>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Środa 9 grudnia - 6 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
S 0

suladan

Użytkownik
Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Unirea Urziceni
TYP: x2
Kurs: 2,35
Buk: Bet-at-home

Dzisiaj u naszych zachodnich sąsiadów wielki pojedynek pomiędzy Stuttgartem oraz gośćmi z Rumunii. Stuttgart w lidze niemieckiej zajmuje dopiero 16 lokatę z 2 wygranymi 6 remisami oraz 7 porażkami! Drużyna z niemiec jest w dołku z którego cieżko im się podnieść. Unirea pod wodza Petrescu w lidze graja bardzo dobrze zajmuja 3 lokate z bilansem 9 wygranych,4 remisy,3 porazki. Ekipa Dana Petrescu ma duży potencjał oraz dobra formę, myśle ze dzisiaj stawia wielki opór chłopakom z zachodniej granicy. Stuttgart z lekkimi problemami kadrowymi nie powinien wygrać tego meczu. Stawiam na 1:0 albo 2:1 dla Rumunów !
 
K 0

kretinho

Użytkownik
Spotkanie ???? ynamo Kijow-FC Barcelona
Typ:1x
Kurs1,95
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 zmierza sie druzyna wciaz walczace o awans do nastepnej rundy ligi mistrzow... Barcelona juz za pare dni jedzie do ZEA na Puchar interkontynentalny.. do awansu druzynie z Kataloni wystarczy remis.. wiec zagraj napewno bez kilku podstawowych zawodnikow.. Dynamo napewmno zagra ofensywnie i remis lub wygrana druzyny z Ukarain jest bardzo prawdopodobna:grin:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak dla mnie dzisiaj dwa mecze są warte zagrania, mianowicie typy na Inter i Barcelone.

Inter już dawno nie miał tak podbramkowej sytuacji jak teraz, dzisiaj piłkarze z Mediolanu zrobią wszystko by pokonać Rubin. Rubin okey, zrobił furore w Lidze Mistrzów ale na tym koniec więcej już nie zrobią bo dzisiaj czeka ich piekielnie trudne zadanie nie gra dwóch podstawowych piłkarzy aktualnych mistrzów Rosji. Inter nie zachwyca w tym sezonie ale liczę szczególnie na Eto&#39;o który jest machiną do strzelania bramek

Barcelona awans ma już praktycznie w kieszenie, ale myślę że dzisiaj wybiegną i tak podstawowi zawodicy może z jakimiś drobnymi korektami. Barcelona to w mojej ocenie najlepsza drużyna świata i nawet zmiennicy są bardzo dobrymi piłkarzami, Dynamo nie wygodny rywal szczególnie w Kijowie ale uważam że Schevczenko i spółka dzisiaj przegrają, Barca to klasowa drużyny która wykorzysta najmniejsze błędy gospodarzy w defensywie

reasumując: Inter+Barcelona=wygrana $$$ ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jakoś tak mam w pamięci domowe spotkania Interu w Lidze Mistrzów, a poza tym ich niemoc w pierwszych połowach. Oni nie porywają swoją grą od pierwszej minuty, no może poza kilkoma wyjątkami... Nie mniej jednak jestem zdania, że Rubin może utrzymać remis do przerwy i prawdopodobnie w ten sposób dzisiaj początkowo zainwestuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom