>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

1/16 finału LE - (14-16 luty)

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeszcze żadna drużyna nie obroniła ani Pucharu UEFA, ani tym bardziej Europa League, więc Porto stoi przed szansą zapisania się w historii futbolu, toteż można być spokojnym o ich zaangażowanie w tym meczu.
sorry, ale to jest bezsensu. Napisane dobrze, lecz co to za argument? A kto nie stał przed taką szansą?
Man United 2009 to jest jeden z wielu przykładów.
Ba, a co dopiero drużyny które wygrywały LM ew. Puchar Uefa i na drugi rok grały w 1/16, 1/8. Przecież takich były setki jak nie więcej...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja bym się skupił na nieco innym rynku niż 1x2 podczas dzisiejszych spotkań. Liga Europy to dosyć overowe rozgrywki. Zaczyna się tutaj faza play-off to też i kursy są bardziej zestawione na rozsądne granie ekip. Przejrzałem kursy na to, że dana drużyna strzeli conajmniej jedną bramkę i mam taką oto propozycje trebla:

Athletic Bilbao strzeli @ 1.35 ✅
Schalke strzeli @ 1.2
✅
Manu strzeli @ 1.15 ✅

co daje AKO: 1.86 Tobet

Najwyższy kurs na Basków. Trudne warunki atmosferyczne mogą być dodatkowym bodźcem, ale murawa na Łużnikach z racji tego, że jest sztuczna to nie będzie problemów z podłożem. Bilbao z niesamowitym potencjałem ofensywnym: Llorente, Susaeta, Muniain czy rezerwowy Toquero... Tak się składa, że drużyny faworyzowane grają spotkania wyjazdowe, ale nie trzeba nikomu mówić ile znaczy zdobyta bramka na obcym terenie. Tutaj ma kto tą bramkę strzelić.
O Czechach i Schalke było już co nieco powiedziane - nie wierzę, że Niemcy nie strzelą jakiejkolwiek bramki średniakowi ligi Pepiczków. Tacy zawodnicy jak Raul, Farfan, Jurado, Huntelaar, Obasi czy Marica - którykolwiek z nich by nie zagrał to jest w stanie wykreować jakąś groźną sytuację.
Ostatni typ chyba najpewniejszy, ale odwzorowuje to kurs. Ajax ostatnio bardzo przeciętny, problemy w defensywie 0 brak Oojiera czy Van der Wiel&#39;a + absencje Enoha, Janssena to poważne osłabienia, które zapewne wpłyną na jakość gry Holendrów. O Czerwonych Diabłach co można powiedzieć? Ciśnienie Fergusona na puchar, doskonały ostatnio Rooney, może Hernandez też wystąpi od 1. minuty..
analizy krótkie, aczkolwiek typy mówią same za siebie. Good luck!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Udinese powyżej 1.5 bramki ⛔
Kurs: 2.10

Buk: Betsson


Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony tym kursem, ponieważ w tym sezonie zespół gospodarzy gra na swoim boisku wręcz wyśmienicie. W lidze w 12 meczach wygrywał w aż 10, przegrywając dopiero w ostatniej kolejce z Milanem 1:2. Dziś teoretycznie przeciwnik dużo słabszy bo PAOKU do potęg piłkarskich porównywac nie należy...
Uważam, że skoro w silniejszej lidze włoskiej w zdecydowanej więkoszości meczy Udinese na swoim terenie jest w stanie aplikowac druzynom przyjezdnym conajmniej 2 gole to tym bardziej dzisiaj to zrobi. Jeden haczyk... W kadrze meczowej nie znalazł się najlepszy strzelec włoskiej drużyny Di Natele, jednak uważam, że zwyczajnie Udinese jest drużyną lepszą w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła od Greków i będą mieli zamiar już dziś zapewnic sobie awans do 1/8 LE.

Pozdrawiam !
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Porto - Manchester City X2 @ 1.53 Pinnacle
wynik: 1:2 ✅

Tak sobie myślę, że po tym kursie warto. Mancini zapewnia, że serio potraktuje te rozgrywki. Ich brak ogrania w Europie obnażyła Liga Mistrzów, a każde spotkanie rozegrane na tym szczeblu Ligi Europejskiej może owocować w przyszłym sezonie. Da się tu zagrać z ciekawymi rywalami więc powinni tę przygodę ciągnać jak najdłużej. Zresztą zwycięstwo w LE drużynie teoretycznie celującej w LM ujmy nie przyniesie. Petrodolary wpompowane w ten klub powoli zaczynają owocować i Obywatele wydają się być ułożonym zespołem. Prowadzą w najlepszej lidze na świecie, a to mówi samo za siebie. W przewidywanych składach przewijają się nazwiska kluczowych dla Man City zawodników czyli: Kompanego, Nasriego, Silvy, Aguero... Porto po odejściu AVB i Faclao jest inne. W lidze tracą 5pkt do Orłów z Lizbony co jeszcze rok temu byłoby nie do pomyślenia. Ich celem też była dłuższa przygoda w Lidze Mistrzów więc w tym pojedynku nie tylko Manchester City ma &quot;uszczerbek na motywacji&quot;. Samą grą w Europie też nie zachwycają jak w tamtym sezonie. Odpadli w słabej grupie, remisując na Estadio Dragao z APOELEM i kluczowy mecz z Zenitem. Nawet jakaś jednobramkowa porażka nie byłaby dla City zła przed rewanżem na Etihat Stadium ale liczę na to, że wysilą się trochę bardziej. Nic nie znalazłem o brakach kadrowych. Potencjał drużyn z przewagą dla Wyspiarzy.
Stoke City - Valencia 1X @ 1.56 Pinnacle
wynik: 0:1 ⛔

Drwale ze Stoke postawią Nietoperzom trudne warunki, tego jestem pewien. Valencia jest ostatnio pod formą i nie zmienia tego ostatnia wygrana przed własną publicznością z beznadziejnym Sportingiem Gijon. Zagubił się gdzieś Soldado który na początku strzelał na potęgę. Stoke też ostatnio wyniki osiąga mierne. Kluczowy może okazać się Britannia Stadium. Warto podkreślić jaka atmosfera panuje w Stoke, a świadczą o niej wypowiedzi Petera Croucha: &quot;Wszyscy od paru dni rozmawiają i myślą tylko o jednym. Rzadko kiedy ten klub mógł mierzyć się z takimi rywalami jak Valencia. Każdy z nas chciałby znaleźć się w wyjściowym składzie, bo będzie to wielki dzień w historii Stoke-on-Trent. To będzie dla nas prawdziwy test. Oczywiście ciężko będzie awansować dalej, ale bez względu na wynik na boisku, będzie to wielkie wydarzenie dla kibiców oraz nas, samych zawodników&quot;. Kurs milutki.
 
vsky 29,2K

vsky

Użytkownik
Mecz: Stoke - Valencia 0:1 ✅
Typ:
2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin

Oglądam niemal każdy mecz Premier League i spokojnie mogę stwierdzić, że Stoke gra słabo. Ostatnimi czasy nie pokazują kompletnie nic. Co innego Valencia. Hiszpański zespół gra o wiele lepszą piłkę od gospodarzy, to widać na pierwszy rzut oka. Spodziewam się w tym meczu gładkiego zwycięstwa Valencii (i w sumie nie rozumiem, dlaczego bukmacherzy dają takie szanse Stoke).
Pozdrawiam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Alkmaar-Anderlecht: Anderlecht strzeli@1,45 Betsafe
wynik: 1:0 ⛔

Pojedynek holendersko-belgijski,a więc dla obu ekip dość prestiżowy. Alkmaar w tym sezonie jest słabsze,traci sporo bramek-tu w sumie bez zmian w porównaniu z poprzednim sezonem-gorzej jest z ofensywą. W meczach grupowych LE w Alkmaar gole strzelał każdy z rywali:Malmoe,Austria Wiedeń(x2) i Metalist Charków. W Eredivisie może powalać statystyka meczów u siebie AZ-9 wygranych i 1 remis,bramki 26-3!Ale..te trzy bramki stracili z poważniejszymi rywalami,którzy nie przyjeżdżali się bronić: PSV,Ajax i Feyenoord. W Pucharze Holandii u siebie tracili gole z Groningen i z GVVV Veenendaal z 3 ligi..Anderlecht w grupie LE wygrał wszystkie 3 mecze,w każdym strzelając 2 bramki.Kolejno z Lokomotiv Moskwa,Sturm Graz i AEK Ateny.W lidze belgijskiej takiej skuteczności nie mają,ale mimo tego mają najlepszy bilans wyjazdowy w całej lidze 24 pkt w 13 meczach. Ostatnio obejrzałem 2 połowę meczu w Liege,który Anderlecht wygrał 2-1. Ich gra w ofensywie wyglądała przyzwoicie,myślę że dziś będą chcieli strzelić przynajmniej jedną bramkę na wyjeździe,która jak wszyscy wiemy ma spore znaczenie w pucharach.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ajax - Manchester United
Mecz bardziej &#39;&#39;rodem&#39;&#39; z Ligi Mistrzów niż z Ligi Europy jednak nic bardziej mylnego to właśnie te dwa utytułowane kluby stanął na przeciwko siebie w 1/16 ligi europy. Ajax klub który swojego czasu był najlepszy w Holandii i sięgał regularnie po mistrzostwo oraz puchary.. teraz jest cieniem samego siebie i musi przejść metamorfozo bo to co ostatnio się dzieje z drużyną z Amsterdam Arena nie podoba się kibicom oraz zarządowi. Przeprawa bardzo ciężka bo trafili na Czerwone Diabły które niespodziewanie odpadły z ligi mistrzów i walczą o honor w lidze europy bo tak można to nazwać. Dochodzą do tego absencje w obu drużynach Manchester będzie musiał sobie poradzić bez Vidicia, Fletchera, Giggsa, Berbatowa, Owena czy Andersona tych graczy Sir Alex jest w stanie zastąpić natomiast De Boer ma większy problem Janssen, Boilesena, Sigthorsson, Boerrigter, Oojier czy van der Wiel. Ostatnio do tego grona dołączył Enoh. Także sytuacja kadrowa nie do pozazdroszczenia w dodatku Manchester jest co najmniej o dwie klasy lepszą drużyną. Powinni to potwierdzić na boisku i już dziś wygrać.
Win Manchester United @@ 1,88 ✅
Strzelec Gola @@ Rooney @@ 2,65
⛔
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ajax - ManU
Manchestery ku zdziwieniu wszystkich kibiców na świecie, wiosny nie zaczynają od fazy pucharowej Ligi Mistrzów, tylko od Ligi Europy. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie w 1/16 Ajax Amsterdam. Holenderska ekipa to znana marka w Europie. Dawno, dawno temu zdobyli 4 puchary Mistrzów (dzisiejsza LM), ostatni raz w 1995 roku. Ekipa prowadzona przez Franka de Boera to obecni mistrzowie kraju. W tym roku zespół z Amsterdamu bez formy. Wygrali tylko raz i to w ostatni weekend ze słabym NAC Breda 2:0. Wcześniej przegrali u siebie z Utrechtem i Alkmaar, więc jak chcą powstrzymać wielokrotnych mistrzów Anglii? W tym roku ManU pokonało już na wyjeździe takie zespoły jak Arsenal czy też odwieczni wrogowie - City. Sir Alex Ferguson przed tym spotkaniem powiedział, że nie zamierza lekceważyć tego turnieju i w każdej rundzie będzie wystawiał najsilniejszy skład. Zdaję sobie również sprawę, że ma szeroki skład i ci zawodnicy potrzebują wielu meczów, by być w odpowiedniej formie. Manager United chce wygrać Ligę Europy i dziś spodziewam się zwycięstwa United. Czerwone Diabły zagrają w silnym składzie z Rooneyem w przodzie i mając wolny weekend, dadzą dziś z siebie wszystko by zapewnić już dzisiaj sobie awans do 1/8.

ManU @ 1.80 Bwin ✅
ManU -1 @ 3.10 Bwin
✅
Rooney SN @ 1.95 Bwin ⛔
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Hulk nic nie strzelił w ostatnich 5 kolejkach w lidze, ale dużo strzela Rodriguez i tu bym sie zastanowił i zagraj, Rodrugez regularnie trafia do siatki , kursy ~ 2.2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Każdy już prawie opisał ten mecz, to i jeszcze ja opiszę sobie :cool:

VS
Ajax - Manchester United 0:2 ✅
Typ : MU @ 1,917 Pinnacle

Sympatyzuję za Ajaxem i widziałem wiele meczów w tym roku ich, a może nawet wszystkie. Także to co oni teraz graja to jest straszny piach, aż szkoda patrzeć. Brak porządnego napastnika to raz. Sigthorsson kontuzja. Bułykin to drewno straszne, w ogole nieporozumieniem dla mnie był jego transfer do Ajaxu. Ok, coś się przepchnie i zastawi i powalczy o piłkę. Lepszy jest pewnie pod tym względem od Siema De Jonga, który też tu grywa ale bez powodzenia. Lodeiro nie dostaje okazji za wiele, De Boer mu nie ufa. Skrzydła ostatnio też słabo. Sulejmani daleki od porządnej dyspozycji, Ebecilio i Ozbiliz nie ten kaliber na poziom eruopejskich pucharów. Nie radzili sobie z Utrechtem... Defensywa bez Van Der Wiela, w środku pola brak Janssena i Enoha. Mocne punkty to Eriksen, Vertonghen i Alderweireld. Reszta zawodzi po całości.
Ferguson do Amsterdamu polecial bez Giggsa, Berbatowa, Evry. Ale jest komu grać, sporo zawodników czeka na swoja szansę. Sir Alex mówi, że chce poważnie potraktować te rozgrywki. W sumie może nie blefuje bo prócz Premiership to już na żadnym innym froncie nie pozostali w grze. FA Cup i Calring Cup odpadli. W kontekście tego meczu ważne jest, że w najbliższy weekend Czerwone Diabły nie maja meczu w lidze bo grany jest FA Cup więc tym bardziej Fergie może postawić na najlepszych, a do kadry meczowej wrócili Nani, Cleverley, Jones i Young.
Kadra United: De Gea, Amos; Fabio, Rafael, Evans, Jones, Smalling, Fryers, Ferdinand; Valencia, Nani, Carrick, Young, Park, Scholes, Cleverley, Pogba; Rooney, Hernandez, Welbeck.
Kto by nie wyszedł to zdaje się, że poradzi sobie w tym meczu. Może swojej szansy doczeka się Pogba, a talent w nim jest ogromny. Nawet jakby patrzeć przez pryzmat tego kto ostatnio grał mniej to skład wychodzi taki : De Gea - Smailling, Jones, Evans, Fabio - Nani, Cleverley, Carrick, Young, Chicharito, Wellbeck. A więc dalej mocny. Różne kombinacje moga być naprawdę. MU gra ostatnio dobrze więc na tle beznadziejnego Ajaxu powinien to potwierdzić. Ja atutów piłkarskich po stronie gospodarzy w obecnej formie nie widzę.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Trabznonspor-PSV:czerwona kartka @4,25 Betsafe 0,5/10 ⛔
Sędziuje Felix Brych z Niemiec.W 20 ostatnio prowadzonych spotkaniach pokazał 8 czerwonych i 77 żółtych kartoników.Ostatnie 2 mecze w Niemeczech-2 bundesliga i Puchar Niemiec-w każdym czerwona.Na jesień sędziował 3 mecze grupowe Ligi Mistrzów-w dwóch pokazał czerwoną.Widać,że nie boi się tego koloru ???? Do tego gramy w Turcji,a tam się na stadionach czasem różne rzeczy dzieją,emocje mogą udzielić się piłkarzom.O kartki gospodarzy jestem spokojny,pytanie czy Holendrzy też nie odpuszczą ostrzejszych zagrań. Myślę,że można za dyszkę to puścić.Wiadomo,że szansa nie duża na trafienie,ale z wszystkich dzisiejszych meczy LE wydaje mi się największe prawdopodobieństwo pokazania czerwieni mamy właśnie w Trabzonie.
Nie widzę nigdzie under/over kartek w tym meczu,jak ktoś by znalazł to proszę o kontakt.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Jedyny mecz, który bukmachersko mnie zainteresował to Alkmaar - Anderlecht. Wystawione kursy to jakiś żart. Spodziewałem się ~2.30 na starcie na Alkmaar (Było około 1.80). Teraz rosną. Jak dla mnie ogromne value w stronę Anderlechtu. W jakim aspekcie gry odstają od rywali? Fakt, liga holenderska prezentuje trochę wyższy poziom, ale myślę, że drużyny są dosyć wyrównane.
W sumie niewiele wiem o grze Holendrów, ale Belgowie ostatnio prezentują się naprawdę dobrze. Do pogrania:
Anderlecht 3.90 (Pinnacle) ⛔
Guillaume Gillet strzeli pierwszą bramkę w meczu 11.00 (Sportingbet)
⛔
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Specjalnie nie ma wątpliwości co do tego kto wygra to spotkanie bo najprawdopodobniej wygra Konigsblauen - Schalke :]. W Gelsenkirchen mają naprawdę mocny skład, zawodników którzy są w tej chwili jednymi z najlepszych na świecie na swoich pozycjach, mówię tu na przykład o Huntelaarze, który jest jednym z głównych kandydatów do tytułu króla strzelców na Euro, mają Raul który przeżywa drugą młodość, do tego kilku młodych perspektywicznych zawodniku jak Höwedes, Papadopoulos czy nawet bardzo młodych jak Draxler, do czego zmierzam, a no w Schalke mają wszytko co trzeba by wygrywać, by odnosić sukcesy. I teraz właśnie w Schalke jest bum, żeby coś wygrać najlepiej Bundesligę bo ostatnio wygrali trochę ponad pół wieku temu albo co łatwiejsze europejski puchar. W tej chwili mają dość łatwego rywala, Viktoria co prawda grała w Lidze Mistrzów ale jak nie patrzeć z perspektywy polskich drużyn to gra w LM po reformie nie jest niczym nadzwyczajnym. Dużym handicapem jest to, że w Niemczech już się kopie, a Czechach liga staruje w przyszły weekend i na pewno w rywalizacji z Schalke zawodnicy z Pilazna to odczują. Schalke w ostatniej kolejce przegrało dość wysoko, aż 3-0 z M&#39;Gladbach no ale kopciuszek Bundesligi ogrywa nie tylko Schalke ale i Bayern, zdaję się że z BVB zremisowali. Moim zdaniem kurs: 1,9 na przyjezdnych to okazja i trzeba próbować. Jeśli chodzi o lęk przed minimalizmem zawodników Schalke to specjalnie się nie obawiam, bo kicker awizuje w pierwszym składzie Draxlera o ile nieraz niemiecka gazeta nie trafia ze składem o tyle tym razem może się spodziewać 19-latka w podstawowej 11, tym samym jak w razie Schalke by nie szło to Julek to załatwi.

FK Viktoria Plzen - FC Schalke 04 Typ:2 Kurs:1,9
Tobet
wynik: 1:1 ⛔
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Stoke City-Valencia C.F
Wynik: 0:1 ✅
Typ-2
kurs 2,45
expekt

Valencie widzialem w Pucharze hiszpanii w obu meczach przeciwko Barcy.Zwlaszcza w pierwszym spotkaniu bardzo podobala mi sie gra podopiecznych Emeryego.Valencia zajmuje aktualnie pewna 3 pozycje w Primera Division,nie przegrali od 4 spotkan w lidze a na wyjezdzie co jest najciekawsze ostatnio poniesli w lidze porazke na wyjezdzie 10 grudnia. Odwrotnie wiedzie sie angielskiemu zespolowi,ktory nie wygral w lidze od 5 spotkan,a przed wlasna publicznoscia od 11 grudnia.Valencia przyjezdza do Anglii w najsilniejszym dostepnym na dzis zestawieniu z Soldado,Piattim Jonasem na czele i sadze ze beda chcieli wykorzystac slabsza forme Stoke i juz w pierwszym spotkaniu mocno przyblizyc sie do awansu.Jako ze w lidze Valencia ma duza strate do Barcelony i takze duza przewage nad Levante,ktore raczej nie zagrozi 3 pozycji,to tez sadze ze trener nie da odpoczac czolowym pilkarzom przed prestizowym spotkaniem z Barca bo w tym momencie to Liga Europejska powinna stac sie priorytetem. Przypominam sobie takze spotkanie na Old Trafford z Man Utd w lidze Mistrzow bodajze sprzed sezonu,gdzie bardzo podobala mi sie bezkompleksowa gra Hiszpanow,a ze zespol moim zdaniem jeszcze lepszy to i z przeciwnikiem pokroju Stoke powinno pojsc tym latwiej.
Kadra na Stoke;
Bramkarze: Guaita, Diego Alves, Adrián Lluna.
Obrońcy: Miguel, Bruno, Dealbert, Víctor Ruiz, Rami, Mathieu.
Pomocnicy: Albelda, Topal, Tino Costa, Banega, Bernat, Feghouli, Piatti, Pablo.
Napastnicy: Jonas, Aduriz, Soldado.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Pilzno - Schalke
wynik: 1:1 ⛔
Over 2.5 gola
2.00

Dzisiaj o godzinie dziewietnastej zero zero zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz w ramach rozgrywek Ligi Europy. Zmierzy się ze sobą Viktoria Pilzno i Schalke. Jest to faza 1/16 tych rozgrywek. Gospodarze są w tych rozgrywkach dzięki zajęciu trzeciego meisjca w fazie grupowej LM. W lidze mistrzów zaprezentowali się bardzo dobrze (siedem punktów w sześciu meczach). Zremisowali między innymi z Milanem. W lidze czeskiej Pilzno regularnie zalicza wysokie wyniki. Ostatnie pięć meczy zakończyły się wynikiami +2.5 gole. Schalke w LE jest od początku teh edycji. W grupie nie przegrali żadnego meczu (cztery wygrane i dwa remisy). W sześciu meczach fazy grupowej mieli cztery razy +2.5 gola. W lidze Schalke regularnie zalicza wysokie wyniki i są jedną z najbardziej overowych ekip w Bundeslidze. Moim zdaniem w tym meczu będzie wysoki wynik. Stawiam na remis 2:2 i over 2.5 gola.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Najciekawszym typem na dzisiejsze spotkania jest over 2,5 w meczu Lazio - Atletico. W zespole gości strzałem w dziesiątkę było zatrudnienie na stanowisku trenera Diego Simeone. Zespół wyraźnie odżył. Co prawda od połowy grudnia nie stracili bramki ale każda seria musi się skończyć. Obydwie ekipy maja czym postraszyć w ofensywie. Nie ma sensu, żebym się tu rozpisywał, bo ładnie zrobił to wcześniej Groven.
Co oprócz tego? Ja spróbuję gry w spotkaniu innego z zespołów hiszpańskiej La Liga, a konkretniej Stoke - Valencia. Kibice gospodarzy z pewnością nie mogą powiedzieć, że ich drużyna jest w dobrej formie. Przegrane cztery kolejne mecze ligowe z rzędu nie wróżą niczego dobrego. Valencia również ostatnio miała zadyszkę ale oglądałem ich spotkania w pucharze Króla z Barcelona i gra nie wygląda aż tak bardzo źle, szczególnie w pierwszym spotkaniu postraszyli swoich rywali. Ostatnio wygrali z Gijon 4-0 co może napawać optymizmem. Liczę na przełamanie Soldado, który w ostatnich spotkaniach nie moze znaleźć drogi do siatki rywali, ale w europejskich pucharach w tym sezonie ustrzelił już 5 goli.
Szukałem również czegoś w meczu Lokomotiv Moskwa - Atletic Bilbao ale mając na uwadze wczorajszy mecz i warunki pogodowe w spotkaniu Zenitu jednak wolę odpuścić.
Następny typ dla mnie wysoce prawdopodobny to over 2,5 w meczu Alkmaar - Anderlecht. Alkmaar ostatnio 3 wygrane, w tym pogrom na wyjeździe z Den Haag 7-0. Wcześniej jednak zdarzały sie wpadki. W LE w tym sezonie na swoim stadionie nie spisywali się dobrze - 2 remisy i wygrana z Malmo. Dziś czeka ich trudne zadanie bo goszczą najlepszą drużynę belgijską. Anderlecht w wysokiej formie - ostatnia porażka na początku grudnia i od tamtej pory tylko dwa remisy, reszta wygrana. Przy tym, podobnie jak Alkmaar, sporo goli strzelanych, ale i stracić też potrafią (jak w meczu z Genkiem wygranym 4-2).
Spotkania drużyn z Manchesteru jak dla mnie dość ryzykowne bo nie wiadomo jak podejdą do gry w LE, a rywali wylosowali mocnych. Jesli natomiast miałbym wybierać któryś, to postawiłbym na Porto. Grę i nastawienie City w Lidze Europy widzieliśmy w zeszłym sezonie. Z pewnością priorytetem dla angielskich ekip jest walka w Prmier League. Porto może to wykorzystać, w swojej lidze grają bardzo dobrze. Dochodzi do tego doświadczenie z zeszłego sezonu, kiedy to te rozgrywki wygrali.
Moje typy na dziś to:
Lazio - Atletico Madryt over 2,5 2,00 ✅ 1:3
Stoke - Valencia 2,45 ✅ 0:1
Alkmaar - Anderlecht over 2,5 1,78 ⛔ 1:0
ewentualnie Porto - Manchester City 2,55 ⛔ 1:2
Kursy z Unibet
 
D 120

dankas

Użytkownik
sorry, ale to jest bezsensu. Napisane dobrze, lecz co to za argument? A kto nie stał przed taką szansą?
Man United 2009 to jest jeden z wielu przykładów.
Ba, a co dopiero drużyny które wygrywały LM ew. Puchar Uefa i na drugi rok grały w 1/16, 1/8. Przecież takich były setki jak nie więcej...
Moim zdaniem to ważne, że te rozgrywki ich obchodzą. Motywacja potrafi zdziałać cuda, a jeśli postawimy na przeciwko siebie zmobilizowane Porto, i olewający mecz Manchester City... ????
Jako że gram na Porto, to siłą rzeczy popieram typ na strzelenie bramki przez Hulka, który jest ich najgroźniejszym napastnikiem. Prawda że ostatnio jakby się zaciął, ale jego gra wygląda dobrze, więc IMHO to kwestia czasu kiedy w końcu strzeli, niewykluczone że dzisiaj.
BTW. W LM nie ma co się martwić o podejście drużyn, bo te rozgrywki wszyscy chcą wygrać. A w LE nie zawsze, więc perspektywa obrony tytułu może być motywacją.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Dzisiaj bardzo pewnym typem wydaje się własnie Schalke. Nie zgodzę sie z tezą, ze maja rewelacyjny sklad, a ze pilkarze sa jednymi z najlepszych na swiecie na swojej pozycji, ale sam fakt, ze ci pilkarze na pewno sa duzo lepsi od swoich dzisiejszych rywali, a w dodatku czeska liga jeszcze nie gra, przemawia za 2. Mecze towarzyskie Pilzna byly bez fajerwerkow, a Schalke gra bardzo przyzwoicie w LE.

Drugi typ, to chyba, patrząc na obecną formę obu drużyn, najciekawszy dzisiaj mecz - AZ - Anderlecht. Tutaj upatruję BTS. Obie drużyny grają bardzo dobrze w swoich ligach, prezentując wysoką formę. Faworytem, minimalnym dzisiaj, z racji atutu wlasnego boiska, jest AZ i o ich bramkę jestem spokojny, ale nie ma co skreslac Anderlechtu. We wczesniejszej fazie grali rewelacyjnie,a wg tego co dzieje sie w lidze, forme utrzymali, wiec licze takze na ich bramke.

Jeszcze jeden ciekawy mecz to Stoke-Valencia. Wygladac to powinno w sposob taki, ze Valencia, jako jeden z faworytow LE, przyjezdza i spokojnie wygrywa. Chcac cos osiagnac trzeba takich rywali, z calym szacunkiem, polykac, szczegolnie w takiej formie. Ale to jednak Valencia i wcale nie zdziwie sie, jak dzisiaj nie wygra. Tutaj dosc ciekawie wyglada opcja under 2,5. Valencia ostatnio ze slabym Gijon stworzyla sobie multum sytuacji, ale skutecznosc byla wrecz tragiczna. Stoke nie powinno dzis bardzo zagrozic w ofensywie Valencii, ta bedzie kontrolowac mecz przy duzym posiadaniu pilki, ale samych akcji bramkowych moze nie byc za wiele.
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Z bogatej oferty bukmacherskiej postanowiłem postawić mecz z udziałem 2 znanych marek . Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Lazio zajmuję 3 miejsce w lidzę włoskiej ze stratą kilku oczek do lidera . Na własnym boisku spisują się bardzo dobrze . Bilans 6,4,2 robi wrażenie a jeszcze wieksze to , że nie ponieśli porażki na własnym boisku od ponad 5 spotkań . W lidze Europejkiej w fazie grupowej zajęli 2 miejsce z dorobkiem 9 pkt ustepując tylko według mnie przeciętnemu Sportingowi . Ponad to takie zespoły jak Vaslui czy Zurich to nie żadne potęgi więc bilans 2,3,1 nie powala . Tyle na temat gospodarzy . Teraz czas na gości o których mam o wiele więcej do powiedzenia jako moich faworytów. Zacznijmy od tego , że Atletico wygrało według mnie grupe śmierci . Bilans 4,1,1 robi wrażenie jeżeli ma się w grupie takie zespoły jak Udinese , Celtic czy Rennes czyli czołowe drużyny swoich lig . Goście zajmują aktualnie 6 miejsce w lidze ale ich ostatnie mecze stawia przed wielkim optymizmem . 3 zwycięstwa i 2 remisy przy tym 8 strzelonych bramek i zero straconych to na prawde dobry wynik . Tylko Real Madryt jest aktualnie w lepszej formie . Wracając do fazy grupowej Atletico przegrało tylko jeden mecz ze wspominanym Udinese. Co więcej przegrali po wyrównanym meczu na wyjeździe 2:0 . Fakt , że mecz był wyrównany świadczy o tym , że stracili bramki kolejno dopiero w 88 i 92 min spotkania . U siebie natomiast nie dali żadnych szans włoskiej drużynie rozbijając ich 4:0 . Lazio jest dobre u siebie ale Udine najlepsze swiadczą o tym statystyki . Zaledwie 1 porażka i to z Milanem w ostatnim meczu budzi podzwi . Skoro Atletico w gorszej formie zdołało tyle krwi napsuć najlepszej drużynie grającej u siebie to czemu gorsze Lazio miało by wywieść komplet punktów . Teraz sięgne nieco dalej . 2 lata temu Atletico zdobyło puchar Ligi Europejskiej . W 1/16 mierzyli się z Galatasaray w pierwszym meczu zremisowali 1:1 by u siebie wygrac. Nastepne fazy to same remisy drużyny gości aż do finału kolejno 0:0 ze Sportingiem by na wyjeździe również zremisować 2:2 i awansować . Potem z Werderem 1:1 by również zremisować na wyjeździe 4:4 i awansować . Na końcu 2 remisy z Liverpoolem i awans po dogrywce. Co ciekawsze Atletico w 2009roku stało podobnie jak teraz w lidze wiec dlaczego dzisiaj mieli by przegrać ? . Żeby tego było mało w tym sezonie mają super gwiazde ostatniego turnieju Falcao który potrafi strzelać bramki co udowodnił w poprzednim sezonie grając w porto . Mam nadzieje , że przekonałem was co do tego typu . Ja go biore w ciemno . Powodzenia
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie zgodzę sie z tezą, ze maja rewelacyjny sklad, a ze pilkarze sa jednymi z najlepszych na swiecie na swojej pozycji
O Klaas-Jan Huntelaara mi chodziło, bo on jest jednym z lepszych napastników na świecie, sam fakt, że jest podstawowym napastnikiem drugiej drużyny świata (Holandii) i najlepszym strzelcem w eliminacjach ME to potwierdza, 26 bramek (16 w lidze) w tym sezonie to też nie jest przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom