>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2022 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jasne, tutaj mogę się zgodzić (choć z drugiej strony, jak mamy oglądać takie same "widowisko" jak w piątek w Pradze, to czy ma to sens?), ten tor w Bydgoszczy zwykle nie jest aż tak problematyczny, opadów nie miało być, wystarczyło przesunąć zawody o dwie godziny, popracować jeszcze trochę, wypuścić może na dwie próby toru zawodników, żeby go rozjeździć i myślę, że udałoby się te zawody odjechać. Ale sugerowanie, że to odwołanie meczu i brak walkowera to jakieś przepychanie Bydgoszczy przy zielonym stoliku to mijanie się z faktami.
No racja ale co do tego widowiska to myślę że kibice którzy przyjechali z Gniezna czy nawet lokalni z Bydgoszczy woleli by oglądnąć takie widowisko jak w Pradze. A nie odwołują Mecz 30 min przed startem gdy każdy jest na stadionie. Na taki odwoływaniu meczu zuzel bardzo dużo traci i kibice będą znikać. Przychodzi się na mecz gdy jest dobra pogoda a mecz jest odwołany, dodatkowo tor nie wygląda wizualnie zle. Jak ludzie którzy są pierwszy raz na zuzlu mają pokochać ten sport? ...
 
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Najbardziej żenujący jest fakt, że mecz został odwołany w momencie, gdy zawodnicy powinni wyjeżdżać na próbę toru. Od rana nie padało, a wiatr też dość powiewał. Czyli można było zbronować tor, by się osuszył, a następnie go ubić. Pytanie czy zostało to zrobione. W przeciwnym wypadku było odwołać mecz już rano i nikt, by nie snuł teorii spiskowych. Komisarz toru mam wrażenie, że jest tylko, bo jest, już nie wspominając o braku wiedzy i kompetencji odpowiedniej do funkcji na tym stanowisku.

P. S. Myślę, że posty z tą dyskusją lepiej przenieść do tematu z luźnymi dyskusjami, żeby tu bałaganu nie robic
 
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Siemka! Co myślicie o sędziowaniu w tym sezonie? Piszę na gorąco po meczu Wrocław - Czewa. Wywala sędzia Jeppesena, ale za co? Za to, że Dan Bewley zakłada go, a nie jest wystarczająco z przodu, dochodzi do szarpnięcia i potem konsekwencje tego widzieliśmy. Zdrowia Dan!
Druga sprawa, Janowski ewidentnie rusza się, wygrywa bieg, dostaje ostrzeżenie ale bieg zaliczony. Ręce opadają.
A wcześniej Jeleniewski czy Zengota wykluczeni za ruchy których prawie widać nie było w powtórkach.
Przepisy o tych śmiesznych mikroruchach nadają się do kosza. Rób przed startem co chcesz byleś taśmy nie dotknął.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Siemka! Co myślicie o sędziowaniu w tym sezonie? Piszę na gorąco po meczu Wrocław - Czewa. Wywala sędzia Jeppesena, ale za co? Za to, że Dan Bewley zakłada go, a nie jest wystarczająco z przodu, dochodzi do szarpnięcia i potem konsekwencje tego widzieliśmy. Zdrowia Dan!
Druga sprawa, Janowski ewidentnie rusza się, wygrywa bieg, dostaje ostrzeżenie ale bieg zaliczony. Ręce opadają.
A wcześniej Jeleniewski czy Zengota wykluczeni za ruchy których prawie widać nie było w powtórkach.
Przepisy o tych śmiesznych mikroruchach nadają się do kosza. Rób przed startem co chcesz byleś taśmy nie dotknął.
zawodnicy na torze nie określają wyniku spotkania.Typujesz żużel i nie masz zadnego wpływu kto wygra tylko jakiś Janusz sędzia decyduje o wyniku całego mecze .Z tym Zengotą to dla mnie kryminał i antyżużel.Po tym meczu nie oglądam 1 ligi już
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom