>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Świąteczna Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN!

Status
Zamknięty.
J 0

johnyveb

Użytkownik
witam, zarejestrowałem sie z podanego linku, wpłaciłem 400 zł po czym zakład okazał sie przegrany, po jakim czasie otrzymam 400 zł do obrotu?

dodatkowo po wysłaniu do nich maila ze skanem dowodu, otrzymałem coś takiego:

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain sportingbet.com by service113.mimecast.com. [91.220.42.57].
 
1 0

1chicken1

Użytkownik
Nie rejestrowałeś się z promocyjnego linku, tylko z innej strony. Bonusu nie otrzymasz.

Podobnie jak kolega wyżej.
Rejestrowalem sie na 100% z podanego linku, chciałem sie zarejestrować normalnie, ale przeczytałem, ze tylko z owego linku, zamknąłem przeglądarkę i otworzyłem link w nowej karcie. Nie wiem jak tk możliwe, nie da sie nic z tym zrobić?
Napewno rejestrowane z linku.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jest taka opcja w przegladarce
&quot;Usuń pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek&quot;
zawsze przed rejstarcja z linku powinno sie tego uzyc
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
witam, zarejestrowałem sie z podanego linku, wpłaciłem 400 zł po czym zakład okazał sie przegrany, po jakim czasie otrzymam 400 zł do obrotu?

dodatkowo po wysłaniu do nich maila ze skanem dowodu, otrzymałem coś takiego:

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain sportingbet.com by service113.mimecast.com. [91.220.42.57].
a co zaraz po wplacie kazali Ci wyslac skan dowodu?
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Jak to jest z obrotem? Kazdy kurs zdarzenia musi byc powyzej 1,5 czy lacznie kupon musi miec kurs 1,5? Chodzi mi o promocje bezpieczny zaklad do 400zl. W regulaminie napisane jest &quot;Bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie 1,5 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić.&quot;
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
I ja się zapytam bo serio można się pogubić ????
Wpłacam dziś za pomocą Przelewy 24 400zł. Gram zakład już dziś za 400zł kt odbędzie się w niedzielę 15grudnia. Zakład 1x2 po kursie powyżej 1.50. Załóżmy przegrywam. Wysyłam wiadomość około 22:00 15grudnia z prośbą o zwrot.
Tak to wygląda? Będę się kwalifikował? I pytanie w jakiej formie otrzymam 400zł? Będę mógł je wypłacić czy co będę musiał z nimi zrobić?
Dzięki za odpowiedź z góry, pozdrawiam
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Rozmawiałem na czacie SB i uzyskałem informację, że nie ma żadnego ograniczenia co do terminu - 15 grudnia, że promocja nie jest objęta czasem oraz że rejestracja nie musi nastąpić koniecznie z jakiekolwiek linku, można wejść ręcznie i się zarejestrować. Także nie wiem jak to się ma do inf Adm. Marcina-Odry.
Pozdrawiam
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Rozmawiałem na czacie SB i uzyskałem informację, że nie ma żadnego ograniczenia co do terminu - 15 grudnia, że promocja nie jest objęta czasem oraz że rejestracja nie musi nastąpić koniecznie z jakiekolwiek linku, można wejść ręcznie i się zarejestrować. Także nie wiem jak to się ma do inf Adm. Marcina-Odry.
Pozdrawiam
Możesz się zarejestrować normalnie z SB, ale wtedy otrzymasz tylko zakład bez ryzyka do 400zł. Rejestrując się poprzez link z fb otrzymasz jeszcze 100% do 100zł. Takie 400+100.
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Okej dzięki za czujność w takim razie. Dowiadywałem się tylko o cashback więc tylko tego w takim razie dotyczą moje informacje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak otrzymałem zwrot 400 zł i bonus 100 zł to kwota obrotu na uwolnienie wszystkiego to 1700?
1. Bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie 1,5 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić. - Dotyczy to zakładu bez ryzyka do kwoty 400zł.
2. 1.50 może być AKO.
3. Temat dotyczy dwóch promocji przy jeden wpłacie. Jednakże gracz nie musi aktywować drugiego bonusu (100% do 100PLN). Wystarczy nie wysyłać e-maila i sprawa załatwiona.
4. Wszystko jest opisane, wystarczy czytać ze zrozumieniem, ewentualnie użyć opcji szukaj na forum.
5. Czyścić ciasteczka z przeglądarki przed rejestracją.
Promocja musi zostać skrócona do 15 grudnia włącznie!

Osoby zainteresowanie muszą do tego czasu wysłać zgłoszenie!

Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Założyłem kiedyś sobie konto na sportingbet we wrześniu i dzisiaj wpłaciłem tam pieniądze i chciałem się starać o ten bonus powiedziano mi na czacie ,że według regulaminu do 7dni powinno się dokonać depozytu od rejestracji i skorzystać z bonusu. Ale przyznano mi zwrot tylko musiałem do nich napisać teraz pytanie czy otrzymam to 100zł co wysłałem zgłoszenie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisze jak byk:
  • Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce przez serwis forum.bukmacherskie.com po 05 grudnia 2013.

Bonusu 100% nie otrzymasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom