>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
dołączam się do pytania ? pewnie zwrot bo mam ze zmarzlikem... szkoda bo by lajtowo wszedl i 2000 tys do przodu.......... eh
Co buk to inny regulamin. Nawet ten sam regulamin często jest inaczej interpretowany przez różne firmy.
W STS zwrotu by nie było, a Doyle miałby zero punktów zdobytych w całym meczu.
Poszukam jak wygląda to w Fortunie

edit. Nie mogę odnaleźć dokładnego zapisu jak to wygląda w regulaminie. Za to analogiczna sytuacja w meczu w Gdańsku. Koza w swoim I biegu pakuje się w bandę i nie pojawia się na torze do końca zawodów. Fortuna rozliczyła zakłady normalnie, a nie jako zwrot.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak niestety jest, ja pamiętam jak za Golloba miałem porażkę, ponieważ &quot;zjawił się tylko pod taśmą&quot;
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ciekawa kolejka, powrót Nickiego do ścigania naprawdę świetny. Wysoki wynik Gorzowa pokazuje jak dobry skład złożyli, wiem że dzwoń Doyle&#39;go mocno zniweczyl plan na jakiś sukces Ks Toruń. Fredka od 3 lat pracuję bardzo mocno wierzę że zdobędzie mistrzostwo świata co obudzi zuzel w Szwecji.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
jeden bieg to raczej nie, jeden łuk ???? no coz nie rozpaczam inny wszedł z większa sumą ;)
Został wykluczony za spowodowanie upadku, tak więc miał &quot;literkę&quot; przy nazwisku. Z Gollobem była podobna sytuacja w SEC, gdzie w ogóle nie wyjechał do startu. Z tego co pamiętam części osób w całorocznym udało się unieważnić ten zakład.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale mówienie o Gorzowie, że mocny skład złożyli jest trochę śmieszne, może dobrze byli spasowani wczoraj - Zmarzlik, Kasprzak i Vaculik jak na 3 liderów przystało, swoje dorzuciła też juniorka, lecz z całym szacunkiem na wyjazdach, gdzie Zmarzlik nie będzie tak fruwał ,a KK pojedzie na gorszym poziomie niestety nie mają czego szukać, szczególnie z Wrocławiem czy Leszem.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Znacie jakąś stronkę ze statystykami żużlowymi, w sensie chodzi mi o to, która pokazuje wszystkie oficjalne zawody na danym torze i jak zawodnicy tam punktowali. X lat temu znałem taką ale kompletnie mi wyleciała z głowy i nawet nie wiem czy dalej istnieje.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak niestety jest, ja pamiętam jak za Golloba miałem porażkę, ponieważ &quot;zjawił się tylko pod taśmą&quot;
Pamiętam to, bo też miałem pograne. ????
Wrzucam tutaj, bo co niektórzy twierdzą, że Nicki to tylko starty:



 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
MIEDZIŃSKI normę wykonał !!! hahahahahaha
Miedziak złamał mnóstwo typów dzisiaj ???? jechał bardzo fajnie, szkoda tego upadku w 5 biegu :O Pedersen klasa, słabiutko ze startami u Bjerre. Jutro też będzie ciekawy dzień ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przerwa w startach Martina Vaculika może potrwać nawet dwa miesiące. W związku z tym Cash Broker Stal od razu zaczęła szukać zastępstwa dla Słowaka. Gorzowianie doszli do porozumienia z Get Well Toruń w sprawie wypożyczenia Grzegorza Walaska!
zza sportowefakty.pl
Szczerze spodziewałem się, że Walasek wyląduje w 1 lidze, a tu taka niespodzianka ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
zza sportowefakty.pl
Szczerze spodziewałem się, że Walasek wyląduje w 1 lidze, a tu taka niespodzianka ????
Walasek jest niezatapialny. ????
Panowie, co przez zimę stało się z Nickim? Miał być regres, ja się spodziewałem raczej dobrej, stabilnej formy, a tu dostaliśmy model Nicki Dominator 2007. Ktoś, coś? Jakieś zmiany w przygotowaniu, motocyklach, silnikach? Przede wszystkim sprzętowo Nicki potrafił być zawsze krok przed rywalami z tego co pamiętam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom