>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

🐬🐬 Zapracować na sukces!

successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
#5488:

Schalke - Breda, powyżej 2.5 gola @1.53

/ Unibet


Stawka: 10j
Wygrana: 15,3j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
#5489:

Kupon Fortuna
(promocja 30 za 30; bonus 30j niezależnie od rozstrzygnięcia)


Stawka: 30j
Wygrana: 76,82j + 30j = 106,82j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +536
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bilans września po 10 kuponach: 106,57j
Aktualne saldo Best of the Best: 456,06j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +536
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mój typ w tym meczu idzie w kierunku gospodarzy. Huesca wygrała wszystkie trzy pierwsze mecze ligowe w tym sezonie i jako jedyny zespół Segunda Division ma na koncie komplet punktów. Szczególnie cenne były dwie wyjazdowe wygrane - nad Elche oraz Granadą, gdzie faworytem i to dość wyraźnym był przeciwnik. W ciągu ostatnich trzech lat trzykrotnie miała miejsce rywalizacja między dwoma dzisiejszymi ekipami na stadionie w Huesca i za każdym razem gospodarz wygrał - odpowiednio 1:0, 2:1 i 3:0 (ostatnie wysokie zwycięstwo miało miejsce pół roku temu). Burgos jest obecnie w samym środku tabeli ligowej. Odnieśli jedno zwycięstwo, jeden remis i mają też jedną porażkę. Wygrali z Cartageną, a więc zespołem, który jest aktualnie jeszcze niżej notowany. Uważam, że to może być za mało na gospodarzy, którzy mocno weszli w sezon i już teraz pokazują, że mają duży apetyt na awans do La Liga.
 
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Przed trzeba dniami typowałem brak porażki biało-czerwonych w meczu przeciwko Szkotom. Motywowałem to tym, że ich gra na niedawnym Euro pozostawała bardzo wiele do życzenia, sle również niedawnymi występami ligowym naszych niektórych reprezentantów, co pokazało, że forma jest, trzeba ją tylko wykorzystać we wspólnym zgraniu. W pewnym sensie to się udało - Polacy wygrali mecz, choć część drugiej połowy nie wyglądała dobrze w ich wykonaniu. Dziś już tak łatwo nie będzie. Zupełnie słusznie Chorwaci są mocnym faworytem, chociaż ostatnio jakby mają gorszy okres, co skutkował zaledwie dwoma punktami na Euro, czy niedawną porażkę z Portugalią w LN. Polacy w każdym meczu regularnie pod wodzą nowego trenera strzelają gole, co zdarzyło się także w pojedynku z Francją oraz Holandią, i uważam, że rywal pokroju Chorwacji nie jest nie do przeskoczenia.
 
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rzadko zdarza się, by kursy na linii 1.5 gola były podzielone po równo na jedną lub drugą stronę. Rzeczywiście jest to wyraźnie niska linia, ale oczywiście znajduje to swoje uzasadnienie w postaci specyfiki ligi, która jest mocno underowa. Postanowiłem trochę pójść pod prąd i zagrać na to, że w meczu kibice zobaczą te dwie bramki. Deportivo Moron nie wygrało żadnego spośród siedmiu ostatnich spotkań ligowych. Natomiast w międzyczasie wywalczyli cztery remisy, w tym trzy bramkowe. W ostatnich 3 meczach nie zdobyli bramki i dziś nadarza się okazja do przełamania, wszak ich przeciwnik relatywnie regularnie je traci, a w dwóch ostatnich spotkaniach zachowali czyste konto. Po raz ostatni czyste konto na przestrzeni trzech spotkań udało im się zachować w kwietniu, zaś wcześniej - w listopadzie. Sami jednak również potrafią strzelać, tylko muszą ustrzec się czerwonej kartki, co zdarzyło im się na dwóch ostatnich wyjazdach.
 
Do góry Bottom