>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej - 14.02.2013

Status
Zamknięty.
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik

Chelsea Londyn
1. ⛔ Brak wartościowych piłkarzy David Luiz oraz Demba Ba
brak wartościowych piłkarzy?
gdyby w składzie brakowała Hazadra czy Maty, piłkarzy bez których Chelsea nie potrafi pograć piłka albo Lamparda, człowkieka od czarnej roboty, mógłbyś napisać, że brakuje wartościowych piłkarzy. Ba, który nie dawno pakował się do Londynu i Luiz, którego od miesiąca spokojnie w środku zastępuje Ivanović. No bez przesady, na nich gra się nie opiera
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
brak wartościowych piłkarzy?
gdyby w składzie brakowała Hazadra czy Maty, piłkarzy bez których Chelsea nie potrafi pograć piłka albo Lamparda, człowkieka od czarnej roboty, mógłbyś napisać, że brakuje wartościowych piłkarzy. Ba, który nie dawno pakował się do Londynu i Luiz, którego od miesiąca spokojnie w środku zastępuje Ivanović. No bez przesady, na nich gra się nie opiera
Zgadzam się, że pomoc mają kozacką, niestety Chelsea gra osłabiona brakiem napastnika bo obecność Torresa jest osłabieniem i każde podanie do niego to strata okazji bramkowej. Brak Demby Ba w składzie nie powinien stanowić większego problemu, bo pomoc Chelsea ma chyba największy potencjał ofensywny w Premiership.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Dzisiaj Kluż, Steua powinna zaskoczyć wszystkich, inwestujecie grubo w Anże a pamietam mecz z 3 skladem Liverpoolu rezerwami jak potwornie leniwie grali, strzelili gola ale prezentowali sie slabo, nie wiem czy warto sie denerwowac, w dodatku ich ostroja defynsywy Samba odszedl i nie wiadomo jak ta obrona sie bedzie prezentowala, a Niemcy na pewno beda zmotywowani bo to dla nich prestiz nie obowiazek grac, i na pewno zepna sie ostro i moga wywiez dobry rezultat.

Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Carragher, Enrique, Allen, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.
Rezerwowi: Jones, Coates, Lucas, Borini, Shelvey, Suso, Wisdom.
sklad na dzisiejszy mecz, dwa sparingi Zenitu ogladalem i slabo ich obrona wyglada, dlatego dzisiaj over powinien gładko wejść over 2,5 2,05 kurs
Nie uzbierałeś na te wakacje ;)
Skończ głupoty pisać , sam postawiłem na Anzhi na live. Jak Hannover strzelił to się załamałem ale otoczyli i wygrali.
Jak nie wierzycie to mogę dać wam screena. Oczywiście nie pograłem grubo tylko za 11 zł. Uważam , że LE jest niedochodowa jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
wow.. to się wszystkim co postawili w meczu VfB-Genk 2X lub X się poszczęściło ???? Od początku nie chciałem grać czystej dwójki, bardziej skłaniałem się przy 2X, ostatecznie pobrałem bezpieczniejszą opcję Genk AH+1,5 po kursie 1,60 w bet365 i jak widać oba warianty by się sprawdziły, ale nerwów co nie miara by było przy 2X ???? Nie chciałem stawiać przeciwko VfB, bo jakoś zawsze mnie do nich ciągnie mimo że nieraz się już przejechałem grając Bundesligę.
Z innych meczów najbardziej zawiódł mnie Olympiakos, stracony gol, potem czerwona kartka i wszystko się posypało. No i tym co proponowali tu czystą jedynkę w meczu Napoli... Również tu skłaniałem się przy AH w stronę gości, bardziej opłacalne było postawienie w tej kolejce czystej jedynki na Ajax co też uczyniłem niemal po tym samym kursie. Nie wiem jak bardzo Napoli zależy na dalszej grze w EL, bo Ajaxowi to widać po wypowiedziach przedmeczowych, że zależy. Na boisku potwierdzili swoje słowa.
No ale niestety... Olympiakos nieco zepsuł mi kupon, na szczęście ten o mniejszej stawce.
 
D 18

duh

Użytkownik
czemu ktoś usuwa mój post ? Każdy kto stawiał na Genk ma odemnie plusika, postawiłem troszkę kasy ale gratuluję tym którzy naprawdę wrzucili więcej. Mecz pełen nerwów, sporo ciekawych akcji, w 1 połowie mogłoby już wejść bo było dużo okazji. Ogólne wyniki z dzisiejszych meczy ? sporo niespodzianek, szczególnie Napoli i Liverpool be bramki na koncie ???? dzięki chłopaki za typ, pochwaliłbym sie kuponem ale widzę admin jakiś nerwowy ????
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dokładnie tak,ja sam bijłem się z myślami czy X2 czy awans Genku i postawiłem na to drugie co biorąc pod uwagę tego gola na remis i to na wyjeździe to bardzo mi się skończył ten mecz,praktycznie cały mecz można było zaobserwować jak goście kreują grę i tylko Szwaby czekające na jakieś rozpaczliwe kontrataki,czy rzuty różne.Sam na sam Ibisevicia i do pustej niemalże jak nie trafił to kamień z serca,no ale już gol na 1-0 to naprawdę kupe szczęścia mieli,swoją drugą to już drugi raz jak mi Genk daje upragniony wynik taka sama rzecz miała miejsce w Lizbonie gdzie bramka wpadła w 94 minucie gry też dająca wynik 1-1 tyle że tam było grubo w stg2 po kursie 1,75. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom