>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Żetony

elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Wynoszenie żetonów z kasyna to zwykła kradzież, poza tym jestem prawie pewien, że jest zapis w ich regulaminie, dotyczący wynoszenia CZEGOKOLWIEK... zabrania sie etc.
 
Smokk 0

Smokk

Użytkownik
Nie wolno wynosić żetonów z kasyna nawet po ich zakupie dla niepoinformowanych.. Jest to uznawane za zwykła kradzież co widnieje w ich regulaminie. Są również tematy o tym w internecie na forach pokerowych - dla zainteresowanych warto poczytać.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jaka kradziez przeciez to darowizna dla kasyna
zostawilismy realna gotowke w zamian za jakis kawalek bezwartosciowego plastiku
Czyli jak jedziemy za granice kupimy tam euro i wywieziemy ze strefy euro to tez 'zwykla kradziez'

no wezcie juz nie przeginajcie, come on ja iem ze pis rzadzi, ale to jeszcze chyba nei okupacja nazistowska
 
Smokk 0

Smokk

Użytkownik
Co tu trudno zrozumieć takie mają zasady. Nie wolno wynosić tego z kasyna co jest w Vegas to zostaje w Vegas... Uznawaja to za kradzież jeszcze raz odsyłam do poszulania na internecie bardziej szczegółowych informacji w dziale pokerowym, pozdrawiam.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jaka kradziez przeciez to darowizna dla kasyna
zostawilismy realna gotowke w zamian za jakis kawalek bezwartosciowego plastiku
Kupując żetony płacisz nie za żetony tylko za możliwość gry.
Sam żeton jest przecież własnością kasyna.

Najprostszy przykład dla zrozumienia. Kupując piwo w pubie płacisz za możliwość jego wypicia w lokalu. Kufel czy szklanka nie stają się Twoją własnością, opłacasz jego zawartość. Inna sprawa, że szklanki lubią znikać. Podobnie z żetonami.
 
Do góry Bottom