>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Żużel w Wielkiej Brytanii w sezonie 2024

neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Na wyspach najwcześniej rozpoczęli żużlowe ściganie w 2024 roku. Co ciekawe, kilku znaczących zawodników na czele z Maćkiem Janowskim zdecydowało się ponownie lub pierwszy raz spróbować swoich sił na specyficznych, brytyjskich torach oraz trudnych bardzo często deszczowych warunkach. Po kilku latach niebytu angielskie rozgrywki ponownie zaczynają się liczyć dla telewizji, sponsorów, czy bukmacherów.
W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o angielskim żużlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
W 2,3K

wiewior11

Użytkownik
Dziś w Anglii aż trzy mecze, więc jest co grać. Ode mnie trzy propozycje:

Belle Vue handicap +2.5 @2.01 STS❌
Kurs już i tak spadł niestety, gospodarze jadą bez Doyle'a, moim zdaniem czeka nas bardzo wyrównany bój, który zakończy rezultatem w okolicach remisu.

Janowski under 9.5 @1.90 Superbet ✅
W poniedziałkowym turnieju gołym okiem było widać, że Magic zabrał do Anglii fatalny sprzęt i myślę, że dziś przeciwko bardzo silnej ekipie z Sheffield może mieć spory problem z wysoką zdobyczą punktową.

Masters > Musielak @1.90 Superbet🔁
Tobiasz zazwyczaj słabo wchodzi w sezon i dziś na start jedzie w meczu wyjazdowym, stawiam tutaj na Australijczyka, który moim zdaniem jest pewniejszy na inaugurację.

Z tego co widzę, od tego sezonu w superbecie do zakładów na zawodników liczą się wszystkie biegi, więc warto to uwzględnić przy stawianiu. Pozdro i zieloności fani żużla na dziś!✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1666
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1 Brady Kurtz over 7.5 | 1.84 | sts | (pierwsze 4 biegi)

Brady wydaje się w dobrej formie, w poniedziałek wygrał memoriał Cravena, dziś powinien być liderem Asów. Przed rokiem niezła jazda na torze w Ipswich. 9 oraz 10 oczek przed dwoma laty 11 i 10.
Dodatkowo dziś w ekipie gospodarzy nie zobaczymy Jasona Doyle'a a w jego miejsce Nicholls, powinno być nieco łatwiej o punkty.

#2 Max Fricke over 8.5 | 1.80 | sts | (pierwsze 4 biegi)

Fricke również niezły występ w poniedziałek, zajął 3 miejsce. Na swoim torze w ubiegłym sezonie średnia blisko 2,4 punktu na bieg, powinien być mocny, szczególnie dziś gdzie przyjeżdża ekipa Kings Lynn, która w tym sezonie w mocno odmienionym składzie.

#3 Leicester Lions - King's Lynn | 1 (-6.5) | etoto | 1.85

Leicester z solidną armatą w postaci Fricka oraz wzmocnieni w tym sezonie solidnymi ligowcami Mastersem i Douglasem. Drużyna gości w całkowicie odmienionym składem przystępuje do tego sezonu. Liderem powinien być Musielak, a druga linia to Iversen i Tarsienko, którzy na wyjazdach prezentowali się dużo słabiej niż u siebie. Pod ,,szóstką" Wojdyło, który w poniedziałek ścigał się jedynie z Celiną dziś raczej wielu punktów nie zrobi.

#4 Dan Bewley | poniżej 8.5 | sts | 1.75 (pierwsze 4 biegi)

#5 N. Klindt poniżej 6.5 punktów | 1.75 | etoto (wszystkie starty się liczą)

Ciężki mecz dla beniaminka, w pierwszym spotkaniu udało się wygrać, aczkolwiek nie było to zwycięstwo przekonywujące do tego można powiedzieć, że z najsłabszą drużyną w lidze. Ze ściganiem w Anglii jeszcze dobrze nie zaskoczył Janowski, a Klindt zaliczył słaby występ zaledwie 4 oczka. Dziś myślę, że może być podobnie, jedzie w parze z Bomberem, który ostatnio był liderem drużyny (13punktów), a w każdym biegu ma ciężkiego przeciwnika, 2xChris Holder, Jack Holder, Woffinden

kiepski dzień 😕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja uderzam mocno na sprawdzenie tego co słyszałem i widziałem na treningach czyli w under Musielaka...wyglądało to bardzo słabo,bardziej na takie przebiezki po torze....ale wiadomo to tylko treningi...
Według mnie Tobiasz odczuwa skutki kontuzji odniesionej w zeszłym sezonie...myślę że na początku Musielak może być ostrożny ...tak to wydedukowalem czy słusznie niewiem?sam jestem ciekaw jak to wyjdzie,oby bez blamażu 😉😉
T.Musielak under 7.5 kurs 1.84 Sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4200
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś lekki flirt z angielską liga ..
Typ podstawowy
T.Woffinden over 8.5 kurs 1.74 Fortuna rano było przynajmniej
Typy poboczne
Shefield win kurs 1.47 STS do dubla
W.Lampart under 5.5 kurs 1.6 Fortuna
Tai jeśli nie walnie literki co lubi i jeśli deszcz pozwoli to na 2 łatwe biegi myślę że 9 jest w stanie zrobić
Mecz będzie na styk ale więcej indywidualności po stronie gości i uważam że wygrają...
Lampart no cóż nie mam zaufania do niego ,on albo Worral nie zrobi linii pytanie który...proboje lamparta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Premiership
Birmingham - Sheffield

Birmingham +8,5 pkt. @1,55 Etoto45-45
Pickering poniżej 7,5 pkt. (pierwsze 5 startów) @1,75 Betclic8
Nicholls powyżej 7,5 pkt. (pierwsze 5 startów) @1,75 Betclic7


Ach ta angielska liga, strasznie jest mi z nią nie po drodze od kilku lat. Odpuściłem pierwsze mecze, żeby zobaczyć, co tam się wydarzy i jakieś tam obserwacje mam, więc spróbuję dziś ugryźć te rozgryki, choć nie jestem jakimś wielkim optymistą.
Najlepiej wygląda według mnie handi w kierunku Brummies. U gospodarzy kilka znanych nazwisk z polskich torów, jak Milik, Lamparta, czy Brennan podparte brytyjskimi wyżeraczami w postaciach Worralla, Cooka, czy legendarnego już Scotta Nichollsa.
Kibice miejscowej ekipy pierwszy raz od prawie 10 lat będą mieli okazję na żywo obejrzeć mecz swoich ulubieńców w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ekscytacji tym faktem nie kryli również sami zawodnicy, Steve Worrall zapewnia, że będzie to fantastyczny wieczór, a gospodarze zrobią wszystko, aby dać kibicom show.
Na początku zastanawiałem się nawet nad wygraną Brummies, ale ostatecznie tak wysokie handi myślę jest optymalniejsze do gry.
Z tego co wiem praktycznie nikt z ekipy przyjezdnych nie miał okazji od lat występować na tym obiekcie i torze. Będzie to na pewno mega utrudnienie, nawet dla liderów Tygrysów.
Oprócz tego spróbuję sobie też over wyjadacza Nichollsa, który lubi jeszcze poszarżować, presja mu straszna nie jest i myślę, że podejdzie do tego meczu wyjątkowo ambicjonalnie, mimo iż na żużlu zjadł zęby.
Na drugim biegunie stawiam Pickeringa, którego gram under. Josh bez szału w pierwszym meczu przeciwko Spires, nie wygrał żadnego wyścigu przegrywając przy tym z takim zawodnikami jak Wright, czy Kerr. Dziś linia jednak nadal dość wysoka, a obsada całkiem solidna. Myślę, że jak strzeli te maksymalne 7 oczek to i tak wstydu nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Brennan over 5.5 | forbet | 1.70 | wszystkie starty

Birmingham raczej bez szans na zwycięstwo, ale liczę na to, że Tom zrobi te 6 oczek. Doparowym jest Milik który, jest w przeciętnej formie, więc na nim powinien coś punktow zyskać. Do tego zeszłoroczne występy w Ipswich 8 i 11 oczek, więc coś tu potrafi pojechać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1967
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Coś tam na złotym kasku się ugralo,więc idę dalej dziś w angielską...
Typy podstawowe :
S.Nicholls under 8.5 kurs 1.65 Fortuna
T.Brennan under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
oraz
D.King under 7.5 kurs 1.57 STS
Scott dziś z innym numerem i bodaj w 13 biegu jedzie razem z Brennanem więc logiczne że odbiorą sobie punkty a linia jak na 4 biegi w miarę wysoka...
King ryzykowny bo jedzie fajnie w Anglii ale w parze ma Ellisa i liczę że tu kolega z pary może zabrać punkty ,2 biegi ma naprawdę mocne więc próbuje bo Fortuna na przykład ma 6.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +853
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś sporo się dzieje w lidze angielskiej ,sporo meczy i typów,ja spróbuję sobie poszukać underow...
Typy Główne :
R.Lawson under 7.5 kurs 1.6 STS
T.Musielak under 7.5 kurs 1.75 STS
Belle Vue +2.5 kurs 1.75 Fortuna
Typy dodatkowe:
W.Tarasienko under 7.5 kurs 2.01 STS
J.Pickering under 6.5 kurs 1.92 Fortuna najbardziej ryzykowny
Musielak i Tarasienko jadą razem w 13 biegu na bardzo mocna parę gości więc z automatu muszą potrącić punkty również na sobie,uważam że jeden z nich musi zrobić under a może i dwóch?Musielak ma ciężki 1 bieg do tego,Tarasienko nie mogę rozgryźć powiem szczerze i tu mnie skusił kurs,Lawson mimo dobrej jazdy ma 2 trudne biegi ale jeśli zacznie od trójki to może być po typie,typ na Pickeringa to tylko na czuja w zasadzie....jutro wreszcie ruszamy z naszą liga!😛😉😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Niewidze nowego tematu ligi Duńskiej więc tu pozwolę sobie wkleić:
Typ glowny
C.Vissing under 5.5 kurs 1.75 STS ZWROT
Rozumiem że jedzie za Iversena i tak sobie myślę może nie być gotowy do jazdy ,zresztą jest to zawodnik który nawet w 2 polskiej nie zrobił kariery i szczerze wątpię że przebije tu linie...ale to tylko Sport 😉
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Tobiasz Musielak over 7.5 | 1.75 | betclic | max 5 pierwszych startów

Tofik wraca na stadion w Sheffield tym razem w barwach Kings Lynn Stars. Poprzedni sezon w Anglii był dla niego bardzo udany. Ostatecznie został sklasyfikowany jako piąty zawodnik ligi. Jego średnia biegopuntkowa na torze domowym wynosiła 2,375. Można powiedzieć o pewnej stabilizacji bo rok 2022 to też występy w Anglii w barwach Sheffield i podobna średnia 2,383 w meczach domowych.
Powrót na ten stadion doda tylko motywacji i myślę, że Musielak pokaże się dziś z dobrej strony. Ważnym czynnikiem jest dzisiaj brak Iversena, za którego będzie stosowana Z/Z więc powinno to zapewnić piąty start Tobiaszowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
M 6,9K

murej

Użytkownik
J.Holder vs Musielak-Holder 1,62 forbet (wszystkie biegi) Nie przewidziałem że Holder nie dostanie 5 biegu,6 vs 4-trochę szkoda tego :)
Sam masters 8,5 + 1,85 forbet (wszystkie biegi)
Tarasienko under 7,5 betclic 1,7 ( 5 biegów)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
Do góry Bottom