>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 21.02.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Kurs: bet-at-home



Czas na spotkania rewanżowe, które wyłonią pary 1/8 finału. Wiele już rozstrzygnięte, ale wiele też do ugrania, dlatego w tych spotkaniach zobaczymy naprawdę maksimum jakie dane zespoły mogą wycisnąć. Oczywiście będzie też to, od czego rozgrywki Ligi Europy nie mogą się ustrzec, czyli ze strony kilku bogatszych zespołów rezygnacja i polubowne oddanie meczu. Ale i na tym można zarobić.

Zapraszam do dyskusji.
 
P 0

poksasa741

Użytkownik
Rubin Kazan - Atl. Madrid
TYP: Rubin +0,25
Pinnacle 1,78
Sprawa awansu wydaje się być przesądzona, przynajmniej dla Simeone który zostawia 7 kluczowych zawodników w Hiszpanii ( Arda Turan, Koke, Tiago, Juanfran, Godin, Gabi, Filipe). Priorytetem dla Atletico jest teraz liga gdzie maja szanse wyprzedzić w tabeli Real Madryt co byłoby dla nich nie lada osiągnięciem. Własny teren, warunki atmosferyczne, motywacja, osłabienia kadrowe Hiszpanów, wszystko to przemawia za tym typem. Małe minusy to tradycyjne już bolączki klubów ze wschodu Europy czyli późno startujące ligi oraz fakt, iż 2-0 na wyjeździe nie zmusza Rubina do wygrania tego meczu za wszelka cenę. Under 2,5 wydaje się być również ciekawym typem. Przewiduję 1-0, 0-0 po nudnym meczu. Powodzenia!
Olympiakos Piraeus - Levante
Typ: powyżej 1,0 w 1 połowie
1,877 pinnacle
Jeżeli Olympiakos liczy na mały cud w tym dwumeczu to musi od 1 minuty rzucić się na Hiszpanów. Tylko szybko strzelony gol daje im szanse na powalczenie o awans, dlatego z pewnoscia nie będzie kalkulowania, wyczekiwania bo po 0-3 w pierwszym meczu Grecy tak na prawdę nie maja nic do stracenia. A nóż uda się coś szybko strzelić, wtedy niesieni dopingiem kibiców moga uwierzyć, że ten dwumecz nie jest jeszcze przegrany. Levante, również będzie groźne w kontratakach dlatego sadzę, iż co najmniej jedna bramkę w pierwszej połowie zobaczymy, co daje nam zwrot stawki. Polecam!
Fenerbahce - BATE
Typ: poniżej 1,0 pierwsza połowa
1,917 pinnacle
0-0 wynik pierwszego spotkania. Z pewnościa nikt nie będzie zbytnio ryzykował w 1 połowie. Strata gola przez Fenerbahce, przy ostatniej watpliwej dyspozycji w ofensywie powinna dać awans Białorusinom. Tureckie kluby zwykły u siebie, niesione dopingiem fanatycznych kibiców, atakować od pierwszej minuty. W tym meczu taki przebieg jest jednak mocno watpliwy. Po pierwsze Fenerbahce, z pewnoscia bardzo będzie zależało by zagrać na zero z tyłu i po drugie mecz będzie odbywał się bez udziału publiczności (wynik kary nałożonej przez UEFA). BATE sprzedał w przerwie zimowej Renan&#39;a Bresan&#39;a co również osłabiło siłę ofensywna tego zespołu. Za sprawa większych indywidualności w zespole Turcy powinni wymęczyć 1-0. Miejmy tylko nadzieję, że bramka padnie w drugiej połowie.
 
qish 80

qish

Użytkownik
Hannover - Anżi
BTS @ 1.65
Pierwszy mecz 3-1 niczego nie przesądza. Wystarczy 2-0 dla niemiaszków i to oni są w 1/8 LE. Hannover na ostatnich 5 meczy u siebie 4-1-0 i z bardzo dobry bilansem 9-5 ( w każdym meczu strzelali bramkę ). Z kolei Anżi średnio spisuje sie na wyjazdach 1-2-2, ale za to w każdym meczu strzelali bramkę ( bilans 8-6 ). Hannover powinien rzucić się do ataku i strzelić może nawet dwie bramki, co komplikuje sprawę rosjanom. Oni też bardzo będą chcieli zdobyć bramkę i mieć większy komfort psychiczny w grze. Myślę, że tak jak w pierwszym spotkaniu mecz będzie obfitował w gole z obu stron.
Pozdrawiam ????
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Victoria Pilzno - Napoli Calcio
2:0
Już jutro mecze rewanżowe 1/16 finału Ligi Europejskiej. Wybrałem dwa mecze, które według mnie są warte zagrania. Pilzno w pierwszym meczu zaskoczyło wszystkich nawet bukmacherów, wygrywając gładko na wyjeździe w Napoli aż 3:0. Ale według mnie ten zespól od jakiegoś czasu puka do drzwi elity, przecież nie tak dawno grali w lidze mistrzów, natomiast Napoli, zlapalo ostatnio jakis dołek, co widać po wynikach dwa remisy w lidze z Lazio na wyjeździe i wpadka u siebie z Sampdoria, Pilzno to wykorzystało i można powiedzieć, że już w pierwszym, meczu rozstrzygneło sprawe awansu do kolejnej fazy. Myśle, że po tak duzym kursie można spokojnie postawić na zwycięstwo gospodarzy, którzy napewno będą grali na luzie gdyż, zaliczka z pierwszego spotkania na to im pozwala. Myśle że Napoli już się pogodzilo ze dalej nie awansuje i swoje siły raczej skieruje na serie a, bo będą pewnie chcieli dogonić Juventus, do którego tracą 4 punkty i zdobyc scudetto.

Moje typy:
Victoria Pilzno win: 2,30 ✅
Come on
-----------------------------------------------------------------------------------------------------​

Chelsea Londyn - Sparta Praga
1:1
Drugi mecz jaki wybrałem, to spotkanie w Londynie pomiędzy Chelsea, a Spartą Praga. W pierwszym meczu. Sparta długo się broniła, ale przegrała w końcu 1:0. Teraz wiadomo, że będzie im trudniej bo grają, na wyjeździe, a Chelsea u siebie jest bardzo mocna. W pierwszym meczu drużyna z Londynu nie grała w najsilniejszym składzie nie było Mosesa i Oscara. Na boku pomocy grał Marin i trzeba wyrażnie powiedzieć zę nie wyszedł mu ten mecz. U siebie powinno wyglądać to już lepiej jak oczywiście zagra Moses i Oscar . Sparta nie ma takich gwiazd jak The Blues i wynik powinien byc tylko jeden. Stawiam na spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Moje typy:
Chelsea win: 1,30⛔
Chelsea -1 : 1,86⛔
Come On
 
S 26

siemek0

Użytkownik
U siebie powinno wyglądać to już lepiej jak oczywiście zagra Moses Oscar i Ba
Wszystko fajnie pięknie tylko że Demba Ba napewno nie zagra bo wcześniej występował w LE w barwach Newcastle.Niewprowadzaj ludzi w błąd.Typu jednak nie neguje
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Over 2.5
KURS: 1.95
BUKMACHER:
OPIS:
Na Łużnikach w Moskwie dojdzie do rewanżu w 1/8 finału Ligi Europy, pomiędzy Rubinem Kazań a Atletico Madryt.
Atletico musi strzelić minimum 2 bramki, jeżeli chce wyjść dalej. W pierwszym meczu przegrali 2-0! Rubin nie bardzo lubi grać na stadionie w Moskwie - ostatnie trzy spotkania przegrywali lub remisowali. Atletico w ostatniej kolejce w Lidze wygrali z Realem Valladolid 0-3, dając znak fanom, że przygotowani są na bitwę w Rosji.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
vs

TYP: Over 2.5
KURS: 1.95
BUKMACHER:
OPIS:
Na Łużnikach w Moskwie dojdzie do rewanżu w 1/8 finału Ligi Europy, pomiędzy Rubinem Kazań a Atletico Madryt.
Atletico musi strzelić minimum 2 bramki, jeżeli chce wyjść dalej. W pierwszym meczu przegrali 2-0! Rubin nie bardzo lubi grać na stadionie w Moskwie - ostatnie trzy spotkania przegrywali lub remisowali. Atletico w ostatniej kolejce w Lidze wygrali z Realem Valladolid 0-3, dając znak fanom, że przygotowani są na bitwę w Rosji.
Przygotowani w Atletico może są, ale rezerwowi. Po składzie widać, że już nie za bardzo zależy im na awansie do kolejnej fazy. Nie neguje typu, lecz argumentację.
Moje typy:

Victoria Pilzno win: 2,30
Warto dodać, że do Pilzna nie poleciał Hamsik, co jest kolejnym argumentem za tym typem
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Przygotowani w Atletico może są, ale rezerwowi. Po składzie widać, że już nie za bardzo zależy im na awansie do kolejnej fazy. Nie neguje typu, lecz argumentację.
Falcao zagra w meczu , wiadomo coś na ten temat?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jeśli spojrzy się na kadrę meczową, wówczas widać, że Atletico Madryt powoli odpuszcza Ligę Europy. Diego Simeone powołał aż siedmiu zawodników z listy B, a są nimi Javi Manquillo, Fallou Gallas, Saul Niguez, Ivan Calero, Kader, Borja Galan i Ndoye Momar. Poza składem znaleźli się natomiast Diego Godin, Filipe, Juanfran, Tiago, Koke, Arda Turan, Gabi (wszyscy dostali szansę odpoczynku) oraz Emiliano Insua (niedostępny z powodu gry w tym sezonie Ligi Europy w barwach Sportingu) i Diego Costa (zawieszony za czerwoną kartkę).
BRAMKARZE
1. Sergio Asenjo
13. Thibaut Courtois
OBROŃCY
12. Jorge Pulido
15. Domingo Cisma
18. Danil &#39;Cata&#39; Diaz
23. Miranda
26. Javi Manquillo
35. Fallou Gallas
POMOCNICY
4. Mario Suarez
8. Raul Garcia
11. Cristian Rodriguez
28. Saul Niguez
34. Ivan Calejo
42. Kader
NAPASTNICY
7. Adrian Lopez
9. Radamel Falcao
31. Borja Galan
41. Ndoye Momar
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Arda Turan, Koke, Tiago, Juanfran, Godin, Gabi, Filipe
Zaledwie kilka postów wyżej wymienieni są niepowołani zawodnicy. Jak widać Falcao powołany, a czy zagra od początku to już inna sprawa.
a tutaj info ze strony Atletico:
Diego Pablo Simeone has named an 18-man squad with several new features for the second leg of the UEFA Europa League against Rubin Kazan played at the Luzhniki Olympic Stadium in Moscow.
The Argentine coach cannot count on Insua, having already played in the competition with Sporting Lisbon and Diego Costa, who is suspended. He has has called up youth team players Kader, Saul, Manquillo, Ndoye, Galass, Borja Galan and Ivan Calero. Juanfran, Godin, Filipe Luis, Tiago, Gabi, Arda, Koke and cited Insua and Diego Costa will not travel to the Russian capital.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Genk - Stuttgart
Stuttgart (draw no bet) @1.8 Expekt ✅
dziękuję za dyskusję koledze Grac45


Wygląda na to, że Stuttgart się budzi z koszmarnego snu. Oglądałem nieco mecz w Stuttgarcie pomiędzy tymi drużynami i Genk raczej nie zagrażał. To Niemcy byli stroną przeważającą. Stracili gola w doliczonym czasie gry i teraz muszą zaatakować. W tym sezonie została im tylko Liga Europy i Puchar Niemiec. Z Bundesligi z pewnością nie spadną, o pucharach w przyszłym sezonie mogą sobie pomarzyć. Poprzednia kolejka w Bundeslidze - wygrana nad Hoffenheim - z pewnością poprawiła nastroje w drużynie. Mimo że szału nie grają to możliwe że się zepną i wygrają w Belgii. Bez remisu można spróbować.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Genk - Stuttgart
Stuttgart (draw no bet) @1.8 Expekt

Wygląda na to, że Stuttgart się budzi z koszmarnego snu. Oglądałem nieco mecz w Stuttgarcie pomiędzy tymi drużynami i Genk raczej nie zagrażał. To Niemcy byli stroną przeważającą. Stracili gola w doliczonym czasie gry i teraz muszą zaatakować. W tym sezonie została im tylko Liga Europy i Puchar Niemiec. Z Bundesligi z pewnością nie spadną, o pucharach w przyszłym sezonie mogą sobie pomarzyć. Poprzednia kolejka w Bundeslidze - wygrana nad Hoffenheim - z pewnością poprawiła nastroje w drużynie. Mimo że szału nie grają to możliwe że się zepną i wygrają w Belgii. Bez remisu można spróbować.
Tak czytam tą Twoją analizę i zastanawiam się czy oglądaliśmy ten sam mecz,bo wydaje mnie się że chyba nie.Jeśli Sttutgart był stroną przeważającą to ja naprawdę chyba nie znam się całkowicie na piłce.Dwie sytuacje jakie mieli po wyraźnych błędach Genku i gol zdobyty z nieprawdopodobnym szczęściem i tyle można na temat ich &quot;przeważającej&quot; gry powiedzieć,cały mecz Genk rozgrywał akcje od bramkarza i mimo że im to najlepiej nie wychodziło to skąpstwo Niemców zostało ukarane i Genk w pełni zasłużył na bramkę w tym meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europejska
⚽ Rubin Kazan - Atletico Madrid 0:1 ✅
Poniżej 2,5 bramek 1,78 Pinnacle
Rubin wygrał na wyjeździe 0:2 i Atletico jest w trudnej sytuacji w sprawach awansu. W Rosji musieliby strzelić aż 3 bramki, żeby przejść do następnej rudny. Myślę, że gospodarze będą bronić korzystnego wyniku przez 90 minut. Na pewno Kazań będzie grał z kontry i przy ewentualnym strzeleniu bramki zaczną się murować. Rosja to trudny teren na zdobywanie bramek, a na pewno tym bardziej dla Hiszpanów. Atletico Madryt jedzie w okrojonym składzie (to tylko świadczy, że nie traktują aż tak poważnie LE). Ich drugi czołowy snajper Diego Costa jest zawieszony za czerwoną kartkę. Sprawdzałem też pogodę i jutro w Kazaniu ma być od -5 do -15 stopni, a to nie są na pewno dobre warunki na skuteczne rozprowadzanie akcji i dobrą celność.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tak czytam tą Twoją analizę i zastanawiam się czy oglądaliśmy ten sam mecz,bo wydaje mnie się że chyba nie.Jeśli Sttutgart był stroną przeważającą to ja naprawdę chyba nie znam się całkowicie na piłce.Dwie sytuacje jakie mieli po wyraźnych błędach Genku i gol zdobyty z nieprawdopodobnym szczęściem i tyle można na temat ich &quot;przeważającej&quot; gry powiedzieć,cały mecz Genk rozgrywał akcje od bramkarza i mimo że im to najlepiej nie wychodziło to skąpstwo Niemców zostało ukarane i Genk w pełni zasłużył na bramkę w tym meczu.
Obejrzyj sobie jeszcze raz &quot;na chłodno&quot; skróty tutaj, spójrz na statystyki tutaj. Oczywiście że to nie była przewaga jak gdy gra Real czy Barcelona.. No chyba mi nie powiesz że to Stuttgart się bronił w tym meczu?
Podkreśliłem to czego nie rozumiem w Twojej wypowiedzi. Co z tego że akcje i bramka była po błędach Genku? Popełniali masę głupich błędów i to kolejny argument do mojego typu. Nie zgodze się, że Genk zasłużył na bramkę w tym meczu, ale masz prawo do swojej opinii tak samo jak ja mam do swojej.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Fenerbahce - BATE Która drużyna awansuje? Fenerbahce @ 1,55
ComeOn
Według mnie kurs jest całkiem przyjemny. Można powiedzieć, że o awansie zadecyduje tylko i wyłącznie ten mecz, bo w pierwszym było 0:0, a Turcy grali ponad 80 minut w osłabieniu, bo czerwoną kartę dostał Meireles. Siła gospodarzy jest na pewno kilka razy większa niż gości z Białorusi - oczywiście przy całym szacunku, ale Hleb i Rodionow to zdecydowanie za mało na Kuyt&#39;a, Sow&#39;a czy innych.
W Stambule nie powinno być złudzeń. Pewny awans , według mnie.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Nie mam sprecyzowanych typów na dziś, ciągle się nad tym zastanawiam, ciekaw jestem uwag i opinii innych, ale ja bym to widział tak:
Hannover- Machaczkała 2 @ 3,0 albo X2 @ 1,57
Oglądałem 1 mecz i tam gdyby nie szczęście Niemców skończyłoby się pogromem, bramkę strzelili dość szczęśliwie i szybko, później Eto&#39;o przestrzelił karnego a i tak skończyło się 3-1. Teraz Niemcy jak myślą o awansie muszą się otworzyć i gonić wynik a musi się skończyć kontrami. W Anży cały skład dostępny, wiadomo, że nie grają jeszcze ligi ale po pierwszym meczu widać że kondycyjnie jest ok (zresztą Hiddink to poważny trener). Jedyne co mnie zastanawia to podejście Hannoveru do tematu, czy mają jeszcze idee walczyć czy puszczą temat, z tego wynika moja niepewność do czystej 2, bo że Anży tego nie przegra to jestem pewny, zwłaszcza biorąc pod uwagę grę obronna Hannoveru.
Dnipro- Basel 1 @ 1,66 albo Dnipro Awans @ 3,75

Tutaj muszę zacząć od tego, że osobiście to byłem w lekkim szoku po wyniku 1 spotkania, 2-0 dla Szwajcarów pomimo dość wyrównanego spotkania, gdzie bardziej Dnipro było słabe niż Bazylea dobra (1 bramka dla Basel bardzo obrazowo oddaje to o czym mówię).
Jeśli spojrzeć na statystyki po tym meczu to w strzałach celnych było 4-3, niecelnych 0-6 na korzyść Dnipro.
Idąc dalej, dzisiaj troszkę osłabiona będzie Bazylea bo zabraknie:
P.Degen (PO); A.Frei (N), Bobadilla (N) Streller (N)
Czyli 2 najbardziej znanych i doświadczonych napastników, w tym kapitan Streller nawet strzelił jedną z bramek w 1 meczu.
Co do Dnipro to bez absencji (przynajmniej nie znalazłem informacji).
Kolejna ważna rzecz to, ze o ile Dnipro ligi nie gra to Basel ważny mecz z Grashoppers w weekend.
Dnipro u siebie w tym sezonie LE wszytskie mecze wygrane (Liberec 4-2, PSV 2-0, Napoli 3-1, AIK 4-0)
Basel na wyjazdach 0-0 ze Sportingiem, porażka 2-1 z Videotonem i 0-0 z Genkiem.
Dla mnie wygrana Dnipro pewna, pytanie czy to będzie 3-0, 4-1 czy też Basel ten awans wybroni.
Inny typ który warto moim zdaniem rozważyć to granie że Dnipro wygra do zera.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: KRC Genk - VfB Stuttgart
Typ:2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu rozegranych na Mercedes-Benz Arena mimo, że przewagę w tym spotkaniu miał zespół VfB i był na pewno bliższy odniesienia zwycięstwa (bramka na 1-1 padła dla Genk już w doliczonym czasie gry) to jednak nie udała im się ta sztuka. Przed rewanżem wydaje się, że w lepszej sytuacji są piłkarze z Jupiler Pro League ja jednak większe szansę na awans wciąż daję podopiecznym Bruno Labbadia.
Warto bowiem odnotować, że w tym sezonie VfB zdecydowanie lepiej w rozgrywkach Ligi Europy radził sobie na wyjazdach. W grupie zajął 2.miejsce z dorobkiem 8 punktów z czego 6 wywalczył właśnie na wyjazdach, wygrywając z FC Copenhagen 2-0 i Steaua Bucharest 5-1, do tego dodajmy, że VfB w ostatniej kolejce 1.Bundesligi w końcu się przełamał i po serii 5 spotkań przegranych wygrali swój mecz 1-0 z TSG Hoffenheim, a miało to miejsce w meczu wyjazdowym.
W porównaniu do pierwszego spotkania trener Genk Mario Been musi sobie radzić bez swojej największej gwiazdy czyli Jelle Vossena, który w ostatnim meczu ligowym doznał urazu i nie znalazł się tym samy w 20-osobowej kadrze na to spotkanie. Problemy po ostatnim meczu ligowym miał też bramkarz Laszlo Köteles ale on w porównaniu z Vossenem w kadrze na ten mecz się znalazł. Oprócz Vossena w kadrze Genk na to spotkanie nie ma również Nadsona Sandy Walsha, Anthony Limbombe i Ayub Timbe Masika. Jeśli chodzi o VfB to za kartki nie zagra Georg Niedermeier, natomiast z powodu kontuzji wciąż poza kadrą meczową są Cacau, Tunay Torun, Tim Hoogland czy Mamadou Bah.
Osobiście nie mam wątpliwości, że zdecydowanie bardziej bolesne będzie osłabienie Genk brakiem Vossena, który w tym sezonie licząc wszystkie rozgrywki zdobył dla swojego zespołu 22 gole i zaliczył 7 asyst! Myślę, że jeżeli VfB poprawi skuteczność w porównaniu z pierwszym meczem to dzisiaj nie tylko awansuje ale też powinien rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść w regulaminowych 90 minutach i wygrać.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea Londyn - Sparta Praga -:- Drugi mecz jaki wybrałem, to spotkanie w Londynie pomiędzy Chelsea, a Spartą Praga. W pierwszym meczu. Sparta długo się broniła, ale przegrała w końcu 1:0. Teraz wiadomo, że będzie im trudniej bo grają, na wyjeździe, a Chelsea u siebie jest bardzo mocna. W pierwszym meczu drużyna z Londynu nie grała w najsilniejszym składzie nie było Mosesa i Oscara. Na boku pomocy grał Marin i trzeba wyrażnie powiedzieć zę nie wyszedł mu ten mecz. U siebie powinno wyglądać to już lepiej jak oczywiście zagra Moses i Oscar . Sparta nie ma takich gwiazd jak The Blues i wynik powinien byc tylko jeden. Stawiam na spokojne zwycięstwo gospodarzy. Moje typy: Chelsea win: 1,30 Chelsea -1 : 1,86 Come On
Ja bym tak optymistycznie nie podchodził do wygranej Chelsea. The Blues pierwszy wyjazdowy mecz wygrali 1:0, więc teraz wystarcza im nawet remis. Do tego w niedzielę, czyli za 3 dni bardzo ważny mecz z Man City na wyjeździe. City 2. miejsce, Chelsea 3. miejsce, a strata wynosi 4 ptk, więc jest to bezpośrednia walka o 2. miejsce. Premier League jest dużo ważniejsze niż LE, w związku z tym Chelsea powinna nieco odpuścić, możemy spodziewać się kilku rezerwowych. Wiadomo, że na pewno nie zagrają Lampard i Ivanović oraz oczywiście Ba. Sądzę, że The Blues podejdą do tego meczu bardzo minimalistycznie, jeśli uda się zwyciężyć to skromnie jedną bramką, chociaż remis wcale mnie nie zdziwi. W związku z tym taki oto zakład:
Chelsea - Sparta Praga ✅ 1:1
Typ: Sparta +1,5
Kurs: 1,81
Buk: Marathonbet
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja wam powiem tak, ze licze dzisiaj na wyzszosc mentalna zawodnikow z klubow z Ukrainy ???? Moj kupon to potrojny z typami jak nastepuje:
Metalist vs Newcastle - 1 @ 1.92
Kluby z Ukrainy przystepuja do LE jak do CL. Nie mysla o tym, ze jest to &quot;druga liga&quot; europejskich pucharow lecz chca za wszelka cene wygrac kazdy mecz oraz zdobyc puchar. Metalist to agresywnie grajacy zespol ktory stawia bardziej na ofensywe niz na defensywe. Z cala pewnosc ato metalist bedzie mial pilke przez wieksza czesc meczu i bedzie dominowal na wlasnym boisku. Wygrana, choc mysle, ze skromna powinna dac im awans.
Dnipro vs Bazylea - 1 @ 1.66
Dnipro to dobry zespol ktory gra bardzo szybka pilke z prosta idea przejscia z obrony do ataku dwoma czy trzema podaniami. Tam nie ma pieprzenia sie z 1000 podan tylko szybkie wyjscie do przodu i tyle. Wielkim atutem Dnipro jest jego wlasny stadion gdzie w lidze na 9 spotkan wygrali 9 i maja bilans 21 - 4. Jak ktos juz to zauwazyl, Basylea to nie jest wielka druzyna a w pierwszym meczu miala nieco wiecej szczescia niz Dnipro. W tym meczu stawialbym na rozne rzeczy: posiadanie pilki over 60% dla Dnipro, Rozne dla Dnipro oraz wiecej strzalow dla Dnipro. Rowniez, co moze dziwic, stawialbym na wiecej zoltych kartek dla Dnipro (Ukraincy pewnie beda bardziej naladowani i agresywni w swojej grze oraz na wypadek jesli wynik bedzie nadal niekozystny moze zaczac wychodzic frustracja)
Bordeaux vs Dynamo Kijow - 2 @ 3.4
Tutaj powiem szczerze licze na gra z kontry. Dynamo by awansowac (a zapewno pojade do Francji po awans a nie na wakacje) musi strzelic bramke i z tym nie ma co dyskutowac. Bordeaux to dobry zespol ktory gra dosc solidna pilke jak na francuskie warunki ale jedno im zawsze zazucam, brak strzalow na bramke. W ostatnim meczu z Dynamem oddali 2 celne strzaly, w przedostatnim meczu z Lyonem tez 2 celne strzaly. Od czasu do czasu radza sobie lepiej ale gra Francuzow opiera sie na dokladnym wyprowadzeniu pilki i podaniach bardziej niz na strzelaniu na bramke rywali. Mysle, ze Dynamo wykorzysta to i przechyli szale na wlasna korzysc.
Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom