>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy.
1. Zanim zadasz pytanie to zobacz czy piszesz w odpowiednim temacie (przeniosłem Twój post).
2. Żużel to specyficzny sport i prawie każdy bukmacher ma swoje własne zasady rozliczania.
3. Czytaj/przeszukuj ten temat bo jest &quot;kopalnią wiedzy&quot;.
4. Nie podałeś w jakim bukmacherze zagrałeś co jest istotne w kontekście punktu 2.
5. Prawdopodobnie jeśli Kenio nie pojedzie będziesz miał policzone po kursie @1.00.
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
BETSSON I BETSAFE żle rozlicza kupony z ligi szwedzkiej:
wynik watta na speedwaysvemo został poprawiony i zrobił 8 pkt!!!!!!a nie jak po meczu podała stronka 6 ,podobnie tai z fredka betsson rozlicza jak uniwazniony a zwycieżca powinien byc TAI Woffinden
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Betsson I Betsafe żle rozlicza kupony z ligi szwedzkiej:
wynik watta na speedwaysvemo został poprawiony i zrobił 8 pkt!!!!!!a nie jak po meczu podała stronka 6 ,podobnie tai z fredka Betsson rozlicza jak uniwazniony a zwycieżca powinien byc TAI Woffinden
dziwiłem się śledząc relację, że za Pontusa nie jedzie Watt, a jednak pojechał tylko nie ogarnęli ze zmianą. Schlein by nie przegrał z Aspgrenem raczej także wszystko okej, porównali pewnie wyniki z oficjalnymi raportami i nie odnotowali zmiany w zespole gości.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Panowie kto z Was stawial dzisiaj w bet365 pare Zmarzlik - Janowski?, postawilem na Zmarzilka niebylo opcji remisu i nagle robia zwrot a w klasyfikacji koncowej mimo tej samej ilosci pkt. Zmarzilk sklasyfikowany wyzej, jest ktos kto stawial na Magica, ciekaw jestem jak jemu rozliczyli tez zaklad
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie kto z Was stawial dzisiaj w bet365 pare Zmarzlik - Janowski?, postawilem na Zmarzilka niebylo opcji remisu i nagle robia zwrot a w klasyfikacji koncowej mimo tej samej ilosci pkt. Zmarzilk sklasyfikowany wyzej, jest ktos kto stawial na Magica, ciekaw jestem jak jemu rozliczyli tez zaklad
Czy tak ciężko wejść na stronę Bet365.com i sprawdzić w regulaminie, leniu?
Dla handicapów - H2H, jeżeli po zastosowaniu danego handicapu, będzie remis dla H2H uczestników, zakłady zostaną anulowane, chyba że został podany kurs na handicap - remis, który w tym przypadku określi rozliczenie. W meczach Knockout Cup, biegi taktyczne &#39;Man on Man&#39; nie liczą się przy rozliczeniach.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski i Zmarzlik w bet365 jak wam rozliczyli ? Ja mam cały czas &quot;nierozliczone&quot; a teoretycznie Zmarzlik był lepszy, a w praktyce remis :p Dzieki za info na priv jeśli ktoś to miał
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wiem widziałem, tylko zgłupiałem bo zazwyczaj np podczas gp to rozliczają od pozycji końcowej ( w tym przypadku wygrał by Bartek), ale mimo wszystko dzięki za info mam nadzieje że jutro dadzą zwrot. Ja mam nadal jako nierozliczone więc czekam... sam nie wiem czemu
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
DRAMAT !!!!!!!!!!! minęło 2 dni a ja nie znam wyników ligi szwedzkiej.Ile zdobył Watt 6 czy 8 pkt .Ile zdobył Fredka Lindreg 11 czy 10 pkt.Pisze do Betssona po raz 4 i odpisują mi ze zakłady zostały dobrze rozpatrzone czyli ze fredka zdobył 11 a Watt 6 pkt.To dlaczego speedway.svemo podaje ze Watt zdobył 8 (mieli 6 ale poprawili na 8 ) a fredka 10.Oto treśc mojego 4 reklamacji do BETSSON ???? otyczy: żle rozpatrzony zakład
Wiadomość:
witam .Bardzo proszę ponowne rozpatrzenie zakładów:
161505813
161505806
161505025
161504949
prawidłowe wyniki na 100% są na svemo.se, bo to jest strona szwedzkiej federacji sportów motorowych (tak jak u nas PZM). Oni w pierwszej chwili nie wpisali do protokołu zmiany Watta za Aspgrena w 10tym biegu co wydawało się być oczywistością. Poprawili to dzień po spotkaniu, a na portalach informacyjnych już nie zostało to skorygowane.Tak wiec na tej stronie po meczu było ze Watt ma 6 pkt a następnego dnia 8pkt! natomiast portale informacyjne, które państwo mi podawali i się nimi sugerują tego nie zmienili juz wyniku.Szwedzki związek motorowy skorygował wynik i jest oczywiste ze Watt w tych zawodach pojechał 5 razy i zdobył 8 pkt.
WSZYSTKIE ZAKŁADY MAM PRZEGRANE ALE WG speedway.svemo powinienem miec wszystki zakłady wygrane
Bardzo proszę o pomoc, bo juz nie wiem co mam robic.Pasjonuje sie żuzlem i chyba po raz pierszy stwierdzam ze jestem gamoniem bo nie znam wyników i nie wiem ile ci panowie zrobili pkt.Zrobiłem to co napisał mi świetny fachowiec od Żuzla- FEKUS i nie przyniosło rezultatu.Tak na dobra sprawe mógłbym dalej do nich pisac ,ale juz nie wiem kto ma rację
MAŁO TEGO ,betsson odpowiedział mi nastepujaco:
Drogi Panie Marianie,

Dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informujemy, że zakłady zostały rozliczone poprawnie.
Jakas kur.... tak sobie po prsotu odpisała ,DRAMAT!!!!!!!!!!!!1
Zasugerowali sie wynikiem i mi go ciagle pokazuję ze sportowych faktów.No to napisałem do sportowych faktów i mineło 12 godzin i co zrobiły sportowe fakty?
ZMIENILI ZDOBYSZ PUNKTOWĄ WATTA Z 6 NA 8 PKT:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/304591/elitserien-hammarby-sztokholm-vastervik-6030-komplet-miedzinskiego
DRAMAT BETSAFE I DRAMAT BETSSON




Serdecznie pozdrawiam,
Ewa
Betsson Support.
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć jak będzie rozliczony zakład w sportingbet S.Ulamek v R.Tungate handi -5.5 dla Ułamka. Bo wycofał sie po 2 biegach.
w SB wystarczy jeden start / R_26
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
skontaktowałesm sie z Betsafe i od razu wiedzieli o co choidzi i mnie zbyli.Zakład na Tai z fredka mam przegrany mimo ze Tai był lepszy ,natomist zakład Watta z Ljungiem dali jako uniwazniony po 5 reklamacjach poniewaz sami nie wiedza kto ile zdobył punktów i ostatecznie uniewaznili.Panie i panowie to jest dla mnie koszmar co robi BETSSON I BETSAFE !!!!!!!!!!!!! Nie znaja wyniku punktowego żuzlowców i postanowili unieważnic zakład .
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
W bet365 nie liczą się punkty za &quot;jokera&quot; ? Postawilem na Rory Schlein`a over 11 zrobił 14+1 tylko, że w tym 6 wlaśnie jako joker?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na czym polega zaklad Dania-Szwecja w unibecie na GP w Cardiff ?
Najwiecej punktow brzmi ale tutaj chodzi o zsumowana liczbe punktow wszystkich zawodnikow z danego kraju czy typ wygrany jest wtedy kiedy dany zawodnik bedzie mial poprostu najwiecej punktow ?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Na czym polega zaklad Dania-Szwecja w unibecie na GP w Cardiff ?
Najwiecej punktow brzmi ale tutaj chodzi o zsumowana liczbe punktow wszystkich zawodnikow z danego kraju czy typ wygrany jest wtedy kiedy dany zawodnik bedzie mial poprostu najwiecej punktow ?
Suma wszystkich. Tutaj na Danie było duże value do czasu kontuzji Bjerre, teraz to raczej 35% lokata na Szwedów. Chyba, ze Hans pojedzie GP sezonu jutro.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Mam pytanko, czemu Tobet anulował zakład na over 11 punktów G.Laguty mimo że miał on tych punktów 10 i powinien teoretycznie przegrać, nie żebym się tym martwił tylko zastanawia mnie czy to błąd buka czy może strona na której sprawdzam wyniki się pomyliła
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mam pytanko, czemu Tobet anulował zakład na over 11 punktów G.Laguty mimo że miał on tych punktów 10 i powinien teoretycznie przegrać, nie żebym się tym martwił tylko zastanawia mnie czy to błąd buka czy może strona na której sprawdzam wyniki się pomyliła
Miał 11 punktów (3,2,3,w,3) także zwrot jak najbardziej poprawny.
 
Do góry Bottom