>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1-2 boskie typy (żużel, koszykówka, hokej)

B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lisicki - Bartli
Tie break w meczu - TAK @3,50
8j/10
3,50
Dw. 20j.
Bet365
Do tego mój debiutancki trading, to typ na Lisicki, ale widzę, że kurs bardzo powoli opada, więc może spróbuję pohandlować na żywo, ew. potraktuję jak każdy inny zakład i poczekam na rezultaty.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lisicki - Bartli
Tie break w meczu - TAK @3,50
8j/10
3,50
Dw. 20j.

Bet365
✅ 20 jednostek. Niedługo podsumowanie, ale muszę się w sobie zebrać ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Bawden/Palmer - Bjørkesett/ Solvoll under 72,5 1,85
Schwaiger/ Schwaiger vs Van der Hoeven/ Van der Vlist under 75,5 1,85 ⛔
Bet365
6j/10
DW: 14j
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Semenov-Koshkarev RUS [14] Redmann-Saxton CAN [30] 2 2,75 ⛔ 13:15 w tie breaku...
Giorgia &amp; Momoli @ 1,72 ✅
AKO 4,73
6j/10
DW: 22,38
Redmann z Saxtonem są parą startującą z niskimi numerami, ale za to w ostatnich tygodniach wykazującą ogromny progres. W ich pierwszym meczu w grupie postaiłem na over 75,5 punktu i się nie zawiodłem, 3 wyrównane sety i ostatecznie porażka z dużo wyżej notowanymi rywalami Marcio Araujo-Ricardo.

Wielka szansa na wygraną w moim subiektywnym odczuciu.
Falubaz - Stal 1 1,25 10/10 ✅
Tutaj raczej bez niespodzianki, nie jestem w stanie przewidzieć iloma punktami wygrają miejscowi, bardzo prawdopodobne, że będzie pogrom, ale bezpieczniej zagrać czystą 1.
Bet365
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Nieco inaczej, ale czuję, że lepiej:
Fijałek/Prudel @1,75 ✅
Najszybszy serwis w meczu - Djokovic @1,60 ▶
Wielkim znawcą tenisa nie jestem, ale ten kurs strasznie mnie zdziwił, bo Nadal z tego co zaobserwowałem wypuszcza bardziej serwis z rotacją, który w dogonieniu jest dla czołówki ATP banalny, natomiast zabawa zaczyna się przy walce właśnie z tą rotacją. Co innego Djoko, silna bomba mierzona w linię, ogólnie wydaje mi się zdecydowanym faworytem w takim pojedynku.
Co do plażówki, polska para idzie jak burza, po ładnej walce wyeliminowali bardzo solidnych Smedinsa z kolegą, potem już było tylko łatwiej, moim zdaniem ogromna szansa na finał dla Polaków.
AKO 2,80
10j
Betsafe
DW: 18j
✅ 7,5 j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Challenger - Ochsenhausen 2011 - Petr David vs Jiri Vrablik
Vrablik (-1,5) ✅
2,25 Bet365
6j
DW: 7,5j
✅ 7,5j
Moim zdaniem bardzo ładnie zapowiadający się typ, no ale zobaczymy ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Statystyki:
OD POCZĄTKU TEMATU:
✅ 4,27 j.

Montagnolli/Hansel - Elwin/Matuata
1.67
Under 37,5 (1st Set)

Li Yuk Lo/Rigobert - Khomyakova/Ukolova
1.67
Under 37,5 (1st Set)
2,79
5j
DW: 9j
✅ 9j
Krótka argumentacja dlaczego tak, a nie inaczej.
Ameryki nie odkryję kiedy powiem, że to dwie najsłabsze pary kwalifikacji. Ameryki nie odkryję kiedy powiem, że powinny gładko odpaść w 2 setach i kursy na takie coś wynoszą 1,10, więc absolutnie nieopłacalny interes. Wygrana 21:16 w 1 secie, moim zdaniem absolutnie realne, ba, bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Zwłaszcza, że pary nie taki znowu z kapelusza, zarówno Austriacka, jak i Rosyjska para dochodziła już bardzo wysoko, w ostatnich turniejach. Prawdopodobne korzystne rozstrzygnięcia.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Po głębszym namyśle i wystawieniu linii przez bet365 (68,5 pkt.)
ponawiam zdarzenia powyżej za 4j
DW: 6,16j.
✅ 6,16j
oraz
Jiri Vrablik - Igor Rubtsov 1 3,00
5j
DW: 10j
⛔ 5j
Bet365
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Renat Gafurov - Leon Madsen 1 1,90 Bet365
O tym dlaczego tak, a nie inaczej, w dziale tematycznym.
8j
DW: 7,2 j.
✅ 7,2j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Coś nieco bardziej.. długoterminowego ???? aczkolwiek rozstrzygnięcia niebawem.
Jeśli ktokolwiek czyta mój temat niech pozwoli, że zacznę od pytania. Drogi czytelniku, czy pamiętasz gorzowski półfinał DPŚ w roku ubiegłym? Nie? A szkoda, bo była wówczas absolutna miazga i to nawet mając na uwadze fakt, że nasi reprezentanci ponoć śmigali na, jak to ładnie ujmowali w wywiadach &#39;źle dopasowanych siodełkach&#39; ;-) Ja przepraszam, ale 1,50 na wygraną Polaków w DPŚ to dobry żarcik. Gorzowski tor jak własną kieszeń w 30-letniej bluzie zna już Gollob, zaczynają mnie przekonywać tacy zawodnicy jak Protasiewicz, czy Kołodziej, dodajmy Hampela i mamy zespół który z palcem sami wiecie gdzie opitoli zarówno uważanych za groźnych rywali, ale lekko skłóconych Aussie&#39;s, jak i znających w miarę gorzowski tor Duńczyków. Będzie spoko, ja wam to mówię ;-)
Dodatkowa zaleta tego kursu to fakt, że można sobie obracać tym kursem 1,50 w ramach bonusu. Ja mam aktualnie taki problem z williamhillem, dałem na to zdarzenie 75 euro i mam szczerą nadzieję, że się nie zawiodę. Przełóżmy jednak na złotówki.
Polska zdobędzie DPŚ
Williamhill
75j
DW: 37,5j
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dyscyplina: Speedway
Spotkanie: Falubaz - Marma Rzeszów (Grzegorz Zengota (+1)- Chris Harris)
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pojedynek taki z serii kto będzie gorszy, nie zaś lepszy. Chris Harris to uczestnik cyklu GP, z tego względu można by się po nim spodziewać jakiegoś szalonego wyniku, ale kto interesuje się ligą polską ten wie, co potrafi wyczyniać na wyjazdach ten sympatyczny Anglik. Zengi wraca po kontuzji i okazję do natrzaskania punktów ma wyśmienitą, nie ma Okonia, Lampart również zdecydowanie do pokonania, Bomber z Richardsonem wcale niczego szczególnego nie jeżdżą, a do tego myślę, że Hancock nie pozostawi wychowanka Falubazu na pożarcie rywalom. Tutaj nawet nie ma za bardzo nad czym rozważać, wg bukmacherów zawodnik po kontuzji jeździ słabo, a moim zdaniem zawodnik na prochach jest w stanie pojechać na 200%, nieraz już o tym słyszałem w przeróżnych wywiadach i wciąż uważam ten fakt za słuszny.
8j
DW:12,8j
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Racja, ale nie ma to większego znaczenia, przewaga Falubazu powinna być wystarczająca na robienie rezerw taktycznych, jeśli Chris będzie śmigał jak w poprzednich wyjazdowych meczach (odpowiednio 3, 1, 7 i 8 punktów) to bardzo prawdopodobne, że zostanie zmieniony a co za tym idzie zachowany będzie status quo.
A przypominam przy tym, że Kuciapa miał dwusezonowy epizod w ZG, zaś Richardson zaczyna śmigać coraz lepiej, więc niewykluczone, że to właśnie zawodnik z GP będzie najsłabszym ogniwem w talii Półtorak.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Iversen - Watt 1 2,00 Bet365
O Daveyu już trochę napisano, ot, taki przeciętniak który za dużo nie wskóra. Niels w Gorzowie jak ryba w wodzie, nie powinno być niespodzianki.
10j
DW:10j
Polska over 44 1,83 Bet365
A tutaj z kolei mamy chyba jeszcze lepszy zakład niż na wygraną Polaków w całym turnieju. W ubiegłym sezonie były koszmarnie wyrównane zawody jak zapewne dobrze pamiętacie, a mimo tego Polacy uzbierali o ile dobrze pamiętam, a pamięć zawodna bywa... 44 punkty. Teraz mieliby ich zdobyć jeszcze mniej??? Nie sądzę.. ;-)
9j
DW:
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Statystyki:
Lipiec: ✅ 79,33 j.
Od początku &#39;burzliwego&#39; :grin: tematu: ✅ 68,6 j.
Przy przeliczeniu o którym już wspominałem na samym początku tematu (1j-10 zł):
✅ 793,3 zł
✅ 686 zł
na kawkę w ekskluzywnej restauracji wystarczy ;-)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Na dzisiaj:
Rzeszów - Leszno 1 1,33 ⛔
Cze-wa - Gorzów (po 8 biegach) 2 1,90
Czemu tak, a nie inaczej? Już mówię, a właściwie piszę ????
Rzeszów to bardzo solidna marka na własnym torze, a to głównie za sprawą Crumpa. Nie inaczej będzie w przypadku Okonia, ponieważ spodziewam się dzisiaj twardego toru pod startowców. Taki stan rzeczy byłby jasną przeszkodą dla Leszna, Kolodziej nie jedzie, Batchelor najczęściej biegów również kiedy było twardo nie wygrywał. Szukanie dalszych plusów po stronie Unii mija się z celem, faworyt tego meczu jest jasny.
Czewa może wygrać, ale po 8 biegu jeszcze powinno być in + dla Gorzowa. A to za sprawą rozpiski biegowej, Zagar z Iversenem kontra Szombierski, Karlsson, później Czaja. Generalnie 4 biegi z udziałem częstochowskich juniorów, w Stali 3. Zmarzlik z Cyranem pewniejsi, do tego Gollob z Nickim którzy kręcą ładne wyniki na tym owalu, para nr 2 nie powinna przegrywać, to warto się skusić na 1,90.
AKO: 2,52
Bet365
10 j
DW: 18,5 j
⛔ 10j
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
KURS NA UNDER 2,5 W MECZU WISŁY 2,25????? Toż to jakiś żart. Wiślacy strzelają bramki tylko kiedy muszą, a teraz jedynie mogą. Wynik 1:0 w pierwszym meczu sugeruje, że Wiślacy będą się bronić z jakimiś tam próbami strzelenia bramki, że Skonto gola nie strzeli piszecie sami, więc taki kurs to bajeczka.
Wisła - Skonto under 2,5 gola 2,25 ✅
Paragwaj awansuje do finału Copa America 1,40 ✅
Bet365
10j
DW: 21,5 j.
✅ 21,5j.
POWODZENIA ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Do kopanej we własnym wydaniu nie mam za bardzo przekonania, ale wydaje mi się, że polskie kluby mam już obcykane. Przewidywany scenariusz dla meczu wrocławian, to szybki gol na 1:0, a potem raczej kurczowe trzymanie się wyniku, bo obie drużyny zbyt mocne nie są, a szanse na awans są spore. Pozostałe dwa mecze opisane w działach tematycznych, generalnie lubię grać takie cuda, bo raczej wchodzą.
# kupon nr 41
Dundee - Śląsk under 2,5 1,85 ⛔
Elfsborg (-1) v FK Suduva 1 1,33
Qarabag Agdam FK (-1) v EB/Streymur 1 1,44
AKO 3,54
5j
DW: 12,7j.
⛔ 5j
bet365
 
Do góry Bottom