>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 27.02.2014

Status
Zamknięty.
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Cały czas piszecie o wzroście kursów na Kazań a ja zaobserwowałem na expekt że kurs spada rano było 1.8 teraz mamy 1.7
Dla mnie jednym z pewniejszych meczy jest Basel niezwykle silna ekipa u siebie, a także warto grać w stronę drużyn portugalskich które ligę europejską traktują zawsze poważnie przykład chociażby z przed dwóch lat gdzie mieliśmy w półfinałach aż 3 ekipy z tego państwa albo rok temu Benfica w finale, ot to tylko takie luźne sugestie.

Edit: kurs na Rubin już 1.65
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jeszcze dodam kilka propozycji na LE jesli chodzi o statystyki

  • Eintracht vs Porto / over 9,5 roznego w meczu @ 1,75 Unibet ⛔ za duzo do bramki, za malo obok bramki :p - 3:3


W ostatnich 14 spotkaniach u siebie Frankfurt mial srednio 5,8 roznego na mecz
W ostatnich 14 spotkaniach wyjazdowych Porto mialo srednio 7,1 roznego na mecz.
Razem daje nam to 12,9 roznego na mecz, tak wiec linia ustawiona dosyc nisko zwazywszy, ze Porto by awansowac musi wygrac.
_______________________

  • Shakhtar vs Pilzno / over 10,5 roznego @ 1,8 @ Unibet ✅ 17:2

W ostatnich 8 spotkaniach u siebie Shaktar zaliczyl 6,7 roznego
W ostatnich 8 spotkaniach Pilzna na wyjazdach Czesi zaliczyli srednio 5,4 roznego
Daje nam to srednio 12,1 roznego na mecz. Czesi musza strzelic gola bo remis 1:1 z pierwszego meczu nie daje im awansu. Mysle, ze mecz bedzie otwarty tak jak w Czechach i Shakhtar tez bedzie atakowal, wkoncu w pierwszym meczu byli nieco lepsi. Linia na cornery mysle, ze do ogarniecia choc jest to zawsze ryzyko.
________________________
  • Basel vs Maccabi / Maccabi strzeli @ 1,62 @ Unibet ⛔ Maccabi dalo ciala

Wszyscy stawiaja dzisiaj na Basel a ja ide w druga strone bo mnie gra Szwajcarow nie przekonuje. Mozolna i malo kreatywna, ale moze to tylko takie moje odczucie.
Maccabi na ostatnie 15 spotkan wyjazdowych strzelila gola w 12. Nie strzelila jedynie w 3. Trzeba jednak przyznac, ze 2 z tych 3 spotkan to byly mecze LE z Frankfurtem i APOELem gdzie Izraelczycy wlasciwie nie mieli ani jednej okazji do strzelenia gola.
Teraz wynik z pierwszego meczu moze im dac szanse na awans bo przy jednak bramce gosci Basel musi strzelic dwie. Mecz bedzie zapewne nudny jak flaki z olejem ale kto wie, moze dadza rade.
______________________________

  • Napoli vs Swansea / Swansea over 0,5 @ 1,65 Unibet ✅ 3:1

A tutaj bardziej typ oparty na formie Swansea niz na statystykach. Swansea gra pierwszy sezon w europejskich pucharach i mysle, ze nie olewaja tego tak jak Wlosi. Swansea widac, na ich stronie oficjalnej wierzy mocno w sukces i chce dokonczyc &quot;Italian job&quot; i mysle, ze jedna bramka moze dac im upragniony awans. W pierwszy meczu byli wyraznie lepsi, w meczu z Liverpoolem pokazali sile w ofensywie wiec i teraz mysle, ze sa w dobrej formie i stac ich na bramke na wloskiej ziemi.
_____________________________
AKO: 8,42
Frankfurt vs Porto / over 9,5 cornera ⛔
Shakhtar vs Pilzno / over 10,5 cornera ✅
Basel vs Maccabi / Maccabi strzeli @ 1,62 ⛔
Napoli vs Swansea / Swansea over 0,5 @ 1,65 ✅

Kto chce moze zmienic Maccabi na Basel to win✅... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A ja uważam, że dzisiaj granie na win, under/over czy rzuty rożne jest zbyt ryzykowne. Po przejrzeniu kursów wpadłem na koncept, że chyba najlepiej zagrać po prostu na awans konkretnej ekipy. Nawet jeżeli faworyt nie wygra w podstawowym czasie, to może jeszcze powalczyć w dogrywce lub zagrać w ruletę w karnych. Na pierwszy rzut oka widać kto powinien awansować. Tak więc po selekcji kursów 1,02-1,10 (odpowiednich dla pana Jana Kulczyka ???? ) zagram dzisiaj 2 zaklady. Pierwszy - dubel - grubiej i drugi - tasiemkę za drobne:
kupon 297
Rubin Kazan-Real Betis awans @ 1,33
Genk-Anzhi awans @ 1,53
AKO: 2,04
stawka: 4,6j
zwrot: 9,38j

kupon 298 - taśma
Rubin Kazan-Real Betis awans @ 1,33
Genk-Anzhi awans @ 1,53
Basel-Maccabi Tel Aviv awans @ 1,50
Ludogorets-Lazio awans @ 1,36
Napoli-Swansea awans @ 1,36
Lyon-Chernomorets awans @ 1,40
AKO: 7,98
stawka: 1j
zwrot: 7,98j
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Eintracht Frankfurt - FC Porto
1X2
Typ: FC Porto
Kurs: 2.25
⛔


Poprzedni mecz zakończył się remisem 2:2, co było sporym zaskoczeniem, ponieważ to gospodarze prowadzili 2:0, wystarczyło na chwilę stracić koncentrację, aby za to ukaranym. Fakt, mieli trochę pecha, bo bramka wyrównująca padła po próbie wybicia piłki, niestety Alex, tak niefortunnie to zrobił że wbił ją do własnej siatki.
W zasadzie mecz nic nie wskazywał że zakończy się remisem. Porto miało mnóstwo sytuacji. Przypuszczam, że dziś będzie podobne, to drużyna z Portugalii będzie prowadzić grę.
Nie wierzę w to, aby Eintracht odniósł zwycięstwo nawet na własnym terenie. FC Porto powinno przypieczętować to czego nie zdołali zrobić w pierwszym meczu. Varela, Martinez czy Quaresma są to zawodnicy którzy powinni poprowadzić zespół gości do zwycięstwa.
Eintracht nie należy do zespołów dobrych, w Bundeslidze walczą o utrzymanie i to powinno być ich priorytetem.
Liczę, że Porto odniesie dziś pewne zwycięstwo.
Obok tak fajnego kursu na win Porto nie mogę przejść i udać, że go nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Trabzonspor - Juventus
27.02.2014 g. 20:45
Juventus do tego meczu podejdzie w dość rezerwowym składzie. Media spekulują, że na boisku wystąpi aż 7 rezerwowych graczy (choć niektórzy z nich są godnymi zastępcami podstawowej jedenastki). Bianconeri mają zacząć standardową dla siebie taktyką 3-5-2, a na skrzydłach będą biegać paralitycy Isla oraz Peluso, co jest równoznaczne z brakiem skrzydeł. Dodatkowym osłabieniem przyjezdnych będzie bez wątpienia fakt postawienie na parę Giovinco-Osvaldo w ataku. O ile ten drugi po niedawnym przyjściu zaprezentował się dość dobrze, o tyle wychowanek Juve jest cieniem samego siebie z czasów gry w Parmie i w mojej opinii będzie to ewidentne osłabienie zespołu.
Środek pola standardowo zajmą Vidal-Pogba, ale w roli registy wystąpi Marchisio, który nie jest typem piłkarza o charakterystyce Pirlo.
W formacji obronnej trener Conte postawił na Caceresa, Bonucciego i Ogbonne, którzy stale popełniają dość rażące klopsy, więc i w tym meczu możemy spodziewać się utraty bramki.
Drużyna gospodarzy ponownie ma wystąpić w formacji 4-1-4-1, a w jej szeregach możemy spodziewać się tylko jednej zmiany w stosunku do meczu ostatniego. W ataku zamiast Gurala ma wystąpić Henrique, a reszta jak wspomniałem bez zmian.
Po ostatniej porażce 2:0 piłkarze z Turcji na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, tym bardziej jeśli mają nawet minimalne szanse na awans do 1/8. Mając w pamięci ostatni mecz, nieuznaną bramkę oraz słabą postawę Juve mogą podejść do tego spotkania w bojowych nastrojach i o ile zwycięstwa raczej nie należy się spodziewać, o tyle remis jest chyba najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
Warto jeszcze wspomnieć, że w najbliższą niedzielę Juventus podejmie na wyjeździe drużynę Milanu i będzie to dla nich na pewno bardziej prestiżowy mecz, niż dzisiejszy, a co za tym idzie, nie będą na siłę forsować tempa spotkania, bo skromny remis da im dalszy awans.
Mój typ: 1:1, dlatego też polecam granie remisu.
Trabzonspor - Juventus
remis @ 4.31 (pinnacle)
Stawka 3/10

Powodzenia !
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Kolejny pewniak: Ludo awansuje, Lazio odpada @1.40 Betclic Pomimo, że nie oglądałem ostatniego meczu to oglądałem wiele innych meczy Lazio w tym sezonie i wiem co mówię. Żałuje że w pierwszym meczu nie zagrałem 2DNB, a kusiło...
Bo grało 3 z podstawowego składu.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Bo grało 3 z podstawowego składu.
Akurat w przypadku Lazio to nie ma większego znaczenia. Oglądałeś jakieś ich mecze? Może Lazio jest mistrzowskim klubem, ale tylko gdy gra z Legią. Nigdy nie zapomnę miny Radovicia w rewanżowym meczu, widział w nich Bogów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 50

radeknic

Użytkownik
Akurat w przypadku Lazio to nie ma większego znaczenia. Oglądałeś jakieś ich mecze? Może Lazio jest mistrzowskim klubem, ale tylko gdy gra z Legią. Nigdy nie zapomnę miny Radovicia w rewanżowym meczu, widział w nich Bogów...
Nie ma znaczenia? 8 zastępczych zawodników dla mnie ma znaczenie w tym najlepsi strzelcy. Lyon wywalczył remis teraz pewnie wygra, a teraz Lazio wystarczy 1-2 i właśnie taki wynik wg mnie padnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I znowu usunięto mi post właśnie jak uzupełniałem typy i analizy. Kur... 10 min w plecy, ale powtórzę, co tam...
Napoli vs Swansea City
Napoli (AH: -1 i -1.5) kurs: 2,050 buk: Pinnacle ✅
Napoli poprzednio mimo ataków Swansea wywiozło remis. Benitez wie jak grać w pucharach, wygrał z Chelsea ubiegłoroczną LE. Fakt zagrali fatalnie, ale dzisiaj przed własną publicznością moim zdaniem wygrają.

Tottenham Hotspur vs Dnipro Dnipropetrovsk
Tottenham Hotspur (AH: -1 i -1.5) kurs: 2,61 buk: Pinnacle ✅ (edit// i kolejny świetny mecz, kto nie oglądał niech żałuje. Czerwona kartka trochę ustawiła spotkanie, ale nie przesadzajmy. Soldado znowu pudłował, za to Adebayor - piękne trafienia. Eriksen - &quot;stadiony świata&quot; z rzutu wolnego W ciągu kliku minut zrobił Tottenham to co się wydawało niemożliwe - odrobił 3 bramki i dzisiaj Pan NaHorny przyniósł mi szczęście ????
Nie znamy jeszcze składów, ale jeśli Tottenhamowi zależy na LE uważam, że wygra. Nie oglądałem poprzedniego meczu, ale co do zasady nie ufam ruskim.

Eintracht Frankfurt v FC Porto
FC Porto (AWANS) kurs: 2,20 buk: Bet365 ✅ (edit// kto nie oglądał niech żałuje, mecz walki, mecz bramek. Porto cudem zdobyło awans, do 58 min. przegrywało 2:0. Widziałem usunięte posty w przerwie - dla tych osób dobra rada - mecz trwa do 90 min + czas doliczony)
Zgadzam się z typerami grającymi dzisiaj na Porto. Wszystko zostało powiedziane.

dubelek:
✅Napoli (AWANS) + ✅Tottenham Hotspur (AWANS) ✅łączny kurs: 2,59 buk: Bet365
I za bardzo drobne:
Red Bull Salzburg vs Ajax
Ajax kurs: 5,14 buk: Pinnacle ⛔(edit// za cenę piwa)
Jeśli Ajax ma choć odrobinę honoru powinni pokusić się o zwycięstwo. To w końcu uczestnik LM, prawie klasowa drużyna, a Slazburg może przegrać bez konsekwencji. Obok kursu 5,14 nie można przejść obojętnie.
Oczywiście ponieważ to LE ZALECAM GRAĆ WSZYTKO MAŁYMI STAWKAMI
edit// co do Betisu nie podałem typów, na LIVE zagrałem na Betis. Jedna dobra rada - nigdy nie grać nic na ruskich. Dla osób nie rozumiejących przenośni - ruscy to dla mnie wszystko na wschód od polskiej granicy wschodniej
edit2// zasada nie ufać ruskim sprawdziła się w pełni. Jak niebezpieczne jest granie przeciw faworytom przekonali się typerzy grający na turecki Trabzonspor, Juventus nic nie musiał, a i tak wygrał.
Generalnie dzisiaj wszystko z LE na duży ✅✅✅✅✅✅✅✅. Wg niektórych jestem idiotą, na niczym się nie znam i najlepiej żebym się nie udzielał, a chyba w całym tym wątku 1/16 LE rewanżach można było na moich typach najlepiej zarobić po bardzo wysokich kursach. Zresztą nie tylko dzisiaj i tutaj)
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Nie ma znaczenia? 8 zastępczych zawodników dla mnie ma znaczenie w tym najlepsi strzelcy. Lyon wywalczył remis teraz pewnie wygra, a teraz Lazio wystarczy 1-2 i właśnie taki wynik wg mnie padnie.
Dobra, dobra. Niech wystawiają tą swoją najlepszą jedenastkę. A najlepszy strzelec już był wystawiony - Klose (!). Może to będzie Twój pierwszy mecz Lazio, który obejrzysz od powiedzmy pół roku i zobaczysz co Ci chłopcy grają. Tak jak mówię - z Legią na Łazienkowskiej Street była bajka, ale z drugiej strony - nie strzelić do pustej bramki, oj ta Legia..
Pewnie jakieś bramki padną w tym meczu, ale czy Lazio ma aspiracje w LE i czy uczciwy będzie ich awans? Nie sądzę. Chcecie to stawiajcie miliony na awans Lazio, ja stawiam w drugą stronę.
 
talib 1

talib

Użytkownik
Napoli - Swansea 3+ (over 2,5) 1,75 BET365 ✅
Przypomnę może, że w pierszym meczu padł bezbramkowy remis i poniekąd pewnie stąd takie kursy na over a nie inne.
Spotkanie rewanżowe powinno dostarczyć sporo więcej emocji i bramek oczywiście. Napoli ma kim straszyć w ataku, gorzej z obroną z kolei Swansea w niezłej formie ale bez dwóch waznych pilkarzy (Michu oraz Shelvey). Nie sądzę aby któryś z zespołów kalkulował gra powinna być otwarta. Faworytem jest Napoli dobrze graja u siebie ale moim zdaniem nie nalezy lekcewazyc Swansea. over pewniejszy.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Napoli - Swansea
Liga Europejska
Stadio San Paolo
19:00




Po raz kolejny biorę się za Napoli. Mam nadzieję, że tym razem mnie nie zawiedzie. Drugi rewanżowy pojedynek w dwumeczu pomiędzy Napoli i Swansea rozegra się w Neapolu. W pierwszym spotkaniu na Wyspach padł bezbramkowy remis. Azzurri zagrali stosunkowo słabe spotkanie. Tylko w pierwszych 15 minutach przeważali, później piłkarze Swansea nie dopuszczali ich do głosu. Zagrali lepiej w defensywie niż w ofensywie, co podkreślał po meczu Rafa Benitez. Natomiast Łabędzie po meczu z Błękitnymi uwierzyli w siebie, chociaż chyba nie byli zadowoleni z bezbramkowego wyniku, przez co w niedzielne popołudnie razem z Liverpoolem urządzili sobie &#39;strzelaninę&#39;. Mimo porażki przy wyniku 3:4, jest to jednak dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem dla podopiecznych Garego Monka. Napoli natomiast w ostatniej kolejce Serie A nie zdołało wygrać u siebie z Genuą, która w ostatnich minutach po pięknym strzale Calaio z rzutu wolnego urwała piłkarzom z San Paolo punkty. Zawodnicy z Neapolu grali w poniedziałek, jest to stosunkowo krótki odpoczynek, jednak uważam, że na dzisiejsze spotkanie przed własną publicznością wyjdą na boisko niezmiernie zmotywowani. Jeśli tylko poprawią grę w ofensywie, powinni sobie poradzić z Swansea, które na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze. W 14 pojedynkach poza domem ośmiokrotnie przegrywali. Łabędzie jeśli marzą o awansie do kolejnej rundy, na stadionie w San Paolo muszą spiąć się na wyżyny i zagrać nienaganne spotkanie. Chwila zagapienia i rozluźnienia może kosztować sporo. Zawodnicy tacy jak Higuain, Hamsik czy Callejon bez zastanowienia wykorzystają chwilę nieuwagi ze strony przeciwnika.
W ekipie gospodarzy na pewno nie wystąpi Rafael Cabral, który w pierwszy spotkaniu obu drużyn nabawił się kontuzji lewego kolana, a także Jorginho, który nie jest zgłoszony do rozgrywek. W szeregach Swansea zabraknie Jonjo Shelvey&#39;a (uraz w meczu z Liverpoolem) oraz Michu, który nadal leczy kontuzje.

Typami zaskakuję nawet samego siebie. Ostatnimi czasy byłem sceptyczny i ostrożny na zdecydowaną grę w kierunku jakiejś z drużyn. Moim zdaniem Napoli przed własną publicznością, dwunastym zawodnikiem, powinno sobie poradzić w dzisiejszym spotkaniu, co w parze idzie z awansem do następnej rundy. Na własnym terenie Azzurri spisują się dobrze, w tym sezonie zaliczyli tylko jedną wpadkę u siebie z Parmą. Stawiam odważnie na Napoli. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije!


Typy:
Napoli @ 1,48 ✅✅✅
Pierwsza połowa: Napoli @ 2,04 ⛔ nie dużo brakło.
Do przerwy/wynik końcowy: 1/1 @ 2,20 ⛔ tu też.
Strzelec gola: Gonzalo Higuain @ 1,85 ✅✅✅
Unibet


Powodzenia!
__________________________
Pomogłem, daj dzięki! Dzięki!
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Napoli vs Swansea City Over [email protected] kartki Bet365 ⛔ 4

Tutaj krotko i na temat, nie wchodze w typowanie wyniku lub awansu jednej czy drugiej druzyny bo jak dla mnie tam moze byc roznie. Sedzia glownym meczu jest Ovidiu Hațegan, a to bedzie mecz walki wedlug mnie wlosi napewno beda przejac inicjatywe na swoim boisku, obie druzyny grajace dosc ostro i na to licze gdyz obie ekipy chca awansowac. 5 kartek w pierwszym meczu lecz jest to mecz o awans tutaj nikt nogi nie odstawi. Rumunski sedzia bardzo lubi rozdawac kartki zwlaszcza w pucharach tutaj staty sedziego http://uk.soccerway.com/referees/ovidiu-hategan/44971/ . Mecz moze sie roznie ulozyc kartki jak dla mnie wydaja sie najlepsza opcja na to spotkanie
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Rzut oka na mecze z udziałem holenderskich klubów.

Red Bull Salzburg – Ajax Amsterdam

Typować 1X2 nie zamierzam, bo duża przewaga z pierwszego meczu może nieco rozkojarzyć austriacki klub, który co nie zmienia faktu – będzie faworytem. Polecam obejrzeć niespełna 4-minutowy skrót ze spotkania w Amsterdamie. Ajax nie miał nic do powiedzenia i niewiele wskazuje na to, że będzie w stanie się zrehabilitować. W dodatku ze składu wypadł Fischer (7 goli), który grał tydzień temu, a ponadto dziś nie wystąpi również kluczowy gracz drugiej linii Schone (11 bramek). Joden mają w weekend starcie z Feyenoordem, więc rewanż w Austrii mogą potraktować ulgowo, aczkolwiek trener De Boer zapowiada walkę o zwycięstwo. Ja jednak mając na uwadze wydarzenia sprzed tygodnia i ogólną kapitalną postawę RB, stawiam typy bramkowe.
http://www.youtube.com/watch?v=whMBz6kFC1A.

Red Bull over 1,5 @ 1.55 sportingbet
over 2,5 @ 1.60 bet365


AZ Alkmaar – Slovan Liberec

Zdecydowanie na AZ. W Czechach mieli przewagę, byli stroną dominującą – przewyższali rywala kulturą gry. W Holandii na własnym obiekcie powinni przypieczętować awans, odnosząc zwycięstwo. Zwłaszcza, że w lidze w ostatnim czasie ekipa Kalmarów zaliczyła kilka gorszych spotkań (w poprzedniej kolejce Eredivisie przegrała z Ajaksem 0-4) i może poprawić sobie humory wygraną w LE. W dodatku w 1/8 finału czekać będzie prawdopodobnie Genk, więc można spokojnie dłużej „pobawić się” na arenie europejskiej (nawet zahaczając o ćwierćfinał). AZ kadrowo wygląda bardzo mocno, natomiast w szeregach gości nie wystąpią napastnik Delarge oraz pomocnik Sackey, który tydzień temu zaliczył 90 minut przeciwko AZ.

AZ Alkmaar @ 1.57 bet365
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Do przerwy/wynik końcowy: 1/1 @ 2,20
No jak to Ci wejdzie to pełen szacun;) Moim zdaniem Napoli dobrze grało w LM, w LE obniżyli loty i to ostatnio było widać. Nie zagram ponownie na Włochów, ale i w drugą stronę nie zamierzam nic grać - bo nieskuteczność Walijczyków była kosmiczna, mogli przesądzić awans już w pierwszym meczu, ale z drugiej strony dobrze, że tego nie zrobili bo byłbym tysiaka w plecy;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Uważałbym z tym Rubinem. Większość podaje długą listę graczy nieobecnych w Betisie, lecz trzeba zauważyć który z nich grał w pierwszym meczu? Molina i Chuli z tego co pamiętam, którzy i tak nie zagrali całego spotkania. Owszem Rosja to trudny teren ale wydaje mi się, że w Betisie coś się w końcu ruszyło lekko. W pierwszym spotkaniu błyskawicznie zdobyli gola, potem mieli jeszcze kilka okazji bramkowych. Rubin praktycznie nic nie pokazał oprócz kopania piłki. Z Bilbao ostatnio też nie zagrali tak źle. Gdyby nie te czerwone kartki i karny to kto wie jak potoczyłby się ten mecz, bo Verdiblancos mieli swoje okazje grając jednego zawodnika mniej a nawet gdy grali w 9 też jak sobie przypominam mieli jakąś sytuację. IMO w tym meczu każdy wynik może paść, dlatego ciężko wymyślić jakiś zakład na to spotkanie, te rosnące kursy na Rubin trochę niezrozumiałe jak dla mnie, chyba, że coś znaczącego wydarzyło się w rosyjskiej drużynie o czym nie wiem.
Ja uważam że Liga Europy jest tak potrzebna Betisowi jak piąte koło u wozu. Betis musi walczyć o utrzymanie ligowego bytu, a kolejne mecze w Europie, kolejne wyjazdy im to utrudnią. Wydaje mi się, że Betis wiedząc że w Rosji będzie ciężko postawił jedynie na mecz domowy (walka dla kibiców, z którymi coś tam ostatnio jest niefajnie), udało się zremisować a teraz pojadą do Rosji bo w zasadzie muszą. Gdyby nie musieli to by na bank nie jechali. Popieram bet na awans Rubina bo po prostu Betis nie chce awansować.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- spotkania rewanżowe -
Fiorentina - Esbjerg / Fiorentina wygra / 1.20 @ WilliamHill / Start 21:05
vs
---&gt; W dwumeczu 3 - 1 dla Fiorentiny

Analiza: gospodarze bez Hegazy 0/0, Rebic 3/0, G. Rossi 18/14, Anderson 3/0,
Diakité 3/0.
Goście natomiast bez Lyng 13/2, Diouf 8/1, Fellah 8/0, Hansen 14/0, Askou 13/0,
Jacob Nielsen 0/0, Rønnow 18/0 pierwszy bramkarz.
Fiorentina jest czwartą drużyną włoskiej Serie A, gdzie bilans na własnym
stadionie ma 7/3/2. Największym ich brakiem w tym meczu jest moim zdaniem
brak Rossiego, który jest królem strzelców w drużynie Fiorentiny, ale nie wierze
w to żeby dla włoskiej drużyny był jakimkolwiek wyzwaniem mecz z drużyną
ze Skandynawii, już nie wspominając o tym że wystarczy im remis tu..
* * * * * * * *
Benfica - PAOK / Benfica wygra / 1.44 @ WilliamHill / Start 21:05
vs
---&gt; W dwumeczu 1 - 0 dla Benfici

Analiza: w tym meczu sędzia główny oraz jego 3 arbitrów to nasi roday i myślę że
przyniosą mi szczęście. W pierwszym spotkaniu drużyny z Grecji przeciwko
Benfice zagrałem NB na PAOK i nie mam więcej zamiaru wracając do tego
zdarzenia pamięcią.
W tym spotkaniu Gospodarze bez Djaló 0/0, Sulejmani 9/1, Pérez 18/2, André
Almeida 5/0, Oblak 8/0.
PAOK bez Salonica: Salpingidis 23/6 (prawdopodobnie), Miguel Vitor 15/4,
Katsikas 5/1, Pozoglou 2/0, Spyropoulos 8/0, Hoesen 4/1, Natcho 5/1, Martens 2/0.
Benfica jest pierwsza drużyną w lidze portugalskiej, gdzie bilans na własnym
stadionie ma 8/2/0. Zdecydowanie drużyna grająca lepiej na własnym boisku.
Powodem tego ze w pierwszym ich starciu zagrałem DNB na PAOK, musiała być
absencja w składzie drużyny z Portugalii, jeżeli tego nie wykorzystali Grecy, w
dodatku grając na własnym terenie to sądzę że teraz się to zemści.
* * * * * * * *
Salzburg - Ajax / Benfica wygra / 1.67 @ WilliamHill / Start 19:00
vs
---&gt; W dwumeczu 3 - 0 dla Salzburgu

Analiza: to już nie jest ten Ajax co dawniej, to nie ta drużyna.. Natomiast
Salzburg to drużyna która ciągle się rozwija, ciągle nas zaskakuje. W lidze wyniki
spotkań to handicap -2 wchodzi jak w masło.
Gospodarze bez Isaac Vorsah 0/0
Ajax bez Viktor Fischer 24/3, Lasse Schöne 22/7, Thulani Serero 21/2,
Nicolai Boilesen 15/1.
Salzburg ma dwóch niesamowitych napastników, jakimi są Brazylijczyk Alan 21/21,
oraz Hiszpan Soriano 16/18 ! Statystyki porównywalne z C. Ronaldo..
AKO = 2.89 @ William​
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Ja nie rozumiem ludzi na tym forum. W tamtym tygodniu piszecie że Porto ma kłopoty że może być ciężko z Eintrachtem kończy się na 2-2. Później przychodzi porażka w lidze z jakimś Estroil a teraz nagle wszyscy grają na Porto w Niemczech ... ???!!!
Bo nazwa zobowiązuje czy jak ?
Nie róbmy sobie jaj gdyby Eintracht był zespołem kompletnym na pewno nie był by w tabeli ligi niemieckiej tam gdzie jest teraz położyli chyba zbyt wielką wagę na mecze w lidze europejskiej i tu im się już zaczyna to odbijać w wynikach. Co do Porto, jeżeli po jednej wpadce prasa, ludzie myślą że jest z drużyną Porto coś nie tak to jest po prostu śmieszne jeden mecz wpadki każdemu się zdarza nie popadajmy w paranoje ja też dziś ide w kierunku Porto bo ten kurs jednak nie jest proporcjonalny do tej drużyny, do tego potencjału jaki w nich kipi gdyby kurs był mniej więcej w granicach 1.50 nie tykał bym tego.
I jeszcze jedno .. Porto prowadząc 2:0 po prostu że tak powiem może ciutke przysnęło no nie wiem jak to określić, ale gole Eintrachtu na 2:1 i 2:2 to po prostu śmieszne na 2:1 padł gol ze strzału z dystansu może nie jakiś super ekstra ale po prostu typ luźno se oddał strzał bo nie miał co z tą piłką zrobić gol na 2:2 to już w ogóle smiech na sali i tyle.
Oczywiście gram to ostrożnie ale pewnie będę żałował że nie dałem czystego Porto
Porto DNB @ 1.62 BWIN
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Chciałem przestrzec przed Tottenhamem, są w fatalnej formie. Ostatnie dwa mecze z Dnipro oraz Norwich to obraz nędzy i rozpaczy. Niektórzy sugerują się nazwą (jakby było czym...) angielskiego klubu i grają przeciwko anonimowym Ukraińcom (ktoś tu nawet w swojej ignorancji posunął się do nazwania ich Ruskami). Spurs Redknappa, czy drużyna, którą ciągnął za uszy Gareth Bale to była ekipa, której można było się obawiać i podchodzić do niej z respektem. Dzisiejszy Tottenham nie jest w stanie przestraszyć nikogo. Nawet West Ham był w stanie w tym sezonie pokonać ich 3-0 na White Hart Lane.

A co do Swansea, myślę że są w stanie sprawić niespodziankę. Ostatnio strzelili 3 bramki Liverpoolowi, to dlaczego mają nie zdobyć jednej, czy dwóch we Włoszech? 3 trafienia na wyjeździe w grupie przeciwko Valencii również pokazują, że ta drużyna jest zdolna do wszystkiego. Skład jest mocny, odżyli po zmianie trenera. Warto przypomnieć też, że Napoli rok temu odpadło w tej samej fazie przegrywając u siebie z Viktorią Pilzno 0-3.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - FC Porto

Ostatnio dość fatalnie typuje więc może tutaj się coś odmieni w tym meczu. Biorę over kartkowy na ten mecz linia 4,5 . Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 i dla mnie Niemcy byłi o wiele lepsi i tutaj Porto będzie miało trudną przeprawę . Mecz o stawkę awans do dalszej fazy a co za tym idzie ,nikt nie będzie przebierał w środkach. Sędziuje Holender Kuipers ,który nie jest rozrzutny w dawaniu kartek i każdy który by spojrzał w jego statystyki widzi ,że mało rozdaje kartek . Ja natomiast widzę tutaj inaczej . Oglądając pierwsze spotkanie gdzie sędzia pokazał tylko 2kartki dla Eintrachtu to była tylko litość w kierunku piłkarzy bo przy tak niektórych ewidentnych faulach odpuszczał . Dziś nie powinno tak być zważając na fakt jak wybuchowymi zawodnikami są piłkarze Porto czy Eintrachtu . Liczę na co najmniej 5-6 kartek w meczu.
Powodzenia

TYPY:
over 4,5 kartki @ 2 bet365 | 7 kartek
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom