>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ŻUŻEL By Marcins92!

marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Witam,

forum już trochę śledzę ale moimi typami dopiero teraz postanowiłem się dzielić. Szczególnie obserwuje wątek &quot;Tylko żużel od kopiczasa&quot; i gratuluje dobrych wyników. Żużlem interesuje się od 8 roku życia. Będę grał tylko Ekstraligę i czasami 1 ligę oraz SGP. Mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku. Stawki od 1j do 100 jednostek. :grin:
Zapraszam do dyskusji i oby były same :cool: ✅✅✅✅✅✅✅✅ :cool:
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
No to zaczynamy na dzisiejsze SGP w Czechach (które prawdopodobnie się nie odbędzie ze względu na pogodę - termin rezerwowy jutro):

Zakład podwójny: Unibet
Janowski - Pawlicki 1.50
Milik - Harris 1.35
AKO 2.02 - 100 j ⛔
Maciej w końcu się przebudził jak i w lidze tak i GP, Praski tor mu leży więc nie powinno być problemu z pokonaniem słabego Pawlickiego. Milik w tym roku to o klasę lepszy zawodnik niż Harris a więc tutaj nie powinno być najmniejszego problemu.


Milik V - wygra GP Czech Kurs: 41
Zakład: 10 j Unibet ⛔
Trochę mniej realistycznie ale czuje niespodziankę a kurs jest gigantyczny! Vacek ma ostatnio coraz lepsze występy i umie przywozić za plecami samego Tai&#39;a, do tego jest na własnej ziemi więc szansa jest, trzymać kciuki!

Niestety zaczynam od minusa ale postawa oby zawodników jest dla mnie zaskoczeniem, Milik gorzej od Harrisa, który wczoraj to przeszedł sam siebie :? a Janowski to szkoda gadać... Ciekawe jak dzisiaj w lidze...

Bilans: ⛔110
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dzisiaj na tę chwilę tak:
Unia Tarnów +24,5 Kurs:1.72 Unibet ⛔
100 j
oraz
Zakład podwójny:
Unia Tarnów +24,5 Kurs:1.72 ⛔
Unia Leszno +8,5 Kurs:1.80 ✅ Unibet
AKO: 3.10 20 j ⛔
Szkoda Tarnowa, który szybko odpuścił mecz i przez to Ha nie wszedł (brak taktycznej i w ostatnim zmiana za Kołodzieja, gdzie szansa na wyciągniecie była):mad:
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Bilans: ⛔ 48
(Przy &quot;dokładnie&quot; nie stawiam minusów, ze względu na to, że to zakłady na zwrot w razie równej ilości. Oczywiści przy wyniku negatywnym podstawowego zakładu, również będzie minus)
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dzisiaj IMP w Lesznie a tam króluje Zengota, Maciek ostatnio słabo więc myślę, że i tym razem lepiej nie będzie:
Janowski vs Zengota Kurs: 1,83
100 j Bet365 ⛔


Bilans: ⛔148
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Max Fricke - Dudek Kurs: 2,60 (był 3,00 :-( ) Z uwagi na brak ZZ - nie polecam :/ :!:
Stawka 100j Unibet Zwrot 11-11 ▶
Dudek wiadomo, że w formie i jest w stanie nawet komplet machnąć ale Fricke będzie jechał 6 startów a może i nawet przy taktycznej 7 więc jest spora szansa aby to pokrył a kurs genialny.
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Teraz już niestety nie ale przy wizji ZZ i opcji na taktyczna zaraz po Jonssonie w kolejności raczej Fricke dlatego była na to jakaś szansa ale to już po zabawie...

Niestety teraz to słabo widzę bo nie będzie jednak ZZ tylko jedzie Troy...
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
DPŚ
Polacy zwyciężą: @2.75, 100j bwin
Australia wygra: @12, 25j bwin
Rosja wygra: @13, 10j 365
Polacy to faworyci a najlepszy kurs jaki znalazłem to 2.75
Dodatkowo daję na Australię, która według mnie jest mocno niedoceniana mając w składzie Doyla, Choldera, Mastersa i Fricka - mogą być ja Szwedzi rok temu, nikt o nich nie myślał ani stawiał a mistrzostwo zrobili.
Na koniec delikatnie na Rosjan, uważani są za czarnego konia DŚP ale sam w nich za bardzo nie wierzę, tylko 10j na ewentualny zwrot. Może i do Finału awansują ale tam mogą się pojawić nawet problemy z wizami i nagle pojadą rezerwowym składem...
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Tai Woffinden powyżej 11 @1,66 100j
dokładnie 11 13j
Bartosz Zmarzlik powyżej 10 @1,66 100j
dokładnie 10 13j
b365
 
Do góry Bottom