>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2022 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Lubię żużel, oglądam teraz Rzeszów-Poznań, ale II ligę powinni zlikwidować. Trwa to już dwie godziny, a dopiero 10 biegów. Ciągnie się jak flaki z olejem, tylko dla koneserów. Gorsze niż zawody młodzieżowe, tam chociaż można się pośmiać. Dzieje się tak na większości meczów, wg mnie do zaorania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Affelt - Łobodziński 2 2.13
Tor to jedyne co przemawia za Affeltem. Doświadczenie i układ biegów zdecydowanie na korzyść Łobodzińskiego

Łobodziński nie jedzie więc będzie zwrot
 
Ostatnia edycja:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Takie pytanie, ktos cos wie nt transmisji z spotkan z rozgrywek w Anglii? Chetnie zobaczyloby, zwlaszcza dzisiejsze ciekawe spotkanie
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
To są jakieś jaja. W Krośnie mecz nie doszedł do skutku, bo były zastrzeżenia co do toru i Zielona Góra dostała punkty walkowerem. W Bydgoszczy tor polewany był krótko przed meczem, ale mecz także nie doszedł do skutku i już walkowera nie ma?

Kto i w co gra w tej lidze?
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
To są jakieś jaja. W Krośnie mecz nie doszedł do skutku, bo były zastrzeżenia co do toru i Zielona Góra dostała punkty walkowerem. W Bydgoszczy tor polewany był krótko przed meczem, ale mecz także nie doszedł do skutku i już walkowera nie ma?

Kto i w co gra w tej lidze?
Bo dla żużla najlepiej jak Zielona lub Bydzia awansują. Nikogo w tych ligach nie obchodzi Krosno, ani Gniezno. Przy zielonym stoliku wszystko da radę ustawić
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Bo dla żużla najlepiej jak Zielona lub Bydzia awansują. Nikogo w tych ligach nie obchodzi Krosno, ani Gniezno. Przy zielonym stoliku wszystko da radę ustawić
Ta argumentacja miała sens odnośnie meczu w Krośnie, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Bydgoszcz przestraszyła się potężnego Gniezna?
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ta argumentacja miała sens odnośnie meczu w Krośnie, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Bydgoszcz przestraszyła się potężnego Gniezna?
Ale dlaczego miałaby się przestraszyć? Nieregulaminowy tor w Krośnie - walkower. Nieprzygotowany tor w Bydzi - mecz przełożony. Bardziej opłaca się przełożyć mecz niż dawać drużynie z Gniezna 40 punktów.

Już nie mówię o tym, że żużlowcy teraz chowani są na idealnie przygotowany tor. Potem jedzie taki Przyjemski na zawody i nie umie się w łuk złożyć. Za dużo tego wszystkiego jest w żużlu. To już nie jest przyjemny sport niestety.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W Bydgoszczy w sobotę cały dzień padało. W Krośnie nie (a już z Bydgoszczą tor był ciężki, nikt jednak nie latał ze śrubokrętem). Zresztą, masz wypowiedź trenera Gniezna (za syfami):

W Bydgoszczy z odpowiednim wyprzedzeniem pojawił się menedżer Aforti Startu Gniezno Błażej Skrzeszewski. Śledził on prace torowe. - Ja byłem tutaj w niedzielę już o godzinie 11. Mecz miał status zagrożonego już od czwartkowego wieczora. W piątek i sobotę w Bydgoszczy padało. Ja jak najbardziej przychylam się do tej decyzji pana sędziego o odwołaniu meczu. Oczywiście widziałem ten tor - powiedział nam opiekun czerwono-czarnych.
- Mogę powiedzieć, że od godz. 11 gospodarze robili wszystko, żeby próbować uratować ten mecz, ale niestety były dwa takie miejsca naprawdę bardzo mocno odmoczone. Zawodnicy - zarówno gospodarze, jak i my - nie chcieli odjechać tego spotkania - dodawał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
W Bydgoszczy w sobotę cały dzień padało. W Krośnie nie (a już z Bydgoszczą tor był ciężki, nikt jednak nie latał ze śrubokrętem). Zresztą, masz wypowiedź trenera Gniezna (za syfami):

W Bydgoszczy z odpowiednim wyprzedzeniem pojawił się menedżer Aforti Startu Gniezno Błażej Skrzeszewski. Śledził on prace torowe. - Ja byłem tutaj w niedzielę już o godzinie 11. Mecz miał status zagrożonego już od czwartkowego wieczora. W piątek i sobotę w Bydgoszczy padało. Ja jak najbardziej przychylam się do tej decyzji pana sędziego o odwołaniu meczu. Oczywiście widziałem ten tor - powiedział nam opiekun czerwono-czarnych.
- Mogę powiedzieć, że od godz. 11 gospodarze robili wszystko, żeby próbować uratować ten mecz, ale niestety były dwa takie miejsca naprawdę bardzo mocno odmoczone. Zawodnicy - zarówno gospodarze, jak i my - nie chcieli odjechać tego spotkania - dodawał.
Tu zawodnicy nie chcieli to nie jechali, w Krosnie chcieli to ich nawet na próbę toru nie wpuścili 😅 A i szkoda ze ci sami zawodnicy którzy wczoraj odmówili jazdy w Szwecji czy Anglii jeżdżą na duzo gorszych torach. Ale w Polsce zawsze musi być cyrk. Jeszcze chwila i się obudzą jak zobaczą ile kibiców będzie na mecze chodzić i będą im płacić tak jak zagranicą 🙃
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tu zawodnicy nie chcieli to nie jechali, w Krosnie chcieli to ich nawet na próbę toru nie wpuścili 😅 A i szkoda ze ci sami zawodnicy którzy wczoraj odmówili jazdy w Szwecji czy Anglii jeżdżą na duzo gorszych torach. Ale w Polsce zawsze musi być cyrk. Jeszcze chwila i się obudzą jak zobaczą ile kibiców będzie na mecze chodzić i będą im płacić tak jak zagranicą 🙃
Jasne, tutaj mogę się zgodzić (choć z drugiej strony, jak mamy oglądać takie same "widowisko" jak w piątek w Pradze, to czy ma to sens?), ten tor w Bydgoszczy zwykle nie jest aż tak problematyczny, opadów nie miało być, wystarczyło przesunąć zawody o dwie godziny, popracować jeszcze trochę, wypuścić może na dwie próby toru zawodników, żeby go rozjeździć i myślę, że udałoby się te zawody odjechać. Ale sugerowanie, że to odwołanie meczu i brak walkowera to jakieś przepychanie Bydgoszczy przy zielonym stoliku to mijanie się z faktami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom