>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

M 15

matizbetone

Użytkownik
Narazie w Marathonie są zakłady na British Elite League , więc można przypuszczać, że o jakieś zakłady z ligi angielskiej się pokuszą. Myślę też ,że SGP i SWC będzie dostępne ale jeśli chodzi o ligę polską raczej ciężko. Jeśli chodzi o Marathonbet to widać , że mocno pod angoli nastawiony , bo szeroka oferta sportów anglosaskich (Darts,Snooker)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Live znajdziesz w Bet365. Była też skromna oferta w Sportingbet, ale nie wiem czy nadal będzie cokolwiek w tym roku u nich. U reszty nie pamiętam... chyba Unibet coś wypuszczał.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Betsafe też oferuje live.Zmienił się regulamin i widze w nim mowe o zakładach na żywo.
&quot;Na Żywo:
Zakłady będą ustalone zgodnie z rezultatem ogłoszonym po ostatnim wyścigu (pojedynki ligowe) lub kolejnością miejsc na podium (pojedyncze imprezy lub Grand Prix). Późniejsze dyskwalifikacje i odjęcia punktów nie liczą się.&quot;
EDIT.Pytalem dzis czy oferuja zaklady na zywo odpowiedzieli ze nie ;/ wiec nie wiem po co wpis w regulaminie o zakladzie na zywo.Post do kasacji.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Grał ktoś wczoraj zakład w meczu Eastbourne? Bo ja mam over Lahtiego i w Betsafe dalej nie rozliczone.
Mi tez kuponu nie rozliczyli.Pytalem u nich na czacie i jakies problemy maja ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Betsafe leci sobie w kulki. Mi jeszcze nie dali zwrotu za over Zagara a mecz grany 26.03. Pisałem do nich 28.03 mówili cos o problemach ale,że w ciągu 24h będzie wszystko ok. WCZOraj patrze nie mam nadal rozliczonego + over Woodwarda też wisi jako nie rozliczony piszę do nich drugi raz ok 13 a oni że do godziny czasu i bedzie wszystko dobrze. Wchodzę dzisiaj i znowu nic.
edit. Faktycznie heh widze kasę na swoim koncie. Sila internetu;)
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
A ja nadal nie mam.Za odwolany mecz Brimingham - Belle czekałem dwa dni aż dostane zwrot .Już mnie to zaczyna wnerwiać że tak długo to wszystko trwa.Pisałem na czacie i &quot;mają nadzieję że do jutra będą rozliczone zakłady z meczu Lions - Wolverhampton&quot;. Też mam taką nadzieje -.-
EDIT.
Po 3 dniach od zakonczenia meczu kupon został wkońcu rozliczony ;) Mam nadzieje ze sie taka sytuacja nie powtórzy już
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Witam, mam pytanie: gdzie była oferta w ubiegłym roku oprócz STS dla 1 ligi żużlowej? Dopiero w tym roku zacząłem się interesować zakładami. Pisałem dziś na czacie u bukmacherów: bet365 i betsson - napisali że nie mają na razie planów dla 1PLŻ. Na STSie na razie jest bardzo uboga oferta.
 
S 0

silviof

Użytkownik
W zeszłym roku najlepszą ofertę miał Tobet. Były kursy nawet na drugą ligę. Liczyłem, że po wchłonięciu przez betsafe u nich będzie tak samo. Niestety dzisiejszego meczu nie będzie... Według supportu będą tylko wybrane mecze z pierwszej ligi...
Edit:
Jak ktoś znajdzie buka, gdzie jest pierwsza liga proszę dać znać to się tam przeniosę. Betsafe coraz bardziej daję dupy, więc czas zmienić dostawcę.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Tylko że Tobet już nie ma, a Betsafe ma tą samą ofertę co Betsson. A szkoda bo w tym roku 1PLŻ będzie niezwykle ciekawa i wyrównana + transmisje w tv.
 
Do góry Bottom