>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 Finału 21:00 Manchester City - PSG - REWANŻ [4.05.2021]

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - PSG
Typ: PSG powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,85
Bukmacher: etoto
Analiza:

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Manchesteru City. Z PSG od lat jest tak, że oni potrafią mieć genialne momenty, w których potrafią zdominować każdego rywala. Ich problem polega na tym, że jak udaje im się osiągnąć korzystny rezultat, to nagle oddają inicjatywę drużynie przeciwnej i często źle na tym wychodzą. Tak było chociażby w pierwszym meczu z Manchesterem City. Pierwsza połowa była zdecydowanie dla PSG, niestety zadowolili się prowadzeniem 1:0 i w drugiej połowie to Manchester City był lepszy i nie tylko strzelił bramkę wyrównującą, ale także wygrali mecz 2:1. W pierwszym meczu z Bayernem było tak samo- genialny początek PSG, prowadzenie 2:0 i oddanie inicjatywy Bayernowi. Na szczęście teraz PSG musi atakować przynajmniej do momentu w którym strzelą dwa gole. Manchester City w tym sezonie gra genialnie w obronie, ale ja wierzę a siłę ofensywną PSG, a dodając do tego to, że muszą atakować, to uważam, że strzelą te dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Mecz: Manchester City - PSG
Typ: PSG powyżej 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,47

Bukmacher: eFortuna

✅✅✅
[linia pokryta w w 55 minucie]

Wynik pierwszego spotkania co oczywiste premiuje awansem gospodarzy. Tak jak zostało jednak opisane wyżej, PSG dysponuje ogromnym potencjałem ofensywnym. Najważniejsze, że we wtorek cała trójka będzie dostępna do gry - Mbappe, Neymar, Di Maria. Piekielnie niebezpieczne skrzydła i ogromne ciśnienie by drugi rok z rzędu awansować do finału. Dlatego od początku meczu można śmiało zakładać, że ani na moment PSG nie będzie zwalniało, co jest szczególnie istotne dla powodzenia zakładu - od początku kwietnia lista spotkań rozegranych przez PSG i liczba nabitych przez Paryżan rzutów rożnych:

01.05 - PSG - Lens 2:1 (6 RR)
28.04 - PSG - Manchester City 1:2 (6 RR)
24.04 - Metz - PSG 1:3 (9 RR)
21.04 - PSG - Angers 5:0 (1 RR)
18.04 - PSG - St. Etienne 3:2 (13 RR)
13.04 - PSG - Bayern 0:1 (6 RR)
10.04 - Strasbourg - PSG 1:4 (4 RR)
07.04 - Bayern - PSG 2:3 (1 RR)
03.04 - PSG - Lille 0:1 (5 RR)

Na 9 spotkań w 6 piłkarze PSG kończyli mecz z pokrytą linią 4,5 RR. Wyjątkiem były pewne "anomalie" - mecz Pucharu Francji z Angers oraz mecz Ligi francuskiej przeciwko Strasbourgowi. W obu gra układała się wybitnie po myśli PSG - łatwe spotkania, możliwość kontrolowania wyniku, bez konieczności forsowania tempa. Częściowo podobnie układał się mecz przeciwko Bayernowi w Monachium. PSG było niesamowicie skuteczne, co mieli to strzelili więc mogli skupiać się na obronie wyniku.

Czy w starciu z Obywatelami będzie układało im się tak samo łatwo? Wątpliwe. Wierzę, że PSG nie jest skazane na odpadnięcie i osobiście mam nadzieję, że powalczą o awans jednak raczej spodziewam się, że będzie to wymagało 90 minut ciągłej ofensywy. A gdy PSG musi atakować, jest w stanie wbić nawet więcej niż 5 RR. Tu jednak kurs jest atrakcyjny względem zaproponowanej linii więc mi wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - PSG
Typ: BTS Tak
Kurs: 1.51
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Witam. Jutro poznamy pierwszego finaliste LM. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz , City u siebie bedzie chcialo przypieczetowac awans do finalu a PSG bede walczyc do konca , mimo ze nie sa na straconej pozycji , mimo ze graja na wyjezdzie , licze ze strzela przynajmniej gola to jest pewne , city ostatnio nie strzelaja jakos duzo bramek srednio 2 na mecz a wiec napewno strzela cos jutro , PSG za to duzo strzela wiec tez sadze ze cos strzela wiec BTS pewny jest. Co do awansu to ciezko powiedziec kto awansuje. City w swojej lidze ma juz Mistrzostwo a PSG walczy do konca z Lillie. Mecz bedzie wyrownany zaciety , walka do konca o kazdy centymetr boiska. Takze jutro przed telewizory i ogladamy. Kurs na BTS nie jest dosc wysoki ale warto postawic. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - PSG
Typ: Neymar otrzyma kartke
Kurs: 3.00
Bukmacher: PZBUK

Analiza:
Ten gosc w kwestii kartek jest praktycznie niezawodny. Wystarczy mecz o troche wieksza stawke niz kolejne bicie ogorow w lidze i juz Brazylijczyk nie trzyma cisnienia. Czerwone kartki, wykluczenia na kilka spotkan nic go nie nauczyly od poczatku kariery i za kazdym razem goraca glowa wygrywa z chlodna kalkulacja. Teraz sytuacja pod tego typu zaklad jest idealna bo PSG przegralo pierwszy mecz i sa w mocno niekomfortowej sytuacji. Jak jest presja i niekorzystny wynik to od razu wiadomo, ze Neymar bedzie nerwowy i albo kogos brzydko skosi albo nawrzuca sedziemu. Im dluzej bedzie utrzymywal sie negatywny wynik tym wieksza szansa na stracenie przez niego glowy. W pierwszym meczu Brazylijczyk wytrzymal raptem 3 min po tym jak City objelo prowadzenie i wjechal w nogi zawodnika Manchesteru i zebral zoltko. Zawodnicy przed polfinalami zostali wyczyszczeni z kartek wiec zadnego kalkulowania nie bedzie. Jedyny minus to sedzia, ktory troche mnie niepokoi bo bedzie nim Bjorn Kuipers ale i on za cos chamskiego bedzie musial wyciagnac karteczke.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
City - PSG

* Posiadanie piłki gospodarzy - Powyżej 54.5 % 2.10 betsson

* Faule Gości - Powyżej 9.5 1.73 betsson

Idę w stronę City. Psg na bank będą próbować ale raczej będą to kontry. Wątpię, że przełoży się to na większe posiadanie piłki w całym meczu. Kapele Guardioli wiadomo jak graja. Beda klepać i klepać.

Co do fauli to psg bardzo w ostatnich spotkaniach nie fauluje ale tu stawka juz wieksza i jeśli będą chcieli przyspieszyć grę i grac agresywnie pressingiem to przewinienia nieuniknione. Nawet w przypadku szybkiego lania nerwy takim gwiazdkom jak Neymar będzie ciężko utrzymać. Linia spokojnie do zrobienia i ja to gram jako dwa single.

Powodzenia
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
City - PSG

* Posiadanie piłki gospodarzy - Powyżej 54.5 % 2.10 betsson

* Faule Gości - Powyżej 9.5 1.73 betsson

Idę w stronę City. Psg na bank będą próbować ale raczej będą to kontry. Wątpię, że przełoży się to na większe posiadanie piłki w całym meczu. Kapele Guardioli wiadomo jak graja. Beda klepać i klepać.

Co do fauli to psg bardzo w ostatnich spotkaniach nie fauluje ale tu stawka juz wieksza i jeśli będą chcieli przyspieszyć grę i grac agresywnie pressingiem to przewinienia nieuniknione. Nawet w przypadku szybkiego lania nerwy takim gwiazdkom jak Neymar będzie ciężko utrzymać. Linia spokojnie do zrobienia i ja to gram jako dwa single.

Powodzenia
Posiadanie piłki City osobiście bym zagrał poniżej. To PSG musi atakować i odrobić stratę i to oni muszą prowadzić grę. Sądzę że gospodarze będą grzecznie siedzieć na swojej połówce i czekać na kontrę bo nawet przy wyniku 0:1 oni mają dalej awans a Paryżanki w dalszym ciągu muszą "gonić" wynik.
City poniżej 54,5% posiadania piłki 2.00 Fortuna
Podoba mi się jeszcze typ kolegi F FoxInvestor na rzuty rożne PSG +4,5, kurs już spadł 2.21 ale jeszcze wart gry.
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Posiadanie piłki City osobiście bym zagrał poniżej. To PSG musi atakować i odrobić stratę i to oni muszą prowadzić grę. Sądzę że gospodarze będą grzecznie siedzieć na swojej połówce i czekać na kontrę bo nawet przy wyniku 0:1 oni mają dalej awans a Paryżanki w dalszym ciągu muszą "gonić" wynik.
City poniżej 54,5% posiadania piłki 2.00 Fortuna
Podoba mi się jeszcze typ kolegi F FoxInvestor na rzuty rożne PSG +4,5, kurs już spadł 2.21 ale jeszcze wart gry.

To, ze oni muszą to nie oznacza ze City odda im piłkę. Ja osobiście nie widzę tego by kapela Guardioli dała sobie pograć u siebie rywalom.
Do wieczora :)
 
bes93 145

bes93

Użytkownik
To, ze oni muszą to nie oznacza ze City odda im piłkę. Ja osobiście nie widzę tego by kapela Guardioli dała sobie pograć u siebie rywalom.
Do wieczora :)
Oglądałem pierwszy mecz z wielką ciekawością i powiem szczerze że dawno nie widziałem tak cofniętego City w pierwszej połowie meczu. Dla mnie bramki przypadkowe przez głupie błędy indywidualne. Moim zdaniem PSG jeżeli zagra dzisiaj cały mecz tak jak pierwszą połowę to spokojnie
PSG + 1,5 bramki STS kurs .2,75
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy maja 2021 (2-3. miejsce)
  • #10
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - PSG
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.25
Bukmacher: STS
Analiza:


Czas na rewanż pierwszego spotkania półfinałowego LM. W pierwszym meczu City z dużym szczęściem pod względem strzelonych dwóch goli wygrało 1:2 i to oni są jedną nogą w wielkim finale. Ten wynik wydawał by się bezpieczny, ale nie takie cuda się zdarzały.
Ja spróbuje pograć tutaj czerwoną kartkę. W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy cztery żółte kartki i jedną czerwoną za mega niebezpieczny faul. Ilość fauli nie była tak mocno rażąca bo padło ich zaledwie 24. Myślę, że dzisiaj będziemy świadkami ostrego spotkania w środku pola. Z ubiegiem minut i czasu oraz niekorzystnego wyniku ostra gra się nasili, a w końcu spotkania ktoś odpali i zakończy mecz z czerwoną kartką. Mam tu na myśli Neymar czy Paredes.
Sędzia niestety jest mocno niekorzystny jeśli chodzi o kartki. Mecz posędziuje holender BJÖRN KUIPERS, który w tym sezonie Ligi Mistrzów pokazał zaledwie 23 żółte kartki oraz jedną czerwoną w ośmiu spotkaniach, które miał okazję gwizdać.
Liczę jednak, że dzisiaj piłkarze obu ekip dadzą mu powody aby tych kartek wyciągał jak na zawołanie i przynajmniej jedna z nich będzie w kolorze czerwonym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1083
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Manchester City - PSG (wynik pierwszego spotkania: 2-1)
Typ: obie strzelą -> TAK
@1.62 ETOTO
Klubowi z Anglii nigdy nie było dane zagrać w wielkim finale Ligi Mistrzów! Teraz nadarza się ku temu bardzo dobra okazja, bowiem w pierwszym meczu rozegranym w Paryżu City wygrało 2:1. PSG jednak już nie raz w drodze do półfinału LM udowadniało, że potrafi grać na wyjazdach. Pierw odnieśli wyjazdowe zwycięstwo na Old Trafford 1:3 z Manchester United, następnie na Camp Nou 1:4 z Barceloną oraz ostatnio na Allianz Arenie 2:3 z Bayern Monachium. We wszystkich tych meczach obie drużyny strzelały gola i padało w nich powyżej 2,5 gola. Teraz spodziewam, się bardzo podobnego wyniku ale w którą stronę to już bardzo ciężko stwierdzić. Dowodem na to może być pierwszy meczy obydwu drużyn, gdzie w pierwszej połowie PSG mogło dobić City jeszcze 2 bramkami a wątpię czy wtedy piłkarzom z Wysp udałoby się podnieść z kolan w drugiej połowie. Jednak PSG było bardzo nieskuteczne pod bramką City w pierwszej połowie a w drugiej części meczu piłkarzom z Paryża ewidentnie brakowało już pary w nogach co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy, strzelając dwa gole i odnosząc zwycięstwo. Teraz pod znakiem zapytania stoi również występ Kyliana Mbappe, którego brak byłby niewątpliwym ciosem dla PSG. Gole w tym pojedynku i tak powinni być tylko kwestią czasu, bowiem obydwie drużyny są mocno ofensywne i tak polega ich wielka siła. Bardzo ciekawym typem wydaje się również zakład z fortuny: obie strzelą i powyżej 2,5 gola -> 1.87.
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
MC - PSG
PSG over 2,5 kartki @2,32 Unibet ✅

Zgodnie z założeniami. Grzeją się im głowy przy niekorzystnym wyniku. Mentalnie to drużyna, która jest na poziomie ligi okręgowej.
Verratti nie zawiódł, a i tak uważam że sędzia go oszczędził bo powinien go poczęstować jeszcze drugą żółtą kartką za ciągłe pretensje i podważanie decyzji sędziego. Szkoda bo można było go dołożyć do grania że złapie żk, kurs był chyba ok 2,80.



PSG to drużyna, która jak nie idzie i wynik meczu jest niekorzystny (tak jak w tym dwumeczu) to często szybko się denerwuje i zawodnicy zaczynają grać agresywnie i brutalnie. Na to liczę w tym spotkaniu.
Trochę statystyk jeśli chodzi o kartki PSG w obecnym sezonie, w meczach, w których doznali porażki:
- Lens - PSG 1:0 - 2 żk
- PSG - Marsylia 0:1 - 6 żk i 3 cz.
- PSG - MU 1:2 - 3 żk
- Lipsk -PSG 2:1 - 5 żk i 2 cz. po zółtych kartkach
- Monaco - PSG 3:2 - 3 żk i 1 cz.
- PSG - Lyon 0:1 - 4 żk
- Lorient - PSG 3:2 - 2 żk
- PSG - Monaco 0:2 - 4 żk
- PSG - Nantes 1:2 - 2 żk
- PSG - Lille 0:1 - 6 żk i 1 cz. po żółtych kartkach
- PSG - Bayern 0:1 - 2 żkrym
- PSG - MC 1:2 - 2 żk i 1 cz.

Statystycznie wygląda to całkiem nieźle. Na 12 meczów w 5 nie pokryli proponowanej linie. Wychodzi że w 58% meczów, w których doznawali porażki łapali więcej niż 2 żk. W meczu z Bayernem mieli wynik z pierwszego spotkanie więc grali dużo spokojniej, a i tak złapali dwie kartki. Myślę że jak Bayern wcześniej by strzelił pierwszą bramkę, albo wynik meczu w trakcie spotkania był by 0-2 to worek z kartkami by się rozwiązał.
Jedno mnie tylko niepokoi, a mianowicie sędzia dzisiejszego spotkania, którym jest Holender Kuipers. Jest to arbiter, który nie sięga zbyt często do kieszeń z kartkami, ale mam nadzieję, że stawka spotkania zrobi swoje i gorące głowy zawodników PSG zagrzeją się na tyle, aby złapać te trzy żółte kartki. Szczególnie liczę tutaj na Neymara i Verrattiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1177
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
MC - PSG
PSG over 2,5 kartki @2,32 Unibet
Jesli chodzi o Twoj typ to zwroc uwage na sedziego ze jest chyba najbardziej underowy w LM.Tak do 30 minuty to musisz chyba urwac noge zawodnikowi albo napluc mu w twarz zeby pokazal Ci kartke zamiast ostrzezenia co zazwyczaj robi.Chociazby nawet ostatni mecz Barca-PSG 1-4 pokazal tylko jedna zolta kartke a jego srednia to 2.41 zoltka na mecz.

 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Jesli chodzi o Twoj typ to zwroc uwage na sedziego ze jest chyba najbardziej underowy w LM.Tak do 30 minuty to musisz chyba urwac noge zawodnikowi albo napluc mu w twarz zeby pokazal Ci kartke zamiast ostrzezenia co zazwyczaj robi.Chociazby nawet ostatni mecz Barca-PSG 1-4 pokazal tylko jedna zolta kartke a jego srednia to 2.41 zoltka na mecz.

Zgadzam się z Tobą, dlatego też o tym wspomniałem w swojej analizie. Sędzia faktycznie nie sprzyja tego typu zakładowi. Pułap dawania kartek ma dość wysoko zawieszony. Co nie oznacza że nie zdarzają mu się mecze w których pokazuje kartki. Nie daje kartek za głupoty i ma autorytet u zawodników, ale jak będzie się należało to da.
Spodziewam się jednak że MC będzie prowadził w tym spotkaniu, a jak historia pokazuję np. z poprzedniej edycji LM to zawodnicy PSG w meczach w których mieli niekorzystny wynik mocno się grzali.
Mecz z BVB. Pierwszy mecz 2:1 dla BVB A PSG 4 ŻK. W rewanżu paryzanie wygrali 2:0 ale i tak złapali 5 żk.
W ćwierćfinale przegrywali z Atalantą do 90 minuty 1:0 i 3 ŻK.
W finale z Bayernem przegrali 1:0 i złapali 4 ŻK.
Presja w Paryżu jest ogromna aby zdobyć puchar LM i zawodnicy w meczach których nie idzie próbują odreagować agresją na boisku. Tak mi się przynajmniej wydaje🤔.
W unibecie jest o tyle plus bo liczą się wszystkie kartki na daną drużynę tzn. razem z pomidorem A nie jak u większości polskich buków tylko żółte kartki. Chociaż wszystkich nie sprawdzałem.
Przy odrobinie farta powinno się udać 😉
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
mc-psg typ: psg 2 polowa 2zolte kartki lub wiecej kurs:1.85 fortuna✅
nie wiem czy mam kolejna analize napisac do konkursu wiec zrobie na wszelki wypadek.dla mnie faworytem meczu jest angielska druzyna.w pierwszym mecvzu guardiola wykluczyl z gry mbappe,a w tym mysle ze odloczy wszystkich z posiadania pilki.paryzanie musza zdobyc 2 gole zeby myslec o awnasie dalej ale to nie bedzie latwe gdy mc zagra swoje i pokaze to co w drugiej polowie pierwszym meczu.stawiam na kartki w drugiej polowie bo w skladzie paryzan sam neymar moze zalatwic sp[rawe a takich graczy ktorzy niepotrafia przegrywac jest wiecej.bardzo przyjemny kurs na takie zadrzenie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Man City - PSG 2:0 (6-6 RR)
PSG strzeli, @1,50 Fortuna (LM)
PSG powyżej 4,5 RR, @2,05 Betfan


Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Mistrzów, w lepszej sytuacji gospodarze, którzy wygrali w Paryżu 1:2 i mają szansę na historyczny awans do finału tych rozgrywek, ale PSG tanio skóry nie sprzeda, liczę, że od początku zaatakują, zresztą patrząc na wyjazdowe spotkania PSG lepsze mecze rozgrywa w delegacji, zdziwił mnie to trochę kurs na ich gola, rozumiem, że nie gra Mbappe, ale Neymar, Di Maria czy Icardi to wciąż wielka siła ofensywna, fakt, że City nie traci dużo goli, ale na zero z tyłu w ostatnich 8 meczach zagrali tylko 2 razy, a PSG zdobyło minimum gola grając na obcym stadionie w 13 ostatnich wyjazdach, seria ta trwa od grudnia ubiegłego roku, gdy bezbramkowo zremisowali z Lille. Drugi typ na rożne jest praktycznie konsekwencją pierwszego, Paryż jeżeli myśli o finale, a tak z pewnością jest to musi atakować, żeby odrobić te 2 gole, więc liczę że kilka rożnych zdążą nabić zanim uda im się sforsować obronę Obywateli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom