>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Świąteczna Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN!

Status
Zamknięty.
S 0

seba929

Użytkownik
A przy wpłacie kartą MasterCard Skrill będę upoważniony do odebrania bonusu 400 zł? Bo w regulaminie na stronie jest, że wpłaty za pomocą konta Skrill/Moneybookers nie są objęte promocją
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Moze komus sie przyda . Z firefoxa nie da sie zarejestrowac na Sportingbet . wyskakuje ze serwer nie dostępny . Z np Chrome wszystko ok .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aby zakwalifikować się do promocji, Twój pierwszy zakład musi mieć kurs 1,5 lub większy (Przy zakładach wielokrotnych, każda część musi mieć kurs 1,5 lub większy).
 
1 0

1chicken1

Użytkownik
Aby zakwalifikować się do promocji, Twój pierwszy zakład musi mieć kurs 1,5 lub większy (Przy zakładach wielokrotnych, każda część musi mieć kurs 1,5 lub większy).
A jak wpłaciłem przez skrilla, zagrałem zakład za 200zł, przegrałem, to mi też przysługuje ten freebet + bonus 100% ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A przy wpłacie kartą MasterCard Skrill będę upoważniony do odebrania bonusu 400 zł? Bo w regulaminie na stronie jest, że wpłaty za pomocą konta Skrill/Moneybookers nie są objęte promocją
Pytaj support.
A jak wpłaciłem przez skrilla, zagrałem zakład za 200zł, przegrałem, to mi też przysługuje ten freebet + bonus 100% ?
Masz regulamin zakładu bez ryzyka i tam jasno pisze, czy Skrill promocja obowiązuje.
Co do &quot;naszej&quot; promocji - skrill wlicza się do otrzymania 100% (na obecną chwilę, gdy będą nadużycia - zrezygnujemy)
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Założe konto przed 24 i też przed 24 wpłacę depozyt, przypuśćmy 400zł. Kupon jednak zagram po 24, czy w takim wypadku moje konto będzie się liczyło do cashbacka i 100% ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dzięki. Zwrot jest już na koncie. To jest freebet czy &quot;realna gotówka&quot; którą mogę dzielić na dowolną ilość kuponów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom