>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1-2 boskie typy (żużel, koszykówka, hokej)

B 41,5K

bosky

Użytkownik
#42
Rabotnicki Skopje v Juvenes/Dogana - Rabotnicki wygra do 0 @1,40
8j
DW: 3,2j ✅
✅ 3,2j
Bet365
Taki klasyczny pojedynek dawida z goliatem, 1:0 w 1 meczu, więc powinno być lanie.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Tradycyjnie, kobiety zaczynają turniej główny, boski zaczyna od underów ????
#43
Arvaniti/Tsiartsiani - Elwin/Matauatu under 37,5 pkt. 1 set 1,67 ⛔ 38 ????????
Ross/Kessy - Cowley/Mingay under 37,5 pkt. 1 set 1,67 ✅
Altomare/Humana Paredes - Antunes/Antonelli under 37,5 pkt. 1 set 1,67 ✅
AKO 4,66
8j
DW: 29,28j
⛔ 8j
betsafe
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Wczoraj bez szału, strasznie pechowo wyszła plażówka, no ale nie ma co przeżywać, tylko pora coś spokojnie odrobić. Oba zakłady wydają mi się, choć oczywiście są obarczone ryzykiem, jak to zwykle, dosyć pewne, Ułamek niekwestionowany lider i najpewniejszy punkt na tarnowskim obiekcie, zaś polska para walczy z raczej przeciętnymi rywalami.
Kadzioła i Szałankiewicz @ 1,50
Ułamek over 11 @2,30
AKO: 3,45
5j. / DW 12,25j.
Bet365
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jeszcze malutki wariat, jak nie wejdzie, to dramatu nie będzie, a jeśli się uda satysfakcja ogromna ????
Arvaniti/Tsartsiani @ 3,25
Santos/Filho @ 2,50
Rosja + 17,5 @ 1,83
AKO: 15,03
2j
DW: 28,06j
Bet365
Ostatni typ ściągnięty od Henryka Sałaty, dwa pierwsze z własnych obserwacji.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Schweriner - Villa Cortese 1 set 1 2,20 bet365
Shahar Peer wygra 2:0 1,72
5j/10
ew. wygrana: 13,92j
Cortese ponoć pojechało na wycieczkę do Niemiec bez trenera i połowy pierwszego składu, reszta ma nie grać od początku, mój wniosek zatem jest taki, że albo odpuszczą totalnie ten mecz (tzn. nie odpuszczą, ale zagrają rezerwy), albo pierwszy skład wejdzie w dalszej fazie meczu, żeby ratować wynik. Spróbować zatem nie zaszkodzi. Typy z działów tematycznych
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
po ostatnich powodzeniach postanowiłem wrócić. Poprzednie przygody z typami forumowymi odgradzam grubą linią (co oznacza również, że ich nie wliczam do statystyk, choć te nie były najgorsze). Zmieniłem nieco styl gry, nowy sprawdza się znacznie bardziej, gram u bukmacherów stacjonarnych ponieważ chcę być zgodny z polskim prawem.. ???? i tak, na dzień dobry:

Santa Coloma - Osijek u 2,5 3,21 ✅ 0:1
Williams - Azarenka 2 2,25 ⛔ 2:0

50zł
potencjalna wygrana 317,68zł

efortuna

Krótko dlaczego tak:
Serena jak od kiedy sięgam z resztą pamięcią wstecz zmanierowana, wraca na korty już od jakiegoś czasu, miało być wielkie trzęsienie w WTA, tymczasem Wimbledon jest kolejnym turniejem w którym już kilkukrotnie ocierała się o odpadnięcie w poprzednich rundach. Dodatkowo wydaje mi się, że czuje się bardzo pewnie, skoro w przeciwieństwie do Agnieszki nie odpuściła debla. Łapanie kilku srok za ogon często źle się kończy, myślę, że podobnie może być i teraz. Poza tym finał Azarenka - Agnieszka wydaje mi się bardzo prawdopodobny.

Zespół z Andory jest oczywiście skazywany na porażkę, ale w tym wypadku to jedynie świadczy o fakcie, że jutro bramki raczej nie strzeli. Goście w perspektywie mają mecz u siebie. Najkrócej mówiąc to ten element rywalizacji, w który lubię uderzać - brak motywacji na wysoką wygraną, w skrócie under realny, a kurs zachęcający.

Oczywiście wszystkie postawione tu kupony sam w rzeczywistości również obstawiam.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Pech chciał, że ułożyłem te mecze tak, a nie inaczej. Dzisiaj próbuję:

Grecja - Nigeria u 157 1,85
Litwa (-5,5) - Portoryko 1 1,85

Stawka: 50zł
Do wygrania: 150zł

fortuna

Litwini wydają się być zdecydowanymi faworytami, porażka z Nigerią w meczu o nic, nieistotne czy podkładka, czy po prostu potraktowali rywalizację ulgowo, teraz już o odpuszczaniu nie ma mowy, a rywal może nie najgorszy, ale też bez przesady.
Grecy trafili chyba najlepiej jak mogli(bo Angola w przeciwieństwie do Nigerii jest chociaż nieprzewidywalna), stąd powinien być zgodnie z kursami spacerek, a skoro spacerek, to po co się przemęczać, skoro w perspektywie półfinał i może finał.
 
Do góry Bottom