>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej - 14.02.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet

Po ponad 2 miesięcznej przerwie Liga Europejska wraca do gry. W i już w najbliższy czwartek -w Dzień Zakochanych :grin: rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/16 finału. Już w tej fazie jest kilka ciekawie zapowiadających się potyczek, jak chociażby mecz Zenitu z Liverpoolem, Atletico Madryt z Rubinem Kazań, Tottenhamu z Lyonem czy Bayeru Leverkusen z Benfiką. Według ekspertów największe szanse na zdobycie pucharu w tym roku mają Atletico Madryt, Chelsea FC oraz Inter Mediolan. Ciekawe jak w pierwszych spotkaniach 1/16 spiszą się właśnie te ekipy?
Gorąco zachęcam do komentarzy i analiz ;)
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
VfB Stuttgart - Genk 2 7,5 Bet365 ⛔
VfB Stuttgart - Genk x2 2,62 Bet365 ✅
Nie ma się co rozpisywać. Stuttgart w formie dramatycznej do potęgi. 5 mecz z rzędu zakończony pogromem u siebie. Genk do potęg nie należy, ale też nie są to chłopcy do bicia. W takiej dyspozycji w jakiej znajduję się Stuttgart wystarczy ich zabiegać.
Dodatkowo myślę, że po tym jak wystartowali w rundzie odpuszczą sobie LE i skupią się na ratowaniu ligi. Genkowi będzie bardziej zależało na tych rozgrywkach.
Radzę łapać kursy, bo pewnie mocno polecą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Inter Milan v Cluj - To Qualify
To Qualify Cluj 4,0
Sportingbet




Dla mnie ogromne value. Cluj pokazał się w zeszłym roku w europie z bardzo dobrej strony i nawet nie zwracając uwagi na sytuację Interu, którą opisze parę linijek dalej kurs powinien być sporo niższy jak dla mnie. Spokojnie są w stanie nawiązać walkę ze średniej klasy europejską drużyną do jakich z pewnością teraz zalicza się Inter. No ale skupmy się na ekipie włoskiej, bo to typ przede wszystkim przeciwko nim. Inter w tym roku rozegrał 7 spotkań wygrywając zaledwie dwa - z czego jedno po dogrywce w pucharze z Bologną. Kadra Interu obecnie prezentuje się mizernie, jedyny zawodnik zasługujący na uwagę to Cassano. Mediolańczycy dokonali dwóch ciekawych transferów (Kuzmanovic, Kovacic) lecz ci zawodnicy grali już w rozgrywkach europejskich w tym sezonie i nie wystąpią w barwach Interu. Dla Interu priorytetem jest liga, gdzie celem jest miejsce premiujące awansem do ligi mistrzów, a po ostatnich wpadkach spadli na 5-ą pozycję. W międzyczasie dwumeczu z Cluj Inter ma ważne spotkanie z Fiorentiną, a po wyjeździe do Rumunii grają najważniejszy mecz sezonu - derby z Milanem. Nie zdziwię się jak do rozgrywek ligi europy przystąpią nie grając w najmocniejszym możliwym składzie. Ogólnie obecna gra Interu absolutnie nie pozwala moim zdaniem na wystawienie kursu 1,2 na ich awans do kolejnej rundy, tym bardziej, że spotkanie rewanżowe grają na wyjeździe. Te wszystkie czynniki sprawiają, że ja osobiście widzę tutaj kursy 1,4-1,5 do 2,5-2,75 i 4,0 na Cluj pobieram z chęcią.


edit: pisane już parę dni temu więc do bilansu interu można dołożyć dzisiejszy win 3-1 z chievo ;)
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Zenit-Liverpool 2 / wynik: 2:0 ⛔
Kurs: 3.03

Uważam że drużyna z anglii poradzi sobie ze słabo grającym zenitem który nie rozpoczął jeszcze swojej ligi. Liverpool pokazywał klase w lidze remisując z potęgami tej ligi Arsenalem czy City. Zenit nie wypaddł za dobrze na sparingach tak samo jak i w LM. Myśle spokojną wygraną liverpoolu w tym meczu.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Liga Europy już tuż tuż dlatego postanowiłem podać parę swoich typów na czwarkowy wieczór .

Bayer-Benfica 0:1 ⛔
BTS 1.65 William Hill
Tutaj zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja gdyz według mnie spotykają się 2 drużyny o podobnej sile rażenia i mecz z tego powodu będzie bardzo wyrównany . Oba zespoły mocno czują się w ofensywie lecz już z obroną bywa różnie zwłaszcza w drużynie gospodarzy pierwszego spotkania masowo tracone bramki czy to u siebie czy to na wyjazdach Cardozo na pewno będzie miał wiele okazji do ukąszenia drużyny aptekarzy . I tak samo drużyna Bajeru głównie sobie radzi dzięki wspaniałemu atakowi złożonemu z takich zawodników jak Schurrle , Kiessling czy Castro. Ostatnio oba zespoły potraciły dużo bramek i dużo strzeliły ostatnie kolejki w lidze do tego w Benice w lidze otrzymał czerwoną kartę Cardozo dlatego uważam że w czwartek zagra na 110% .

Newcastle-Metalist Kharkiv
Tutaj też bardzo ciekawa para angielsko-ukraińska gdzie nabierające wiatru w żagle sroki coraz bardziej się rozpędzają i będą chciały podtrzymać dobrą formę . Tylko czy Metalist im na to pozwoli ? Ostatnio sroki zaliczyły porażkę w koncówce z Kogutami na wyjezdzie u siebie grają lepiej ale dużo bramek tracą goście z Ukrainy to nie są chłopcy do bicia którzy przyjadą się bronić tylko na pewno zaatakuj a mają kim postraszyć bo duża ilość zawodników w klubach z Ukrainy to gracze a Ameryki czyli głównie Brazylia . Metalist z każdym rokiem nabiera nowych doświadczeń w Europejskich pucharach co z pewnością wróży dobrze na przyszłość dla klubów z Ukrainy szkoda że nie możemy oglądać polskich klubów w 1/16 Pucharów Europejskich no ale cóż trudno budować zespół jeśli trafi się zawodnik który gra na poziomie europejskim to sprzedaje się go za pare mln euro i git … Metalist w zeszłym roku zaszedł bardzo daleko bo aż do cwiercifnału tych rozgrywek teraz na pewno nie będą chcieli zakończyć fazy na 1/16 . Tutaj również przewiduję bramki dla obu zespołów oraz wynik korzystny dla gości po niezłym kursie .

BTS 1.80 William Hill
X2 1.67 William Hill

Basel-Dnipro
I nad tym meczem zastanawiam się już od losowań par 1/16 . Jest to spotkanie bardzo interesujące z punktu czysto sportowego . Jako że jestem bardzo zafascynowany grą Dnipra w rogrywkach Ligi Europy aż żal nie było by na nich postawić w tej fazie rozgrywek patrząć że skład jakim dysponują naprawdę jest mocno zgrany co najważniejsze i na pewno na papierze są lepszym zespołem od zespołu ze Szwajcarii . Gospodarze rozegrali pierwsze spotkanie w lidze po przerwie pewnie pokonali 3:0 Sion i teraz czas na Dnipro . Jako że liczę że Dnipro mierzy wysoko w tych rozgrywkach i na pewno będzie walczyć minimum o półfinał tych rozgrywek a według mnie mogą się nawet pokusić o triumf w tych rozgrywkach . Dnipro podczas okresu przygotowawczego do tego spotkania wygrała wszystko co się dało czyli wszystkie 6 meczy i jeden remis. Uważam że warto pograć w stronę gości a kurs 2.80 mnie do tego zachęca .

Dnipro 2.80 William Hill
x2 1.55 William Hill // Peffka ? ????


Na razie starczyło czasu na tylko te 3 spotkania na oku mam też BTS w takich spotkaniach jak Interu z Cluj , Sparty i Chelsea . Oraz tak jak kolega wyżej już pisał x2 na Genk oraz czysta dwójka mocne Value po kursie 7 i do tego dochodzą 2 pewniaczki na domowników czyli Napoli + Atletico .

Pozdrawiam
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
VFB vs Genk
VFB nie wygrało w grupie żadnego spotkania u siebie choć było zdecydowanym faworytem
VfB Stuttgart Molde 0:1 1.18 6.60 13,39
VfB Stuttgart FC Copenhagen 0:0 1.46 4.25 6.49
VfB Stuttgart Steaua Bucuresti 2:2 1.56 3.90 5.74

Obecnie zestawienie prezentuje się
VfB Stuttgart - Genk 1.50 3.95 6.40
Biorąc pod uwagę postawę w grupie oraz wyniki jakie osiągnął Stuttgart po przerwie zimowej to jest 4 mecze 4 porażki nie zachęca to, by pchać się w ten zdecydowanie zaniżony kurs. Do tego Genk w grupie nie przegrał żadnego spotkania po za domem, 2 remisy, wygrana.
Genk remis zwrot 4,30
1:1


eDIT: Jednak jedziemy całkiem po bandzie Genk 6,10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Zenit - Liverpool 1 //2,30 WilliamHill
2:0 ✅

Ciekawi mnie forma Rosjan, którzy jeszcze nie rozpoczęli ligi. Zespół posiada duży potencjał, który przez konflikty wewnętrzne został zmarnowany w fazie grupowej LM. Wschodnie zespoły w ostatnich latach dobrze prezentowały się w LE. Sądzę, że Zenit owszem będzie walczył o mistrza kraju, ale LE nie odpuści. Anglikom w lidze coraz bardziej odjeżdżają europejskie puchary. Przy ich obecnej formie mocno wątpię, że z Rosji wyjadą choćby z remisem.
Levante - Olympiacos 2 // 3,20 WilliamHill
3:0 ⛔


Jak dla mnie bardzo ciekawa para. Sam zaryzykuję na Greków, bardziej ogranych w europejskich pucharach. Olympiacos bez wątpienia obroni tytuł mistrza kraju, dlatego sądzę, że będą chcieli ugrać coś w LE. Ich przewaga w lidze to 15 punktów. Ładnie powalczyli w LM, gdzie o punkt przegrali awans z grupy z Arsenalem. Hiszpanie w tym roku grają słabo, dwa zwycięstw i pięć porażek w 2013 nie wróżą dobrze w starciu z ogranymi Grekami. Sądzę, że Olympiacos stać na wypracowanie choćby minimalnej zaliczki przed rewanżem na własnym - gorącym terenie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Napoli - Plezen 1 | 1.53 (bet365)
wynik: 0:3 ⛔

Chyba najpewniejszy typ na tą kolejkę LE. Włosi , którzy bardzo dobrze rozpoczeli rundę wiosenną w Serie A są już w rytmie meczowym z kolei Liga Czeska ciągle ma przerwę i jedynymi meczami Viktorii są sparingi w , których prezentuje się bardzo dobrze. Sześć wygranych i jeden remis to wręcz rewelacyjny wynik ,jednak zespoły z jakimi przyszło się im zmierzyć to jedynie poziom naszej Ekstraklasy ( z całym szacunkiem dla naszych rozgrywek) Drużyna Napoli z takim potencjałem ofensywnym ( fenomenalny Cavani , Hamsik , Pandev) powinna dać sobie spokojnie radę z Victorią i już w pierwszym meczu powinni zapewnić sobie awans do kolejnej rundy.
Inny typ: Napoli i over 2,5 | 2.30 (bet365)
Napoli powyżej 1,5 | 1.60 (bet365)
Napoli over 2,5 | 3.0 (bet365)
Pomogłem? Kliknij dzięki. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
troglak 312

troglak

Użytkownik
KONTUZJE, OSŁABIENIA NA LE (POST BĘDZIE ULEGAŁ UZUPEŁNIENIOM):

Atlético Madrid without:
Domingo Cisma (DF, 2 Ap/0 Gl, 165 Min)
Jorge Pulido (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Emiliano Insúa (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Diego Costa
(FW, 17 Ap/3 Gl, 993 Min)
Inter without:
Luca Castellazzi
(GK, 2 Ap/0 Gl)
Juan Pablo Carrizo (GK, 0 Ap/0 Gl)
Walter Samuel
(DF, 13 Ap/1 Gl)
Cristian Chivu (DF, 5 Ap/1 Gl)
Ibrahima Mbaye (DF, 0 Ap/0 Gl)
Gaby Mudingayi
(MF, 9 Ap/0 Gl)
Zdravko Kuzmanovic (MF, 2 Ap/0 Gl)
Joel Obi (MF, 2 Ap/0 Gl)
Ezequiel Schelotto (MF, 2 Ap/0 Gl)
Dejan Stankovic (MF, 1 Ap/0 Gl)
Tommaso Rocchi (FW, 4 Ap/0 Gl)
source/statistics: clubatleticodemadrid.com, lfp.es, inter.it, legaseriea.it
Dnipro Dnipropetrovsk without:
Denys Oliynyk (MF, 9 Ap/1 Gl)
Derek Boateng (MF, 2 Ap/0 Gl)
Ruslan Babenko (MF, 1 Ap/0 Gl)
Andriy Bliznichenko (MF, 0 Ap/0 Gl)
Yevgen Shakhov (MF, 0 Ap/0 Gl)
source/statistics: fcdnipro.ua

Lazio without:

Mobido Diakité (DF, 0 Ap/0 Gl)
Marius Stankevicius (DF, 0 Ap/0 Gl)
Cristian Brocchi
(MF, 8 Ap/0 Gl)
Miroslav Klose
(FW, 20 Ap/10 Gl)
Luis Pedro Cavanda (FW, 14 Ap/0 Gl)
Louis Saha (FW, 1 Ap/0 Gl)
Mauro Zarate (FW, 1 Ap/0 Gl)
source/statistics: sslazio.it, legaseriea.it

Olympique Lyonnais without:
Mathieu Gorgelin (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Mehdi Zeffane (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min
Alassane Pléa (MF, 1 Ap/0 Gl, 1 Min)
Jimmy Briand (FW, 10 Ap/1 Gl, 415 Min)
Benfica without:
Carlos Martins (MF, 7 Ap/0 Gl, 282 Min)
Pablo Aimar (MF, 7 Ap/0 Gl, 185 Min)
source/statistics: olweb.fr, ligue1.com, slbenfica.pt, lpfp.pt

Olympiakos Piraeus without:
Andreas Gianniotis (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Anastasios Papazoglou (DF, 7 Ap/0 Gl, 465 Min)
Konstantinos Rougalas (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Vasilis Karagounis (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Drissa Diakité
(MF, 4 Ap/0 Gl, 378 Min)
Juan Pablo Pino
(MF, 3 Ap/0 Gl, 172 Min)
David Fuster
(FW, 13 Ap/2 Gl, 819 Min)
Marko Pantelić
(FW, 6 Ap/1 Gl, 82 Min)
source/statistics: olympiacos.org, superleaguegreece.net

KRC Genk without:
Sandy Walsh (DF, 1 Ap/0 Gl, 1 Min)
Torben Joneleit (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Ajub Masika (MF, 6 Ap/0 Gl, 226 Min)
Jordy Croux (MF, 2 Ap/0 Gl, 27 Min)
Kim Ojo (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Leandro Trossard (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Siebe Schrijvers (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
source/statistics: krcgenk.be, jupilerproleague.be

Girondins de Bordeaux without:
Kévin Olimpa (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Azbe Jug (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Mariano
(DF, 23 Ap/0 Gl, 2001 Min)
Landry N&#39;Guemo
(MF, 11 Ap/0 Gl, 729 Min)
Abdou Traoré (MF, 1 Ap/0 Gl, 23 Min)
Evan Chevalier (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Cheick Tidiane Diabaté (FW, 11 Ap/2 Gl, 399 Min)
Hadi Sacko (FW, 2 Ap/0 Gl, 25 Min)
source/statistics: girondins.com, ligue1.com

Metalist Kharkov without:
Artur Denchuk (GK, 0 Ap/0 Gl)
Sergiy Pshenychnykh (DF, 13 Ap/0 Gl, 997 Min)
Denis Barvinko (DF, 6 Ap/0 Gl, 488 Min)
Taison sprzedany!!!
source/statistics: metalist.ua
Napoli without:
Roberto Colombo (GK, 0 Ap/0 Gl)
Paolo Cannavaro (DF, 19 Ap/1 Gl)
Pablo Armero (DF, 2 Ap/0 Gl)
Gianluca Grava (DF, 1 Ap/0 Gl)
Leandro Rinaudo (DF, 0 Ap/0 Gl)
Valon Behrami
(MF, 21 Ap/0 Gl)
Josip Radosevic (MF, 0 Ap/0 Gl)
source/statistics: sscnapoli.it, legaseriea.it

Borussia Mönchengladbach without:
Peniel Mlapa
(FW, 11 Ap/0 Gl, 180 Min)
Branimir Hrgota
(FW, 8 Ap/0 Gl, 160 Min)
source/statistics: borussia.de, bundesliga.de
Fenerbahçe without:
Erten Ersu (GK, 0 Ap/0 Gl)
Joseph Yobo (DF, 13 Ap/0 Gl)
Orhan Şam (DF, 2 Ap/0 Gl)
Mehmet Topuz
(MF, 11 Ap/0 Gl)
Milos Krasic (MF, 10 Ap/0 Gl)
Sezer Öztürk
(MF, 9 Ap/2 Gl)
Emre Belözoğlu (MF, 2 Ap/0 Gl)
Beykan Şimşek (FW, 0 Ap/0 Gl)
source/statistics: fanatik.com.tr
Ajax without:
Mickey van der Hart (GK, 0 Ap/0 Gl)
Stefano Denswil (DF, 2 Ap/0 Gl)
Nicolai Boilesen (DF, 0 Ap/0 Gl)
Davy Klaassen (MF, 2 Ap/0 Gl)
Lucas Andersen (MF, 1 Ap/0 Gl)
Tobias Sana (FW, 13 Ap/4 Gl)
Ryan Babel (FW, 9 Ap/2 Gl)
Danny Hoesen (FW, 8 Ap/3 Gl)
Miralem Sulejmani (FW, 5 Ap/0 Gl)
source/statistics: ajax.nl, eredivisie.nl
Liverpool without:
Philippe Coutinho (MF, 1 Ap/0 Gl)
Daniel Sturridge (FW, 4 Ap/3 Gl)
Chelsea without:
David Luiz
(DF, 18 Ap/1 Gl)
John Obi Mikel (MF, 15 Ap/0 Gl)
Victor Moses (MF, 14 Ap/1 Gl)
Demba Ba (FW, 5 Ap/1 Gl)
Newcastle United without:
Mathieu Debuchy (DF, 4 Ap/0 Gl)
Hatem Ben Arfa
(MF, 13 Ap/3 Gl)
Sammy Ameobi
(FW, 8 Ap/0 Gl)
Yoan Gouffran
(FW, 2 Ap/0 Gl)
Tottenham Hotspur without:
Younes Kaboul
(DF, 1 Ap/0 Gl)
Sandro
(MF, 22 Ap/1 Gl)
Tom Huddlestone
(MF, 13 Ap/0 Gl)
Jermain Defoe
(FW, 25 Ap/10 Gl)
Oficjalnie: Brad Friedel będzie bronił w jutrzejszym meczu
source/statistics: bbc.co.uk
BATE Borisov without:
Illia Aleksiyevich
(MF)
Pavel Nekhaychik
(MF)
Levante without:
Sergio Ballesteros
(DF, 20 Ap/0 Gl, 1741 Min)
Loukas Vyntra (DF, 1 Ap/0 Gl, 90 Min)
Roger (FW, 7 Ap/0 Gl, 186 Min)
source/statistics: fcbate.by, levanteud.com, lfp.es
Sparta Praha without:
Jiří Jarošík
(DF, 15 Ap/2 Gl)
Pavel Kadeřábek
(MF, 14 Ap/2 Gl)
Tomáš Přikryl
(FW, 14 Ap/1 Gl)
source/statistics: sparta.cz

Steaua Bucuresti without:
Doru Bratu (DF)
Gabriel Matei
(DF)
Daniel Georgievski
(DF)
Cristian Tanase
(MF)
CFR Cluj without:
Pantelis Kapetanos
(FW)
source: gsp.ro


Aż 9 piłkarzy Hannoveru 96 nie wystąpi w czwartkowym spotkaniu Ligi Europejskiej z Anży Machaczkała. Trener Mirko Slomka nie może skorzystać z usług Konstantina Rauscha, Francy, Andre Hoffmanna, Leona Andreasena, Mario Eggimanna, Larsa Stindla, Steve&#39;a Cherundolo, Felipe oraz rezerwowego bramkarza Samuela Radlingera. Niepewny jest występ Mame Birama Dioufa.
sportowefakty.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska(faza pucharowa), godz 21:00
Newcastle – Metalist Kharkiv
TYP: 1
KURS: 2,15
BUK: Expekt
Analiza:

Jutro o godzinie 21 rozpoczną się mecze w lidze europejskiej a ja wybrałem mecz między Newcastle a zespołem Metalist. Zespół Angielski zmierzy się z zespołem Ukraińskim. Kursy na ten mecz są wysokie dlatego też wybrałem ten mecz bo na zwycięstwo Newcastle jest około 2,05. A więc wysoki kurs. Gospodarze tego meczu w lidze angielskiej znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to sześć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 18 bramek. Na wyjeździe grają zdecydowanie gorzej ponieważ rozegrali oni 13 meczy w których to jeden mecz wygrali, pięć meczy zremisowali i siedem meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 28 bramek. A więc jak widać w tym sezonie zawodzą ale może w lidze europejskiej zaczną grać. Natomiast goście tego meczu w lidze Ukraińskiej mają przerwę zimową i dlatego Newcastle mają szanse na zwycięstwo bo są cały czas w rytmie meczowym. Goście w lidze ukraińskiej są na 4 pozycji z dorobkiem 36 oczek. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 9 meczy w których to 6 meczy wygrali, 1 mecz zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 6 bramek. Na wyjeździe rozegrali także 9 meczy w których to wygrali 5 meczy, 2 mecze zremisowali i również 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 bramek i stracili 9 goli. A więc jak widać źle w lidze Ukraińskiej się nie spisują ale nie ma co porównywać obu lig ze sobą bo to jest przepaść.
Newcastle w ostatnich pięciu meczy wygrali dwa mecze, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Wygrali oni między innymi z Chelseą 3:2 i z Aston Villa 2:1. Przegrali oni ostatni mecz na wyjeździe z zespołem Tottenham 2:1. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy mecze, jeden zremisowali i jeden mecz przegrali. Ostatni mecz rozegrali 30 stycznia z zespołem Odd Grenland i zremisowali 1:1. Był to mecz towarzyski. A więc może im brakować rytmu meczowego i mogą ten mecz przegrać.
Moim zdaniem ten mecz powinien być zacięty lecz uważam że zespół gospodarzy jest lepszym zespołem od swoich rywali. I dlatego postawić warto na zespół gospodarzy bo Newcastle ma duże szanse aby wygrać ten mecz ja stawiam wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 13

nsh

Użytkownik
Sparta Praga - Chelsea Londyn @ 2 // 1.60 bet-at-home
Sparta Praga :
1. ⛔ 3 kontuzjowanych piłkarzy Tomáš Přikryl , Pavel Kadeřábek , Jiří Jarošík
2. ✅ Grają u siebie
3. ⛔ przerwa ligowa
4. ⛔ słaba forma sparingowa 1/1/1 (WIN/DRAW/LOSE)
Chelsea Londyn
1. ⛔ Brak wartościowych piłkarzy David Luiz oraz Demba Ba
2. ✅ ostatni mecz ligowy wygrany wysoko 4:1 z Wigan
3. ⛔ słaba forma wyjazdowa na ostatnie dwa mecze wyjazdowe ligowe remis z Reading 2:2 oraz przegrana 3:2 z Newcastle
Anzhi Makhachkala - Hannover 96 @ 1 // 1.65 bet-at-home
Anzhi :
1. ⛔ przerwa ligowa
2. ✅ gra na własnym boisku
3. ✅ nie ma większych problemów ze składem
4. ✅ 3 mecze w Lidze europejskie w grupie na własnym boisku 3 wygrane
Hannover 96
1. ⛔ bardzo dużo kontuzji
2. ✅ brak przerwy w lidze
3. ⛔ słaba forma wyjazdowa Werder 2:0 Hannover / Schalke 5:4 Hannover
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ja tylko mogę napisać tyle : proponuję oglądnąć skróty meczu VfB z ostatnich tygodni a najbardziej z meczu z Werderem to co robi ich obrona to kryminał
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 13

nsh

Użytkownik
czyli cudowana sytuacja na przełaniae? Stuttgart win?!
Popieram Cię i sam omijam ten mecz z daleka
Wszędzie to pompują na 2 2DNB x2 a skończy się wygrana Niemców którzy na puchary się spinają zwłaszcza w fazach pucharowych.
Sam miałem grać +2 na Genk po kursie 1,44 ale opuszczam raczej ten mecz
to tak nie działa... &quot;Panowie chodźcie mamy złą passę przegraliśmy 4 mecze ligowe ze statystykami 2-11 , więc wygrajmy [...]&quot; mogą powalczyć , nie mówię że nie , ale Genk jest w formie (na 3 ostatnie mecze 2 wygrane 4:1 oraz 0:2) więc nie odpuści wyniku im również zależy na zdobycie bramki wyjazdowej obstawiam że wygrana może paść ale bardziej pewne (praktycznie 100%) jest podpórka x2.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Sparta Praga - Chelsea Londyn @ 2 // 1.60 bet-at-home
Sparta Praga :
1. ⛔ 3 kontuzjowanych piłkarzy Tomáš Přikryl , Pavel Kadeřábek , Jiří Jarošík
2. ✅ Grają u siebie
3. ⛔ przerwa ligowa
4. ⛔ słaba forma sparingowa 1/1/1 (WIN/DRAW/LOSE)
Chelsea Londyn
1. ⛔ Brak wartościowych piłkarzy David Luiz oraz Demba Ba
2. ✅ ostatni mecz ligowy wygrany wysoko 4:1 z Wigan
3. ⛔ słaba forma wyjazdowa na ostatnie dwa mecze wyjazdowe ligowe remis z Reading 2:2 oraz przegrana 3:2 z Newcastle
/QUOTE]

edit: zapomniałem, że PL pauzuje w ten weekend, do kasacji
 
N 13

nsh

Użytkownik
biorąc pod uwagę, że rewanż w Londynie, ranga pucharu, a w weekend mecz z City, to uważałbym na Chelsea po takim kursie
tak zgadza się , ale uważam że sparty forma sparingowa jest bardzo zła (porównaj wyniki Legii do Sparty , ci sami sparingpartnerzy...) oraz przerwa w lidze co jednak jest wielkim minusem , będą chcieli wygrać nawet skromnie 0:1 aby mieć jednak ten przywilej spokoju u siebie ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
ja tylko mogę napisać tyle : proponuję oglądnąć skróty meczu VfB z ostatnich tygodni a najbardziej z meczu z Werderem to co robi ich obrona to kryminał
Dokładnie Niedermeier to powinien dostać dyscyplinarkę za mecz z Werderm zawalił przy 2 bramkach ..
Nie wiem jak tu można pisać /mówić o idealnej sytuacji na przełamanie jak klub zajmuje 14 miejsce w lidze seria 5 porażek z rzędu i to w kiepskim stylu do strefy spadkowej prawdzie mają 10 punktów przewagi nad 17 Augsburgiem ...ale sezon ligowy trwa a najbliższy mecz z Hoffenhaim które także bije się o utrzymanie a są w dużo lepszej formie obecnie niż Vfb .
Puchary nić Vfb nie dadzą LE nie wygrają więc chyba pora skupić się na ciułaniu ligowych pts bo kalendarz ligowy ciężki .
Nie zdziwie się jak Vfb nie wyjdzie pierwszym składem na ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja ze swojej strony postaram się jak najlepiej wypowiedzieć na temat meczy angielskich zespołów w LE i ewentualnych typów.Na pierwszy rzut oka jak dla mnie kurs 5,00 na Lyon w starciu z Tottenhamem to lekka przesada.Koguty może i 3-4 mecze do tyłu mogły się podobać przede wszystkim pod względem gry całej drużyny jednak ich dwa ostatnie mecze to nic innego jak One Men Team vs WBA i Newcastle.Dwie wygrane,trzy bramki zdobył Gareth Bale ,a inni zawodnicy Spurs po prostu się przyglądali.Najlepiej podsumował to komentator Canal+ Andrzej Twarowski:&quot;Jak nie wiesz co masz zrobić z piłką to podaj do Bale&#39;a,a potem pobiegnij mu pogratulować&quot;.Nic dodać nic ująć.Jednak gdybym już na siłę mógł kogoś wyróżnić to Parkera który po kontuzji gra całkiem całkiem i dobrze dowodzi drugą linią Spurs,a także nowy nabytek Holtby,który też przyzwoicie zaprezentował się w meczu przeciwko Newcastle.Ja osobiście wybrałbym tu BTS,bo przypomnę tylko,że na White Hart Lane w LE grały do tej pory trzy drużyny,mianowicie Lazio które zremisowało 0:0,a Libor Kozak potrafił zmarnować 6 setek&lt;3,więc tu przy odrobinie szczęścia również ze strony Tottenhamu BTS paść powinien,dalej taka &quot;firma&quot; jak Maribor,który przegrał 3:1 ale bramkę wpakował no i tak samo zakończył się przyjazd Panathinaikosu który również mimo porażki gola potrafił zdobyć.W przypadku tego spotkania wstrzymałbym się do oficjalnych składów i gdyby jakimś przypadkiem zabrakło Bale&#39;a to Lyon DNB lub X|2| wyglądałby całkiem zachęcająco.A gdyby pan robot jednak występował co raczej jest bardziej prawdopodobne to BTS po kursie 1,95 w Williamie jak najbardziej do gry.
W kolejnym spotkaniu czyli Sparta Praga vs Chelsea najbardziej widzi mi się typ Powyżej 2,5 po kursie 1,91.Londyńczycy zapowiadają,że będą chcieli powalczyć o wygranie tych rozgrywek.Zgodni w tej kwestii są zarówno kapitan The Blues John Terry jak i obecny trener Rafa Benitez.Skład Chelsea,który jest awizowany na dzisiejszy mecz wygląda obiecująco,bo jest praktycznie najmocniejszy z możliwych.Sami Londyńczycy przy dobrej grze są w stanie wbić trzy gole,a gdy walkę u siebie podejmą Czesi są również w stanie coś strzelić.Obrona angielskiej drużyny nie jest monolitem,a ostatnimi czasy obrońcą przytrafiały się klopsy.Mam tu na myśli mecz zawalony przez Ivanovica ze Swansea w pucharze i błędy Terrego w meczu ligowym z Reading.Kurs wydaje się dobry,a jak spojrzeć na mecze grupowe Czechów u siebie można zobaczyć wyniki 1:1 z Lyonem,3:1 Bilbao i 3:1 z drużyną z Izraela.
Trzecim meczem będzie rywalizacja pomiędzy Newcastle,a ukraińskim Metalistem.Gospodarze tego spotkania w ostatnim okienku transferowym nie próżnowali i kupili kolejną grupę zawodników z Francjii co na pewno było nie głupim ruchem.Ich gra może od tego momentu drastycznie się nie zmieniła jednak widoczne są pewne postępy,a przede wszystkim lepsze wyniki.Tu będę polował na BTS po kursie 1,73,jeżeli ekipa angielska zagra swoim w miarę optymalnym składem,szczególnie jeśli chodzi o zawodników ofensywnych.Cisse,Sissoko czy Cabaye to bardzo groźni zawodnicy i jeżeli dziś wystąpią powinni zapewnić gospodarzom gola.O drużynie gości za dużo napisać nie mogę.Wiem tyle,że nie jest to ich pierwszy występ w europejskich pucharach, posiadają skład na wzór Szachtara Donieck,czyli grupa utalentowanych brazylijskich piłkarzy+zawodnicy z Ukrainy.Obecnie zajmują czwarte miejsce w lidze i po ich dotychczasowych występach w fazie grupowej liczę,że dziś będą w stanie strzelić przynajmniej jednego gola,szczególnie gdy Newcastle traciło gola w 6 z 8 ostatnich spotkań.Możliwe,że dziś szanse debitu dostaną nowi obrońcy Mbiwa i Haidara,a więc zgranie formacji defensywnej gospodarzy może nie być ich atutem tego dnia.
Ostatnie spotkanie Zenitu z Liverpoolem to dla mnie NO BET.Anglicy grają ostatnimi czasy na prawdę dobry football ale brak im skuteczności co najlepiej pokazał mecz z WBA i dziś bez skutecznej gry może im być ciężko.Rosjanie grają u siebie,tak na prawdę nie wiadomo na co ich stać i w dodatku panują tam nie za ciekawe warunki atmosferyczne.Mecz zagadka,nie widzę tu zdecydowanego faworyta i chyba wcale nie niemożliwym rezultatem w tym spotkaniu może być remis.Nawet sam trener The Reds powiedział,że zadowoli go taki wynik.Ja jednak decyduję się pominąć to spotkanie.
Kilka innych suchych typów:
⚽Atletico Madryt vs Rubin Kazań |1| kurs:1,40 - 0:2 ⛔
⚽Inter vs Cluj BTS kurs:2,05 - 2:0 ⛔
⚽Stuttgart vs Genk-Genk(+2) kurs:1,44 - 1:1 ✅
⚽Machaczkała vs Hannover |1| kurs:1,67 - 3:1 ✅
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dokładnie jak tutaj koledzy wyżej skupili się na meczu Stuttgartu z Genkiem,ten mecz przykuł moją uwagę najbardziej z całej oferty bo kursy wystawione na te drużyny to śmiech na sali,problem mam tylko taki czy grać jutrzejszy mecz czy w razie jakby niespodziewanie był jakiś remis nie zagrać po prostu awansu Genku,kurs na to mam 3,10 czyli źle to nie wygląda mając na uwadze że jutrzejszy X2 ma 2,30 i jeszcze dodatkowy atut w postaci meczu rewanżowego.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Inter Mediolan - CFR Cluj 2:0 ✅
Typ:
Inter Mediolan
Kurs: 1,45
bet-at-home

Po zimowej przerwie wraca na stadiony Liga Europejska. Ja z całej rundy spotkań wybrałem pojedynek na Stadio Guseppe Meazza pomiędzy Interem Mediolan a rumuńskim CFR Cluj. Ekipy te zmierzą się po raz pierwszy w historii rozgrywek europejskich. Faworytem bukmacherów są gracze z Półwyspu Apenińskiego ale czy tak być musi ? Przypomnieć warto że Rumuni zostali wyeliminowani z Ligi Mistrzów tylko dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań z ekipą Galatasarayu Stambuł. W grupie pokonali na Old Traford ekipę &quot;Czerwonych Diabłów&quot;. Na swoim obiekcie roznieśli zaś ekipę Sportingu Braga ale czy to wystarczy na ekip z Mediolanu ? Moim zdaniem nie. Przeglądając grupowe spotkania Ligi Europy warte zauważenia jest to że trener Massimo Moratti wystawiał graczy z tak zwanego &quot;drugiego garnituru&quot;. Nerrazurri już raczej nie mają szans na triumf w Serie A i chcą zrekompensować to kibicom zwycięstwem w Lidze Europejskiej. Chęć osiągnięcia sukcesu jest moim zdaniem dużym atutem przemawiającym za ekipą gospodarzy a że mają szeroką kadrę to jest to realne. W ostatnim ligowym spotkaniu pokonali oni ekipę Chievo Werona trzy do jednego po bramkach Cassano, Ranocchi i Milito. Oddali oni aż dziesięć strzałów na bramkę strzeżoną przez Christiana Puggioniego i tylko brak skuteczności nie pozwolił na osiągniecie wyższej wygranej. Zatem ja stawiam dzisiaj na Inter.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Anżi - Hannover
Anżi powyżej 1.5 @ 1.80 Betsafe ✅

Niemcy dalej mają ogromne problemy w tyłach, które zdefiniować można bardzo prosto - ciągły brak Cherundolo i Eggimanna. Na dzisiejszy mecz znaleźć możemy 2 wersje zestawienia defensywy. Zarówno magazyn Kicker, jak i oficjalna strona H96 przewidują, że zobaczymy:
Sofian Chahed - 440 minut w całym sezonie w ekipie Hannoveru i nie ma co się oszukiwać, że rozegrał je dzięki zdziesiątkowaniu linii defensywnej. Zawodnik &quot;lekko&quot; odstaje poziomem.
Johan Djouru - ściągnięty awaryjnie w zimowym okienku transferowym. Rozegrał 4 mecze w tym 1 za który można go jakoś chwalić - ze słabiutkimi Wieśniakami w ostatniej kolejce Bundesligi. Jak oglądałem spotkania H96 z Wolfsburgiem i Werderem to patrzeć się na niego nie dało. Parodysta. Nie dziwne, że wypychali go na siłę z Arsenalu.
Christian Schulz - Wrócił po miesięcznej kontuzji i zagrał w sobotę cały mecz. Może nie być jeszcze przygotowany na granie z taką częstotliwością. Tak czy inaczej Schulz w tym sezonie bez fajerwerków. Wystąpi(podobnie jak ostatnio w lidze) na nienaturalnej dla siebie pozycji środkowego obrońcy.
Różnica jest na lewej stronie. Wg oficjalnej strony Niemców zagra:
Christian Pander - 543 minuty w Bundeslidze + 200 minut w Lidze Europejskiej. Generalnie raczej pełni rolę zmiennika. Forma pogubiona kompletnie. Dostał szansę od pierwszej minuty ostatnio z Hoffenheim i od Kickera zebrał notę 4. Do tego złapał żółtą kartkę.
Kicker na tej pozycji widzi:
Sebastian Pocognoli - Ten to jest perełka. Ściągnięty jako alternatywa dla Schulza wobec kontuzji Niemca. Debiut, 34&#39; i czerwona kartka za wejście w stylu karate w któregoś Wilka(Vieirinha? mogę się mylić, zapomniałem już). Ciekawe jak odbije się to na jego psychice.
Do tego wszystkiego między słupkami Ron-Robert Zieler, któremu klasy nie można ujmować. Jeżeli ktoś w tej bladej defensywie się czymś odznacza to zdecydowanie jest to 24 letni bramkarz. W pojedynkę ma jednak marne szanse na skuteczne powstrzymywanie Anzi. Rosjanom zdecydowanie zależy na tych rozgrywkach. Nie wznowili jeszcze sezonu ale wierzę, że mimo to są jakoś przygotowani. Przecież wiedzieli nie od dziś, że mają ten mecz. Jedyny sparing do którego udało mi się dotrzeć to ich 2-2 z Dynamem Kijów sprzed 12 dni. Na spotkanie mają gotowych wszystkich kluczowych zawodników. Willian który dołączył w zimę też zagra. Czuję, że Brazylijczyk może zrobić różnicę. Chciały go wielkie kluby, wybrał wielkie pieniądze. Jego wola, umiejętności odmówić mu nie można. Na Łużnikach Anzi czuje się chyba dobrze. Wygrali tu wszystkie 3 spotkania w fazie grupowej. Hannover ma w Bundeslidze fatalną formę wyjazdową(licząc tylko mecze poza domem to są przedostatni w stawce), a w Lidze Europejskiej mimo tego, że punktowali to tracili sporo bramek. Podsumowując jedynym minusem Anzi w tym wypadku jest to, że nie weszli jeszcze w sezon. Po stronie Hannoveru tych mankamentów znajduję o wiele więcej. Wolę zaufać ekipie z ogromnym potencjałem z przodu, których forma jest niewiadomą niż Niemcom, którzy wiem, że zawodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom