruno Fernandesem/ Joao Felixem z Portugalii i Danim Olmo/Ferran Torresem z Hiszpanii. To jest przynajmniej klasa różnicy jak nie 2. Ponadto, na szpicy Trójkolorowi mają Giroud, który przepląta się cały mecz i pojawia się w 2-3 najważniejszych akcjach. I jedną z nich może wykończyć. Nie oszukujmy się, Hiszpania nie ma żadnej 9-tki. Potrugalia z Ramosem, któremu wyszedł jeden mecz na tych Mistrzostwach i nie był to akurat ten z Maroko. W co mogę uwierzyć to w to, że Francja będzie 'oddawała' pole zespołowi z Afryki tak, żeby ich wciągnąć na swoją połowę. Później tylko szybkie kontry.
Dopływając do brzegu, w mojej ocenie dziś pociąg z Marokiem może się boleśnie wykoleić. Ale nawet jak dostaliby 5 z potężną Francją to wstydu nie będzie. Sukces, który może się już nigdy nie powtórzyć. Są w strefie medalowej. W żadne 0-0 nie chce mi się wierzyć. w Marne zwycięstwo 1-0 też nie do końca. To balansowanie na krawędzi. A pokazali na ostatnim Euro jak można zlekceważyć przeciwnika przegrywając wygrany mecz (prowadzenie 3-1 ze szwajcarami). Dziś Francja do przerwy strzela 1, poźniej drugą bramkę i spokojnie dojeżdza do półfinału.
Francja i pow. 1.5 @ 2.0 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Francja over 1.5 gola
Francja over 4.5 rożnego
kurs 2.50
Superbet

Droga Maroko zakończy się dzisiaj. Francuzi nie są pewni w tyłach, ale za to nadrabiaja to w ataku. Za wyjątkiem Tunezji, strzelali conajmniej 2 gole w każdym spotkaniu. Wykonują średnio 6.2 rożnego na spotkanie. Z Anglia wykonali mniej z racji potrzeby gry mocno defensywnej i bezpiecznej. Maroko z swoją postawą w meczach z Portugalią i Hiszpania pozwolili rywalom na odpowiednio 8 i 9 rożnych. Bramkarz Bono jest w dobrej formie więc pewnie kilka piłek obroni i wznawiac grę będą z narożnika boiska. Mbappe I Giroud sa w formie i dominuja w ataku Trojkolorowych. Liczę na conajmniej jednego gola każdego z nich.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
FRANCJA -1,5 2,70 FORTUNA

Wszystko wskazuje na to, że to spotkanie Francja wygra, a jeśli wygra, to sądzę, że więcej niż jednym golem. Gdyż jak napoczną, to Maroko będzie się musiało otworzyć, a wtedy to jest woda na młyn dla nich bo Mbappe, czy Dembele skrzętnie to wykorzystają. Taki scenariusz przewiduje na to spotkanie.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Hakimi kartka @4.40
superbet

Dzisiaj bardzo ciekawy pojedynek nas czeka, mianowicie Hakimi vs Mbappe. Dużo roboty przed Marokańczykiem, największa siła Francji to oczywiście skrzydła - Dembele oraz Mbappe. Kylian bardzo lubi dryblować i wdawać się w pojedynki, tym bardziej że na przeciwko niego będzie jego kolega z drużyny. Jak to podczas rywalizacji z kolegą zawsze bywa - starasz się bardziej udowodnić i sobie i jemu, że możesz go minąć, wygrać z nim itd. Francja to nie Hiszpania i nie będą grali na posiadanie więc mogą pozwolić drużynie Maroka na budowanie akcji, a po stracie szybkie wyprowadzanie kontr. Natomiast z drugiej strony Hakimi też jest graczem, który lubi kontrować lub atakować więc jakikolwiek dalszy wypad poza swoją połowę + ewentualna strata kończy się szybkim powrotem + ewentualnym faulem na kartkę. W tym właśnie upatruję szanse kartki dla Hakimiego.
 
Do góry Bottom