>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

środa 24 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

CSKA MOSKWA - FC SEVILLA

VS

INTER MEDIOLAN - CHELSEA LONDYN


Rosjanie od dawien dawna awansowali do fazy pucharowej w Champions League. Sevilla przebojem w ostatnich latach wojuje Europe. Zapowiada sie ciekawe starcie. Oba zespoły stawiają na ofensywe. Ciekawe wydaje się jak CSKA które jest w trakcie przygotowań zaprezentuje się w tych meczach. U nich początek sezonu dopiero 14 marca czyli grubo przed poczatkiem ligi. Jak sobie z tym poradzą jestem bardzo ciekaw.
Inter z Chelsea czyli pojedynek z wieloma podtekstami. Ancelotti wraca na San Siro gdzie trenował przez wiele sezonów.. AC Milan. Mourinho obecnie trener Interu zawita na Stamford Bridge gdzie też przecież pracował z sukcesami. Obaj trenerzy mają za priorytet wygranie Champions League w tym sezonie. Któremuś powinie się noga juz na fazie 1/8 finału. Czy Inter po raz kolejny pokaze że w Europie spisuje się bardzo słabo? Czy Chelsea potwierdzi dominacje angielskich zespołów z ostatnich lat w LM ?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Internazionale - Chelsea: gospodarze nie strzelą @ 2.8
Internazionale - Chelsea (awans 2) @ 1.45
kursy z expekt

Inter ma kompleks gigantów. W Serie A gra dobrze od paru lat, ale nie przekłada się to na LM. W meczach z Barceloną, Man Utd czy Liverpoolem nie zdobyli nawet bramki w dwumeczu. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Pomimo ofesywnego nastawienia i świetnie układającej się współpracy Pandev-Milito, Chelsea ma &#39;słaboprzepuszczalną obronę&#39;, która powinna ich zatrzymać oraz jest bardziej doświadczona w dwumeczach LM. I nie martwi mnie tu nawet absencja Ashley Cole&#39;a.
Polecam Typ, kurs zachęcający :spokodfhgfh:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w temacie z dzisiejszymi meczami ostra dyskusja ???? a tu tak cicho ??
no to może coś napisze
Ja tam sądzę że CFC wcale nie będzie miało łatwej przeprawy z Interem. Murinho już trochę czasu z nimi jest tak więc licze trochę tu na jego cwaniactwo. Zresztą nie dawno udzielił ciekawego wywiadu. Powiedział m.in. &quot;Kiedy patrzę na ich zespół, to tylko Branislav Ivanovic i Nicolas Anelka nie są z moich czasów. Reszta drużyny to moi chłopcy. To jest drużyna bez tajemnic dla mnie, ale tym samym ja nie jestem tajemnicą dla nich&quot;
Jak dla mnie to jest wielka przewaga Murinho nad Ancelottim no ale trzeba przyznać że i Carlo pracował długo we Włoszech. I wracając do tej niby klątwy Interu że to że tamto. Pisałem już gdzieś w innym temacie jak ManUtd pokazało co się robi z takimi klątwami itp. Przecież na San Siro jechali grać 5 mecz z Milanem gdzie bilans dotychczasowych gier wyglądał 4 wygrane Milanu i w bramkach 10:0 ! a co było ? 3:2 dla United a gdyby nie głupi błąd obrony w końcówce meczu było by 3:1. Ja tu za argument nie stawiał bym niemocy Interu w LM. I nie twierdze tu że Inter przejdzie bo być może potwierdzi się to co było do tej pory tylko przestrzegam nad masowym graniem Chelsea czy nawet że Inter gola nie strzeli. Dla mnie osobiście CFC jest minimalnym faworytem tego meczu. Do typowania też jest to ciężki mecz. A jak miałbym się czegoś czepić to jakiś underów czy liczby żółtych kartek bo to że to będzie ostry mecz to jestem prawie pewien
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ty znów z tym minimalnym i jakimiś &quot;klątwami&quot;. Wszystko fajnie tylko Manchester potrafi wygrywać w LM na wyjazdach, jest solidną drużyną turniejową i co jak co, ale do Mediolanu jechał w roli faworyta. AC Milan grał świetne spotkanie, Ronaldinho czarował jak umiał i momentami nie mogłem wyjść z podziwu jak te &quot;dziadki&quot; z San Siro potrafią jeszcze w tą piłkę kopać. No ale United to jednak drużyna z Premiership, tempo podkręcić w odpowiednim czasie potrafi i jak nie techniką i błyskiem to fizycznością mecz wygrać potrafi.

Chelsea gra świetnie w lidze angielskiej i bardzo przekonująco zwyciężyła swoją grupę. Dawno już nie pamiętam sytuacji kiedy to jedna drużyna pokonała pozostałe drużyny wielkiej czwórki w jednej kolejce i to bez straty bramki! Co więcej w rundzie rewanżowej już zanotowali zwycięstwo nad Arsenalem, kolejny raz bez straty gola. W fazie grupowej Chelsea ograła rywali w cuglach i to bez zawieszonego Drogby w meczach początkowych. Co natomiast dokonał Inter? Poza mistrzostwem Włoch, które pewnie zdobędzie i w tym sezonie, nie pokazał w Europie zupełnie nic. W serie A góruje nad resztą przygotowaniem motorycznym, siła fizyczną, nie gra w chodzonego jak wiele drużyn włoskich, prowadzi szybką piłkę, często wymęcza rywala jak np w derbach z Milanem. Szeroka ławka i dobry skład powodują że serie A to już dla nich nie wyzwanie. W LM to ciągle kopciuszek, z wielkimi zespołami grać nie potrafi. Na Camp Nou mógł pokonać Barcę, która nie dość że w optymalnej dyspozycji nie była to jeszcze zagrała bez Zlatana i Messiego. Niestety nawet z rezerwowym napadem Katalończycy pokazali Interowi, że powinni zapomnieć nie tylko o wygranej ale i o jakimkolwiek zagrożeniu bramki Valdesa. Mourinho fizycznie Chelsea nie zdominuje, jeśli jego piłkarze zagrają tak jak zwykle w pucharach to Chelsea przejedzie się po nich jak walec..

To pojedynek drużyny która w LM gra regularnie o najwyższe cele z drużyną która dopiero stoi na wycieraczce i nieśmiało puka do drzwi Europy, więc o minimalnej przewadze nie ma tu mowy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ty znów z tym minimalnym i jakimiś &quot;klątwami&quot;.

Chelsea gra świetnie w lidze angielskiej i bardzo przekonująco zwyciężyła swoją grupę.
tylko właśnie ta klątwa to główny argument innych. Fakt ze Chelsea wygrałą grupę ale to było na jesień/zimę kiedy pykała wszystkich jak leci i w LM i w PL. Ostatnio coś w CFC się popsuło , nie grają tego co grali , a na wyjazdach wogóle to inna ekipa niż u siebie. Kiedyś gdzieś czytałem jak jakiś fan Chelsea napisał że Hiddink zostawił Ancelottiemu dobrze funkcjonującą maszynę i trzeba było tylko paliwo lać , tylko że to paliwo Carlo powoli się kończy.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jeżeli jesień/zima to było dawno to kiedy ostatnio Inter zagrał dobry mecz w Lidze Mistrzów? To już trzeba w latach liczyć..

tylko właśnie ta klątwa to główny argument innych
Taki argument to brak argumentów.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Jaka w ogóle klątwa ? O czym Wy piszecie ? Rozgrywanych jest mnóstwo meczy, zawsze jest 33% szans, więc logiczne, że na tyle meczy, tyle drużyn - zdarzają się jakieś pasyy.
Ode mnie:
Inter - Chelsea under 1,5 2,5
Inter w ofensywie nie zachwyca, tacy zawodnicy jak Etoo czy Milito będą mieli problem z twardą i pewną angielską obroną. Jednocześnie Inter gra całkiem poprawnie w obronie, choć niepewny jes występ Julio Cesara cp może okazać się sporym osłabieniem. Myślę, że Mou postawi na piłkarskie szachy, nawet po 0-0 będzie czuł się wygranym, A Chelsea też nie powinna forsować tempa w pierwszym meczu.
CSKA - Sevilla 1 2,6
Zacznę od czynników pogodowych, w Hiszpanii ok. 17 *C w dzień, Moskwa to -6 *C, na pewno jest to spora różnica która wpłynie na samopoczucie zawodników gości, tym bardziej, że spora część składu to przybysze z ciepłych krajów. Trener Sevilli dodatkowo nie będzie mógł skorzystać z usług: Luisa Fabiano, Diego Capela, Sebastiena Squillaciego i Abdoulaya Konko.Ktoś powie, że CSKA nie rozpoczęło ligii a Sevilla jest w rytmie meczowym - tym usprawiedliwiają się tylko i wyłącznie trenerzy w Polsce którzy zawsze dostają w pałe na wiosne. Ja widzę to tak, że gospodarze mieli mnóstwo czasu i świetne warunki by przygotować się właśnie do tego meczu i jeśli dobrze go wykorzystali mogą myśleć o zwycięstwie. Na potwierdzenie tego przypomnę, że w 2009 roku CSKA po przerwie zimowej w 4 kolejnech meczach odniosło 3 zwycięstwa w pucharze uefa i zdobyli superpuchar Rosji, między innymi pokonując Aston Ville i Szachtar Donieck.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mam takie przeczucie, że to będzie konfrontacja podobna do meczów półfinałowych Niebieskich z Barcą. Chelsea pojedzie po 0-0 do Włoch żeby u siebie minimalnie wygrać.
Gamebookers oferuje fajny zakład na ten dwumecz.
A mianowicie, że: &quot;Bramkarz Chelsea nie wpuści żadego gola Interu w obu meczach 1/8 finału 7.00 &quot;
Kurs na to, że jutro Inter nie strzeli wynosi /jak już ktoś wyżej pisał/ 2.80
W Londynie na pewno będzie to współczynnik mniejszy i opłaca się zagrać w/w zakład, a szanse są dosyć spore.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Liga Mistrzów: CSKA Moskwa - Sevilla
Typ: over 2,5
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Analiza:
Niewiele da się powiedzieć o obecnej formie CSKA, gdyż rozgrywki w Rosji jeszcze się nie zaczęły i trwa przerwa zimowa. Wiele natomiast można mówić o Sevilli i jej występach w La Liga. Jako że pisałbym za dużo, skupię się tylko na formie i wyjazdowych meczach. Wydaje się, że podopieczni Jimeneza wyszli już z dołka, gdyż znowu zaczęli wygrywać. Ostatnio na wyjeździe ograli 1:3 tak dobrze grająca na swoim obiekcie ekipę Mallorki. Na szczególną uwagę zasługuje też zwycięstwo z Valencią 2:1. Także powrót formy jest, a jak z tymi wyjazdami... 3 porażki (Atletico, Barcelona, Zaragoza), wcześniej wspomniana wiktoria z Mallorką i wcześniej z Gijon. 4 ostatnie wyjazdowe mecze to overy. Na wyjazdach Sevilla gra ofensywnie, może czasem mniej lecz myślę, że spowodowane jest to dobrą lub defensywną grą rywala. Gdy spojrzeć na wyniki z Primera Division widać, że zawsze starają się strzelić jak najwięcej goli.
CSKA w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów 5 na 6 meczy kończyli z over 2,5 gola. Nie podołali tylko z Manchesterem United u siebie. Oprócz tego w Rosji pokonali Besiktas (2:1) i Wolfsburg (2:1).
Sevilla w tegorocznej Champions League tylko 2 razy kończyła z overem. Obydwa mecze grała w delegacji: z Glasgow (1:4) i Stuttgartem (1:3). Sposobu na bramki nie znaleźli w spotkaniu z defensywnymi Rumunami w Urziceni. W Moskwie mam nadzieję, że znajdą. Cóż, wszystko na to wskazuje. Rosjanie głodni gry nie będzie nastawiało się na defensywę... Sevilla też będzie szukała dobrej zaliczki przed rewanżem, Myślę, że padnie kolejny over na stadionie olimpijskim w Moskwie.
Typy:
over 2,5 @2.20 ⛔
obie strzelą @1.90 !!! ✅
1 DNB @2 zwrot
1:1 (0:1)
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
jak dla mnie to jest tylko jeden najbardziej prawdopodobny typ:Inter - Chelsea under 2.5⛔.Tutaj nikt nie bedzie sie chcial otworzyc,a sam mecz bedzie bardzo wyrownany.Jesli Chelsea pierwsza strzeli ,to Inter wyrowna na 1-1,a jak nie to skonczy sie 0-0.Tak widze to spotkanie.
 
chico_84 0

chico_84

Użytkownik
Inter - CFC jak dla mnie to 1
Inter gra 1szy mecz u siebie, nie moze nic kalkulowac, kombinowac i grac na remis beda chcieli przed wlasna publcznoscia zagrac dobre spotkanie i zgarnac mozliwe jak najlepszy wynik a remis nie bedzie takim wynikiem przed perspektywa rewanzu w Londynie, mysle ze CFC bedzie grala defensywnie i ewentualnie kontrowala....jak dla mnie minimalne zwyciestwo Interu
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Inter - Chelsea | under 2,5 @ 1.55

Jak dla mnie bardzo pewny typ. Jestem przekonany, że priorytetem taktycznym Jose Mourinho na ten mecz będzie nie stracenie bramki, a on już dobrze wie, jak powinno grać się w obronie w takich meczach. A zawodników od tego ma wyśmienitych, co udowadniają w Serie A. Obie ekipy słyną z żelaznych defensyw, a w takim meczu bardzo często właśnie ta formacja odgrywa kluczową rolę. Jeśli Chelsea nie zdobędzie szybko jakiegoś szczęsliwego gola, to under jak dla mnie murowany!


Carefree!
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Wczoraj wszyscy (prawie) byli pewni jak to Barca rozjedzie Stuttgart? I CO?
- różnica pomiędzy Interem a Chelsea jest mniejsza niż pomiedzy Barcą a Stuttgartem
- popatrzmy jak Chelsea gra teraz a nie na jesień - na wyjazdach nie zachwyca.
- Mourinho zna Chelsee świetnie
- myślę, że bardziej zdeterminowani będę piłkarze Interu - Chelsea już nieraz daleko zachodziła w LM
- remis na wyjeździe, zwłaszcza bramkowy to dobry wynik dla Ch.
- były porównania do meczu Milan - MU. Obecnie forma MU na wyjazdach jest wyraźnie lepsza niż Chelsea. Z drugiej strony Milan po przegranych derbach troszke gorzej zaczął sobie radzić.
Dlatego IMO raczej Inter tego nie przegra. No i spotkanie underowe - można nawet pomyśleć o under 1,5. Musze jeszcze kursy obadać i zobaczyć czy sie opłaca.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ktoś powie, że CSKA nie rozpoczęło ligii a Sevilla jest w rytmie meczowym - tym usprawiedliwiają się tylko i wyłącznie trenerzy w Polsce którzy zawsze dostają w pałe na wiosne. .
Podoba mi się to zdanie ;)

Ale przechodząc do meczów to CSKA - Sevilla tutaj wsyzsto tak na dobrą sprawe może się zdarzyc. Przeczytałem że Sevilla w 2010roku rozgrywa mecze co 3 dni, dopiero w poprzednią środe mieli wolną od dawien dawna. W ciągu półtora miesiąca rozegrali 14 meczów! Na Łużnikach trzeba pamietac że jest sztuczna nawierzchnia, Wczoraj jak pokazywali zdjęcia zapowiadające mecz to wkoło tony śniegu. Szczerze powiedziawszy to nie ma tutaj żadnego faworyta w tym meczu. Dlatego ja nie widzę powodów by cokolwiek tutaj obstawiac.

Inter - Chelsea to szlagier drugiej tury meczow. Chelsea bez Bosingwy, Essiena, Cole&#39;a i Belettiego. Inter bez Chivu, Balotelli, Santon i Materazzi. Braki więc malo ważne i do zastąpienia w obu zespołach. Popisaliście o klątwach wcześniej, a to są tylko statystyki ;)
Wiadomo że one nie grają ale ciekawie jest przytoczyc kilka faktów przed meczem bo to zawsze dodaje jeszcze pewnych smaczków tak mi sie wydaje przynajmniej. Chelsea we Włoszech na 8 razy wygrała tylko jeden z Lazio 3:0 w 2003r. Inter na 14 domowych potyczek z Anglikami wygrał tylko 6. To jednak wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego pójdzie w niepamięc i zespoły będą walczyły o kazdy metr boiska. Patrząc na to jak potrafią oba zespoły zagrac w obronie zapowiada się nudne 0:0... Alee jak dodamy że po obu stronach są piłkarze którzy jedną akcja potrafia odmienic losy meczu to jest nadzieja na dobre widowisko i tutaj także wole nie typowac nic z nadzieją ze ujrzymy dobry spektakl jak na Champions League przystało ;)
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Inter - Chelsea to szlagier drugiej tury meczow. Chelsea bez Bosingwy, Essiena, Cole&#39;a i Belettiego.

Belleti zastąpi na lewej stronie nieobecnego zhirkova czy też ashley&#39;a Cole&#39;a. Dla mnie minimalnym zwycięzcą tego pojedynku zostanie drużyna z Londynu. Inter bez santona, który podtrzymuje obronę oraz bez swojego pdostawowego bramkarza mającego dość niedawno wypadek samochodowy. Carlo Ancelotti, w którymś z wywiadów wspomniał, że nie boi się mourinhio, a większość osób z Włoszech kibicuje właśnie Chelsea. Ponadto jak już wyżej wspomniane zostało na mediolańczykach krąży klątwa pucharów.

Inter Mediolan - Chelsea Londyn 2 @ 2,80 - betway
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Inter - Chelsea : DW: 0-0
Nie daje tu szans wygrania drużynie Gości bo jest to bardzo ciezki teren. Na Swoim Terenie Mourinho żadko przegrywa.
Mourinho to trener bardzo defensywnie ustawiający swój zespół
Ciekawie sie zapowiada mecz, ale niestety bez wielu bramek albo żadnej.
A najpewniejszy typ jak ktoś chce do taśmy to 1x lub Under 2,5.
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Dodam jeszcze że w meczu Inter - Chelsea warto też postawić na &quot;Obie drużyny strzelą? - Nie&quot; Na BF dostałem na to 1,9 a szansa spora. W sumie podobny typ do under 2,5 tyle że z wyższym kursem ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zauważcie że na tej fazie LM ciężko jest zarobić. i najbardziej przyklaskane typy w tematach zawiodły. przykłady :
Lyon - Real &gt; 80% ludzi widziało ich pewnym zwycięzcą w meczu z Lyonem. Bo Lyon bez formy, Real natomiast ładnie grał i wogóle. Miała być wygrana gości - wygrał Lyon.
Milan - Manchester &gt; tu też najbardziej były były popularne obie nie strzelą , under 2.5 1x , bo ManUtd nie umie grać na San Siro itp. Jak było ? kawał świetnej piłki , otwartej , akcja za akcją , 5 bramek i wygrana United 2:3
Porto - Arsenal &gt; tu również większość chyba nie widziała porażki Arsenalu. Aczkolwiek zdania były podzielone.
Bayern - Fiora &gt; chyba jak narazie jedyna masówka całego forum która siadła , ale i tak pewnie większość grających ten typ paznokcie zjadło pod samą skórę bo emocje pewnie były bardzo. ( dobrze że nie grałem tego ???? )
Olipmiacos - Bordo &gt; tu może też trochę osób zarobiło typując X2 ale zdania były podzielone i dużo osób grało też samo X czy 1x
VFB-Barca &gt; Barca to też mogę się założyć wczoraj była peFFka &lt;galante ? &gt; ( pozdro Vader ???? ???? ) sam radziłem grać na nią i co ? no lipa VFB zagało dobrą piłkę i nie jako Barca powinna się cieszyć z tego remisu.
Po co o tym pisze ? ???? a no po to żeby pokazać jak LM jest nieobliczalna w takiej fazie. Tu już nie ma czego takiego aaaa że remis 1pkt to też dobrze , to wygramy z jakimś outsiderem grupy i awans mamy. Tu sie gra o full i nie ździwie się wcale jak dziś obejrzymy kawał dobrej piłki jak to było w innym Angielsko - Włoskim pojedynku. i te wszystkie undery nie wejdą już po pierwszej połowie. Stawiać pewnie że można ale ja już po fazie grupowej się przekonałem że na LM ciężko zarobić i dlatego wole nacieszyć oko grą najlepszych ekip w Europie ???? dlatego dziś trzymam kciuki za dobre obydwa mecze i aby było na co popatrzeć ???? ale nie sugeruje znowu że to nie będzie mecz taktyczny , i walki gdzie 85% będzie toczyło się w środku pola.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pierwszy mecz bardziej ze wskazaniem na.... gospodarzy. Drugi mecz bardziej ze wskazaniem na.... gości.
Powiem po krótce czemu tak uważam. CSKA u siebie jest niesamowicie szytwna. Sevilla z gorącej Hiszpanii jedzie na wycieczke do zimnej Rosji, wątpie żeby biegali tak ochoczo jak na boiskach primera division. CSKA nastawi się na atak od poczatku spotkania. Sevilla będzie szukała raczej szansy na szybkie kontry Kanoute oraz Negredo, myślę że liczą także na stałe fragmenty gry. Myślę że CSKA jest wybiegana bo przez ostatni czas rozgrywała wiele meczy towarzyskich. Oni muszą rzucic sie na rywala (Seville) bo w rewanżu moga mieć bardzo ciężko wywalczyć 1 punky, dlatego u siebie remis jest dla nich najgroszym z wyników, o porażce nawet się nie mówi...

18:30 CSKA Moskwa - Sevilla FC
TYP: 1X


źródło: http://www.primeradivision.pl/
CSKA: Akinfeev - Odiah, V. Berezutsky, Ignashevich, Schennikov - Aldonin, Rahimic - Krasic, Dzagoev, Mamaev - Necid

Sevilla: Palop - Stankevicius, Dragutinovic, Escude, Navarro - Navas, Renato, Zokora, Perotti - Negredo, Kanoute
______________________________

Drugi meczyk moim zdaniem nie bedzie wyrównany. Chelsea jest dla mnie na dzien dzisiejszy lepszym zepołem od Interu. Cel Chelsea jest jeden nie przegrac we włoszech. Tego się beda trzymac przez 90 minut. Żelazna obrona Chelsea nie straci nawet jednej bramki. Max 1 bramka... Czy cos strzeli ? Hmmm... bardzo wątpliwe, myslę że to może nastąpic bo jakiejś indywidualnej akcji któregoś z piłkarzy. Choc inter bedzie bardzo zmotywowany i bedzie staral sie przeszkadzać. Najbardziej przewidywany wynik to 0;0 lub 0;1 dla gości...

Inter - Chelsea
TYP: X2
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja jednak skłaniał bym się nad remisem. Ancelotti więcej razy wygrał Ligę Mistrzów niż scudetto zdobył, jest doświadczonym trenerem który zna dobrze ligę Włoską i Inter Mediolan. Nie raz wygrywał z nimi mecze derbowe. Nie wiem tylko jak było gdy grali ze sobą jak jeszcze prowadził Milan Ancelotti kto był wtedy górą. Owszem Murinho stworzył Chelsea, zna również tą drużynę więc jest po jeden. Nie wiem czy będą mieli czym zaskoczyć siebie. Chelsea mając mecz rewanżowy u siebie nie rzuci się do ataku tylko będzie czekała na kontry a Inter bojąc się szybkiego Drogby ( bo obrońców mają wolnych: Lucio czy Samuel nie należą do sprinterów) będą bali się odkryć żeby nie nadziać się na kontrę. Walka będzie toczyła się w środku pola a wiadomo obie ekipy mają bardzo dobrych pomocników którzy potrafią uderzyć z dystansu i tak też będzie mecz moim zdaniem wyglądał. Za mało będzie miejsca żeby wejść w pole karne to swoich sił będą próbować uderzeniami z daleka . Myślę , że jeśli sprawdzi się mój scenariusz to zobaczymy bezbramkowy remis który da możliwość awansu obu ekipą bo Interowi wystarczy zremisować 1-1 na Stamford Bridge i pewnie o to chodzi trenerowi Murinho ale jak będzie przekonamy się dzisiaj późnym wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom