>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - SC Braga - Lech Poznań (24.02.2011) - REWANŻ

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Już 24 lutego o godzinie 21:05 czeka nas rewanżowe spotkanie na Estadio Municipal SC Bragi z Lechem Poznań. W pierwszym meczu lepsi okazali się lechici. Bramkę po podaniu Krivetsa w 72 minucie zdobył Artjoms Rudnevs. Zaliczka skromna, jednak bardzo cenna, gdyż do awansu brakuje niewiele. Lech może sobie chociażby pozwolić na jakikolwiek remis, czy nawet przegraną 1:2. Do dyspozycji Jose Mari Bakero powrócą także najprawdopodobniej Dimitrije Injać i Grzegorz Wojtkowiak. Poniżej kursy na to spotkanie:


Zapraszam do pisania swoich przemyśleń i podawania typów na to jakże ciekawe i miejmy nadzieję emocjonujące i historyczne dla nas spotkanie! :smile:​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Faktycznie Lech z małą zaliczką jedzie do Portugalii. Ale trzeba się cieszyć z tego co jest , bo z przebiegu meczu nic nie wskazywało na to , że z jakąkolwiek zaliczką Lech do Bragi pojedzie. Braga 3 ostatnie mecze u siebie przegrała , straciła w nich 7 bramek. Ich stadion to miała być ich siła , ale jak widać , ostatnio nie jest tak kolorowo. Jeden , nawet przypadkowy gol Lecha i będzie ciężko. Lech już nie raz w tym sezonie pokazał , że bronić się potrafi , i potrafi na wyjazdach strzelać bramki.
Aktualne kursy na awans.

Sądzę , że Lech jest w stanie przejść Bragę. A i kurs nawet nawet. Zobaczymy , ale ja jednak sądzę , że zobaczymy Liverpool na Bułgarskiej :]
 
legia 122

legia

Użytkownik
Ciężko podejść do Lecha , to co dziś zagrali z Polonią to totalna kicha , gdzie macie kursy na awans ?
Ale osłabienia w Bradze na tyle znaczące że chyba kursy mocno przesadzone. Jednak gospodarze nie są tak wyraźnym faworytem biorąc pod uwagę ich problemy kadrowe i zimowe odejścia.
Gdzie największe kursy na awans Lecha ?
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Legia oni tak słabo zagrali że jakby ten mecz był pokazywany w jakimś innym bardziej uznanym kanale sportowym niż TVP Sport to śmiał bym sądzić że ta grą skrzywdzili ten kanał ????
Kursy na Bragę są w granicach 1,70-1,75 na czystą 1 więc lepiej to próbować niż awans Lecha.Jak bym miał kombinować z awansami to grał bym na Portugalczyków bo to co dzisiaj widziałem i to w tej śnieżnej kopaninie nie można nazwać dobrym występem Poznaniaków.Braga może i ma plagę kontuzji ale u siebie na normalnej płycie będzie inna bajka.Nie wiem może i lepsza płyta pomoże Lechowi ale wiem jedno na pewno pomoże Bradze bo na takim boisku jak zagrali w czwartek to za często nie grają
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem może i lepsza płyta pomoże Lechowi ale wiem jedno na pewno pomoże Bradze bo na takim boisku jak zagrali w czwartek to za często nie grają
Warunki są były i będą równe dla wszystkich. Lech też za często nie gra na kartoflisku. Braga skorzysta , ale i Lech skorzysta. Będzie się lepiej bronić ???? Zobaczymy , ciężko będzie ale właśnie w tej chwili Braga pokazała , że o gola u nich ostatnio nie jest trudno ( właśnie Ferreira wpakowała im brameczkę ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Widać, że w drużynie Bragi jest mały kryzys. Z Lechem przegrali w Poznaniu 1-0 i nie ma co zganiać na warunki atmosferyczne czy też stan murawy. Prawda jest taka, że zagrali słabo zarówno jedni jak i drudzy. Dziś Lech przegrał z Polonią Warszawa to też świadczy, że nie są w najwyższej formie. Zarówno ich przeciwnik Braga również przegrywa mecz ligowy z Ferreira u siebie 1-2. Choć do zakończenia spotkania jeszcze sporo czasu już można stwierdzić, że dobra murawa również nie pomaga w dobrej grze drużynie Bragi. Drużynę Jose Bakero stać na awans i mam nadzieję, że uda im się stworzyć dogodną sytuację z kontrataku i niezawodny Rudnevs da upragniony awans. Niech awansują dla dobra Polskiej piłki i może uda nam się wyeliminować Liverpool ? Daj Boże :grin:
 
legia 122

legia

Użytkownik
Braga-Lech (+0,5;+1) 2 1,97
Pomimo kiepskiego dzisiejszego meczu jestem skłonny zaufać Poznaniakom.
Zeszłej rundy scenariusz każdy pamięta jaki był , w lidze zawodzili na całej linii a w Pucharach grali jak o mistrzostwo świata , odnajdowali nowe pokładu energii także jestem skłonny zaryzykować na Lecha bezpiecznego Azjana ( zwrot połowy stawki w przypadku jednobramkowej przegranej )
Braga to jakby inna drużyna po zimie , jako ciekawostkę podam fakt że z pamiętnego meczu z Sevillą wygranego 4:3 w wyjściowej jedenastce w dzisiejszym meczu jest tylko dwóch graczy z tego pamiętnego meczu.
Roszady i sięgnięcie po głębsze rezerwy wymuszone są poprzez kontuzje oraz zimową wyprzedaż podczas której odeszli główni architekci sukcesu jakim był awans do CL.
Dopiero co byli w piłkarskim raju a lada moment strącić ich może do piekła Lech Poznań który w Europie gra bez kompleksów. Poznaniacy mają niebywałe szczęście w tym sezonie grając na 120% swoich możliwości i przy dużej dozie szczęścia już zaszli bardzo daleko. I po raz kolejny los uśmiechnął się do nich i stoją przed realną szansą wyrzucenia z Pucharów Bragi na którą spadły egipskie plagi.
To Portugalczycy mają spore problemy , to u nich jest szpital , to w ich ekipie z każdą minutą będzie rosło coraz większe zdenerwowanie i frustracja.
Ostatnio Braga traci sporo bramek. Po zimowej przerwie na 10 rozegranych spotkań tylko w dwóch zdołali zagrać na zero z tyłu. Bramki nie stracili tylko w potyczce z najgorszą drużyną ligi z Portimonese oraz w potyczce Pucharowej z drużyną z niższej ligi.
W pozostałych 8 spotkaniach tracili :
1 raz 3 bramki
4 razy 2 bramki ( chyba że Pacos Ferreira wciśnie trzecią jeszcze- mecz trwa )
3 razy po jednej bramce
A co się stanie w przypadku gdy Lech zdobędzie chociażby jedną bramkę ? Braga będzie potrzebowała aż 3 goli by awansować. Także ewentualna bramka dla Lecha totalnie ich podłamie.
Zbyt bardzo bukmacherzy nie doceniają Lecha przy kłopotach które trapią gospodarzy kursy są mocno nieadekwatne. W 80% spotkań rozegranych w tym roku gospodarze tracili bramkę ! Liczę że Lech co najmniej jedną strzeli.
BTW Wie ktoś ile biletów Poznaniacy dostali i w jakiej liczbie udzielą Portugalczykom lekcji dopingu ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Braga może rzeczywiście jest w dołku, ale po wczorajszym meczu Lecha nie byłbym taki przekonany, czy poznański &quot;Kolejorz&quot; awansuje dalej. Pierwszy mecz w Poznaniu - każdy widział, jakie panowały warunki na boisku, tak były takie same dla obu ekip, więc co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale teraz zagrają na lepszym stadionie, a wiadomo, że gospodarz u siebie zawsze jest mocny. Jeśli powtórzy się to, co stało się we wczorajszym meczu z Polonią, to nie ma mowy o awansie do dalszej fazy rozgrywek. Wczorajsze decyzje trenera Bakero wydają się być wątpliwe. Marcin Kikut prezentował się bardzo dobrze, więc dziwna decyzja trenera o zdjęciu go, ponadto wpuszczenie Kamińskiego też nie było najlepszą decyzją.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wczoraj Braga przegrała u siebie z Pacos Ferreira. Może bardziej zasłużony byłby remis, choć gra zespołu była bardzo cienka. Wychodziły im szybkie akcje po skrzydłach, bardzo groźne były płaskie mierzone dośrodkowania. Spustoszenie w szeregach Pacos siały takie ni to strzały ni to wrzutki mniej więcej na 7-8 metr. Sytuacji po nich było wiele, ale po pierwsze celnie przyłożyć dobrze nogę do mocnej spadającej piłki jest trudno i po drugie znakomicie spisywał się bramkarz rywali. To jedyne czym Braga straszy. Bo szybka i dokładna wymiana piłki i częsty motyw znikającej piłki, który był wykorzystywany do gry środkiem przed polem karnym odeszedł wraz z piłkarzami na wyprzedaży, o której wspomniał Legia.

Postawa Lecha wczoraj nie jest godna komentarza. Oglądałem prawie cały mecz i choć fajnie było popatrzeć na polsko polską kopaninę to jednak jestem bardzo zawiedziony. Zarówno Lech jak i Polonia grały totalną padakę. Potwierdzić mogę spostrzeżenie Cygeiro, że Polo ładnie w obronie, bardzo konsekwentnie. Aczkolwiek nic po za tym.

Nie przykładałbym jednak wielkiej wagi do tego spotkania pod kątem występu w rewanżu LE. Nie pierwszy raz Lech gra tragicznie na krajowym podwórku. W LE jest zupełnie inna bajka. Braga jest spokojnie do wyeliminowania

Jeśli chodzi o murawę to napewno lepsza jest w Bradze niż w Poznaniu, jednak też nie jest to luksus. Nierówności jest bardzo dużo i nie gra się wcale aż tak wyjątkowo
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Legia oni tak słabo zagrali że jakby ten mecz był pokazywany w jakimś innym bardziej uznanym kanale sportowym niż TVP Sport to śmiał bym sądzić że ta grą skrzywdzili ten kanał
Kursy na Bragę są w granicach 1,70-1,75 na czystą 1 więc lepiej to próbować niż awans Lecha.Jak bym miał kombinować z awansami to grał bym na Portugalczyków bo to co dzisiaj widziałem i to w tej śnieżnej kopaninie nie można nazwać dobrym występem Poznaniaków.Braga może i ma plagę kontuzji ale u siebie na normalnej płycie będzie inna bajka.Nie wiem może i lepsza płyta pomoże Lechowi ale wiem jedno na pewno pomoże Bradze bo na takim boisku jak zagrali w czwartek to za często nie grają
Dlaczego ty ciągle narzekasz, kiedy nie przeczytam twojej wypowiedzi to o wszystko masz pretensję

Co masz do TVP Sport, kanał jak każdy inny, pokazuje wiele ciekawych meczy miedzy innymi w tym roku pokarze finał Pucharu Hiszpanii czy Super Puchar Hiszpanii, prawdopodobnie będą to mecze pomiędzy Realem, a Barceloną, co komentatorzy ci nie pasują, Kołtoń w czwartek był lepszy bo tak się pod jarał, że był podważeniem tego, że piłka była pomarańczowa. Mówisz że typował byś awans Portugalczyków i argumentujesz to czystą płytą i co myślisz że Lechici na dobrej nawierzchni będą grac tak samo jak na śniegu, a Braga zagra niesamowitą piłkę, w ogóle grałeś kiedyś na śniegu. Braga ma plagę kontuzji, dokładnie się nie interesowałem ale ilu 10 piłkarzy nie zagra więcej, wiec na jakiej podstawie twierdzisz, że jak ściągną piłkarzy z 3 ligi to będą lepsi od Lecha. Lech zagrał słaby mecz ten w LE i ten z Polonia ale trzeba chłopakom darować bo to jest dwa mecze po przewie, rewanż będzie trzeci to może chłopaki z Poznania się wczują i już zagrają dobrze, bo wcale trudne zadanie przednimi nie stoi, mają zaliczką, a Braga nawet bez osłabień była ekipą na poziomie Lechitów, przecież ich wyniki w LM nijak się mają do wyników Lecha w LE, bo co oni takiego zrobili wygrali za Arsenalem, który w tamtym okresie grał słabo i natracił punktów ile się dało.

Według minie szanse są zbliżone, lecz minimalnie skłaniał bym się ku Lechowi tak 60-40 :razz:
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu Bragi z Lechem wiele będzie zależało od formy Arboledy, który jak do tej pory był filarem defensywy Kolejorza. W pierwszym meczu w Poznaniu nie zachwycił, we wczorajszym spotkaniu z Polonią strzelił &quot;swojaka&quot;. Jeżeli więc Manuel w czwartek nie zagra lepiej to spodziewałbym się sumy goli over 2,5.
 
legia 122

legia

Użytkownik
darius010
Legionista w każdym miejscu gdzie się pisze o Lechu deprecjonuje ich osiągnięcia i za każdym razem pisze żeby stawiać przeciwko nim, także nie brałbym na poważnie tego co pisze bo to jest zwykła szczeniacka napinka z jego strony, to jest forum bukmacherskie gdzie gdzie niepotrzebnie wtrąca on swoje klubowe animozje i nie potrafi oddzielić emocji od zwykłej kalkulacji i analitycznego chłodnego podejścia.
No cóż tak to już bywa że nie każdy dorósł do merytorycznej dyskusji.

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Problemy-Bragi-przed-meczem-z-Lechem,wid,13154501,wiadomosc.html
O dalszych kłopotach Bragi...
Ja z dużym przekonaniem przykładam Azjana +0,5; + 1 na Lecha pomimo że wczoraj nie zachwycili na tym bagnistym boisku , aczkolwiek warto zauważyć że Polonia nie oddała ani jednego celnego strzału w światło bramki ! Jedyną bramkę strzelił Arboleda ;)
 
E 0

erykkali

Użytkownik
Siemka ???? Dzisiaj jak co dnia analizowałem różne spotkania jeżeli chodzi o typy.
Moim Zdaniem Warto Postawić
Na Remis do przerwy w Meczu Braga-Lech - ta opcja jest przyjmowana jeżeli Lech pierwsze 20 minut obroni Bo jak wiadomo wszyscy mówia Braga ma zabójcze te pierwsze minuty.
A jeśli nie to padni Bramka szybko a więc nie wiem czy będzie taka opcja Ale ja We fortunie obstawiam wiec jest
1.Bramka -Minuta
i są opcje
1-27 min
28+
i wcale .
wiec warto by było grać1-27 co wy na to ?
 
M 4

max11

Użytkownik
Braga jest zupełnie bez formy, poza tym gra bez kilku podstawowych zawodników to jest całkiem inna drużyna niż ta z LM. Chciałbym napisać że w związku z tym Lech powinien gładko przejść Bragę ale niestety bardzo wątpię żeby Lechowi gładko poszło. Napewno będzie ciężko. Niestety ale poziom polskiej piłki jest zbyt niski żeby polski klub łatwo ogrywał rywala z Portugalii nawet jeśli ten jest bez formy i ma plagę kontuzji ale oczywiście życzę Lechowi awansu, ważne będzie strzelenie bramki bo to praktycznie powinno zapewnić Lechowi awans.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dlaczego ty ciągle narzekasz, kiedy nie przeczytam twojej wypowiedzi to o wszystko masz pretensję
Co masz do TVP Sport, kanał jak każdy inny, pokazuje wiele ciekawych meczy miedzy innymi w tym roku pokarze finał Pucharu Hiszpanii czy Super Puchar Hiszpanii, prawdopodobnie będą to mecze pomiędzy Realem, a Barceloną, co komentatorzy ci nie pasują, Kołtoń w czwartek był lepszy bo tak się pod jarał, że był podważeniem tego, że piłka była pomarańczowa. Mówisz że typował byś awans Portugalczyków i argumentujesz to czystą płytą i co myślisz że Lechici na dobrej nawierzchni będą grac tak samo jak na śniegu, a Braga zagra niesamowitą piłkę, w ogóle grałeś kiedyś na śniegu. Braga ma plagę kontuzji, dokładnie się nie interesowałem ale ilu 10 piłkarzy nie zagra więcej, wiec na jakiej podstawie twierdzisz, że jak ściągną piłkarzy z 3 ligi to będą lepsi od Lecha. Lech zagrał słaby mecz ten w LE i ten z Polonia ale trzeba chłopakom darować bo to jest dwa mecze po przewie, rewanż będzie trzeci to może chłopaki z Poznania się wczują i już zagrają dobrze, bo wcale trudne zadanie przednimi nie stoi, mają zaliczką, a Braga nawet bez osłabień była ekipą na poziomie Lechitów, przecież ich wyniki w LM nijak się mają do wyników Lecha w LE, bo co oni takiego zrobili wygrali za Arsenalem, który w tamtym okresie grał słabo i natracił punktów ile się dało.
Według minie szanse są zbliżone, lecz minimalnie skłaniał bym się ku Lechowi tak 60-40 :razz:
Nie że mam pretensje ale spotkanie stało na żenującym poziomie.
Tak tak argumentuję sobie na swój sposób i idę w stronę lepszej płyty boiska.Nie porównuj wyników Bragi z wynikami Lecha w śmiesznej lidze Europy bo w Lidze Mistrzów nikt nie odpuszcza a w naszej grupie Juventus odpuścił całkowicie puchary a City odpuściło kluczowy mecz w Poznaniu.Nie ma co do tego wracać.Lech jeszcze długo nie pokona według Ciebie słabego Arsenalu w tamtym okresie.Możesz lubieć ten klub no ale nie przesadzaj że wyniki Bragi sa nijakie w Lidze Mistrzów bo jak się nie myle na debiutanta było bardzo dobrze.Więcej zrobić w swojej grupie nie mogli.
Stawiam na awans Bragi tak dla kontry bo jak Lech zremisował 3-3 z Juve to postawiłem że wygrają Ligę Europy ????

A ty Legia zmień nick na Kolejorz ????
Ja mam rodzinę w Krakowie i nie trawię tych dwóch klubów stamtąd a Ty jesteś kolejnym kibicem sukcesu więc życzę powodzenia
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
A ty Legia zmień nick na Kolejorz ????
Ja mam rodzinę w Krakowie i nie trawię tych dwóch klubów stamtąd a Ty jesteś kolejnym kibicem sukcesu więc życzę powodzenia
znalazł sie prawdziwy kibic - ty to wez sie tej rodziny z Krakowa wyrzeknij bo tu gra Wisła i Cracovia i nie jest ci po drodze...
ogarnij sie i nie badz taki zapaczony w ta Legie;; a to ze kolo ma taki nick to znaczy ze musi stawiac na przeciwnikow Lecha nie?
wszystkich krytykujesz podwazasz typy oceniasz a ciekawy jestem czy ty wogole sklady Polskich klubow znasz .....bo jak wszyscy wiedza to ani o Spartaku ani o Bradze nie masz zielonego pojecia...tak jak pewnie zawsze jak jest masówka i wiele osłabien u rywala danego faworyta to stawiasz na przekor wszystkim swoja kase - pewnie tak jest a gra rozchodzi sie o 2 zł... ale niektorzy na tym forum tacy są i ich sie nie zmieni...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Trochę się boje o Lecha głównie z tego względu, że Braga na własnym boisku czuję się bardzo pewna. Oglądałem wiele spotkań Bragi na własnym podwórku i powiem szczerze, że grają o wiele lepiej jak w Poznaniu. Jednakże Lech ma bramkę przewagi i to wiele w perspektywie 90minut. W ogóle nie patrzyłbym na mecz z Polonią Warszawa bowiem Kolejorz zagrał inny poziom i chyba bardzo oszczędny futbol czego nie rozumiem, ale mniejsza.
Braga ma mocny filar ofensywy i doskonale sprawdza się pod względem indywidualnej gry. Nie trzeba przypominać chociażby meczu z Arsenalem, który dla Londyńczyków był równie ważny co dla Lecha.
Myślę, że remis w meczu będzie jak najbardziej dobrym rezultatem.
Legionista87 - nie pajacuj tak na tym forum, bo żal czytać Twoje bezsensowne anty-Poznańskie posty. Wielki fanatyk co pewnie mecze przed telewizorem ogląda... :|
 
hama 11

hama

Użytkownik
Kurs na under 2,5 wynosi na dzisiaj 1,60 na Lecha.
To nie dużo ale myślę, że to jest najpewniejsze rozwiązanie na ten mecz, Lech nigdy nie zdobywał dużo bramek w pucharach a tutaj dochodzi fakt że będzie bronił 1 bramkowej przewagi z pierwszego spotkania...
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
W meczu Braga-Lech over 2,5 jak nic.
Lech na wyjazdach;
3-3 z juve
2-1 z man city
0-2 z salzburgiem ktory byl wtedy w dolku i o nic nie gral, w czwartek breaga ma o co grac , sa dobrzy w ofensywie, na normlanej murewaie popykaja dobrze. Moim zdaniem 2-1 bedzie. Rudnews w fromie, Sztilic w swietnej formie -bramke na pewno strzela. Defensywa Bragi tragiczna, kontuzje wszystko na owera wskazuje - dobra pogoda.
kurs 2,08 expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom