>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - Lech Poznań - SC Braga (17.02.2011)

Status
Zamknięty.
M 0

mazur02

Użytkownik
Lech potrzebuje na skrzydle kogoś kto będzie podawał dokładnie, inteligentnie i na chłodno, kogoś z umiejętnościami podobnymi do Kriwca/Stilica i przyspieszenia, kondycji Peszki.
Imo Sporting może okazać się trudniejszym przeciwnikiem od Liverpoolu. Oglądałem ich ostatnie 2 mecze i skróty, grają bardzo przeciętnie jak na premiership, wtopy z średniakami, szczęśliwe wygrane. Jeśli Lech przejdzie Bragę to potem od razu do 1/4, bo Sparta/Liverpool są do ogrania.
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Sporting Braga gra bardzo słabo na wyjeździe na europejskich boiskach jak zauważyłem. Do tej pory zagrali 18 razy na wyjazdach w Europie z czego tylko cztery porażki z Parmą (0-1 w 2007 roku), z Zrinjski Mostar z Bośni i Herzegowiny (0-2 w 2008 roku), z Artemia Petrzalka Bratysława 0-2, dwa miesiące później i z Heerenveen pod koniec 2008 roku 1-2. Wygrali także w ostatniej edycji LM z Sevilla i Partizanem. Braga przegrywała z takimi średniakami jak Chievo Verona, Hammarby czy Elfsborg. Według mnie w dalekiej Polsce, portugalczykom będzie bardzo ciężko grać.
Na własnym boisku jednak Braga jest świetnym zespołem i w pucharzach zremisowali z Bayernem Monachium, pokonali Portsmouth, wygrali ze Standard Liege, wygrali z Celticem, Sevilla, Partizanem i Arsenalem.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Lech potrzebuje na skrzydle kogoś kto będzie podawał dokładnie, inteligentnie i na chłodno, kogoś z umiejętnościami podobnymi do Kriwca/Stilica i przyspieszenia, kondycji Peszki.
Imo Sporting może okazać się trudniejszym przeciwnikiem od Liverpoolu. Oglądałem ich ostatnie 2 mecze i skróty, grają bardzo przeciętnie jak na premiership, wtopy z średniakami, szczęśliwe wygrane. Jeśli Lech przejdzie Bragę to potem od razu do 1/4, bo Sparta/Liverpool są do ogrania.
Kiełb się na takiego zapatruje. Na pewno jest lepszym materiałem niż Kriviec.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Kiełb się na takiego zapatruje.
Dokładnie tak, jednak chodzi tu też o samo powiększenie ławki, żeby móc &quot;operować&quot; nie tylko na jednym froncie. I jeśli na to patrzeć, to taki skrzydłowy by się przydał - czy to lewy czy prawy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Reprezentant Polski i były piłkarz Lecha, Rafał Murawski, po prawie 2-letniej przerwie wraca do Poznania, gdzie ponownie podpisze kontrakt z Kolejorzem.
29-letni pomocnik pojechał właśnie do Rosji aby pozałatwiać swoje sprawy, ale już w sobotę ma zjawić się z powrotem w Poznaniu, aby złożyć podpis pod kontraktem. To sprawi, że „Muraś” będzie mógł pojechać wraz z zespołem na obóz przygotowawczy do Hiszpanii.
źródło: http://www.lechpoznan.net/wydarzenie-7744.html
Będzie to z pewnością spore wzmocnienie patrząc przez pryzmat pojedynków w pucharze UEFA z Bragą.


Lech szykuje kolejny spektakularny transfer. Wkrótce kontrakt z poznańskim klubem podpisze Senegalczyk Modou Sougou. Wczoraj 26-letni skrzydłowy portugalskiego klubu Academica de Coimbra przeszedł badania lekarskie. Sougu będzie następcą sprzedanego do FC Koeln Sławomira Peszki. Wydaje się, że Kolejorz znalazł szybkiego skrzydłowego, który zapełni lukę po reprezentancie Polski. Do tej roli przymierzany był Jacek Kiełb, ale pozyskany latem z Korony pomocnik znów ma problemy zdrowotne. W Hiszpanii trenował zaledwie przez dwa dni. Potem narzekał na uraz ścięgna Achillesa, a następnie do hotelowego łóżka przykuło go przeziębienie. Senegalczyk to właściwy wybór i potwierdza to też Ryszard Kuźma, asystent Bakero, który ostatnio dwukrotnie na żywo obserwował go w meczach ligi portugalskiej. Sougou to zawodnik, któremu w czerwcu kończy się kontrakt, więc nie będzie to drogi nabytek. Piłkarzem tym interesował się też rywal Lecha w Lidze Europy Sporting Braga, a także Legia. Lech okazał się jednak szybszy.

Tymczasem przebywający na zgrupowaniu w Hiszpanii lechici rozegrali wczoraj drugie spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem naszej drużyny był szwajcarski Young Boys, który wygrał 2:1. – Powinien być remis. W pierwszej połowie lepsi byli rywale, po zmianie stron to my dyktowaliśmy warunki. Drugą bramkę Young Boys sprezentował sędzia, nie odgwizdując spalonego – powiedział R. Kuźma.

Lech Poznań - Young Boys Berno 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Henry Ntsama (32), 1:1 Siergiej Kriwiec (63), 1:2 David Degen (78).
Lech w pierwszej połowie: Burić - Wojtkowiak, Bosacki, Wołąkiewicz, Gancarczyk - Bandrowski, Injac, Możdżeń, Zapotoka - Ślusarski, Rudnevs.
Lech w drugiej połowie: Kotorowski - Wojtkowiak (75. Ślusarski), Kamiński, Arboleda, Henriquez - Golla, Djurdjević - Kikut, Stilić, Krivets - Ubiparip.
źródło: http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/746670,pilka-nozna-lech-poznan-przegral-z-young-boys-berno,id,t.html
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
ej ziomki a kto przed meczem z City wierzyl ze lech z nimi wygra 3:1??? kazdy bral w ciemno remis a marzyl o jednobramkowym zwyciestwie. no to nie mowcie ze nie pojedzimy brage ktora nie jest jakims nie wiadomo kim
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
ej ziomki a kto przed meczem z City wierzyl ze lech z nimi wygra 3:1??? kazdy bral w ciemno remis a marzyl o jednobramkowym zwyciestwie. no to nie mowcie ze nie pojedzimy brage ktora nie jest jakims nie wiadomo kim
Jakbyśmy w każdym meczu z takiego założenia wychodzili, to polskie drużyny byłyby najlepsze na świecie... Jeśli już podajesz przykład z Manchesterem City to tylko przypomnę, że również 3:1 z nimi przegraliśmy... Twoje rozumowanie jest bardzo dziwne. Oczywiście, że statystycznie i czysto piłkarsko Braga jest słabszym zespołem od Anglików, jednak to jest 1/16, tu już nie ma łatwych spotkań i przypadkowych drużyn. Lepiej będzie na pewno, jeśli chodzi o formację ofensywną, gdyż po sparingach widać, że nieźle zaaklimatyzował się Ubiparip, a Rudnevs jest w znakomitej formie. Do tego jest też na zmianę Ślusarski i mamy niezły manewr w obronie - Wołąkiewicz. Mimo wszystko Braga również się wzmocniła i co jakiś czas mogliśmy czytać o jej nowych nabytkach.
Podobnie jak Ty wierzę w awans, ale nie możemy stawiać sprawy tak, że &quot;wygraliśmy z City, to jak mamy nie wygrać z Bragą&quot;...
Reprezentant Polski i były piłkarz Lecha, Rafał Murawski, po prawie 2-letniej przerwie wraca do Poznania, gdzie ponownie podpisze kontrakt z Kolejorzem.
Będzie to z pewnością spore wzmocnienie patrząc przez pryzmat pojedynków w pucharze UEFA z Bragą.
Co do tego to raczej nie, bo Murawski nie może grać w Lidze Europejskiej
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Moim zdaniem w ogóle nie powinniśmy patrzeć wstecz, zwłaszcza na mecz z MC. Braga to inna bajka i nie tyle wyższe progi co nieco wyższy poziom rozgrywek. Portugalczykom trzeba szybko wybić z głowy awans i mecz z Pragą/Liverpoolem.
Transfery Kolejorza w końcu mogą się podobać i o ile Murawski nie pomoże Lechowi na boisku to na pewno pomoże mentalnie w szatni czy też na wcześniejszych treningach.
 
D 0

damian545

Użytkownik
a nie jest czasem tak, ze jak Murawski grał w Rubinie w Lidze Mistrzów, to teraz w Lechu moze grac w Lidze Europejskiej ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Moim zdaniem w ogóle nie powinniśmy patrzeć wstecz, zwłaszcza na mecz z MC. Braga to inna bajka i nie tyle wyższe progi co nieco wyższy poziom rozgrywek. Portugalczykom trzeba szybko wybić z głowy awans i mecz z Pragą/Liverpoolem.
my może i nie mamy co patrzeć wstecz , na mecze z MC , Juve czy Salzburgiem na Bułgarskiej , ale za to rywale powinni na to patrzeć i się trochę przestraszyć tego miejsca ;) Tu już rola dziennikarzy aby podgrzać atmosferę i postraszyć trochę Brage ???? . Zobaczymy. Kluczem będzie mecz na Bułgarskiej gdzie Braga jest absolutnie do ogrania , ale trzeba wypracować sporą przewagę bo w rewanżu to role się odwrócą i to Lech będzie absolutnie do ogrania. Szanse są i ja je oceniam 50-50.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
my może i nie mamy co patrzeć wstecz , na mecze z MC , Juve czy Salzburgiem na Bułgarskiej , ale za to rywale powinni na to patrzeć i się trochę przestraszyć tego miejsca ;) Tu już rola dziennikarzy aby podgrzać atmosferę i postraszyć trochę Brage ???? . Zobaczymy. Kluczem będzie mecz na Bułgarskiej gdzie Braga jest absolutnie do ogrania , ale trzeba wypracować sporą przewagę bo w rewanżu to role się odwrócą i to Lech będzie absolutnie do ogrania. Szanse są i ja je oceniam 50-50.
awansowałeś na moderatora więc takie wypowiedzi Ci juz nie przystoja.fajnie że interesujesz się boksem i sportami walki ale podgrzać atmosferę to sobie moze Adamek przed Kliczko ???? a nie Lech przed Bragą ????
Jeśli tak mamy patrzeć no to spoko.Więc straszmy najlepszych Legią z 96 Widzewem z 97 reprezentacją z 74 ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To tu się walnąłeś ???? zobacz co stoi na końcu zdania tego co pogrubiłeś , konkretnie po słowie Braga ;) miałem na myśli cyrk jaki robią dziennikarze wokół niektórych spraw , nie chce mi się szukać ale chyba w tym temacie czytałem posty jak ktoś pisał o idiotycznych wymysłach prasy. Czyli w skrócie miało być to małą ironią. Ale co do obawy przed Bułgarską pisałem w 120% na poważnie. Każdy tam się ma czego obawiać , i ma czego się Braga obawiać bo nie wiadomo jak się mecz potoczy.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Coś w tym jest ;)
http://www.lechpoznan.pl/art,16693,braga_boi_sie_nas_.htm
Ale prawdę mówiąc jestem dobrej myśli. Niedługo kolejne zgrupowanie, tym razem w Turcji, zdecydowanie więcej zajęć z piłką i powolne odzyskiwanie zgrania, czucia piłki. Zgrupowanie w Hiszpanii było typowo kondycyjne, w pierwszym tygodniu aż trzy treningi w jednym dniu. Myślę, że to zaprocentuje, nie będzie już takiej sytuacji, jak choćby z Baku czy Spartą Praga, gdzie w drugiej połowie z minuty na minutę wyglądaliśmy co raz gorzej.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ilekroć czytam posty Legionisty, mam ubaw po pachy:spokodfhgfh:

moim zdaniem w tegorocznym okienku zabrakło transferu jakiegoś pomocnika, Kiełb znów zachoruje, Wilk złapie kontuzje i może być problem
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
ilekroć czytam posty Legionisty, mam ubaw po pachy:spokodfhgfh:
moim zdaniem w tegorocznym okienku zabrakło transferu jakiegoś pomocnika, Kiełb znów zachoruje, Wilk złapie kontuzje i może być problem
Cieszę się że sprawiam Ci radość ???? Ja niestety z Twoich postów cieszyć się nie mogę bo jesteś mało znaną osobą dla mnie tutaj.
Gdybym pisał o Waszym kochanym Leszku że awansuje to też byś miał ubaw???W tegorocznym okienku nie zabrakło transferu pomocnika tylko zabrakło jakiego kolwiek transferu no bo jak Bragę macie straszyć Ślusarskim no to powodzenia.Widziałem co ten zawodnik potrafił w Cracovii ???? Wołąkiewicz to wzmocnienie??No może i tak ale nie na Bragę.
Jednak tacy jak Ty będą zawsze robić dobry uśmiech do złej gry także liczmy na nowe przebudzenie Ślusarskiego straszmy Bragę wynikami z rezerwami Juventusu i stawiajmy miliony na Lecha Poznań ????
Lepiej pomyśleć jak skutecznie i bezpiecznie się utrzymać a nie jak przejść Bragę.
Edit: Czy myśleliście nad tym jak można grać jak Barcelona??Cały czas wygrywać z wszystkimi grać tak skutecznie wszyscy to widzą a nikt nie może temu zapobiec???
Odpowiedź jest tylko jedna : &quot;bo nie grali jeszcze z Lechem Poznań&quot;
taki żarcik .....
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
moim zdaniem w tegorocznym okienku zabrakło transferu jakiegoś pomocnika, Kiełb znów zachoruje, Wilk złapie kontuzje i może być problem
Pozostaje Możdżeń, Drygas, Stilić, Murawski, Bandrowski. Wszystko zależy od ustawienia. Mimo wszystko zgodzę się, że zabrakło jakiegoś pomocnika w oknie transferowym...
Legionista87, nie neguj wszystkiego bo faktycznie mało masz racji. Mówisz o wzmocnieniach na Bragę tak ? Jak Wołąkiewicz Ci nie pasuje to kogo byś chciał ? Ronaldo czy Puyola ? Myślisz, że w Lechu tylko o Bradze myślą ? I o jakim utrzymaniu mówisz? Jeżeli wg. Ciebie Kolejorz będzie walczył o utrzymanie w rundzie wiosennej to krzyż na drogę.
Ślusarski, Ślusarskim. Nikt nie mówi, że to trafiony transfer, ale zawsze coś. Lepiej mieć Ślusarskiego na ławce, jak Messiego w menagerze.
Rezerwy Juventusu powiadasz ? To powiedz mi kiedy Legia walczyła w Europejskich Pucharach i z jakimi drużynami wtedy odpadała? Powiesz mi zaraz, że mam wrócić do winiarskich roczników 97 czy jeszcze dalej, powodzenia.
Bajeczki typu Barcelona z Lechem nie grała są śmieszne tylko dla tych co śmieją się z własnych kiepskich żartów...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Co do samego meczu to już bliżej niż dalej i wtedy boisko zweryfikuje kto miał rację.Dla mnie kurs 1,61 na awans Bragi jest kuszący i na pewno z niego skorzystam kto ma inną wizje niech gra inaczej.Ani Wy mnie nie przekonacie do grania na Lecha ani ja Was do grania na Bragę.Dla mnie Braga ma więcej atutów niż Lech i to ona powinna wyjść zwycięsko z dwu meczu.Myślę że w Poznaniu Portugalczyków nie spotka żadna katastrofa a mecz w Portugalii może być dla Lecha bardziej trudny niż ten dla Bragi w Poznaniu.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Peace
Muszę coś dopisać odnośnie meczu bo ta wiadomość inaczej zostanie skasowana ???? - martwią mnie coraz to nowsze doniesienia o murawie w Poznaniu. Każdy kto grał w piłkę, wie co to znaczy męczyć się na &quot;kartoflisku&quot;. Trochę obawiam się z tego względu, że pierwszy mecz gramy w Polsce...
Groven // wcześniejsze zdania skasowane, proponuję skupić się na meczu Lecha..
 
M 4

max11

Użytkownik
Czemu nikt nie piszę o tym że z Bragi odeszło kilku zawodników czy też ma odejść. To będzie zdecydowanie słabsza drużyna niż ta z meczów w LM. Ja uważam że Lech jak najbardziej może przejść Bragę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom