>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami Żużel w Wielkiej Brytanii w sezonie 2024

don_kalion 83,2K

don_kalion

Użytkownik
Spotkanie:
Kings Lynn Stars - Sheffield Tigers
Typ: Josh Pickering poniżej 7,5 pkt (STS kurs 1,62) wynik: 0, 0, 1, 1

Z góry przepraszam, że analiza taka krótka, ale niestety nie mam dziś czasu, a myślę, że warto podzielić się tym typem. Warto zaznaczyć na samym początku, że STS rozlicza pierwsze 4 starty (!), stąd statystyki, które podam dotyczą punktów uzyskanych właśnie po 4 pierwszych biegach. Spotkanie raczej szykuje się na dosyć wyrównane, jedni bukmacherzy faworyzują delikatnie gospodarzy, inni zaś gości. Ja natomiast proponuję under Pickeringa, gdyż na wyjazdach radzi on sobie dosyć kiepsko. W ostatnich spotkaniach wyjazdowych uzyskał kolejno 5, 6, 7, 3, 5 pkt, czyli nie pokrył linii 7,5 ani razu. Ogólnie jego średnia biegowa na wyjeździe wynosi 1,58. Sądzę, że kurs jest nieco zawyżony, dla porównania Betclic wystawił kurs 1,70 na +6,5 w 5 startach. Myślę, że warto sobie dołożyć do kuponu. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
handball87 16,7K

handball87

Użytkownik
Linia dość spora, ale nie jedzie w parze z Kurtzem, ani Bewleyem (3x Cook, raz Mulford). Po stronie gości nie ma zpewniakow zbytnio z kim ma tracic. Iversen, Wojdylo, Kvech? Raczej w zasiegu. Przy dobrym dniu moze mieć tą dwucyfrówkę zwłaszcza jeśli mecz będzie rozstrzygnięty to w 15stym wątpię że wyjedzie Bewley i Kurtz.

Dobry kurs na Leicester. Bardzo mocny skład w porównaniu do gospodarzy, którzy mają Z/Z za Pawlickiego. O ile Lindgren zrobi swoje to w resztę wątpie
 
Do góry Bottom