>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 27.02.2014

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Chciałem przestrzec przed Tottenhamem
A co do Swansea, myślę że są w stanie sprawić niespodziankę. Ostatnio strzelili 3 bramki Liverpoolowi, to dlaczego mają nie zdobyć jednej, czy dwóch we Włoszech? 3 trafienia na wyjeździe w grupie przeciwko Valencii również pokazują, że ta drużyna jest zdolna do wszystkiego. Skład jest mocny, odżyli po zmianie trenera. Warto przypomnieć też, że Napoli rok temu odpadło w tej samej fazie przegrywając u siebie z Viktorią Pilzno 0-3.
Po takim kursie Koguty też nie wzbudzają mego zaufania
Co do Swansea. Wspominasz, że strzelili 3 gole na Anfield, ale nie dodasz, że stracili 4 i przegrali mecz, kolejny mecz. Zwróćmy uwagę, że Poprzednie mecze po za domem z Stoke, West Ham oraz United też finalnie wypadły blado. W tych trzech meczach tylko 1 zdobyta bramka. Ponad to ostatni raz ( w lidze) na wyjeździe wygrali w listopadzie. Mało imponująco.
Napoli bywa nieobliczalne, ale jak się zepną, zwłaszcza u siebie, to jest bardzo ciężko. Warto tu przytoczyć spotkania z Milanem czy pucharowe z Romą. Dla Napoli pozostała walka na dwóch frontach, LE i Puchar Włoch, Benitez to nie jest trener, który odpuszcza, lecz jest żądny pucharów. Dlatego liczę, że mimo specyfiki tego pucharu Napoli się spręży.
Napoli
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ludogorets - Lazio
Zespół z Bułgarii bardzo mi się podoba. Gra bez kompleksów. Mam tu na myśli zarówno mecz sprzed tygodnia jak i rozgrywki grupowe Ligii Europejskiej. Zespół wzmocniony graczami z Hiszpanii i Portugalii moim zdaniem może tu jeszcze trochę zwojować. Zauważyłem że kursy na nich rosną a ja lubię takie sytuacje. Jak widać po typach części osób odwiedzających to forum przywiązanie do &quot; marki klubu &quot; czasami bywa zgubne. Pije tu do grania x2 na Lazio. Dla bułgarskiego zespołu będzie to bodajże najważniejszy mecz od kilku lat, Motywacja myślę że zdecydowanie większa po ich stronie.
Ludogorets kurs 2,57 STSwynik 3:3
i do tego jeden suchar
Frankfurt - Porto
Frankfurt DNB kurs 2,15 wynik 3:3 zwrot
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - FC Porto
⛔ Rzuty rożne - FC Porto(AH -1) | 2.00 Bet365 3/10 ⛔ -3j
Kurs według mnie trochę za wysoki, więc gram.
Calanau trochę już wspomniał o rzutach rożnych, ja dodam tylko od siebie, że w meczach rundy grupowej LM 2/6 meczów typ podany przeze mnie nie wchodził, natomiast w pozostałych spotkaniach była olbrzymia przewaga po stronie Portugalczyków:
Austria Wiedeń - Porto 5:5
Porto - Atletico 6:3
Porto - Zenit 7:7
Zenit - Porto 3:6
Porto - Austria Wiedeń 14:3
Atletico - Porto 4:13
i wreszcie spotkanie pierwszej rundy 1/16 w LE z Eintrachtem to 5:1 dla Porto. Dzisiaj będą zmuszeni atakować, bo wynik z pierwszego spotkania 2:2 premiuje do awansu Niemców, a gdy muszą gonić wynik rogi, słupki i poprzeczki nabijają, że aż miło(choćby mecz z Atletico przegrany 2:0).
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Bardzo dużo zostało tu napisane na temat bodajże każdego dzisiejszego meczu, więc i ja dorzuce swoje trzy grosze. Ze wszystkich spotkań najbardziej skłaniałbym się do Lyonu, oczywiście dużo zależy w jakim składzie wyjdą, choć sądzę, że nie odpuszczą tego spotkania i trener wystawi najlepsze karty, bo jak wspomniano we wcześniejszych postach w obecnej sytuacji klubowi została tylko Liga Europejska. Tydzień temu grałem przeciw francuzom i była straszna d... i dzisiaj tego błedu nie popełnię. Lyon napeno mocno zaatakuje i spokojnie wygra różnicą 2 bramek
typ:Lyon(-1,5) 2.65
Drugie spotkanie to mecz Lazio. Ostatnio zagrałęm na Ludogorets DNB i pięknie weszło, a dzisiaj? pytanie czy Lazio przyjechało walczyć czy tylko zagrać? sądzę, że gospodarze będą chcieli napewno nie stracić bramki i będą czekać aż Lazio się odsłoni, i w takim wypadku wystarczy jedna skuteczna kontra i po włochach.
typ:1DNB 1.90
under 1,5 2.90
 
K 12

karauak

Użytkownik
Ja na dzisiaj polecam perelke z kartkami.
Benfica - PAOK Saloniki
Pierwszy mecz to skromne zwycięstwo Benficy 1:0, w meczu padło 5 kartek (wszystkie żółte)
over 4,5 (Bet365) po kursie 1,66 wygląda dzisiaj obiecująco zwłaszcza, że sędzia z naszego ogródka Pan Marciniak. Po ostatnich 2 kolejkach Ekstraklasy widzieliśmy jak nasi sędziowie radzą sobie w meczach.
Sędzia Marciniak gwizdał w ostatnich derbach Krakowa gdzie pokazał tylko 3 żółte kartki (pewnie przez range spotkania), za to we wcześniejszym meczu 9 razy wyciągnął żółty i raz czerwony kartonik.
Jeżeli chodzi o LE to w meczu Maribor -Wigan Athletic Pan sędzia pokazał 7 żółtych i 2 czerwone kartki.
Nie będę analizy zaśmiecał statystykami bo każdy sobie może sprawdzić.
Polecam typ i liczę, że aktywność w działach pozwoli odzyskać mi dostęp do HP (w końcu jestem na tym forum od LAT ;p)
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Lyon podał skład.
A.Lopes, M.Lopes, Bisevac, Umtiti, Bedimo, Ferri, Malbranque, Fofana, Grenier, Lacazette, Gomis
na wczorajszej konferencji mówili, że nie chcą odpuszczać i tak też się widać dzieje, bo skład różni się od tego sprzed tygodnia.
myślę, że śmiało można pograć w 1.
w bet365 kurs 1.53
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Po meczu Rubin- Betis.
Czemu Betis nie gra tak w PD? Dziś całkowicie zdominowali rywala, narzucili własny styl gry. Gospodarze nie mieli praktycznie żadnej realnej szansy na bramkę. Gol Castro bardzo ładny, perfekcyjny lob. Gdyby jeszcze wyeliminować proste błędy w obronie po których Rubin miał okazje, których i tak nie umiał wykorzystać to Betis nie zajmowałby teraz takiego miejsca w tabeli. Nie wróże świetlanej przyszłości Perquisowi, choć można go trochę usprawiedliwić niedawną kontuzją, ale dziś z bloku defensywnego moim zdaniem on był najsłabszy.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie róbmy sobie jaj gdyby Eintracht był zespołem kompletnym na pewno nie był by w tabeli ligi niemieckiej tam gdzie jest teraz położyli chyba zbyt wielką wagę na mecze w lidze europejskiej i tu im się już zaczyna to odbijać w wynikach. Co do Porto, jeżeli po jednej wpadce prasa, ludzie myślą że jest z drużyną Porto coś nie tak to jest po prostu śmieszne jeden mecz wpadki każdemu się zdarza nie popadajmy w paranoje ja też dziś ide w kierunku Porto bo ten kurs jednak nie jest proporcjonalny do tej drużyny, do tego potencjału jaki w nich kipi gdyby kurs był mniej więcej w granicach 1.50 nie tykał bym tego.
I jeszcze jedno .. Porto prowadząc 2:0 po prostu że tak powiem może ciutke przysnęło no nie wiem jak to określić, ale gole Eintrachtu na 2:1 i 2:2 to po prostu śmieszne na 2:1 padł gol ze strzału z dystansu może nie jakiś super ekstra ale po prostu typ luźno se oddał strzał bo nie miał co z tą piłką zrobić gol na 2:2 to już w ogóle smiech na sali i tyle.
Oczywiście gram to ostrożnie ale pewnie będę żałował że nie dałem czystego Porto
Porto DNB @ 1.62 BWIN
Tydzien temu piszecie że Porto słabe że sa problemy finansowe a po kilku dniach stawiacie na nich w wyjazdowym meczu w Niemczech ????
Przecież oni ostatnio graja piach jak nigdy...
Z meczów o 21 warto chyba postawić na Genk bo goście z Machaczkały to teraz przeciwnik zdecydowanie w zasiegu Belgów którzy w LE spisują się nieźle jeśli chodzi o swój stadion.
Ruskom kolejna runda LE jest tak potrzeba jak psu piata noga.
Kurs 2,10 zacheca do grania czystej 1
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Po meczu Rubin- Betis.
Czemu Betis nie gra tak w PD? Dziś całkowicie zdominowali rywala, narzucili własny styl gry. Gospodarze nie mieli praktycznie żadnej realnej szansy na bramkę. Gol Castro bardzo ładny, perfekcyjny lob. Gdyby jeszcze wyeliminować proste błędy w obronie po których Rubin miał okazje, których i tak nie umiał wykorzystać to Betis nie zajmowałby teraz takiego miejsca w tabeli. Nie wróże świetlanej przyszłości Perquisowi, choć można go trochę usprawiedliwić niedawną kontuzją, ale dziś z bloku defensywnego moim zdaniem on był najsłabszy.
może dlatego, że PD trwa w najlepsze i każdemu zależy, a Rubin ma przerwę w rozgrywkach i widocznie albo są słabo przygotowani albo im nie zależało na LE
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Rubin ma przerwę w rozgrywkach i widocznie albo są słabo przygotowani albo im nie zależało na LE
Fakt, gospodarze dzisiaj nic nie grali, ale wierze, że Betis mógłby grać w podobny sposób w PD z drużynami w ich zasięgu. Mam nadzieję, że ostatnie mecze Verdiblancos to nie wypadki przy pracy i w końcu zaczną coś grać, bo na prawdę szkoda mi kibiców tego zespołu, którzy bardzo ich wspierają.
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Tydzien temu piszecie że Porto słabe że sa problemy finansowe a po kilku dniach stawiacie na nich w wyjazdowym meczu w Niemczech ????
Przecież oni ostatnio graja piach jak nigdy...
Z meczów o 21 warto chyba postawić na Genk bo goście z Machaczkały to teraz przeciwnik zdecydowanie w zasiegu Belgów którzy w LE spisują się nieźle jeśli chodzi o swój stadion.
Ruskom kolejna runda LE jest tak potrzeba jak psu piata noga.
Kurs 2,10 zacheca do grania czystej 1
Być może ty jesteś tą małpką bo ja na niczyje typy nie patrze jak już sam pisze. I tak ja dziś stratny z tego i tak nie jestem bo miałem na DNB a warto było obstawić choćby dla emocji. I chce ci napisać iż gdyby Martinez miał lepszą forme to Porto by prowadziło 2:0 do połowy ???? ale prawda jest taka że Porto jednak do 60 min było jednym wielkim GÓ ..
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
No chłopie... A kibiców polskich drużyn Ci nie szkoda? A jeśli szkoda to wg Ciebe zaczną coś grać? Daj spokój
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie twierdzę, że Betis zacznie lepiej grać, bo kibicom jest smutno, tylko, że w Betisie widać poprawę w grze i może w końcu dadzą trochę radości swoim wiernym fanom.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Powiem wam panowie, szczegolnie tym ktorzy sie interesuja zespolami Holenderskimi, ze sedzia w meczu AZ vs Liberec byl zdecydowanie za AZ i zabral Libercowi awans w 90 minucie nie dyktujac karnego za zablokowany strzal reka w polu karnym...w przeciagu calego meczu sedzia gwizdal pod AZ. Nawet w koncowce kiedy zawodnik AZ sfaulowal Czecha tak, ze ten musial byc zniesiony na noszach nie bylo nawet faulu...tragiczny poziom sedziowania...Az przechodz szkoda, musi grac z RUskimi za kare
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
PODSUMOWANIE
Nie zabrakło emocji w rewanżowych meczach 1/16 finału Ligi Europejskiej. Z rozgrywkami pożegnali się m.in. Szachtar Donieck i Lazio Rzym, a bliskie odpadnięcia były także drużyny FC Porto i Napoli. Nie bez kłopotów swój mecz wygrał także Tottenham Londyn.
W pierwszym meczu w Pilnźnie Szachtar Donieck osiągnął niezły rezultat 1:1 i był zdecydowanym faworytem do awansu. Piłkarze Viktorii sprawili jednak niespodziankę i pokonali na wyjeździe ukraińską drużynę 2:1, uzyskując promocję do 1/8 finału.
Bardzo bliscy odpadnięcia z Ligi Europejskiej byli także piłkarze FC Porto, którzy przegrywali z Eintrachtem we Frankfurcie już 0:2, ale ostatecznie wywalczyli remis 3:3. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 i to Portugalczycy awansowali dalej.
Emocje przeżywali także kibice Napoli. Ich drużyna pokonała Swansea 3:1 dopiero po golach w samej końcówce meczu. Takiego szczęście nie mieli fani Lazio Rzym. &quot;Biancocelesti&quot; nie odrobili strat z pierwszego spotkania i odpadli z LE po remisie z Ludogorcem 3:3.
Bardzo ciekawy mecz odbył się na White Hart Lane. Tottenham jeszcze do 56. minuty przegrywał z Dnipro 0:1 i potrzebował aż trzech bramek do awansu. Ostatecznie udało się to gospodarzom, którzy po udanym pościgu wywalczyli awans do 1/8 finału. Swój udział miał w tym także sędzia spotkania, który podjął bardzo kontrowersyjną decyzję i przy wyniku 1:1 wyrzucił z boiska Romana Zuzulę.
Drugie zwycięstwo nad Trabzonsporem odniósł Juventus Turyn. Po wygranej u siebie 1:0 tym razem &quot;Stara Dama&quot; pokonała rywali Legii Warszawa z fazy grupowej 2:0 po golach Arturo Vidala i Pablo Osvaldo.
Do wielkich szlagierów dojdzie w 1/8 finału: Benfica zmierzy się z Tottenhamem, FC Porto z Napoli a Juventus z Fiorentiną.
Wyniki zakończonych spotkań 1/8 finału Ligi Europejskiej:
Rubin Kazań - Real Betis 0:2 (0:1)
Nono 45, Ruben Castro 64
Pierwszy mecz 1:1 - awans Betis
FC Basel - Maccabi Tel Awiw 3:0 (1:0)
Valentin Stocker 18, Marco Streller 60, 71
Pierwszy mecz 0:0 - awans Basel
Eintracht Frankfurt - FC Porto 3:3 (1:0)
Stefan Aigner 37, Alexander Meier 52, Bastian Oczipka 76 - Eliaquim Mangala 58, Eliaquim Mangala 71, Nabil Ghilas 86
Pierwszy mecz 2:2 - awans Porto
Ludogorec Razgrad - Lazio Rzym 3:3 (0:1)
Roman Bezjak 67, Cosmin Iosef Moti 78, Juninho Quixada 88 - Balde Diao Keita 1, Brayan Perea 54, Miroslav Klose 82
Pierwszy mecz 1:0 - awans Ludogorec
Napoli - Swansea 3:1 (1:1)
Lorenzo Insigne 17, Gonzalo Higuain 78, Gökhan Inler 90 - Jonathan De Guzman 30
Pierwszy mecz 0:0 - awans Napoli
Salzburg - Ajax Amsterdam 3:1 (0:0)
Mike van der Hoorn 56-sam., Sadio Mané 66, Jonathan Soriano 77 - Davy Klaassen 82
Pierwszy mecz 3:0 - awans Salzburg
Sevilla - Maribor 2:1 (1:0)
Jose Antonio Reyes 42, Kevin Gameiro 59 - Dare Vrsic 90
Pierwszy mecz 2:2 - awans Sevilla

Szachtar Donieck - Viktoria Pilzno 1:2 (0:2)
Luiz Adriano 88 - Daniel Kolar 29, Milan Petrzela 33
Pierwszy mecz 1:1 - awans Viktoria
AZ Alkmaar - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
Nick Viergever 19 - Yevhen Budnik 72
Pierwszy mecz 1:0 - awans Alkmaar
Benfica Lizbona - PAOK Saloniki 3:0 (0:0)
Nicolas Gaitan 70, Lima 78-k., Lazar Markovic 79
Pierwszy mecz 1:0 - awans Benfica
Fiorentina - Esbjerg 1:1 (0:0)
Josip Ilicic 47 - Mikkel Vestergaard 90
Pierwszy mecz 3:0 - awans Fiorentina
Genk - Anży Machaczkała 0:2 (0:2)
Derrick Tshimanga 64-sam., Oleksandr Aliyev 71
Pierwszy mecz 0:0 - awans Anży
Olympique Lyon - Czernomorec Odessa 1:0 (0:0)
Alexandre Lacazette 80
Pierwszy mecz 0:0 - awans Lyon
Tottenham Hotspur - Dnipro Dnietropietrowsk 3:1 (0:0)
Christian Eriksen 56, Emmanuel Adebayor 65, 69 - Roman Zozulya 47
Pierwszy mecz 0:1 - awans Tottenham
Trabzonspor - Juventus Turyn 0:2 (0:2)
Arturo Vidal 18, Pablo Osvaldo 33
Pierwszy mecz 0:2 - awans Juventus
Valencia - Dynamo Kijów 0:0
Pierwszy mecz 2:0 - awans Valencia
Pary 1/8 finału:
AZ Alkmaar - Anży Machaczkała
Łudogorec Razgrad - FC Valencia
FC Porto - SSC Napoli
Olympique Lyon - Viktoria Pilzno
FC Sevilla - Betis Sewilla
Tottenham Hotspur - Benfica Lizbona
FC Basel - FC Salzburg
Juventus Turyn - AC Fiorentina
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Pary 1/8 finału:

Łudogorec Razgrad - FC Valencia
FC Porto - SSC Napoli (rozstrzygnięcie może nastąpić dopiero w rewanżu)
Olympique Lyon - Viktoria Pilzno
FC Sevilla - Betis Sewilla
Tak to widzę, na pierwszy rzut oka. Warto będzie przyjrzeć się kursom na te spotkania. Co do pozostałych meczy nie mam na razie zdania, do 13 marca jest jeszcze trochę czasu. A kto wierzy w przesądy, niech nie obstawia hehe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom