>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 21.02.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europejska
⚽ Metalist Kharkiv - Newcastle United 0:1 ⛔
Awans Metalist Kharkiv 1,55 Bet-at-home
Tak typowałem przed pierwszym meczem:
Newcastle United - Metalist Kharkiv 0:0 ✅
Metalist +0,5 HA 1,725 Bet365
Newcastle w lidze gra w tym sezonie poniżej swoich oczekiwań, w LE tak jak chyba większość drużyn ligi angielskiej grają na pół gwizdka. Awansowali z 2 miejsca, ale w grupie zanotowali tylko 2 zwycięstwa, a nie mieli zbyt silnej grupy (3 miejsce Maritimo Funchal - aktualnie 7 miejsce w krajowej lidze i 4 miejsce Club Brugge - aktualnie 6 miejsce w krajowej lidze), pierwsze miejsce w ich grupie zajęło Bordo z bilansem 13 punktów.
Metalist to zupełnie inna bajka. Wyszli z 1 miejsca w grupie, przegrali tylko 1 ostatni mecz z Rapidem Wideń, ale jak sami widzicie ten mecz nie był dla nich istotny. Sądząc po wynikach LE traktują bardzo poważnie, bo i z aktualnym wiceliderem Niemiec Leverkusen w dwóch meczach zanotowali 4 punkty.
Jak sami widzicie, kurs na Metalis aż kusi zagrać. Jedni olewają LE, drudzy w niej grają na 200%. Warto spróbować!
W Anglii padł wynik 0:0. Oglądałem pierwszy mecz i to właśnie drużyna z Ukrainy stwarzała sobie lepsze okazje do zdobycia bramki. Metalist u siebie na pewno jest o wiele mocniejszy niż na wyjeździe, wystarczy im tylko przypieczętować na własnym obiekcie zwycięstwo by awansować. Newcastle bez: Ben Harfa 13/3 , Santon 26/0. Gospodarze w pełnym składzie, już rok temu zapukali w LE do ćwierćfinałów!
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Ostatnio źle się dzieje w Dynamo Kijów, myślę , że można pograć dzisiaj w stronę Bordeaux.

Oto filmik z treningu Dynama 3-4 dni temu:

http://www.youtube.com/watch?v=H4PpB-ejZ_M
Rozumiem, że w Kijowie dzieje się źle, ale oglądałeś ostatni mecz z Lyonem? Bordeaux nie zagrało zupełnie nic, a przez 90 minut oddali jeden, groźny strzał - dodam, że niecelny! Wynik 1:1 oczywiście ich premiuje, bo graja u siebie, ale tutaj bym nie odważył się na typ: kto wygra.
 
R 0

rafi-47242

Użytkownik
Rozumiem, że w Kijowie dzieje się źle, ale oglądałeś ostatni mecz z Lyonem? Bordeaux nie zagrało zupełnie nic, a przez 90 minut oddali jeden, groźny strzał - dodam, że niecelny! Wynik 1:1 oczywiście ich premiuje, bo graja u siebie, ale tutaj bym nie odważył się na typ: kto wygra.
z tego co ja widze to tych dwoch zawodnikow ktorzy sie pobili nie gralo w pierwszym meczu w Kijowie, nie wiem jak wtedy ale teraz nie ma ich w kadrze. Sprawdzilem kilka ostatnich meczy i ani razu nie widzialem ich w skladzie meczowym
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
⚽ Metalist Kharkiv - Newcastle United
Awans Metalist Kharkiv 1,55 Bet-at-home

Tak typowałem przed pierwszym meczem:

W Anglii padł wynik 0:0. Oglądałem pierwszy mecz i to właśnie drużyna z Ukrainy stwarzała sobie lepsze okazje do zdobycia bramki. Metalist u siebie na pewno jest o wiele mocniejszy niż na wyjeździe, wystarczy im tylko przypieczętować na własnym obiekcie zwycięstwo by awansować. Newcastle bez: Ben Harfa 13/3 , Santon 26/0. Gospodarze w pełnym składzie, już rok temu zapukali w LE do ćwierćfinałów!
Również oglądałem pierwszy mecz i absolutnie nie zgadzam się z tym, że to Metalist stworzył sobie lepsze okazje bramkowe. Sędzia nie uznał nawet prawidłowo zdobytej bramki dla Newcastle. Również w doliczonym czasie gry Newcastle miało wyborną okazję do zdobycia gola, ale bramkarz przyjezdnych grał wspaniale. Nie oznacza to, że Metalist zagrał słabo w Anglii - wręcz przeciwnie, również stwarzali sobie dobre okazje do zdobycia gola ale zabrakło tej &quot;kropki nad i&quot;.
Popieram typ na awans Ukraińców, ale żeby to grać po takim nędznym kursie w BAH?? Gdzie indziej widziałem to po 1.80, w ogóle to chyba lepiej zagrać na czysty win gospodarzy po kursie 1.99 w Pinnacle bo tylko zwycięstwo daje im awans, ewentualnie 0-0 i dogrywka, ale wątpię żeby w drugim meczu nie padły żadne gole między tymi zespołami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 0

mateo94

Użytkownik
z tego co ja widze to tych dwoch zawodnikow ktorzy sie pobili nie gralo w pierwszym meczu w Kijowie, nie wiem jak wtedy ale teraz nie ma ich w kadrze. Sprawdzilem kilka ostatnich meczy i ani razu nie widzialem ich w skladzie meczowym
Nie widziałeś, bo są to zawodnicy drużyny Dynama Kijów B
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Viktoria Plzen - SSC Napoli
Każdy dziś jest pewny widzę tego iż Napoli odpuszcza LE.Nie jestem pewien do końca czy tak jest rzeczywiscie.Bo gdyby tak było Napoli by dziś nie grało podstawowym zestawieniem.Do tego serwisy piszą że Marko Hamsik pojechał do Czech nie wiem czy to prawda.Napoli dziś zagra zestawieniem od 1 minut meczu 4-3-3 w ataku wysunięty Cavani w Pomocy środkowy Pomocnik wysunięty dośc ofensywnie.W takim zestawieniu Napoli jeszcze nigdy nie grało.Do tego niby czemu Napoli miałoby odpuścić LE.Przecież to zespół który nie należy do tych z górnej półki.Dla mnie jak na razie typowy klub na LE.Co prawda w lidze Włoskiej są wysoko i za pewne będzie walka o majstra ale dziś zapewne zagrają jakby nie mieli nic do stracenia.Do tego Cavani dotychczas jest królem strzelców w LE i tu kolejny argument który przemawia za tym że Napoli tak całkowicie nie ma wywalone na LE.Oglądałem pierwszy mecz i jak dla mnie mecz był naprawdę dobry i Plzen strzelał gole ładne.Gdyby Napoli chciało całkowicie odpuscic mecz to wyszli by składem takim samym jak dzis ATL Madryt grubą rezerwa i nawet by piłkarze podstawowi nie jechali.Zawsze jest takie stwierdzenie jeśli Druzyna z Czech dała radę w Włoszech strzelic 3 gole to czemu Napoli nie ma być w stanie strzelić np 4 goli w Czechach?
Może i szaleniec ale
Napoli Awans 17,0
Bet365

;p
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europejska
⚽ Olympique Lyon - Tottenham Hotspur 1:1 ✅
Poniżej 2,5 bramek 1,93 Pinnacle
W pierwszym meczu padło 2:1 dla gospodarzy i wydawać by się mogło, że był to otwarty mecz, ale wcale taki nie był. Bramki padły w ten sposób (warto obejrzeć!):
http://www.youtube.com/watch?v=_FBkaG74mXY
Dwie po rzucie wolnym i jedną nazwałbym jako &quot;strzał życia&quot;. Mecz był nastawiony defensywnie i żadna z drużyn nie chciała się bardzo otworzyć, oba zespoły mają dobrą formację defensywną. Tottenham jako gospodarz we wcześniejszym meczu niezbyt miał pomysł na Lyon, tak samo jak i Francuzi nie mogli znaleźć okazji na bramkę.
Dzisiaj we Francji myślę, że Lyon wygra skromnie 1:0 bądź 2:0 i nie zobaczymy dużo bramek. Tottenham 25 lutego ma ważny wyjazdowy mecz w PL, a w Anglii doskonale zdają sobie sprawę, że będą mieli okazję na 3 miejsce w lidze i wyprzedzenie Chelsea Londyn. Mistrz Europy zmierzy się z 2 w tabeli Manchesterem City.
Znając podejście drużyn angielskich do LE wydaje mi się, że dzisiaj nie będą naciskać Lyon, skoro mają na uwadze korzystny wynik. Wystarczy im zagrać na zero z tyłu. 3 ostatnie wyjazdowe mecze Tottenhamu w LE to trzy undery:
1:1 z Panathinaikosem
1:1 z Maribor
0:0 z Lazio
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Steaua Bukcharest - Ajax Amsterdam Rumuni bez szans. Nie ma co pisać tylko pobierać świetny kurs na X2!
Bez jaj. Ajax w tym sezonie na serio nie prezentuje sie az tak dobrze. W lidze na wyjazdach 6-5-1 i chociaz, przewazaja w duzej czesci meczu to czesto nie potrafia tego przelozyc na wygrane.
Steaua choc dopiero zacznie druga runde, to prezentuje sie calkiem przyzwoicie na wlasnym stadionie w lidze ktora nie jest az tak slaba. 1 miejsce i bilans z gier na wlasnym boisku to 10-0-0 w bramkach 24-4 i wygrane z Dynamem bukareszt czy CFR Cluj. Ja jesli mam byc szczery stawialbym na 1x a nie x2. Ajax wcale tego meczu nie musi wygrac i mysle, ze jak w 75 min bedzie 0:0 to nie beda sie otwierac i biegac do kontry tylko trzymac pilke i grac na czas a ty bedziesz siedzial i przeklinal pilkarzy, ze im nie zalezy na wygranej. Steaue bedzie zapier*** przez 90 min jak nic ????
 
M 0

mateo94

Użytkownik
Viktoria Plzen - SSC Napoli

Każdy dziś jest pewny widzę tego iż Napoli odpuszcza LE.Nie jestem pewien do końca czy tak jest rzeczywiscie.Bo gdyby tak było Napoli by dziś nie grało podstawowym zestawieniem.Do tego serwisy piszą że Marko Hamsik pojechał do Czech nie wiem czy to prawda.

;p
I convocati: De Sanctis, Rosati, Crispino, Britos, Campagnaro, Cannavaro, Gamberini, Grava, Rolando, Behrami, Donadel, Dzemaili, El Kaddouri, Inler, Maggio, Mesto, Zuniga, Calaiò, Cavani, Insigne, Pandev.

Źródło: http://www.sscnapoli.it

Więc Hamsika nie ma.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Bordeaux vs Dynamo Kijow - 2 @ 3.4
Tutaj powiem szczerze licze na gra z kontry. Dynamo by awansowac (a zapewno pojade do Francji po awans a nie na wakacje) musi strzelic bramke i z tym nie ma co dyskutowac. Bordeaux to dobry zespol ktory gra dosc solidna pilke jak na francuskie warunki ale jedno im zawsze zazucam, brak strzalow na bramke. W ostatnim meczu z Dynamem oddali 2 celne strzaly, w przedostatnim meczu z Lyonem tez 2 celne strzaly. Od czasu do czasu radza sobie lepiej ale gra Francuzow opiera sie na dokladnym wyprowadzeniu pilki i podaniach bardziej niz na strzelaniu na bramke rywali. Mysle, ze Dynamo wykorzysta to i przechyli szale na wlasna korzysc.

Powodzenia ????
Akurat z kontry to grać potrafi ale Bordeaux. Mają korzystny wynik, mogą spokojnie czekać na to co zrobi Dynamo i kontrować.

Typ nie neguję, uważam że warto pograć z stronę Dynama jednak zaznaczam że Bordo kontrować potrafi świetnie. Wszystkie ekipy ze wschodu są świetnie przygotowane co pokazały pierwsze mecze (Anżhi, Zenit, Rubin, Metalist czy nawet przegrane Dnipro) więc może Dynamo ogarnie temat.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Już dzisiaj grają rewanże 1/16 mojej ulubionej - Ligi Europejskiej. Dużo ciekawych, niewyjaśnionych spotkań przed nami, a także spora dawka niezłych typów po fajnych kursiwach. Przeczytaj każdy krótki opis meczu, może to Ci pomoże podjąć decyzję co do typu. Jak ja zagram - podam później.

Rubin Kazan - Atletico Madrid
O tym spotkaniu można pisać jako dwumecz przesądzony. Po fatalnej wtopie 0-2 u siebie Madryt odpuszcza rewanż, nie zabierając kluczowych graczy na mecz. Wcale się nie dziwie, bo przy tak dobrze zorganizowanej obronie Rubinu nie ma większych szans na awans, tymbardziej, że w Rosji -7 stopni, a jak wiemy Hiszpanie grają zawsze w plusowych temperaturach. Do tego skupiają się na lidze, gdzie muszą bornić vice-lidera. Costa, Godin, Tiago, Koke, Filipe, Juanfran, Arda Turan, to lista niezabranych na mecz, w pierwszym składzie ma również nie zagrać Falcao. Raczej dużo niezdziałają i pewna wygrana Rubinu, 1X opcja mega bezpieczna i pewna, a kurs 1.42 to też złoto.
Genk - Stuttgart Tutaj nie daje większych szans Belgom, bo Stuttgart to specyficzna drużyna, która lepiej gra na wyjazdach jak u siebie. Remis 1-1 w pierwszym meczu niczego nie przesądza. Obie ekipy skoncentrowane na tym meczu, nie ma odpuszczania. Niemcy są jakościowo lepszą drużyną, ich liga przerastia Belgijską o 5 klas. Według mnie albo Stutt wygra ze 2-0, albo będzie remis 1-1 i w dogrywce Niemcy zwyciężą, zatem skłaniałbym się na grę ku awansowi gości do następnej fazy (1.75).

CFR Cluj - Inter Milan

Inter ma szczęście że wpakował na 2-0 w końcówce. Kontuzja najlepszego strzelca Milito, wyprzedaż Sneijdera, słaba postawa w lidze, szczególnie na wyjazdach wręcz beznadziejna. Klub przechodzi kryzys. Cluj zaś ma przerwę ligową i ciężko tutaj prorokować cokolwiek. Ten mecz to trochę niewiadoma, szanse na awans gospodarza są mizerne, bo wystarczy że Inter wbije bramkę i po zabawie. Myślę, że chociażby dla kibiców są wstanie te 1X zrobić i nie przegrać meczu. W Rumunii ciepły teren, jeszcze w LM ograli u siebie Bragę 3-1. Over tutaj 1.5 powinien być spokojnie, a nawet 2.5, ja wróżę coś typu 2-1. Cluj w LM u siebie zawsze overował (1-2, 1-3, 3-1). Inter zaś np. w lidze też dużo overuje na wyjazdach.
Dnipro - Basel
Drużyny o zbliżonych potencjałach. Basel bardzo blisko następnej fazy, po dobrym wyniku 2-0 u siebie, grunt to, że nie stracili bramki. Jak ambitnie potrafią grać Ukraińcy w LE każdy wie i śmiało można mówić, że to nieprzewidywalne spotkanie, i nawet stać gospodarza na awans. Nie sądze jednak, by mistrz Szwajcarii wypuścił z rąk przewage.
Lazio Rzym - Borussia M&#39;gladbach
Mocne u siebie Lazio kontra średniak niemiecki z Gladbach. Goście to już nie to samo co rok temu, widoczny brak chociażby Reusa i Dante. Lazio zależy na LE, pokazali to w pierwszym meczu, do tego ostatnio odpuścili chyba trochę ligę aby się skupić na tym meczu. Mają mocną pake, u siebie potrafili wygrać z Juve w Pucharze Włoch.. Tutaj bez wątpienia jak dla mnie Lazio wygra ten mecz ze 2-0 i potwierdzi swoją wyższość.
Olympique Lyon - Tottenham Hottspur
Chyba najciekawsza potyczka, bo obie ekipy mają zbliżony do siebie potencjał. W sumie fajny 1 mecz, piękne 3 bramki i wygrana 2-1 Tottenhamu. Tutaj moim zdaniem &quot;Totek&quot; nie ma szans wygrać meczu. Awans to sprawa 50/50. Lyon w fazie grupowej u siebie wygrał wszystkie 3 mecze - 2:1 z Pragą, 2:1 z Bilbao oraz 2:0 ze Shmoną. Tottenham zaś na wyjazdach 3 remisy, 1:1 z Mariborem, 1:1 z Panathinaikosem oraz 0:0 z Lazio. Ogólnie stawiałbym w ciemno 1X gdyby nie fakt, że np. przy stanie 1:1 w meczu Lyon może poprostu pod koniec grać bez obrony, a wiemy jak Anglicy kontrować potrafią. Dlatego skłaniałbym się tu ku overowi 1.5 bądź obie strzelą bramkę. Dla ryzykownych czysta jedynka..
Viktoria Plzen - SSC Napoli
Napoli to już się skupia na lidze, ostatnio klub ma lekki kryzys sądząc po wynikach. Pilzno to bardzo solidna drużyna na LE. Awans przesądzony, a najlepiej go celebrować zwycięstwem. Myślę 1X jak w masło, czyste 1 też powinien wejść. Ja tylko dodam, że Napoli za 3 dni ma ciężki wyjazdowy mecz w lidze z Udinese. Spójrz na tabele ligi włoskiej i sam oceń, czy warto grać dziś na Włochów..
Hannover 96 - Anji Makhachkala
Anji za dużo hajsu wpompowało aby tutaj nie zajść daleko w LE. Mają pare gwiazd, dobrego trenera, ogromny budżet. Nie ma co pisać, Hannover nie ma poprostu szans na awans. 2 bramkowa zaliczka jest solidna, więc ciężko wróżyć o jakiś wynik tutaj. Myślę, że Anji zagra solidnie od tyłu i jakiś under 3.5 można co najwyżej pograć.
Chelsea London - Sparta Praga
No bet. Chelsea to druży na, która może tu wygrać 6:0 , równie dobrze może zremisować 1:1. Ja wiem, że to są drużyny z innych regałów, ale Sparta to naprawdę solidna drużyna. Chelsea za Beniteza j est zbyt nieprzewidywalna... Tutaj moż e być wszyst ko poza wygraną gości. Wygrana Chelsea, remis, under, over - poprostu wszystko...

Fenerbahce Stambul - BATE Borisov
Turcy grając cały mecz na wyjeździe w dziesiątke zdołali zremisować, mimo, że u siebie grają w ciepłych temperaturach a tam prz yszło im zagrać w -3. Fener to solidna drużyna, mająca ciekawą drużynę. W meczu nie zagra Meireles . Fener ściągneło ostatnio bardzo ciekawego napastnika Webbo, u boku D irk Kuyt a w ataku. BATE spuściło moc no z tonu, wygrało 2 mecze w LM potem 4 porażki i teraz ten marny remis po przenudnawym meczu u siebie. Mają pauzę w lidze i nie są w rytmie meczowym. Fener ostatnio dobre wyniki. Tutaj wg. mnie goście nie mają szans i czysta 1 bądź alternatywnie awans 1.
Olympiakos Pireus - UD Levante
Po szokując ej porażce w Levante gospo darze muszą się rzucić do ataku. Levante to katastrofalna ekipa na wyjazdach i dlatego wcale ich awans nie jest taki pewny (może sz się śmiać). Szanse gospodarze mają, napewno ten mecz wygrają , a może jeszcze uda się cudem awansować? Jest to możliwe, Levante w lidze na wyjazdach nieraz już 4:0 dostawało od przeciętniaków nawet (choćby z Osasuną ) . Jak Grecy szybko strzelą jedn ą to pójdą po drugą, wtedy piekło kibiców i stadionu się tak ożywi że już wszystko będzie możliwe. Pireus ma spory bagaż doświadczenia w Europ ie, gdzie L e vante debiutuje. D o tego ab solutna dominacja w lidze Greckiej. Nie sądze, aby odpuścili gospodarze ze składem czy coś, bo i tak nie grają na innych frontach (w lidze pewnie jadą znów po majstra). Trzeba zagrać dla kibiców. Wygrana gospodarza to tutaj świetny bet.

Liverpool - Zenit St.Petersburg
Co tu można wróżyć. Napew no kilka bramek, Liverpoo l potrafi strzelać co wiemy, tracić tak samo. Zenit zaś obron ą nie grzeszy. The Reds są w stanie odrobić straty, to może by ć taki szal ony mecz z wynikiem typu 4:2. Tutaj można się zastanowić nad paroma opcjami: 1, 1X, over 1.5/2.5, lub BTS.
Steaua Bukcharest - Ajax Amsterdam Rumuni bez szans. Nie ma co pisać tylko pobierać świetny kurs na X2! Benfica Lisbone - Bayer Leverkusen Leverkusen powoli schodzi na ziemię. Mieli fajną serię wygranych ale już to powoli pryska. B e nfa to 2x lepsza drużyna, do tego wygrana 1:0 na stadionie gości. Tutaj myślę nad pograniem overa bądź 1/1 X . Oby tylko nie sprawdził się scenariusz z 0:1 i obronie gości...
Bordeaux - Dinamo Kyev Francuzi bez formy, ostatnio 2 porażki w lidze z Ajaccio 0-1 i Lyonem 0-4. J ednak jak mecz się zacznie to oni będą dalej. Dynamo to ekipa o wysokim budżecie finansowym ale nie przekładało się to na ja kość ich gry. D la mnie mecz n o bet, z początku myślałem o X 2 ale teraz to już sam nie wiem. Metalist Kharkiv - Newcastle United
Dyscyplina: Liga Europy, pilka nozna
Spotkanie: Metalist Charków - Newcastle United
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bet365


Przede wszystkim ja się pytam co to ma być za kurs? Jakie argumenty przemawiają za Metalistem, żeby ich tak faworyzować? Ktoś oglądał 1 mecz? Newcastle zdobyło 2 prawidłowe, nieuznane bramki.. do tego mieli pare naprawde 100% sytuacji. Metalist ani razu nie zagroził bramce Newcastle. Ogólnie drużyny mają zbliżony potencjał do siebie, patrząc na papier. Metalist to aktualnie 4 siła Ukrainy, a Newcastle 16. angielskiej Premier League (4 pkt. przewagi nad strefą spadkową). Lokatą jednak nie ma co się sugerować, bo tam jest ciasno i np. do 10 miejsca tracą zaledwie 3 pkt. Z tym, że różnica między tymi ligami to niebo a ziemia. Obie drużyny są wypoczęte, bo jak wiemy Ukraina ma pauzę w lidze, zaś goście grali ostatni mecz właśnie tydzień temu w LE. To jest argument za Srokami, że Metalist nie jest w rytmie meczowym. Metalist znacznie obniżył loty, sprzedali najlepszego snajpera Devica, Newcastle ściągnęło paru grajków z Francji w tym zimowym okienku.

Aktualna forma drużyn:

Aston Villa - Newcastle 1:2
Newcastle - Chelsea 3:2
Tottenham - Newcastle 2:1
Newcastle - Metalist 0:0

Jak widać Newcastle w świetnej formie, wygrana na wyjeździe w AV, u siebie z Chelsea, i minimalna porażka na ciężkim terenie w Tottenhamie, do tego ten niesprawiedliwy i oszukany remis (powinni wygrać 2:0, 2 błędy sędziego i nieuznane prawidłowe bramki).

O Metaliście wiemy, że nic nie wiemy bo w lidze grali ostatnio 3,5 miesiąca temu. Wiemy tylko tyle, co z 1 meczu, czyli ze grają przeciętnie.

O odpuszczaniu nie ma mowy, obie drużyny mówią otwarcie że grają o awans.

To nie jest kurs na siłę, bo to chwyt buków - masa pójdzie pewnie na jedynke. Kursy nie są proporcjonalne, powinny być po 2.50 / 3.20 / 2.50. Wydaje mi się to najbardziej prawdpodobny do wejścia kurs z tych wysokich w LE dzisiaj. Polecam próbować.
Wyżej opisy wałem każdy z meczów, teraz podaję moje typy n a mecze.

Rubin Kazan - Atletico Madrid

1 @ 2.87
1X @ 1.48
Genk - Stuttgart
awans 2 @ 1.72
CFR Cluj - Inter Milan

1X @ 1.40

Dnipro - Basel
1X @ 1.12
Lazio Rzym - Borussia M&#39;gladbach
1 @ 2.05
Olympique Lyon - Tottenham Hottspur
1X @ 1.35

Viktoria Plzen - SSC Napoli
12 @ 1.28
Over 1.5 @ 1.27
Hannover 96 - Anji Makhachkala
Under 3.5 @ 1.35
Chelsea London - Sparta Praga
NO BET

Fenerbahce Stambul - BATE Borisov
1 @ 1.61
awans 1 @ 1.44
Handicap -1.5 (1) @ 2.60

Olympiakos Pireus - UD Levante
1 @ 1.75

Liverpool - Zenit St.Petersburg
Over 2.5 @ 1.70
Steaua Bukcharest - Ajax Amsterdam X2 @ 1.42 Benfica Lisbone - Bayer Leverkusen 1X @ 1.25
NO BET
Bordeaux - Dinamo Kyev NO BET Metalist Kharkiv - Newcastle United 2 @ 4. 33
X2 @ 1.90
Bez jaj. Ajax w tym sezonie na serio nie prezentuje sie az tak dobrze. W lidze na wyjazdach 6-5-1 i chociaz, przewazaja w duzej czesci meczu to czesto nie potrafia tego przelozyc na wygrane.
Steaua choc dopiero zacznie druga runde, to prezentuje sie calkiem przyzwoicie na wlasnym stadionie w lidze ktora nie jest az tak slaba. 1 miejsce i bilans z gier na wlasnym boisku to 10-0-0 w bramkach 24-4 i wygrane z Dynamem bukareszt czy CFR Cluj. Ja jesli mam byc szczery stawialbym na 1x a nie x2. Ajax wcale tego meczu nie musi wygrac i mysle, ze jak w 75 min bedzie 0:0 to nie beda sie otwierac i biegac do kontry tylko trzymac pilke i grac na czas a ty bedziesz siedzial i przeklinal pilkarzy, ze im nie zalezy na wygranej. Steaue bedzie zapier*** przez 90 min jak nic ????
Ale chyba nie doczytałeś, bo ja napisałem pobierać X2, zatem 0:0 mi odpowiada tak jak piszesz ;). Nie porównuje tych 2 ekip, bo Steaua jest 2 poziomy pod Ajaxem, nie szukałbym tu na siłę niespodzianek, a argument 7-5-1 skłania się ku mojemu typowi, bo wlazł 12 na 13 razy ;) pozdro!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Z rana STS wystawił kursy 1,82 na wygraną Metalista i 1,85 na ich awans,oczywista nielogiczność bo powinnoto wyglądać odwrtonie.
Korygując kursy pojechali już równo ,bo 1,65 na awans (po uwzględnieniu zasponsorowania wycieczek,willi i samochodów lepszym od nas,daje słabiutkie 1,45),to ciut za mało.
Niemniej skorzystałem z pierwotnego kursu,(w bet365 teraz jest 1,72) gdyż,azaliż,albowiem o ile sportowo,na papierku Metalist (zwłaszcza po stracie Taisona) lepszy nie jest(nawet grając u siebie),to jednak po uwzględnieniu &quot;tzw wirusa ligi europejskiej&quot; awans ukraińskiej drużyny wydaje mi sie betem dnia z LE.
W/w wirus najbardziej atakuje drużyny z Premiership, a zwłaszcza Manchester City,który byłby w stanie chyba przegrać nawet z ..... każdym,byle tylko nie grać w LE,lub grac tam jak najkrócej.
Newcastle może dzisiaj wypruwać z siebie flaki,nadstawiać nogi i ryzykować kontuzje,walcząc z determinowanymi zawodnikami Metalista, dla których mecze w LE są bardzo dobrym oknem wystawowym , a dwumecz z Andżi(tak,nie mam wątpliwości,że także H96 rzuci sie jak oszalałe do ataku chcąc za wszelką cene wyrwac awans &quot;rosjanom&quot;) będzie świetną okazją do zaprezentowania się bossom z ligi rosyjskiej (chyba jedyna liga ,która nie jest sportową zsyłką vide Katar czy Chiny, jednocześnie oferując dobry poziom i grę w LM) gdzie pieniądze do zarobienia są porównywalne z tymi w Premiership.
Co może dostać dziś Newcastle za &quot;walkę do ostatniego tchu&quot;?
-kilkaset tysięcy euro premii
-możliwość granicząca z pewnością dostania łupnia od Andży
-kolejną piękną wycieczke na wschód(tym razem Moskwa)
Co może stracić?
-zdrowie nie tylko przed najbliższym meczem w Premiership,ale też jeszcze 2 razy(conajmniej 2 ;) )
-punkty w najbliższym,ważnym spotkaniu z sąsiadem w ligowej tabeli
-conajmniej kilka milionów funtów w wypadku spadku z Premiership(a przewaga nad strefą spadkową to tylko 4 pkt)
Patrząc na &quot;+&quot; i &quot;-&quot; jako gracz Newcastle nie miałbym wątpliwości jak zagrac,tym bardziej ,że nie ma ryzyka narażania sie na gwizdy własnej publiczności(pozatym dla kibiców i tak 1000 wazniejsza jest rodzima liga),tym bardziej,że już powtórzyć można jak mantre,że gospodarzom sprzyjać będzie i publiczność, i sędziowie, iwarunki atmosferyczne.
Jesli ktoś wierzy,że piłkarze to taki rodzaj ludzi którzy zawsze walczą fair,uczciwie i dają z siebie wszystko,oraz,że wyniki MC z Borussią,MC z Lechem,oraz Wisły ze Śląskiem(żeby wymienić tylko te &quot;pierwsze z brzegu&quot;) były skutkiem tylko i wyłącznie sportowej rywalizacji polecam dziś zagrać awans Newcastle - piękny kurs 4,33 z bet365.
Dodatkowo: Dnipro 1,66 - aczkolwiek Basel to nie jest słaba drużyna,pozatym nie ma &quot;wirusa LE&quot;,Dnipro mocne u siebie ,powinno wygrać, spore &quot;walju&quot; też na ich awans 3,75.
&quot;Walju&quot; widże też w Andży win 3,00,oraz Benfica win 1,95 ale to zależy jakim składem zagra Bayer(prawdopodobnie oni LE odpuszczą).
Kursy z bet365.

P.S. jeśli są jakieś literowki, a na pewno są - użytkownik który ma avatarze zdjęcie podczas &quot;drajwowania&quot; swoją wypasioną furą na pewno je wyłapie i umieści w poście poniżej ku przestrodze potomnym.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Co do pierwszego meczu Metallist z Newcastle to niektorych niezle ponioslo, skoro mowia ze NUFC mialo gorsze sytuacje w meczu XD
Po pierwsze sedzia nie uznal dwoch prawidlowych goli Cisse, po drugie sam CIsse mial ze 4 stuprocentowe sytuacje z ktorych wykorzystal dwie. Metallist owszem gral dobrze z kontry i mial 1-2 znakomite sytuacje ale nic z nich nie wyniklo, a NUFC kontrolowalo cale spotkanie. O ile dobrze pamietam byla tez slupek/poprzeczka po strzale bodajze Marveaux.
Dzisiaj spodziewalbym sie ze wyjdzie w miare pierwszy sklad, na pewno nie zagraja Santon i Ben Arfa ale po zimowych wzmocnieniach nie powinno byc tego az tak widac, a Haidara moze byc znakomity zmiennikiem na pozycji Santona, juz strzelil jedna bramke w rezerwach.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
I convocati: De Sanctis, Rosati, Crispino, Britos, Campagnaro, Cannavaro, Gamberini, Grava, Rolando, Behrami, Donadel, Dzemaili, El Kaddouri, Inler, Maggio, Mesto, Zuniga, Calaiò, Cavani, Insigne, Pandev.
Źródło: http://www.sscnapoli.it
Więc Hamsika nie ma.
no faktycznie ale różne strony pisały że pojechał jednak oficjalna chyba wie lepiej ale to się chyba nic nie dzieje aż tak bo za pewne za niego zagra Pandev bo zapewne Napoli zagra w ataku Pandev,Insigne,Cavani.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Viktoria Plzen - SSC Napoli
Napoli to już się skupia na lidze, ostatnio klub ma lekki kryzys sądząc po wynikach. Pilzno to bardzo solidna drużyna na LE. Awans przesądzony, a najlepiej go celebrować zwycięstwem. Myślę 1X jak w masło, czyste 1 też powinien wejść. Ja tylko dodam, że Napoli za 3 dni ma ciężki wyjazdowy mecz w lidze z Udinese. Spójrz na tabele ligi włoskiej i sam oceń, czy warto grać dziś na Włochów..
Ma mecz z Udine, dlatego zagrają zmiennicy. Pilzno to nie jest drużyna, aby ogrywała kogo chce i kiedy chce, dlatego z tym celebrowaniem zwycięstwem się nie zgadzam. Nawet porażką będą je celebrować, bo przewaga jest spora, a Napoli w pierwszym meczu sobie olało sprawę i jedyna szansa, w tym, że wygrają leży w nogach zmienników, którzy będą chcieli się pokazać. W Neapolu raczej już pogodzenie z odpadnięciem. Pilzno za solidne, aby Napoli mieszanym składem ograło ich wysoko. Myślę, że Czesi jak nie muszą grac o zwycięstwo, to się nie będą przemęczać (kartki, kontuzje przypadkowe itp perturbacje). Prędzej liczę na kontrolowane spotkanie zakończone remisem. Czysty win Pilzna bym nie grał, bo jak Napoli trafi bramkę, to czy Czesi będą dążyć do wyrównania za wszelką cenę? Wątpię. Napoli będzie starało się uniknąć kolejnego blamażu, dlatego ten remis pasuje obu ekipom. Granie czystego HW na drużynę, która ma taką przewagę, do tego mecz u siebie, a jedynym argumentem jest to, że będą chcieli celebrować awans zwycięstwem, po głębszym zastanowieniu mija się z celem. 1x prędzej do jakiegoś combo, jednak co gdy Napoli strzeli bramkę? Ich zmiennicy to nie pachołki i na rozstrzelanie tu nie przyjadą, a po to, by się pokazać. Plzen przegrywając 1-0 wątpie, by miał na tyle silną motywacje, aby koniecznie zremisować dla kibiców. Kibice są szczęśliwi, że awans blisko i na pewno nawet porażkę 2-0 wybaczą, oby tylko ich ekipa awansował. Dlatego też sądzę, że remis zadowoli obie strony, bezpieczniej jednak pograć w stronę Napoli, bo nie można zaprzeczyć, że uda im się, jak trafią, dowieźć prowadzenie (aczkolwiek jak kolega wyżej na awans optymistą nie jestem - chociaż kurs adekwatny do szans - bo malutka na to szansa, biorą po uwagę to co napisałem wyżej i że Pilzno bardziej myślę na wklepywaniu bramek Włochom zajmie się kontrolą prowadzenia w dwumeczu
▶ x @ 3.63 pinnacle 3/10 ⛔
▶ Napoli (+0.25) @ 2.0 pinnacle 5/10 ⛔
Fenerbahce Stambul - BATE Borisov
1 @ 1.61
awans 1 @ 1.44
Handicap -1.5 (1) @ 2.60
W składzie Fener nie może grac Emre, Meirelles pauzuje, do tego Turcy zagrają bez swoich fanów i bez dopingu nie będzie się im grało łatwo. Atmosfera na tureckich boiskach na pewno jest czynnikiem, który może pomóc zespołowi (nie twierdzę, że wygra za nich mecz) i w tej sytuacji nie byłbym taki pewny wysokiego zwycięstwa Fener. Pierwszy mecz ustawiła kartka dla Turków. Udało się dowieźć remis i teoretycznie jak buki sugerują po kursach Turcy są tu dużymi faworytami. Teraz mamy własny stadion, gdzie Fener lepiej spisuje się na wyjazdach, do tego pusty, co może utrudnić sprawę (przy pustych trybunach nie wyzwala sie adrenalina, gra się jak na treningu, nie czuje się ciśnienia spotkania) i przeczuwam ciężką przeprawę dla Fenerbace; absolutnie nie wartą grania takiego kursu na HW. W fazie grupowej pokonali jedynie AEL, jednak znana jest postawa Cypryjczyków na własnym terenie, gdzie poza własnym krajem sobie nie radzą i była to prosta przeprawa dla gospodarzy. BATE jest mocne z kontry i na gładką wygraną Turków nie liczę, może tu paść nawet remis i na awans prędzej może wejść. Kurs gry jednak nie wart.
▶ BATE (+1) @ 1.74 pinnacle 5/10 zwrot
▶ x @ 3.94 pinnacle 3/10 ⛔
Liverpool - Zenit Petersburg
Nie wierze Anglikom, pomimo, że liczyłem na ich punkty na wyjeździe. Zenit w pierwszym meczu dwoma bramkami przewagi zapewnił sobie awans moim zdaniem i przyjedzie dzisiaj bronić wyniku. Wątpie by Pool rzucił się do ataku, a nawet jeśli to zrobi, to może to być za chaotyczne i to Zenit może wyprowadzić groźne kontry i to spotkanie wygrać. Bramka dla Zenitu i typ powinien byc trafiony. Liga jednak ważniejsza od LE i nie ufam zapewnieniom o zmotywowaniu na ten mecz
▶ Zenit (+1) @ 1.99 ⛔
▶ under 2.75 @ 2.05 ⛔
Lyon - Tottenham
Pierwsze spotkanie uratował Bale. W drużynie Kogutów zabraknie Defoe, w Lyonie brak Gourcouffa. Z Bordeaux młodzież z Lyonu pokazała, że potrafi kopać piłkę
i myślę, że po tym pechowym wyniku z pierwszego spotkania Lyon pozbiera się i na własnym terenie to spotkanie wygra. W Tottenhamie za wiele zależy od Bale&#39;a, który jest w formie, jednak nie zawsze będzie w stanie uratować ekipe z White Hart Line. Tottenham na wyjazdach słabo w tej edycji LE i max to dla nich remis.
▶ Lyon (-0.25) @ 1.99 ⛔
Rubin Kazan - Atl. Madrid
Atletico zagra mieszanym składem, kilku graczy rezerw powołanych i nie ygląda na to, aby mieli motywacje. Teren w Rosji ciężko i zwycięstwo Hiszpanów mało prawdopodobne. Warunki pogodowe także niesprzyjające, 10 stopni na minusie i wątpie, by Atletiko zdołało wyrównać stan pojedynku. Raczej pogodzeni z odpadnięciem sądząc po roszadach w składzie. Rubin ma sporą przewagę, value po ich stronie. Nie powinno paśc wiele bramek. Mecz grany na Łużnikach
▶ Rubin (0) @ 2.07 ⛔
Dnipro - Basel
Dnipro gra świetnie zwłaszcza u siebie w tej edycji LE, jednak brak praktyki meczowej w sensie powaznego meczu o stawke może się na nich dzisiaj odbić. Początkowo myślałem nad Dnipro z handi, jednak Szwajcarzy zagrają osłabieni, a zwłaszcza linia ataku wygląda słabo. Nie zagrają Frei, Streller, a także Phillip Degen. Jako, że Dnipro nie ma meczu o stawke od grudnia, to nie sądzę, aby dyspozycja z meczów domowych w LE została utrzymana. Szwajcarzy zastawią się i będą bronić dwubramkowej przewagi. Nie sądzę, aby Dnipro wygrało 3-0. Szansa na gola dla Basel także wobec braków się zmniejsza, pozostaje bronienie zaliczki. 2-0 możliwe i dogrywka, dlatego stawiam under.
▶ under 2.5 @ 2.06 ✅
Olympiakos Piraeus - Levante

Przewaga Hiszpanow duża, jednak nie skreślam Olympiakosu. Mają doświadczenie w europejskich rozgrywkach i na własnym terenie nie odpuszczą, nawet pomimo sporej straty, tego meczu. Levante na wyjazdach się broni i tu może być mały problem, jeżeli 0-0 będzie widnieć długo na tablicy. Sądzę, jednak, że Grecy zaatakują od początku i bramek możemy się spodziewać. Jeżeli trafią na 1-0 pójdą za ciosem niesieni atmosferą. Levante pozostają kontry. Mecz wygląda na overowy.
▶ Olympiakos (-1) @ 2.14 ⛔
Lazio - B. Moenchengladbach
Borussia skomplikowała sobie sytuacje tym remisem w ostatniej akcji. Jeżeli myślą o awansie to muszą jakoś zaskoczyć Lazio. Możemy spodziewać się podobnego ofensywnego spotkania jak w pierwszym meczu. Niemcy muszą atakować i liczę tu na niespodziankę w ich wykonaniu. Potencjał ku temu mają. Sprawiali już niespodzianki zarówno z Marsylią jak i Fenerbace. Liczę tu na groźne kontry w ich wykonaniu. Lazio remis mniejszy niż 3-3 satysfakcjonuje i oni mają więcej rozwiązań jeśli chodzi o ten mecz. Niemcy musza atakować i dążyć do zdobycia bramki. Mogą sprawić niespodziankę, na co liczę
▶ M&#39;Gladbach (0) 2.61 ⛔
typ na Borussie słaby. BATE myślę, że remis by było w stanie dowieźć, gdyby nie osłabienie. W meczu Plzen patrząc na statystyki to spotkanie wygląda na wyrównane, nie wiem jak to wyglądało na boisku. Całościowo padaka jednak
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Genk - Stuttgart
- Genk (draw no bet) @1.9 WZB MILENIUM
- Genk awans @1.88 WZB MILENIUM

Już wcześniej napisałem co nieco o punkcie widzenia tego meczu,mianowicie że stawianie Stuttgartu w roli faworytów jak i twierdzenie,że Niemcy zdecydowanie lepiej zaprezentowali się na tle drużyny z Belgii w żadnym stopniu do mnie nie przemawiają.Nie zapominajmy,że ten zespół zaliczył 5 porażek z rzędu i to z drużynami z którymi można było śmiało powalczyć o jakiekolwiek punkty no może poza jednym bo był to mecz z Bayerem 0-2 (dom),a tak porażki z :
-Mainz 3-1 (wyjazd)
-Wolfsburg 2-0 (wyjazd)
-Fortuna 3-1 (wyjazd)
-Werder 1-4 (dom)
W ciągu 5 meczów stracili 14 goli i ten jeden z Genkiem,zaraz po tym meczu w niedzielne po południe udało się odnieść sukces i Stuttgart wygrał 0-1 wyjazd ze spadkowym Hoffenheim gdzie bramkę udało im się strzelić w 3 minucie i do końca meczu nie starali się forsować i podwyższyć prowadzenia,a co by nie mówić wygranie z tak słabą drużyną w tym sezonie jak &quot;Wieśniacy&quot; i przede wszystkim przetrzebionych kontuzjami zwłaszcza w sferze ofensywnej nie powinno odzwierciedlać powrotu do choć trochę lepszej formy,no ale udało się wygrać co w sumie było dla nich najważniejsze.
Z kolei Genk również wygrał niedzielne spotkanie,z Kortrijkem 2-0,niestety jak ktoś już wcześniej wspomniał okupioną kontuzją najlepszego strzelca Vossena który już w 11 minucie opuścił plac gry.To tyle jeśli chodzi o rozgrywki ligowe obu zespołów,przejdźmy zatem do wyników w tegorocznej Lidze Europejskiej.
Jakoż,że znów ktoś wspomniał i wymieniał po stronie atutów grę Niemców na wyjazdach zwłaszcza zwycięstwo 1-5 nad Rumunami może budzić respekt ale trzeba powiedzieć też,że Steaua miała już zapewnione pierwsze miejsce w grupie.
Natomiast co by tu nie powiedzieć o tym,że Genk jest w znaczniej słabszej poziomem lidze w czym się w pełni zgadzam,bo nijak ją porównać do najszybciej obecnie rozwijającej w europie lidze po prostu nie da się.Ale sam z siebie przedstawiciel Jupiler League w LE radzi sobie bardzo dobrze,w tej edycji jeszcze nie zaznali smaku porażki a u siebie strzelili 5 bramek tracąc jedną i tym samym zdobywając 7 pkt.Wracając jeszcze do ligi bilans u siebie wygląda 9-3-2 bramki 33-16.
Osobiście mam zagrane awans Genku już przed pierwszym spotkaniem gdzie kurs wynosił aż 3,10.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem dwa zdarzenia:
1. Lyon - Tottenham - BTS (1,55)
2. Chelsea (-1) - Sparta - 1 (1,95) mega wtopa...
Buk: Fortuna
AKO: 3,03
1. Jestem przekonany, że Lyon podejdzie bardzo zmotywowany do starcia ze Spurs. 3 czynniki motywujące? Brak zwycięstwa na Stade Gerland w 2013 roku, porażka w końcówce na White Hart Lane w pierwszym spotkaniu i duży wpływ będzie miało na nastawienie Lyonu w tym meczu ostatnie, przekonywujące, wyjazdowe zwycięstwo z Bordeaux (4:0). Do tego brak osłabień względem meczu w Anglii. O bramkę ze strony Francuzów jestem spokojny. Wyjazdowa gra Kogutów nie wygląda różowo. Zanotowali tylko 4 zwycięstwa w ostatnich 10 meczach, ale za to już w 8 meczach udawało się im strzelić bramkę. Myślę, że Tottenham z będącym w ogromnym gazie Bale&#39;m postara się o bramkę, bo na pewno wie, że bez niej będzie bardzo ciężko o awans do następnej rundy. A Andre Villas-Boas w przeciwieństwie do poprzednika traktuje poważnie Ligę Europejską, więc o odpuszczeniu meczu ze strony Anglików nie ma mowy. Szykuje się emocjonujący mecz, w którym moim zdaniem obie drużyny znajdą drogę do siatki.
2. Przewiduję ostrą nawałnicę na bramkę Sparty. Moim zdaniem nie ma znaczenia to, że w niedzielę będzie mecz z City. Dlaczego? Najpierw przewidywany skład:
Cech - Azpilicueta, Cahill, Terry, Bertrand - Luiz / Mikel - Ramires - Marin, Oscar, Hazard - Torres
Oszczędzani będą Lampard i Ivanović, którzy nawet nie znajdą się na ławce. Nie zagra ktoś z dwójki: Hazard, Mata. Myślę, że będzie to Hiszpan, który jest bardzo eksploatowany w tym sezonie i musi jak najwięcej odpoczywać. Hazard miał 2 tygodnie przerwy z powodu czerwonej kartki, więc ma dużo sił i pewnie zagra. Moses dużo podróżował, zmieniał strefy klimatyczne, pewnie też będzie oszczędzany na City. I to chyba wszyscy oszczędzani gracze. Dzisiejszy skład będzie świeży. W niedzielę z Brentford odpoczywali: Azpilicueta (cały mecz na ławce), Bertrand (wejście na 10 minut przed końcem), Ramires (cały mecz na ławce), Marin (nieobecny nawet na ławce), Hazard (wejście na pół godziny), Torres (cały mecz na ławce). Jak widać ofensywa będzie wypoczęta i gotowa do zaaplikowania kilku bramek gościom. Dodajmy do tego pewnego Cecha na bramce, który na pewno nie będzie chciał wpuścić bramki przeciwko byłemu klubowi. Moim zdaniem handicap będzie tu pokryty: spodziewam się zwycięstwa 3/4-0.
Ciekawostka: ostatnia porażka The Blues u siebie w europejskich pucharach miała miejsce dwa lata temu, dokładnie 6 kwietnia 2011 z Manchesterem United. Od tamtego meczu: 8 zwycięstw i jeden remis (z Juve jesienią). Na te 8 zwycięstw podany przeze mnie wyżej typ 5 razy. Nie pozwoliły na to takie drużyny jak: Benfica, Barcelona, Szachtar, Juventus, więc chyba dużo lepsze od Sparty Praga.
Więc absolutnym pewniakiem wydaje się:
Chelsea - Sparta - 1 (1,34)
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina;Liga Europejska
Spotkanie;Genk-Stuttgart
TYP;Genk +0.5 handicap azjatycki
Kurs;1,79
Bukmacher;Pinnacle Sports
Analiza;
Większośc osób które obstawia gra dziś na Stuttgart,ja zagram odwrotnie.Typujący biorac ten mecz do obstawiania,w większosci sugerują się pierwszym meczem tych drużyn,gdzie drużyna gospodarzy przeważała i straciła zwycięstwo w ostatniej minucie meczu.Nie można porównywac ligi niemieckiej do beligijskiej,ale ja krótko napisze poczynania obu zespołów w tym roku.Genk rozegrał tych spotkan 9.Cztery wygrane,trzy porażki i dwa remisy,porażki z Anderlechtem czy Waregam mozna było sie spodziewac ponieważ to dwie najlepsze drużyny Jupiter ligue.Dwa remisy przydażyły się w meczu towarzyskim z Fenerbahce i właśnie z Stuttgartem.Genk zwyciestwa odnosił z mocnymi rywalmi Club Brugge czy Kortijk,ale także ze słabszymi Charleroi i Beerschott.Zespól belgijski dośc solidnie gra u siebie,gdzie odniusł tylko dwie porażki,try remisy i aż 9 zwyciestw,w tym roku to wygrane z Kortijk 2-0,Club Brugge 4-1,Charleroi 3-1 i tylko jedna porażka z wiceliderem 0-1.Stuttgart w tym roku rozegrał 7 spotkan ,gdzie odniusł 1 zwycięstwo,dwa remisy i az 4 porazki.Dwa remisy z Genkiem i w meczu towarzyskim z Waalwijk.Porazki z Brema,Duseldorfem,Bayernem i Wolfsburgiem,chociaz w trzech tych meczach Stuttgart powinien zdobyc pkt.Ostatnio pierwsza i jedyna jak do tej pory wygrana z slabym Hofenheimem.Poczynania Stuttgartu na wyjezdzie 5 wygranych 2 remisy i 5 porazek.Genk bardzo dobrze spisuje sie w obronie i mam nadzieje dzisiaj ze tych bledow nie bedzie takze dzis.
Forma ,boisko wszystko przemawia dzis za Genkiem,dlatego w kolejnej rundzie zamelduje sie Genk.pewny typ ze Genk tego meczu nie przegra.
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Benfica - Bayer Leverkusen
21.02.2013 21:00

Zakład: Oba zespoły strzelą bramkę

Typ: TAK

Kurs: 1,62

Bukmacher: Betclic

✅
Myślę, że dzisiejsze spotkanie może przynieść wiele emocji. Drużyna niemiecka będzie odrabiała straty i uważam, że są powalczyć.
Jeśli spojrzymy na Benficę ich forma jest niesamowita ! Nie wydaje mi się, że dzisiejsze spotkanie zakończą z zerowym dorobkiem. Ostatnie przegrane spotkanie sięga października 2012 roku (1:2 ze Spartakiem Moskwa).
Może podsumuję grę Portugalczyków:
Styczeń 2013:
8 spotkań | 7 wygranych, 1 remis
23 zdobyte gole (2,875 gola / mecz)
6 straconych goli (0,75 gola / mecz)
Luty 2013:
4 spotkania | 3 wygrane, 1 remis
7 zdobytych goli (1,75 gola / mecz)
2 stracone gole (0,5 gola / mecz)
Tak jak widać, drużyna zdobywa sporo bramek. Myślę, że zaliczka (1:0 z Leverkusen) nie do końca może ich satysfakcjonować. Muszą być czujni, zwłaszcza z tego powodu, że Bayer będzie atakował.
Ostatnie spotkanie Niemców z Augsburgiem przełamało kiepską passę (wcześniej 4 spotkania bez zwycięstwa). Może statystyki niezbyt wskazują na zdobycie gola w dzisiejszym meczu, ale oni po prostu muszą go zdobyć, z pewnością Bayer nie jest pogodzony z porażką i będzie walczył do ostatniej minuty.
W lutym w 4 meczach Niemcy strzelili 7 bramek, stracili natomiast aż 8.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom