>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Środa 9 grudnia - 6 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
S 0

suladan

Użytkownik
Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Unirea Urziceni
TYP: x2
Kurs: 2,35
Buk: Bet-at-home

Dzisiaj u naszych zachodnich sąsiadów wielki pojedynek pomiędzy Stuttgartem oraz gośćmi z Rumunii. Stuttgart w lidze niemieckiej zajmuje dopiero 16 lokatę z 2 wygranymi 6 remisami oraz 7 porażkami! Drużyna z niemiec jest w dołku z którego cieżko im się podnieść. Unirea pod wodza Petrescu w lidze graja bardzo dobrze zajmuja 3 lokate z bilansem 9 wygranych,4 remisy,3 porazki. Ekipa Dana Petrescu ma duży potencjał oraz dobra formę, myśle ze dzisiaj stawia wielki opór chłopakom z zachodniej granicy. Stuttgart z lekkimi problemami kadrowymi nie powinien wygrać tego meczu. Stawiam na 1:0 albo 2:1 dla Rumunów !
 
K 0

kretinho

Użytkownik
Spotkanie ???? ynamo Kijow-FC Barcelona
Typ:1x
Kurs1,95
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 zmierza sie druzyna wciaz walczace o awans do nastepnej rundy ligi mistrzow... Barcelona juz za pare dni jedzie do ZEA na Puchar interkontynentalny.. do awansu druzynie z Kataloni wystarczy remis.. wiec zagraj napewno bez kilku podstawowych zawodnikow.. Dynamo napewmno zagra ofensywnie i remis lub wygrana druzyny z Ukarain jest bardzo prawdopodobna:grin:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak dla mnie dzisiaj dwa mecze są warte zagrania, mianowicie typy na Inter i Barcelone.

Inter już dawno nie miał tak podbramkowej sytuacji jak teraz, dzisiaj piłkarze z Mediolanu zrobią wszystko by pokonać Rubin. Rubin okey, zrobił furore w Lidze Mistrzów ale na tym koniec więcej już nie zrobią bo dzisiaj czeka ich piekielnie trudne zadanie nie gra dwóch podstawowych piłkarzy aktualnych mistrzów Rosji. Inter nie zachwyca w tym sezonie ale liczę szczególnie na Eto&#39;o który jest machiną do strzelania bramek

Barcelona awans ma już praktycznie w kieszenie, ale myślę że dzisiaj wybiegną i tak podstawowi zawodicy może z jakimiś drobnymi korektami. Barcelona to w mojej ocenie najlepsza drużyna świata i nawet zmiennicy są bardzo dobrymi piłkarzami, Dynamo nie wygodny rywal szczególnie w Kijowie ale uważam że Schevczenko i spółka dzisiaj przegrają, Barca to klasowa drużyny która wykorzysta najmniejsze błędy gospodarzy w defensywie

reasumując: Inter+Barcelona=wygrana $$$ ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jakoś tak mam w pamięci domowe spotkania Interu w Lidze Mistrzów, a poza tym ich niemoc w pierwszych połowach. Oni nie porywają swoją grą od pierwszej minuty, no może poza kilkoma wyjątkami... Nie mniej jednak jestem zdania, że Rubin może utrzymać remis do przerwy i prawdopodobnie w ten sposób dzisiaj początkowo zainwestuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom