>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

oki 270

oki

Użytkownik
Jesli chodzi o b365 to mialem taka sama sytuacje w 2. turnieju IMSJ. Pogralem pare Porsing-Jakobsen 1. Jakobsen w 1. starcie upadl i juz wiecej nie pojawil sie na starcie. Zaklad-zwrot. Wg ich regulaminu &quot;Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wyelimnowania liczą się)&quot;. Wiec wyeliminowany zostal, ale nie ukonczyl. Wychodzi na to, ze jesli jakis zawodnik zaliczy tasme w 1. starcie i pozniej nie pojedzie z jakiegos powodu to by zaliczyli zaklad, poniewaz &quot;wykluczenia licza sie&quot;, ale jesli &quot;wykluczy sie&quot; przez upadek to juz tego nie liczymy ???? .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w sts nic nie pisza o wyzszym numerze startowym w reg.
co do golloba moim zdaniem nie wystarował w zadnym biegu, poniewaz tam gdzie mial wypadek został bieg przerwany i w oficjalnej powtorce juz nie wystartowal
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
w sts nic nie pisza o wyzszym numerze startowym w reg.
co do golloba moim zdaniem nie wystarował w zadnym biegu, poniewaz tam gdzie mial wypadek został bieg przerwany i w oficjalnej powtorce juz nie wystartowal
ale Ted na logikę ... gdzie miał ten wypadek ? w parku maszyn ? Wystartował i miał wypadek, w powtórce już nie pojechał bo nie był wstanie , to tak samo jak by został wykluczony i w powtórce nie jechał.
Sam piszesz : bieg został przerwany, czyli co ? Czyli Gollob wystartował, ale przez upadek nie ukończył biegu. Ważna różnica słów : biegu nie ukończył, ale w nim wystartował .
Wszystko zależy od buka, każdy pisze inaczej bo tutaj gra słów jest ważna. Jeżeli w STS piszą, że musi wystartować, to wystartował .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jakby miał wykluczenie dostałby &#39;w&#39; wiadomo ze wystartował ale oficjalnie nie wystartował maja bardzo glupi regulamin
bo jakby rzeczywiscie mial nie startowac wiedzielibysmy o tym wczesniej i nie wystawialiby z nim oferty
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Na logikę to jesli bylby sam sprawcą przerwania, czyli miałby jeden start w postaci taśmy, defektu, wykluczenia lub upadku to mozna by mu zaliczyc start. W takim przypadku jak dzis powinni rozliczyc wszedzie jak w b365. Nie ukonczyl zadnego biegu, sam nie zawinil wiec zwroty. Co innego gdyby mial (0,-,-,-,-,), (t,-,-,-,-), (d,-,-,-,-), (u,-,-,-,-) lub (w,-,-,-,-).
Miałem &quot;podobną&quot; sytuację kiedyś z Barkerem w l. angielskies. Pojechał raz, zrobił upadek i więcej się na torze się nie pojawił. Co z tego, że jego rywal zdobył 3 pkt. Zakład zaliczono i nie ma przebacz. Dziś jednak Tomek był bez szans. Nie ukończył żadnego biegu, nie miał żadnego 0, więc tak jakby go w zawodach nie było. Tyle
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dokładnie po to sa oficjalne wyniki, nie musza ogladac zawodow, sprawdzaja oficjalke a tam gollob 0 rides (-,-,-,-,-) ale kłóć się tu z ziemniakiem, napisalem im emaila jutro na czacie podbije
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
jakby miał wykluczenie dostałby &#39;w&#39; wiadomo ze wystartował ale oficjalnie nie wystartował maja bardzo glupi regulamin
bo jakby rzeczywiscie mial nie startowac wiedzielibysmy o tym wczesniej i nie wystawialiby z nim oferty
GP to klasyfikuje zawodników jako ukończone biegi , zaliczają też wykluczenia i taśmy. Tomek miał dzwon i nie ukończył, więc jest 0 riders bo nie ma W ani T. Jednak to dla regulaminu GP , ale ...
Jeżeli chodzi o buka, to jeżeli jest jako warunek, że musiał wystartować, to wystartował. Stanął na linii startu, ruszył i później dzwon. Gdyby w GP była rubryka wystartowanych biegów to Tomek miałby 1 .
Nie wiem na czym opierasz przekonanie , że on nie wystartował . To gdzie miał ten dzwon ? W jakich okolicznościach ?
Życzę powodzenia w kłótni z nimi , ale na moje to wystartował .
PS.
Tak w ogóle to teraz sobie przypomniałem taką samą sytuację z turnieju w Danii gdzie wypadek miał Emil i Jonsson . Miałem wtedy w parze Jonssona bodajże z Tomkiem, sytuacja taka sama. Wystartowali, dzwon i dalej już nie jechał. Zobacz sobie wyniki - 0 rides a normalnie liczyli bo wystartował .
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jeżeli chodzi o buka, to jeżeli jest jako warunek, że musiał wystartować, to wystartował.
PS.
Tak w ogóle to teraz sobie przypomniałem taką samą sytuację z turnieju w Danii gdzie wypadek miał Emil i Jonsson . Miałem wtedy w parze Jonssona bodajże z Tomkiem, sytuacja taka sama. Wystartowali, dzwon i dalej już nie jechał. Zobacz sobie wyniki - 0 rides a normalnie liczyli bo wystartował .
Przede wszystkim nikt tu dotychczas nie wkleił kluczowego zdania z ich regulaminu w pełnym brzmieniu (ja przyznam, że w tym ich pdf-ie tego akurat wątku nie mogę znaleźć.) Jeśli faktycznie jest tam użyte sformułowanie o &quot;wystartowaniu / pojawieniu się pod taśmą w przynajmniej 1 biegu&quot; to niestety możliwości reklamacji są wg mnie iluzoryczne. Jakby głupia ta zasada nie była, TG wystartował w tych zawodach.
Z STS-em miałem podobną sytuację podczas IME w Togliatti grając Puodżuksa. Ale tylko podobną, bo tam Łotysz co prawda też przejechał w całych zawodach tylko 40 m, ale to jego wykluczono jako sprawcę zamieszania. STS rozliczył jako przegrany, i słusznie.
Podana tutaj przez Kolegę sytuacja z Jonssonem z Parken byłaby za to idealną kopią. Tam jak pamiętam to Żagar był sprawcą przerwania biegu, AJ po prostu nie był w stanie kontynuować zawodów. Jeśli więc wtedy faktycznie STS rozliczył jako porażki - teraz zrobią to samo.
Na marginesie, w Totomiksie mają rozsądniejszy ten punkt regulaminu:
ZASTRZEŻENIE: Zakłady jest ważny jeśli obaj wymienieni zawodnicy ukończą przynajmniej jeden bieg .
Tutaj zwrot należałby się jak psu kość, bo TG nie ukończył żadnego biegu.
Naprawdę mogliby naziemni geniusze ujednolicić te swoje regulaminy. Walczą o klienta, a jednocześnie takimi fundamentalnymi rozbieżnościami (i zmianami raz już zastosowanych) wprowadzają zamęt.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bez sensu ale cóż poradzić
Twoja historia rozmowy:
11:30:52 Dziękujemy za kontakt z nami. Wkrótce odezwie się operator...
11:30:52 [Twoja pozycja w kolejce: 4]
11:31:22 [Operator Paulina dołączył do rozmowy]
11:31:26 Paulina: Witam, w czym mogę pomóc?
11:31:35 Użytkownik: witam
11:31:46 Użytkownik: prosze mnie polaczyc z kims kompetentym od zuzla
11:32:59 Paulina: proszę chwilę zaczekać
11:33:33 Użytkownik: dobrze
11:34:13 Paulina: dzien dobry, z tej strony Michał R.
11:34:19 Paulina: w czym moge pomoc
11:34:27 Użytkownik: dzien dobry
11:34:37 Użytkownik: Moim zdaniem zaklad h2h gollob-hampel
11:34:41 Użytkownik: powinien zostac anulowany
11:35:15 Użytkownik: Gollob nie wystartował w zadnym z oficjalnych biegów, wg oficjalnej strony jest niesklasyfikowany a w jego pierwszym powtorzonym OFICJALNYM biegu pojechał Engman
11:35:29 Paulina: Tomasz Gollob wystarotwał w 2 biegu, jak Pan dobrze wie
11:35:36 Użytkownik: macie bardzo nie dopacrowany regulamin i to wykorzystujecie
11:35:40 Paulina: pojawił się na starcie
11:35:52 Użytkownik: nie wystartowal, w takim razie Engman jakim cudem jechal w 2 biegu zamiast golloba
11:35:59 Paulina: dlatego też wszystkie zakłady zostal;y rozliczone
11:36:05 Użytkownik: powtorka jest oficjalnym biegiem
11:36:11 Użytkownik: a nie ten gdzie byl wypadek
11:36:46 Paulina: wszystkie firmy w ten sposób to rozliczyly
11:36:58 Użytkownik: jakby oficjalnie wystartował miałby albo jakis punkt ,albo T-tasme, albo U-padek, albo W-wykluczenie
11:37:05 Użytkownik: pan sobie kpi? ktore firmy?
11:37:09 Użytkownik: bet365 dawał zwroty
11:37:12 Użytkownik: totomix daje zwroty
11:37:23 Użytkownik: tak walczycie o klientow a tak wykorzystujecie glupi regulamin
11:37:29 Użytkownik: który ma bezsensu zapis
11:37:54 Paulina: np. Fortuna
11:38:04 Użytkownik: co z tego ze sie pojawił na starcie jak nie wystartował oficjalnie
11:38:07 Paulina: taka sama sytuacja miała miejsce w GP Kopenhadze
11:38:11 Użytkownik: eh walka z wiatrakami
11:38:15 Paulina: Jonnson miał upadek w swoim 1 biegu
11:38:19 Paulina: nie był zdolny do jazdy
11:38:27 Paulina: równiez był zakład roziczony
11:38:48 Użytkownik: dobrze
11:38:50 Użytkownik: ale w takim razie
11:38:52 Użytkownik: jaki to ma sens?
11:38:57 Paulina: nigdy nie dogodzimy wszystkim
11:39:07 Użytkownik: jak zawodnik ani razu nie jedzie, nie ma szans na walke h2h a wy to rozliczacie
11:39:14 Paulina: jak by Pan na Jarosława miał zakład również by Pan prosił o zwrot
11:39:41 Użytkownik: od poczatku zawodow bylem przekonany o zwrocie a pozniej bym sie zdziwil pewnie
11:39:41 Paulina: Tomasz Gollob pojawił sie na stracie w 2 biegu dlatego zakład jest rozliczony
11:40:05 Paulina: takie jest nasze stanowisko
11:40:11 Użytkownik: radze zmienic regulamin, wie pan doskonale ze tutaj sie nalezy ewidentnie zwrot
11:41:15 Użytkownik: regulamin mowi jedno a zaklad drugie
11:41:18 Użytkownik: &#39;kto lepszy&#39;
11:41:31 Użytkownik: Hampel 3 miejsce vs Gollob nie sklasyfikowany , nie pojechany
11:41:50 Użytkownik: to tak jakby przerwali mecz w tenisa a wy byscie rozliczali overy/undery
11:42:25 Użytkownik: jakby pojechał kto wie czy bylby lepszy , nie pojechał = dajemy zwrot
11:43:03 Paulina: nie bede się już powtarzał, jesli się Pan z tym nie zgadza prosze napisac reklamację
11:43:27 Użytkownik: po prostu skoncze u was grac
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak Betsson rozlicza pary...wedlug miejsca czy punktow,bo regulamin nie dziala...
Orientuje. Akurat u nich nie ma żadnych dziwactw. Osobiście uważam, że ich regulamin powinien być wzorem dla innych.
H2H (Grand Prix):
Żużlowiec, który będzie wyżej w rankingu zgodnie z oficjalnymi rezultatami GP wygra zakład H2H. Z definicji zwycięzca jest żużlowcem, który zajął wyższą pozycję w końcowym wyścigu. Jeżeli żużlowcy nie dostaną się do finału, zwycięzcą jest żużlowiec, który zdobył więcej punktów na konkretnej imprezie. Jeżeli obaj żużlowcy zdobyli identyczną liczbę punktów, zastosowana jest następująca zasada:
1) Wyższe miejsce będzie przyznane żużlowcowi z większa liczbą pierwszych miejsc.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pytanie o buki naziemne jak one rozliczają żużel?
STS ma bardzo fajny wyraźny co do tego regulamin wiec wszystko wiem.
Mielnium,Totolotek czy też Fortuna juz gorzej znaleźć dokłądnie o co chodzi,może ktoś pomóc?
Oczywiście chodzi jak rozliczane są pojedynki h2h oraz under/over linie na zawodnika.
Przeszukałem cały tu temat i nie znalazłem tego co chciałem.
Podobno w Totolotku zawodnik musi objechać 5 biegów aby zakład był ważny inaczej zwrot? Jednak ja potwierdzenia w regulaminie nie mogłem znaleźć.
 
viking 47

viking

Użytkownik
co do totolotka to jest tak jak napisales, zawodnik musi objechac 5 biegow zeby zaklad byl rozliczony inaczej jest zwrot, co do pozostalych dwoch bukow to wystarcza 3 biegi z tego co pamietam, jesli jednak sie myle to prosze mnie poprawic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na chwilę obecną znalazłem takie informacje(jeśli ktoś wie,że jest inaczej niech pisze):
Totomix: Zawodnik musi objechać 5 startów aby zakład był rozliczony.
Milenium: Wystarczy,że zawodnik objedzie 1 bieg aby zakład był rozliczony (?)
Fortuna: tu nic nie znalazłem
STS: Wystarczy 1 bieg aby zakład był rozliczony
Liczy się 5 pierwszych startów.
U buków internetowych:
Sportingbet: Wystarczy 1 bieg zawodnika.
W GP ilość pkt liczona jest w całym turnieju.
Betsson/Betsafe: Zawodnik musi objechać minimum 3 biegi aby zakład był rozliczony. Przy tej samej ilości pkt liczy się kto więcej zdobył 3 a jesli to jest też takie samo to mamy zwrot.
bet365: Wystarczy 1 bieg zawodnika aby zakład był rozliczony,
w GP ilość pkt liczona jest tylko w fazie zasadniczej(20 biegów)
Bwin: Zawodnik musi objechać przynajmniej 3 biegi aby zakład był rozliczony.
Jeśli dwóch kierowców uzyskuje taką samą punktację w wyścigu, dla wyłonienia zwycięzcy stosuje się następujące zasady:
6.a) Zwycięża kierowca, który uzyskał lepszą pozycję w biegu, w którym obu kierowców brało udział.
6.b) Jeśli nadal utrzymuje się remis, zwycięża zawodnik, który (przy remisie na punkty) ma największą liczbę 1., 2., 3. i 4. pozycji („0” za ostatnią pozycję jest lepsze niż dyskwalifikacja z jakiegokolwiek powodu).
6.c) Jeśli nie można wyłonić zwycięzcy zgodnie z punktami 6.a) i 6.b), wówczas zwycięzcą zostaje kierowca z niższym numerem.
Expekt: Zawodnik musi objechać 3 biegi aby zakład był rozliczony(?)
Unibet: ??

To tak co znalazłem na ten temat. Mam nadzieję,że panowie pomożecie i nareszcie stworzymy taki kącik gdzie każdy będzie mógł sprawdzić sobie jak to jest u danego buka a nie będzie pisania co mecz jak dany buk rozliczamy dany zakład itd. A i nie ukrywam,że mi regulaminy buków stacjonarnych się przydadzą gdyż w tym sezonie będę tam między innymi grał.

POZDRAWIAM RADULA

Ps. Liczę na pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To tak co znalazłem na ten temat. Mam nadzieję,że panowie pomożecie i nareszcie stworzymy taki kącik gdzie każdy będzie mógł sprawdzić sobie jak to jest u danego buka a nie będzie pisania co mecz jak dany buk rozliczamy dany zakład itd.
Prawie w ubiegłym roku bym wrzucił takie informacje ale chyba było nie na rękę pewnemu modowi tego działu abym się tutaj udzielał i nie wrzuciłem i tego nie zrobię.
Jak jesteś zainteresowany to przypomnij się po weekendzie to Ci wrzucę wszystkie notatki które mam zrobione z regulaminów z praktycznie każdego bukmachera który oferuje żużel i interpretacją każdego punktu omówiony na czacie danego buka.
Pod ręką mam opis 1 buka i w ten sposób to wygląda, resztę muszę poszukać na komputerze, chociaż do sezonu jeszcze daleko i się nie śpieszyło :razz:
Betsafe/Betsson

- W przypadku przerwania zawodów wszystkie zakłady są ważnie jeśli pojawi się oficjalny wynik spotkania. Obojętnie ile zawodnicy pojadą biegów wszystkie zakłady są ważnie H2H, under/over również ale tylko pod warunkiem że pojawi się oficjalny wynik zawodów.
- Jeżeli zawody zostaną przełożone na inny termin to wszystkie zawody na dany mecz zostają unieważnione.
- Aby H2H na zawodników był ważny muszą pojechać co najmniej po 3 biegi.
- Aby zakłady under/over były ważne zawodnik musi pojechać co najmniej 3 biegi.
- Jeżeli stawiamy na zwycięzcę konkretnego biegu wszyscy uczestnicy muszą w nim wystartować w innym wypadku zwrot stawki.
- Do zakładów liczą się wszystkie biegi objechane przez zawodnika.
Zakłady na ligę:
- H2H pomiędzy zawodnikami wygrywa ten który zdobędzie więcej punktów, jeśli zawodnicy mają po równo zdobytych punktów, H2H wygrywa ten zawodnik który wygrał więcej biegów, jeśli w tej klasyfikacji jest po równo mamy zwrot stawki za dany H2H. Zasada również minimum 3 biegi. Jokery i punkty bonusowe się nie liczą.
- Under/over na zawodników zasada prosta, zawodnik musi objechać 3 biegi, jokery i punkty bonusowe się nie liczą.
Zakłady na GP i turnieje indywidualne:
- H2H pomiędzy zawodnikami jest rozliczany według oficjalnych wyników imprezy. Zwycięzcą jest zawodnik który zajął wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej. Jeżeli zawodnicy nie dostaną się do finału to decyduje ilość zdobytych punktów. Jeżeli zawodnicy zdobędą taką samą ilość punktów to H2H wygrywa ten zawodnik który wygrał więcej biegów, jeśli w tej klasyfikacji jest po równo mamy zwrot stawki za dany H2H.
- Under/Over do tego zakładu liczą się tylko wyniki z rundy zasadniczej czyli 20 biegów bez półfinałów i finału.
Tutaj wrzuciłem z b365 bo pewna osoba wypisywała brednie na temat tego buka -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f66/zuzel-u-bukmacherow-zasady-rozliczania-gdzie-grac-itd-8243-40.html#post3795496
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom