>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Środa 9 grudnia - 6 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Kursy by UNIBET
Wciąż nie wiemy kto awansuje z grupy gdzie są sami mistrzowie tj Barcelona , Inter, Dynamo Kijów i Rubin. Walka zapowiada się arcy ciekawie. O awans walcyc w Stuttgarcie będzie Dan Petrescu i jego Unirea, której wystarczy remis. To głównie na te stadiony będą skierowane w środe oczy calej Europy.
To jednak nie oznacza że dobrej piłki zabraknie na innych boiskach. Na Anfield na przyklad mają po czym zmazywac plame, wkońcu dla nich to będzie ostatni mecz w Champions League 2009/10.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Wg mnie nie wchodzi w grę aby Inter lub Barca dały się ograć bo przy niekorzystnym wyniku 2 meczu mogłyby odpaść. Dlatego 2x na Barcy i 1x na Interze to najlepsze rozwiązania. Razem mamy pewiaka około 1,15-1,20 zależy od buka. Można też win obu zespółów grać ale to już większe ryzyko
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Dynamo Kijów - Barcelona
Typ: 2

Mecz decydujący o wyjsciu z grupy dla obu druzyn. Warunkiem spelnienia celu w przypadku Barcy jest remis, Dynama zas wygrana z przewaga 3 bramek. O ile piłkarze kataloni wyjda na boisko z takim celem to nie sądze aby gospodarze w ten sukces wierzyli. Nic nie wskazuje na jakis pogrom, baa.. wkoncu jest to LM i najlepsze Europejskie druzyny ale spogladajac na ostanie mecze Barcy mozna wnioskowac ze nie sa oni pozbawieni formy a pewne zwyciestwo w tym meczu jest calkiem prawdopodobne. Faworyt spotkania odniosl zwyciestwa w meczach z Realem, Interem, Xerez oraz Deportivo a kurs tego pojedynku tylko motywuje do gry ;)
 
D 0

damian1

Użytkownik
Liverpool dosyc niespodziewanie pozegnał sie z rozgrywkami Ligi Mistrów już w fazie grupowej.Lige Europejska maja pewna,zas Fiorentina awans ma juz zapewniony.Mysle, ze mimo nie najwyzszej formy Liverpool bedzie na własnym stadionie chciał godnie pozegnac sie z tymi rozgrywkami i wygra ten mecz.
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Z środowej oferty radzę zwrócić uwagę na mecz VfB Stuttgart - Unirea Urziceni. Gospodarze to aktualnie trzecia ekipa w grupie G. Niemiecki zespól potrzebuje kompletu punktów, żeby wywalczyć awans do fazy play-off Ligi Mistrzów.Moim zdaniem Stuttgart pod wodzą nowego trenera powinien odnaleźć swój rytm i poradzić sobie z znacznie słabszym piłkarsko rywalem.
 
ngz 0

ngz

Użytkownik
Zastanawial sie ktos nad meczem Olympiakos - Arsenal? Kanonierzy awans maja juz zapewniony, natomiast druzynie z Pireusu brakuje do niego 1pkt. Arsenal gra ostatnio bardzo slabo; w Carling Cup przegral z Man. City 0-3. Wobec trudnej sytuacji kadrowej i pewnego awasnu Wenger zapowiada, ze w Grecji wystawi podobny sklad jak na Man. City, czyli grac beda w wiekszosci juniorzy. Lista kontuzjowanych w Arsenalu:

7.12 Emmanuel Eboue M 9 1-2
7.12 William Gallas D 13 3-0
7.12 Eduardo F 10 1-2
7.12 Tomas Rosicky M 8 1-3
7.12 Theo Walcott M 4 1-0
7.12 Armand Traore D 2 0-0
19.11 Kieran Gibbs D 3 0-0
19.11 Abou Diaby M 10 3-0
16.11 Robin Van Persie F 11 7-7
5.11 Nicklas Bendtner F 9 1-1
5.11 Gael Clichy D 8 0-0
13.8 Johan Djourou D 0 0-0
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
Spotkanie: Inter - Rubin
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Środa godz. 20:45 na San Siro zostanie rozegrany mecz pomiędzy Interem, a Rubinem.

Zespół gospodarzy prowadzony przez trenera J.Mourinho, musi wygrać ten mecz, aby móc spokojnie awansować. Inter zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 6 pkt. i jest o włos od odpadnięcia z LM.
Od początku Mediolańczycy męczą się w Lidze Mistrzów. Zresztą już od dłuższego czasu nie potrafią tak skutecznie wygrywać w LM, jak chociażby robią to w Serie A.

Zespół Rubinu ma ogromne szanse na awans lecz potrzebne jest im zwycięstwo na San Siro. W tym roku potrafili na Camp Nou pokonać Barcelone (2-1).
Rubin zakończył swoje rozgrywki ligowe, odnosząc poraz kolejny wielki sukces (zdobywając mistrzostwo kraju). Piłkarze z Kazania będą musieli się znowu wznieść na wyżyny swoich umiejętności żeby pokonać zespół Interu.
W Kazaniu padł wynik (1-1).

TABELA NIE GRA ! GRAJA ZAWODNICY !
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Rubin
Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ ⛔
Kurs: 1.95 (Expekt)

Tak jak kolega wyżej wspomniał zarówno Inter jak i Rubin mają szansę na awans. Dlatego bezbramkowy remis nie wchodzi w grę. Zarówno Inter jak i Rubin muszą coś strzelić. Jeżeli strzeli jedna drużyna, worek z bramkami powinien się rozsypać. Dlatego tutaj mój typ wydaje się być dosyć ciekawy.

Spotkanie: Dynamo - Barcelona
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.65 (Expekt)

Ciekawe spotkanie w Kijowie. Tak jak wyżej napisałem również i tutaj drużyny mają szansę na awans. Tylko że Katalończykom wystarczy remis aby awansować, z kolei zawodnicy Dynama muszą ten mecz zdecydowanie wygrać, na co się nie zanosi. Fakt faktem Barca oba mecze w Kijowie przegrała, lecz było to daaawno temu (rok 1993 i rok 1997), więc powtórki z rozrywki raczej nie będzie. Nie znam składu Barcelony na ten mecz niestety, oczekuję jednak że Barca zagra z pełnym zaangażowaniem. Wiedzą o co toczy się gra dlatego tutaj typ 2

Spotkanie: Liverpool-Fiorentina
Typ: GOŚCIE STRZELĄ BRAMKĘ ✅
Kurs: 1.40 (Expekt)

Spotkanie drużyny która pożegnała się już z LM z drużyną która ma teoretyczne szansę na wyjście z grupy. Aby jednak Fiorentina wyszła musi coś ustrzelić. Myślę że Liverpool który tak jak pisałem szans na awans już nie ma, odpuści ten mecz wiedząc że w weekend czeka ich ważne spotkanie z Arsenalem. Włosi w ostatnich 6 meczach na wyjazdach w 5 strzelali przynajmniej jedną bramkę, dlatego myślę że powalczą z Liverpoolem i padnie przynajmniej jedna bramka. Dla tych których kurs nie zadowala polecam typ: ILOŚĆ BRAMEK W SUMIE - 2 lub 3. z kursem 1.95 ✅

Spotkanie: Stuttgart-Urziceni
Typ: 2 ⛔ lub GOŚCIE STRZELĄ BRAMKĘ ✅
Kurs: 5.85 (Expekt) . 1.69 (Expekt)

Mecz który przesądzi o awansie w grupie G. Jeżeli Urziceni wygrają a Sevilla (która ostatnimi czasy słabo się spisuje) przegra to Rumuni awansują z 1 miejsca. Aby tego dokonać muszą wygrać. Niemiecka drużyna jest w tragicznej sytuacji, morale w drużynie są na prawdę słabe, nie wierzę więc że polepszą się na mecz z Rumunami. Dopatrywałbym się tutaj zwycięstwa przyjezdnych. Kurs oscyluje w granicach 4.81 (Fortuna) do 5.85! (Expekt). Ostatnie 4 mecze piłkarze Urziceni wygrali (w tym z Sevillą). Warto więc zastanowić się nad TYP - 2. Dla mniejszych ryzykantów polecam GOŚCIE STRZELĄ BRAMKĘ i kurs 1.69

Good luck ;)
 
P 0

pluton

Użytkownik
Spotkanie: Inter Milan v Rubin Kazan
Typ: 1
Kurs: 1.5
Buk: Bet365
Analiza:

Nie ma co do gadania - Inter musi wygrac to spotkanie, aby zakwalifikować się do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Wgląd na tabelę

Mecz o wszystko zarówno jednych, jak i drugich.

W ostatnim tygodniu Inter co prawda przegrał z Juventusem 2-1, jednak nie zasłużył na porażkę. Rubin na wyjeździe wygrał z przedostatnią drużyną ligi rosyjskiej, co wyczynem nie jest.

W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 1-1 w Rosji.

Nie wyobrażam sobie Ligi Mistrzów bez Juventusu, trener Mourinho już nie raz, nie dwa, udowadniał, że potrafi wyjśc z największych opresji, genisuz taktyczny Portugalczyka będzie miał kluczowe znaczenie w tym meczu. Jestem wręcz pewien, że Mourinho nie da się skompromitować - odpadnięcie z Ligi Mistrzów w fazie grupowej byłoby przekreśleniem Jego międzynarodowej kariery.

Inter zagra ofensywnym ustawieniem 4-3-3, cieszy również powrót Sneijdera, bez którego Inter gra... jak nie Inter.

Bardzo ważna informacja: Rosjanie będą musieli radzić sobie bez swojego najlepszego napastnika, Aleksandra Bucharowa, który nabawił się kontuzji łydki. Kontuzja kolana z meczu z Interem wykluczyła także obrońcę Romana Szaronowa. To duże, bardzo duże osłabienia.

Nie potrafię znaleźć żadnego poważnego argumentu za wygraną Rubinu, Barca ich zlekceważyła, zapłaciła dużą cenę, Inter jest już przeczulony. Uważam, że na San Siro gospodarze pewnie rozprawią się z niedoświadczonymi Rosjanami.
 
T 0

thechosenone

Użytkownik
Spotkanie: VfB Stuttgart - Unirea Urziceni ⛔ 3:1
Typ: X2
Kurs: 2.35
Buk: Unibet

Analiza:
W środę o godzinie 20:45 w grupie G dojdzie do spotkania, które zadecyduje o awansie jednej z drużyn do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.
Po pięciu kolejkach VfB ma na swoim koncie 6 punktów, Unirea zaś 8. Jak widać gościom z Rumunii wystarczy nawet remis. Przypomnę, że pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 1:1.
Piłkarze ze Stuttgartu nie radzą sobie ostatnio najlepiej. W ten weekend tylko remis z VfL Bochum na własnym boisku, a tydzień wcześniej sromotna porażka z Bayerem 0:4.

Unirea w Lidze Mistrzów uznała wyższość jedynie Sevilli na wyjeździe w pierwszej kolejce, w lidze radzi sobie bardzo dobrze, ostatnie wyniki nie dają powodów do zmartwień. Wygrane w lidze z Ceahlaul i Gloria Bistrita, wcześniej bardzo dobry mecz z Sevillą u siebie w LM.

Myślę, że rumuński zespół nie wypuści z rąk tej niepowtarzalnej szansy, jaką jest awans do 1/8 finału LM i co najmniej zremisuje z przeciętnie ostatnio spisującą się drużyną VfB.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Spotkanie: VfB Stuttgart - Unirea Urziceni Typ: X2 Kurs 2.09

Jak kolega wyżej uważam, że Unirea w tym meczu zapewni sobie awans do dalszej fazy zawłaszcza, że potrzebny jest jej aby remis , włodarze VFB chyba nie liczą na awans gdyż zmieniają trenera tuż przed bezpośrednim spotkaniem o awans, a każdy wie jak trudno jest wygrać pierwsze spotkanie, zwłaszcza że ma się tak mało czasu na przygotowanie zespołu.


składy

VFB
Lehmann - Osorio, Tasci, Delpierre, Magnin - Träsch - Rudy, Gebhart - Hleb - Pogrebnyak, Cacau

Unirea
Arlauskis - Galamaz, Mehmedovic, Bruno Fernandes - Bordeanu, Apostol, Ricardo Gomes, Brandan - Frunza, Bilasco, Varga
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Interu Mediolan z Rubinem Kazań. Obydwie drużyny wydają się być w dobrej formie, a z pewnością rosyjska drużyna jest podbudowana wynikiem z drużyną FC Barcelony. W lidze rosyjskiej Rubin nie ma sobie równych. W tym meczu możemy być pewni wielu sytuacji podbramkowych, walkę o każdą piłkę i miejmy nadzieję , pięknych bramek ???? .
 
F 0

ferris

Użytkownik
Dodam jeszcze coś odnośnie składów w meczu Stuttgartu z Unireą. W ekipie gospodarzy nie wystąpią Thomas Hitzlsperger i Zdravko Kuzmanovic. Niepewni występu są Jeronimo Cacau i Arthur Boki, a do siebie po zatruciu dochodzi Jens Lehmann. Natomiast do składu wraca Roberto Hilbert. Unirea bez większych problemów kadrowych. I jeszcze przypuszczalne składy na mecz :
VfB: Lehmann - Osorio, Tasci, Delpierre, Magnin - Träsch - Rudy, Gebhart - Hleb - Pogrebnyak, Cacau
Unirea: Arlauskis - Galamaz, Mehmedovic, Bruno Fernandes - Bordeanu, Apostol, Ricardo Gomes, Brandan - Frunza, Bilasco, Varga
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: VfB Stuttgart - Unirea Urziceni ✅ 3:1
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet

Analiza: Dziś o 20.45 na Mercedes-Benz Arena rozpocznie się jedno ze środowych spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym miejscowe VfB podejmować będzie rumuńską Unireę Urziceni.
Rumuni, m.in. dzięki 4 punktom wywalczonym w dwumeczu z fatalnie grającymi w tych rozgrywkach Rangersami i domowemu zwycięstwu z Sevillą, która ewidentnie odpuściła sobie tamto spotkanie, ciągle pozostają w grze o awans do 1/8 finału Champions League! Mało tego - są tego awansu bardzo blsiko, gdyż, by go sobie zapewnić, podopieczni Dana Petrescu muszą w Szwabii wywalczyć jedynie punkcik! Osobiście nie podzielam zachwytu tą drużyną i nie widzę jej w kolejnej rundzie. Fakt, Rumuni grają z ogromną determinacją, a wywalczonych punktów nikt im przecież bez walki nie oddał, ale dziś przerwą, moim zdaniem, swój piękny sen o dalszej grze w Champions League.
VfB Stuttgart faktycznie przeżywa kryzys, o czym najdobitniej świadczy dopiero 16., otwierająca strafę spadkową, pozycja w tabeli 1. Bundesligi. Ale Die Schwaben pokazali już w tej edycji Ligi Mistrzów, że w Eurpie potrafią się pokazać ze zdecydowanie lepszej strony, niz na ligowych boiskach.
Właśnie fatalna gra na &quot;własnym podwórku&quot; przyczyniła się do zwolnienia ze stanowiska szkoleniowca VfB Markusa Babbela. Trener może charyzmatyczny i z głową pełną świeżych pomysłów, ale kompletnie niedoświadczony (w dalszym ciągu przechodzi kurs trenerski!). Świetna końcówka zeszłego sezonu w wykonaniu jego podopiecznych wydaje się być teraz tylko chwilowym &quot;przebłyskiem&quot; i to przede wszystkim &quot;przebłyskiem&quot; nieobecnego już na Mercedes-Benz Arena Mario Gomeza. Nowym trenerem Die Schwaben został Christian Gross, który wiele lat spędził w lidze szwajcarskiej prowadząć tamtejsze FC Basel. Czy będzie w stanie &quot;natchnąć&quot; piłkarzy VfB do walki o odniesienie dzisiejszego wieczoru niezwykle cennego zwycięstwa? Można w tym przypadku mówić własnie tylko o &quot;natchnieniu&quot;, gdyż miał zdecydowanie za mało czasu, by poukładać zespół po swojemu. Rzadko się zdarza, by nowy szkoleniowiec swój debiut mógł zaliczyć do udanych, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie miał czasu na efektywne popracowanie z drużyną i kiedy przychodzi mu sprawdzić się już na starcie w tak niezwykle ważnym meczu.
Nowy szkoleniowiec będzie sobie musiał poradzić bez dwójki kontuzjowanych pomocników - Thomasa Hitzlspergera i Zdravko Kuzmanovicia.
Ostatnie dwa spotkania Ligi Mistrzów w wykonaniu zespołu z Niemiec (2:0 z Rangersami na wyjeździe i 1:1 z Sevillą również na wyjeździe), pokazały, że drużyna ta nadal potrafi (wbrew temu co prezentuje w lidze) grać dobrą piłkę i stwarzać sobie sporo sytuacji bramkowych, których nie potrafi jednak wykorzystywać. Dziś liczę na kolejny przyzwoity mecz w jej wykonaniu, co na takiego rywala, jak Unirea, powinno wystarczyć. Mój typ: 2:1 lub 3:1 dla VfB Stuttgart.
 
januask 48

januask

Użytkownik
VfB Stuttgart vs Unirea 3:1 ✅
typ: VfB Stuttgart &gt;&gt;&gt;kurs około 1.65

Mimo nienajlepszej formy VfB jestem skłonny postawić swoje pieniądze na tą drużynę w pojedynku z Rumunami.
Efekt &quot;nowej miotły&quot; w postaci trenera Grossa powinien być znaczący, może nie tyle taktycznie, ale mentalnie na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na zespół. Jestem przekonany, że każdy zawodnik VfB zostawi dzisiaj spory &quot;kawałek zdrowia&quot; na murawie dla dobra klubu oraz aby jak najlepiej zaprezentować się przed nowym szkoleniowcem.
Wszyscy wokół wiedzą jak ważne jest to spotkanie. Plan jest prosty, dziś wygrana i spokojne oczekiwanie na wiosnę w LM, a w między czasie spokojne odrabianie strat w Bundeslidze. Kibice ostatnio zniesmaczeni sytuacją w klubie dziś zapowiadają doping od pierwszej do ostatniej sekundy.
Do składu prawdopodobnie powrócą Zdravko Kuzmanovic, Sami Khedira, Ricardo Osorio i Arthur Boka(wczoraj wszyscy w/w trenowali).
Rumuni, przy całej mojej sympatii zwłaszcza do trenera Petrescu, według mnie nie podołają zadaniu. Pomimo całkiem niezłej piłki jaką obecnie prezentują to drużyna zbyt impulsywna, co dziś przyniesie im same straty. Zapowiadają bardzo agresywną grę co według mnie zakończy się sporą ilością kartek i kilkoma prezentami dla VfB w postaci rzutów wolnych w okolicach pola karnego...A gra przy stałych fragmentach to akurat jeden z jaśniejszych punktów niemieckiej drużyny na ten moment.
Doświadczenie i ogranie w meczach o stawkę oczywiście także dziś po stronie VfB.
Mecz będzie z pewnością bardzo zacięty, ale ja stawiam dziś na gospodarzy.

Olympiakos - Arsenal Londyn 1:0 ⛔
typ: powyżej 1.5 bramki &gt;&gt;&gt;kurs około 1.5

Z jednej strony bojowo nastawieni Grecy, którzy potrzebują remisu do awansu, a z drugiej strony młodzież z Arsenalu w meczu o tzw. pietruszkę.
Jest to jak dla mnie idealne zestawienie jeśli chodzi o mój typ na ten mecz.
Olympiakos wie że nawet grając przeciwko młodym i niedoświadczonym Londyńczykom nie mogą ich zlekceważyć i zagrać na bezbramkowy remis... Z drugiej strony wspominana młodość Arsenalu, to tyleż samo polotu i finezji w ataku, co i błędów popełnianych w grze defensywnej. Uważam, że doczekamy się w tym spotkaniu co najmniej dwóch bramek.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool-Fiorentina
Typ: GOŚCIE STRZELĄ BRAMKĘ
Kurs: 1.40 (Expekt)
Spotkanie drużyny która pożegnała się już z LM z drużyną która ma teoretyczne szansę na wyjście z grupy. Aby jednak Fiorentina wyszła musi coś ustrzelić. Myślę że Liverpool który tak jak pisałem szans na awans już nie ma, odpuści ten mecz wiedząc że w weekend czeka ich ważne spotkanie z Arsenalem. Włosi w ostatnich 6 meczach na wyjazdach w 5 strzelali przynajmniej jedną bramkę, dlatego myślę że powalczą z Liverpoolem i padnie przynajmniej jedna bramka. Dla tych których kurs nie zadowala polecam typ: ILOŚĆ BRAMEK W SUMIE - 2 lub 3. z kursem 1.95

Fiorentina awans ma już zapewniony, nie wiem skąd to wziąłeś, że muszą coś strzelić.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj pewniaczki to
Olympiakos , Arsenal do Grecji jedzie z podobnym składem jak w meczu z Manchesterem City ( Puchar Anglii) , Olympiakos jeśli wygra zapewni sobie awans. Gdyż ma gorszy bilans z Standardem(grają dzisiaj z Alkmaarem) , więc mimo , że jestem Fanem Arsenalu , dzisiaj stawiam na gospodarzy! ????
Kolejnym typem jest typ na Stuttgart , który jeżeli dzisiaj zwycięży na swoim stadionie bezpośrednio awansuje.(Niemcy potrafią sprawić niespodziankę (Juve-Bayern 1:4) ????
No i wiadomo Inter.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Wydaje mi się że ljon dziś odpusci. W lidze grają z bordo a że im nie szło ostatnio więc wszystkie siły skierują na bordo właśnie. Mój typ na dzisiaj to mało goli w tym meczu, a można spróbować remisik.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Po wczorajszych wynikach w LM dzisiaj aż strach zabierać się za typowanie tych elitarnych rozgrywek. Nie mniej spróbuję pokrótce podać moje typy, poparte krótkimi analizami. W grupie E wszystko już wiadomo, dalej przechodzą ekipy: Lyonu i Fiorentiny. Francuzi grają u siebie z Debreczynem. Jednak typowanie na nich dzisiaj odpuściłbym. Rywal co prawda słabiutki, ale po spojrzeniu w terminarz ligowy gospodarzy, widzimy, że w weekend czeka ich szlagierowe spotkanie w lidze z mistrzem z Bordeaux. Francuzi mogą wyjść dzisiaj nieco rezerwowym składem, a goście z Węgier na pewno zagrają ambitnie, aby godnie zakończyć przygodę z Ligą Mistrzów. W meczy zamykającym rozgrywki Ligi Mistrzów w grupie E The Reds podejmą włoską Fiorentinę. Dla gospodarzy będzie to pożegnanie z obecną edycją, jednocześnie pożegnanie dosyć sensacyjne. Liverpool grał jednak słabo w całych rozgrywkach, czary goryczy dopełniły porażki z Lyonem u siebie i Włochami na wyjeździe. Podopieczni Beniteza mieli też trochę pecha, kiedy stracili gola we Francji w doliczonym czasie. Jednak nie ma co gdybać, Anglików na wiosnę zobaczymy jedynie w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Włosi z kolei mają już zapewniony awans do następnej rundy. Można więc powiedzieć, że czeka nas mecz o pietruszkę, jednak nie do końca tak będzie. Będzie to mecz o honor dla Anglików, w jakiejś części o odzyskanie zaufania wśród kibiców. Pozycja Beniteza jest niezwykle słaba. Sam Hiszpan zapowiada, że jego podopieczni zagrają jutro na 100% o 3 punkty. Tego się właśnie spodziewam, zaangażowania i walki przez całe 90 minut. Stawiam, że Liverpool na pożegnanie z Ligą Mistrzów pokona Włochów, po trosze rekompensując kibicom tegoroczne niepowodzenia. Przejdźmy teraz do grupy F, tutaj wszystko jest możliwe. Każdy z zespołów może awansować dalej. W Kijowie tamtejsze Dynamo podejmie Barcelonę. Ukraińcy dobrze sobie radzą zarówno w lidze jak i na arenie europejskiej. Goście chyba ostatnio łapią formę, którą zachwycali nas w ostatnim sezonie. Bardzo dobrze gra w końcu mózg Blaugrany, czyli Xavi. W wysokiej formie są Zlatan i Leo. Jeśli ta trójka jest w formie, o wyniki Barcelony można być zupełnie spokojnym. Sądzę, że dzisiaj obrońcy tytułu poradzą sobie z Ukraińcami. Drugi mecz w tej grupie to dla mnie no bet. Faworytem jest Inter, ale Włosi od dłuższego czasu grają słabo. Na swoim podwórku ogrywają rywali, ale w LM wygląda to dużo gorzej. Nazwa Interu w dzisiejszym spotkaniu nie działa na mnie, dlatego odpuszczam ten mecz. Aczkolwiek liczę na miłą niespodziankę ze strony gości ;). W kolejnej grupie odpuszcxzam mecz Sevilli. A w drugim meczu w Stuttgarcie stawiam jednak na Rumunów, którzy tego meczu nie powinni przegrać. Wiadomo u gospodarzy nowy trener, ale liczę, że to konsekwentni Rumuni będą dzisiaj cieszyć się z awansu. W ostatniej grupie kolejny no bet, czyli mecz Standardu z AZ. W drugim meczu stawiam na Olympiacos. Młodzieży Arsenalu talentu nie można odmówić. Grają jednak dzisiaj z ekipą walczącą o awans i myślę, że wyjadą z gorącego terenu w Grecji bez punktów.

Moje typy:
Barcelona 1,60
Liverpool 1,85
Olimpiakos 2,15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom