>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

środa 24 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Cska M.- Sevila
Ten mecz NO BET tutaj moze sie wszystko zdazyc Sevilla ma wielki potencjal bo wyeliminowc Cska w tym dwumeczy ale na wyjezdzie moze miec naprawde wielki problem z potwierdzeniem moich przekonan. Cska powinno wygrac jesli chce jechac z jakimis nadziejami do Sevilli. Wiec osobiscie tego niegram.

Inter M.-Chelsea
Hmmm ja to widze tak;)
Inter M.-Chelsea ponizej (1.5) 2,46
Inter M.-Chelsea polowa /koniec 0/1 5,85
Chelse nie strzeli gola 3,09



http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index$5335-addBet.html?info_id=3996&amp;odds_id=5377575&amp;value=2.46
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
CSKA: Akinfeev - Odiah, V. Berezutsky, Ignashevich, Schennikov - Aldonin, Rahimic - Krasic, Dzagoev, Mamaev - Necid
W dzisiejszym przeglądzie była informacja, że Dżagojew jest kontuzjowany i ma go zastąpić kupiony za 9mln euro z Venlo niejaki Japończyk Honda. Nie sprawdzałem jeszcze tej informacji, ale o kontuzji Dzagojewa już swego czasu słyszałem.

CSKA ma ten minus, że nie gra meczow o stawkę od pewnego czasu. Piłkarze jeżdżą po różnych zgrupowaniach i razem przygotowują się do meczów w Lidze Mistrzów. Szansa jest, nie ma co ukrywać, aczkolwiek Sevilla bardzo spina się na CL, bo jak powiedział prezes to może uratować ich finanse. Zresztą... pamiętam jak jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek buńczucznie zapowiadali, że prędzej wygrają CL niż Primera Division i ja się z tym zgadzam.

--------

Inter - Chelsea.

Mourinho jak zwykle uszczypliwy w komentarzach, ale trenerzy są chyba zgodni co do jednego. Wiedzą bardzo dużo o swoich przeciwnikach i raczej nikt tutaj zaskoczony grą rywala być nie powinien.

Zwracam uwagę na problemy z lewą obroną tak w Interze jak i w Chelsea. Santon to młody gracz, ale bardzo pewny w swoich poczynaniach. W ekipie Mourinho zabraknie także Chivu. Na lewej obronie Javier Zanetti.. ok doświadczony zawodnik, mnóstwo ważnych spotkań w karierze, ale na lewej obronie do przejścia. Malouda jeśli będzie dziś dobrze dysponowany powinien szarpać tą stroną.

W Chelsea brak Ashley&#39;a Cole&#39;a. Tutaj podobnie.. słabszy w grze defensywnej Zhirkov - bo to prawdopodobnie jego należy się spodziewać po tej stronie formacji, aczkolwiek nie zdziwię się jak Ancelotti wymyśli coś innego. Nie mniej jednak jeśli Zhirkov - to Inter powinien starać się grać tą stroną. Zresztą... Maicon będzie po swojej prawej stronie często podłączał się do akcji ofensywnych także jeśli zagra Zhirkov, czeka go mega trudne zadanie.

typ: under 2,5? kurs jest niski, ale to chyba najbardziej prawdopodobne rozwiązanie. Podobają mi się także X do przerwy bądź też pierwszy gol po 28 minucie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Inter M.-Chelsea typ: Under 2,5 kurs: 1,55⛔
ja przyłącze się do tych co tak typują
najgorsze że to bardzo ciekawe i elitarne spotkania, a pewnie obfitujące w małą liczbę goli:;/:
na pewno obie drożyny będą chciały zagrać na zero z tyłu, a z jednej bramki strzelonej każdy by był zadowolony, stawianie Under/Over nieraz ma to do siebie że jak jakaś drużyna by szybko strzeliła gola to druga zaraz rusza w pogoń i z meczy underowego robi się overowy, a przy tym spotkaniu uważam że nawet jak Chelsea albo Inter szybko otworzą wynik to i tak założenia taktyczne będą dale kontynuowane i nikt nie otworzy się chcąc strzelić bramkę nawet przegrywając 1-0
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
W Interze zabraknie Cesara,zastapi go Toldo.Przed meczem tez sklanialem sie przy underze,lecz oslabienia w obronie sprawily ze odpuszcam ten mecz.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Panowie przyznam otwarcie , ze dawno nie widzialem tak znakomitego Interu w LM... naprawde...! Ostatnie lata to byla kompromitacja dla Wlochow a dzis pokazali naprawde klase...jak dla mnie zasluzone 2-1. Wydaje mi sie, ze The Blues pocisna w Anglii ale jesli chodzi o dzisiejszy mecz to czapki z glow...
pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie chce znowu pisać że anie mówiłem no ale w sumie można ????
Bardzo dobry mecz Interu. Na wyróżnienie zasługują przedewszystkim Lucio - nie do zdarcia za nic , Zanetti - robił sobie rajdy środkiem boiska jak by to był mecz przyjacielski , Cambiasso również dobry mecz z bardzo ładnym golem no i Balotelli który nie grał może calego meczu ale jak już grał to Malouda nie mógł go powstrzymać. Wynik mógł by być dużo wyższy. Sytuacja Etoo gdzie 95% akcje zmarnował czy poprzeczka Drogby. No i jeszcze świetnie bronił Cesar dzięki któremu było właśnie &quot;tylko&quot; 2:1. Na Stamford Interowi będzie bardzo ciężko ale nie pozostawiam ich bez szans. Po tym co zagrała obrona + Cesar uważam że korzystny wynik ze SB mogą wywieść co za tym idzie awansować. Aczkolwiek Chelsea na Stamford jest piekielnie mocna i na pewno znowu szykuje się świetny mecz ????
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Czy ja wiem czy taki bardzo dobry mecz Interu ? ; ) Chyba, że oglądaliśmy inne spotkania ;p Strzały celne ,dla Chelsea, niecelne - Chelsea , posiadanie piłki 60% Chelsea. Jeśli chodzi o wynik do 2-1 nie jest aż tak złym wynikiem na wyjeździe chodź typowałem wynik 1-1. Sytuacja w polu karnym też kontrowersyjna, piękny strzał Drogby z wolnego w poprzeczkę...Awans jest sprawą otwartą. Jednak w Londynie Inter zostanie zjedzony przez The Blues, dziękuje , pozdrawiam !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bardzo dobry mecz to nie tylko 30 strzałów na bramkę rywala , i nie schodzenie z jego połowy ???? to także dobra gra obrońców (o czym pisałem wcześniej) itp. Chelsea nie mogła za bardzo przebić się w pole karne to próbowała strzałów z dystansu. Może faktycznie pisząc bdb mecz Interu zrobiłem błąd bo powinienem napisać bardzo dobry mecz obydwu drużyn ;) A i nie bądź taki pewny że Chelsea zje Inter bo jak sam słusznie napisałeś awans jest sprawą otwartą ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
matias...to ogladales inny mecz...lub poprostu nie pamietasz Interu w LM w poprzednich sezonach....roznica byla kolosalna Inter zagral jak na swoje mozliwosci mega zawody... chociaz przy bramce na 1-1 myslalem, przez minute, ze teraz to ich Angole juz dojada, bo Inter bedzie musial sie odslonic, a tym czasem pach na 2-1... ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja bym tam wolał oglądać kolejną fazę rozgrywek bez Chelsea i Manu. Chociaż Manu to już pewne w sumie bo wątpię by a OT Milan wygrał. Musiałby się wznieść na wyżyny chyba żeby odwrócić losy awansu. A Chelsea wciąż sprawa otwarta. Trochę mnie po prostu nudzi oglądanie co roku tych samych drużyn w 1/4 i 1/2 finału. Fajnie byłoby zobaczyć w kolejnej fazie Fiorentinę, Inter, Olympiacos czy CSKA. zawsze jakaś nowość :] nie na co dzień widzi się takie drużyny w meczach o najwyższe trofeum :]
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja bym tam wolał oglądać kolejną fazę rozgrywek bez Chelsea i Manu. Chociaż Manu to już pewne w sumie bo wątpię by a OT Milan wygrał. Musiałby się wznieść na wyżyny chyba żeby odwrócić losy awansu. A Chelsea wciąż sprawa otwarta. Trochę mnie po prostu nudzi oglądanie co roku tych samych drużyn w 1/4 i 1/2 finału. Fajnie byłoby zobaczyć w kolejnej fazie Fiorentinę, Inter, Olympiacos czy CSKA. zawsze jakaś nowość :] nie na co dzień widzi się takie drużyny w meczach o najwyższe trofeum :]

Bordeaux można oglądać ale mecz Olympiacosu czy CSKA to trochę słabe widowiska, i Inter bardzo dobry klub ale ta włoska natura jak odpadną to szkoda mi tylko JM bo jak on jest to zawsze się coś może stać nie tylko na boisku,

Chelsea, Real, Milan te drużyny by odpadły jakby niebyły rewanżów, o ile Milan źle trafił to reszta zawaliła pierwszy mecz na wyjeździe, jak ktoś lubi elitarna piłkę to woli żeby cfc i real grały dalej czyli real i cfc muszą się u siebie poprawić

LM to najczęściej obfitujące w niespodzianki rozgrywki więc jak elita odpadnie to komu będzie można sprawić fixa, ja wole widowiska, z pełnymi stadionami, więc wolę żeby elita grała dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom