>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Środa 16 września - 1 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
D 0

dexxa

Użytkownik
▶ Standart - Arsenal Typ: Over 2,5 Kurs: 1,85
Widzi mi się tutaj Over 2,5. Arsenal usposobiony zdecydowanie ofensywnie. Brak Adebayora miał być problemem a okazało się że bramki ma kto strzelać. Przypomnę wygraną 1:6 z Evertonem. Potrafili poradzić sobie z Celticem 0:2 na wyjeździe w kwalifikacjach do fazy grupowej to czemu mieliby nie poradzić sobie ze Standardem Liege? Według mnie słabszym zespołem od Celticu. W ostatnie dwie kolejki Premier League to dwie porażki Arsenalu na wyjeździe ale co prawda z mocnymi rywalami bo 2:1 z Manchesterem United i 4:2 z jego imiennikiem z City. Arsenal nastrzela trochę bramek ;) A jeśli nie to liczę na jakąś bramkę Standardu i szalone ataki Arsenalu. Over według mnie pewny. Przypomnę co prawda że Arsenal dalej bez Walcotta, Arshavina i Nasriego. Nie wystąpi także Fabiański z powodu kontuzji ale pewnie i tak nie wystawiłby go Arsene Wenger.

▶ Stuttgart - Rangers Typ: 1 Kurs: 1,60
Stuttgart odprawi Rangersów z kwitkiem. Co prawda zabraknie pewnie Matthiasa Schwarza, Alessandro Riedla i Khalid Boulahrouza w ekipie Stuttgartu ale ekipa z Niemiec jest po prostu silniejsza od szkotów i pokażą swoją wyższość w tym spotkaniu. W ostatniej kolejce Bundesligi przegrali co prawda ale mecz rozgrywany był z HSV i to na wyjeździe. HSV to lider Bundesligi wciąż bez porażki. Pokonali w tym sezonie już Borussie, Wolfsburg i właśnie Stuttgart. Więc podopieczni Markusa Babbela z byle kim nie przegrali. Do ekipy Stuttgartu w tym sezonie wrócił Aleksandr Hleb przed powrotem grał w Arsenalu i Barcelonie. Ale więcej siedział na ławce niż grał i na razie nie widać u niego żadnej formy może w tym spotkaniu się przełamie czego mu życzę. W napadzie Stuttgartu zagra pewnie Pogrebnyak z Cacau i myślę że rozmontują obronę Rangersów.

▶ Inter Mediolan - Barcelona Typ: Over 2,5 Kurs: 1,90
Co tu dużo mówić. Dwie ekipy które przed sezonem zamieniły się czołowymi napastnikami. Ibrahimovic strasznie ważny w poprzednich sezonach dla Interu, bez niego pewnie nie byłoby Studetto. Ale Etoo też ważny zawodnik Barcelony jeśli nie najważniejszy. Mówiono że strzela tylko dlatego że ma tak wspaniałych zawodników w linii pomocy. Może i jest w tym prawda ale na pewno nie cała. Ibrahimovic wstrzelił się już w Barcelonie. Etoo w Interze też. Barcelona dwa mecze w Premiera Division i dwa zwycięstwa bilans bramkowy 5:0 więc świetnie zaczęła sezon Barcelona. Wcześniej wygrana o Superpuchar Hiszpanii i Superpuchar Europy. Natomiast Inter zaczął sezon troszkę słabiej bo od remisu z słabiutkim AS Bari, ale później nadeszły dwa zwycięstwa pierwsze które na pewno dało świeżości drużynie Interu tzn zwycięstwo nad Milanem w derbach Mediolanu na &#39; wyjeździe &#39; 0:4. A później zwycięstwo ze słabszą już Parmą 2:0. Więc dwa zwycięstwa jeden remis. Bilans bramkowy to 7:1 . A więc jak widać obie ekipy dobrze zaczęły sezon. Bramek nastrzelały dużo więc problemów z tym nie będzie ale obie dobrze też się broniły. Mecz może być zacięty więc zobaczymy jak będzie ale dla mnie jest Over 2,5.

▶ Lyon - Fiorentina Typ: X Kurs: 3,35
Remis. Lyon sezon zaczął bardzo kiepsko. Od remisu ze słabym Le Mans, później przyszła nieznaczna wygrana z Valencinnes 1:0. Ale tu się skończył kryzys. Wygrana 0:3 z Auxerre, następnie 3:1 z Nancy aż w końcu w tym tygodniu 1:0 z Lorient. Fiorentina zaczęła sezon Serie A także od remisu z Bologną, później przyszła wygrana z Palermo 1:0 i w ten weekend 1:0 z Cagliari. Klasę Fiorentiny poznaliśmy w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w dwumeczu ze Sportingiem. Zremisowali na wyjeździe 2:2 i u siebie 1:1 więc problemy mieli ale potrafili z nich wyjść obronna ręką. Teraz zaczyna się faza grupowa i myślę że zespoły zaczną troszkę zachowawczo. Lyon co prawda poważnie wzmocniony przed sezonem. Przybył do zespołu między innymi Lisandro Lopez. Zawodnik który ma zastąpić Karima Benzemę i myślę że sobie poradzi. Fiorentina w napadzie z Gilardinho coś ustrzeli. I widzę wynik 1:1.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Fiorentina zaczęła sezon Serie A także od remisu z Bologną, później przyszła wygrana z Palermo 1:0 i w ten weekend 1:0 z Cagliari. Klasę Fiorentiny poznaliśmy w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w dwumeczu ze Sportingiem. Zremisowali na wyjeździe 2:2 i u siebie 1:1 więc problemy mieli ale potrafili z nich wyjść obronna ręką.
No właśnie Fiorentina nie specjalnie pokazała to czego od niej można było oczekiwać. Przejście Sportingu w rewanżu bardzo poważnie osłabionego przyszło im z wielkim trudem, a i z Cagliari nie grali porywającego futbolu. W Lyonie skończyła się era Benzemy i Juninho, ale są inni, którzy potrafią grać bardzo dobrze. To Lyon mimo wpadki na starcie gra zdecydowanie lepiej, czego efektem był pogrom Anderlechtu Bruksela. Teraz w meczu ligowym odpoczywał Lisandro Lopez, który powinien być gotowy na mecz z Fiorą. Moim zdaniem to gospodarze nie powinni zawieść. Przed rokiem te drużyny mierzyły swoje siły ze sobą i na Stade Gerland było 2:2. Tym razem jednak spodziewam się wygranej Olympique.

Czekam jednak na inne argumenty może ktoś mnie odwiedzie od tego typu ;)
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
No właśnie Fiorentina nie specjalnie pokazała to czego od niej można było oczekiwać. Przejście Sportingu w rewanżu bardzo poważnie osłabionego przyszło im z wielkim trudem, a i z Cagliari nie grali porywającego futbolu. W Lyonie skończyła się era Benzemy i Juninho, ale są inni, którzy potrafią grać bardzo dobrze. To Lyon mimo wpadki na starcie gra zdecydowanie lepiej, czego efektem był pogrom Anderlechtu Bruksela. Teraz w meczu ligowym odpoczywał Lisandro Lopez, który powinien być gotowy na mecz z Fiorą. Moim zdaniem to gospodarze nie powinni zawieść. Przed rokiem te drużyny mierzyły swoje siły ze sobą i na Stade Gerland było 2:2. Tym razem jednak spodziewam się wygranej Olympique.

Czekam jednak na inne argumenty może ktoś mnie odwiedzie od tego typu ;)
Ja Ciebie od tego typu na pewno nie odwiodę, a jeszcze i poprę. Fiorentina nie gra nic specjalnego. Gdy oglądałem ich spotkania to bardziej się męczyłem niż ekscytowałem grą Violi. Ze Sportingiem mieli bardzo dużo szczęścia i do końca nie jestem przekonany czy byli od Portugalczyków lepsi piłkarsko. W lidze także jakoś specjalnie im nie idzie. W prawdzie wygrali 2 spotkania u siebe, lecz zremisowali tylko z przeciętną Bologną na wyjeździe. Zdecydowanie zatem mecze wyjazdowe im nie leżą, a w Lidze Mistrzów są nadzwyczaj ciężkie. Lyon moim zdaniem wygra spokojnie. To co pokazali w pierwszym spotkaniu z Anderlechtem to prawdziwy majstersztyk. Oglądałem ten mecz i byłem zachwycony. Widać, że ten zespół może coś w LM ugrać. Grają pięknie, szybko, kombinacyjnie i do tego mają świetnych zawodników: Lisandro, Bastos, Gomis którzy mogą sami rozstrzygnąć wynik meczu. Moim zdaniem win OL!
 
M 0

mini

Użytkownik
Zgadzam sie całkowicie z kolegą powyżej. Wczoraj Fiorentina niemiłosiernie sie męczyła i wygrała dzięki bogu, ale Lyon u siebie w LM jest mocny. Odprawiał z kwitkiem kilka razy Real Madryt. Forma w EL do fazy grupowej. Lyon strzelając 8 bramek w dwumeczu awansował,a Fiorentina w pierwszym meczu też ledwo zremisowała. Sporting z osłabieniem zdołał zremisować. Według mnie wygrana Lyonu
Według mnie za dużo bramek nie padnie w meczu Olympiakos - Allkmar
I warto zagrać
Liverpool(-1) - Debrecen 1 1,40
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Typ: Arsenal
Po długim oczekiwaniu w końcu rozpoczynają się rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Moją uwagę przykuł środowy mecz Standard Liege - Arsenal Londyn.Faworytem tej konfrontacji są bez wątpienia goście.Fabregas i spółka znacznie przewyższają rywala umiejętnościami piłkarskimi. Po ostatnich dwóch porażkach ,Kanonierom z pewnością nie zabraknie motywacji do walki. Każdy inny wynik niż zwycięstwo podopiecznych Arsene Wengera będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
 
D 0

dexxa

Użytkownik
Widzę, że mój typ na remis w meczu Lyon - Fiorentina nie za bardzo wam się podoba. Nic innego nie przychodziło mi na myśl, może ewentualnie zagram jeszcze jakoś inaczej bo kupon oczywiście jeszcze nie poszedł. To tylko moje propozycje, a kupon jaki pójdzie taki się pojawi w moim temacie. Wszyscy mówią, że Fiorentina bez szans w tym spotkaniu, a jak nie bez szans to faworytem Lyon. Zgadza się, Lyon wyszedł już z opresji. Ale przekonuje was zwycięstwo 1:0 nad Lorient ? Bo mnie nie bardzo, co prawda Fiorentina też nic na razie nie osiąga w Serie A. Dwa zwycięstwa i remis i ostatnie zwycięstwo podobno wymęczone. Nie miałem przyjemności oglądania meczu Fiorentiny z Cagliari. Każdy ma oczywiście swoje zdanie na temat zdarzenia i nie mam zamiaru nikogo zniechęcać do grania na Lyon a tym bardziej z nikim tutaj urządzać kłótni. To tylko mój typ i tyle :) Pozdrawiam.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
A oglądałeś mecz Lyonu z Lorient?? Jak zwykle przewaga po stronie gospodarzy. Oszczędności co do sił przed zbliżającą się LM w której myślę chcą coś pokazać Europie! Nie mają silnej grupy i nie zdziwił bym się wcale gdyby wyszli z pierwszego miejsca ???? Na pewno postawie na zwycięstwo Lyonu , może nawet z handi choć wątpię.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ale przekonuje was zwycięstwo 1:0 nad Lorient ? Bo mnie nie bardzo, co prawda Fiorentina też nic na razie nie osiąga w Serie A. Dwa zwycięstwa i remis i ostatnie zwycięstwo podobno wymęczone.
Nie oglądałem wygranej Lyonu nad Lorient, ale wyżej cenie sobie tą drużyne aniżeli Cagliari - rywala z ktorym grała Fiorentina. Ja także jeszcze nie zagrałem, ale od tego właśnie jest ten temat abyśmy doszli wspólnie do jakiegoś sensownego rozwiązania - choć oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

----

W środę widzę ciekawy typ na Olympiakos. Proszę zwrócić uwagę, że odkąd przyszedł trener Ketsbaia twórca sukcesów Anorthosisu w poprzednim sezonie, Oly znacznie poprawiło grę obronną. Co prawda może i nie mieli wielkich rywali na swojej drodze, ale brak straconej bramki w kilku oficjalnych meczach na pewno jest solidnym wynikiem. Alkmaar dosyć chimeryczne. Potrafi wygrać 6:0 w lidze, aby przegrać z Heracles czy Den Haag na wyjeździe. Moim zdaniem Olympiakos posiada na prawdę ciekawy zespół, którego atutem jest bardzo dobra defensywa m.in z Żewłakowem i Mellbergiem. Alkmaar to drużyna, ktora gra bardzo nierówno. W Lidze Mistrzów bodajże debiutuje i na gorącym stadionie w Pireusie moim zdaniem przegra.
Mój typ: Olympiakos 2,00 w expekt [5/10]

EDIT: w dalszych postach info o zwolnieniu trenera... odpuszczam Olympiakos
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
przypominacie sobie jak Lyon rozgromił u siebie Anderlecht 5:1 a potem na wyjeździe grali bardzo dobrze wygrywając 0:2 bodajże ?? postawiłem wtedy 2/2 na wyjeździe na Lyon był kurs 4.40 i wygrana w kieszeni. jest to w tej chwili najbardziej perspektywiczna drużyna i ostatnio mimo skromnego zwycięstwa z Lorient pokażą na co ich stać. Poza tym mierzą bardzo wysoko i będą walczyć w tej edycji Ligi Mistrzów o jak najwyższą pozycję. Czytałem to gdzieś na forach francuskich fanów Lyon&#39;u oraz wypowiadali się piłkarze na stronie głównej Lyonu. wystarczy poszperać w necie a można wiele się dowiedzieć! to mi zawsze pomagało co najmniej w 50% !! nie widzę innej opcji i dlatego Handicap się kłania. Poza tym Lopez będzie miał okazję do popisu swoich umiejętności w dość ważnym meczu. Mecz ligowy swoją drogą ale Liga Mistrzów w tym roku jest ich głównym celem. wszystkie siły będą koncentrować w zasadzie na tym. także Handicap po bardzo dużym kursie i jak dla mnie pewny na 99.9%. a handi dotąd zawsze mi wchodziły :-D
Mój typ: Lyon - Fiorentina (0-1,5) kurs około 3.50 tylko brać!! :spokodfhgfh:
 
D 0

dexxa

Użytkownik
Dzięki TBM, wreszcie osoba która rozumie o co mi chodzi. Każdy podaje swoje typy a tutaj pół forum naskakuje na mnie że mój typ nie ma szansy na wejście. Teraz już mnie przekonaliście i dochodzę do wniosku że Fiora nie ma czego szukać w spotkaniu z Lyonem. Nie oglądałem akurat ani meczu Lyonu ani Fiorentiny. Myślałem ze na forum panuje miła i spokojna atmosfera a tymczasem nikomu nie podoba się to jak obstawiam. :cry::cry: Może będę już udzielał się tylko w swoim temacie a tutaj nic nie pisał.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
to nie jest tak, że nie możesz tu nic mówić. forum nie jest od tego żeby każdy zgadzał się z kimś tylko wymieniał argumentami. zdarzają się sytuację nieco wulgarne ale prawie wogóle. więc to nie jest tak że każdy musi mieć swój osobny temat.
a jeszcze co do meczów to ciekawie się zapowiada Stuttgart z Rangers. Wyczuwam tu małą niespodziankę bo jak patrze, że w zasadzie 85% gospodarzy środowych meczy to faworyci to na 100% będzie gdzieś niespodzianka i to może być właśnie Stuttgart. niewykluczony remis.
a co do środowego meczu dnia Inter - Barca to typuje remis i to jaki?? otóż 2:2 na który kurs jest 14.00. obie drużyny nie dadzą sobie w kasze dmuchać. co więcej będą chcieli strzelić ile tylko się da co doprowadzi w końcu do remisu 2:2 i tak się mecz zapewne skończy. :-D nie wspomnę o tym, że Inter ma Eto a Barca Zlatana. fajnie będzie zobaczyć jak Eto strzela bramkę Barcelonie a Zlatan Interowi :-D
 
M 0

mini

Użytkownik
jak myślicie??
Olympiakos - Alkmaar under 3,5 1,22
Pokierowałem sie tym że Alkmaar w 2 ostatnich meczach nie grało za ciekawie szczególnie w ostatnim, a Olympiakos 0-0 u siebie.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Zgodze sie z kolega TBM co do typu na Olympiakos.Alkmaar gra w kratke ostatnio.A tym ze Olympiakos ostatnio zremisowal to zbytnio bym sie nie przejmował.Wiadomo jak gra sie ciezko w Grecji.Dodatkowo w grupie tej gra jeszcze Arsenal i Standart Liege.Jak dla mnie Arsenal powinien okazac sie najlepszy w grupie a pozostale 3 ekipy stocza bój o drugie miejsce.I sposrod Alkmaaru Standartu i Olympiakosu to chyba Grecy sa najbardziej ograni w champions League.Wiec jesli mysla o wyjsciu z grupy to spotkania na wlasnym stadionie z alkmaarem i Standartemtrzeba wygrac.Napewno bedzie goraco W Pireusie i mysle ze Olympiakos powinien sobie poradzic z mistrzem Holandii

A co do zespołów ze &quot;słabszą dyspozycja&quot; to proponowal bym postawic na Marsylie w meczu z Milanem
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Widze wszyscy w ciemno biorą Lyon. Czy oby na pewno?Nie porównujmy Ligi francuskiej i włoskiej. Fiorentina potrafi się zmobilizować w ważnych meczach. W moim odczuciu są to mecze o 1 miejsce w grupie. Hm mówicie o zwycięstwie nad Anderlechtem, ale kiedy to było? Anderlecht jest na linii pochyłej i gra co raz gorzej. Liga włoska jest zdecydowanie silniejsza, a Fiorentina to solidna drużyna. Strzela mało i również mało traci, 3-1 w bramkach w serii A po 3 meczach. Rok temu Fiorentina prowadziała juz 2-0 po bramkach Gilardino, jednak Lyon się pozbierał i zremisował.
W Lyonie nie zagra na pewno Boumasong bo wyleciał na 4 tygodnie i w ten sposób zostaje dwójka stoperów Bodmer i Cris. Pamiętajmy że lyon stracil Benzeme, ale świetnie wkomponował się w zespół Bastos i tego pomocnika trzeba się obawiać.
Fiorentina ma dwie kontuzje : Mutu i Kroldrup. Mutu już powrócił do treningów więc możliwe, że wystąpi w meczu. W tym momencie w wybornej formie jest Jovetic, więc Mutu i tak nie ma co liczyć na grę. W drużynie nie zagra również Zanetti bo pauzuje za kartki. Przypuszczalne składy wg polskiego seriwsu ACF Fiorentina
Lyon:
Lloris-Cris- Reveillere- Cissokho- Bodmer- BAstos- Makoun- Pjanic- Gonalos- Gomis- Lopez.
Fiorentina:
Frey- Gamberini- Dainelli- Pasqual- Comotto- Vargas- Donadel- Montolivo- Marchionni- Jovetic- Gilardino
Stawiam X2 na Fiorentina Toto-mix kurs 1.78
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Fiorentina nie wygra na wyjeździe na inaugurację fazy grupowej, tego jestem pewien. Przypomnij sobie jaki był wynik dwumeczu w zeszłym sezonie. Lyon jest lepszą drużyną aniżeli sezon temu, Fiorentina raczej niekoniecznie;) Inni faworyci to Arsenal i Liverpool choc ten ostatni po niekorzystnym kursie. Myslę, że warto zagrac na Stuttgart bo to drużyna głodna sukcesu w pucharach.

Pozostaje hit kolejki, Inter-Braca. W zeszłym sezonie Włosi na tym etapie nie błyszczeli i tym razem nie widzę aby było inaczej. Mistrzowie Hiszpanii powinii pokonac Inter tym bardzierj że są w formie i mają silną ekipę.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
piotrek, wez nie zartuj ze zwyciestwem Barcelony... a Inter to moze slaba ekipe ma? czemu w takim razie Barca nie wygrala w Mediolenia w zeszlym roku kiedy tez mieli podobna pake? Szykuje sie bardzo wyrownany mecz i przechylanie szali zwyciestwa na czyjakolwiek korzysc w mojej opinii rowna sie szalenstwu. Wg mnie w tym spotkaniu bardzo mozliwy jest remis, jednakze szczerze mowiac to mecz ten to typowy no bet, Inter dokonal wielu naprawde ciekawych transferow (jako calosc lepszych od Barcelony), w dodatku graja u siebie, wiec z pewnoscia jest to kolejna przeslanka za ich wygrana... Jednakze wiadomo, jaka potega jest Barca stad tez spodziewam sie bardzo wyrownanego widowiska na najwyzszym poziomie, ale wole delektowac sie tym meczem bez zadnych nerwow zwiazanych z typowaniem ???? Zgadzam sie co do typu na Lyon, Fiora imo na sporym farcie awansowala do fazy grupowej, zas Lyon znow wraca do wielkiej formy, ostatnie male zwyciestwo z Lorient daje raczej tyle do myslenia, ze zwyczajnie odpoczywali przed tym pojedynkiem i kurs jaki daja na Olympique biore w ciemno. Dobrym typem na to spotkanie wydaje sie tez strzelec gola - Lopez, nie musze tlumaczyc dlaczego. Bardzo ciekawym spotkaniem bedzie na pewno mecz w Kijowie, gdzie spotkaja sie mistrzowie Ukrainy i Rosji. Gdyby mecz odbywal sie w Kazaniu postawilbym najpewniej na Rubin, ktory jest dla mnie obecnie lepsza druzyna, ale skoro to Dynamo bedzie gospodarzem to trudniej mi o przewidzenie wyniku, jednakze mysle, ze ciekawym typem bedzie over, oba zespoly bardzo bramkostrzelne, no i tracace jednak troche bramek, wiec over i typ, ze obie strzela wydaje sie calkiem realny. Co do innych spotkan to albo zadna z druzyn mnie bardziej nie przekonuje, albo zbyt niski kurs odstrasza, ale pewnie mimo wszystko dam te Seville czy L&#39;pool do jakiegos kuponu.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
piotrek, wez nie zartuj ze zwyciestwem Barcelony... a Inter to moze slaba ekipe ma? czemu w takim razie Barca nie wygrala w Mediolenia w zeszlym roku kiedy tez mieli podobna pake? Szykuje sie bardzo wyrownany mecz i przechylanie szali zwyciestwa na czyjakolwiek korzysc w mojej opinii rowna sie szalenstwu. Wg mnie w tym spotkaniu bardzo mozliwy jest remis, jednakze szczerze mowiac to mecz ten to typowy no bet, Inter dokonal wielu naprawde ciekawych transferow (jako calosc lepszych od Barcelony)
Inter słabej ekipy nie ma, nie chciałem aby moja wypowiedź tak zabrzmiała. Uważam natomiast że nie ejst to drużyna turniejowa, co potwierdzają poprzednie edycje LM. Inter to taki ciułacz punktów ligowych, nie przegrywa głupio spotkań, gra w miarę na równym poziomie, przy słabszej dyspozycji dnia najwyżej mecz remisuje. Przy nierównych ligowych partnerach jak Roma która wygrywa i przegrywa wysoko, Milan czy Juve którym jakieś mniejsze/większe wpadki czasem się zdarzają, Inter ma pewną stałoś formy która pozwala mu odskoczyc rywalom już na półmetku sezonu na tyle skutecznie by obserwowac potem innych z góry.
Nie ma to juedna przełożenia na LM, gdzie Inter mało strzela, ma kłopoty z grą na wyjazdach, nie zachowuje się jak rasowy turniejowy zawodnik. W ostatnich dwóch latach Inter nie zdobył nawet bramki w rywalizacji z Liverpoolem a potem Manchesterem, innymi razy decydowała liczba goli strzelonych na wyjeździe.
Inter się wzmocnił to fakt, ale zauważ że Eto&#39;o to wymiana w stylu &quot;świetny zawodnik za świetnego zawodnika&quot;. Sam nie wiem kto jest lepszy, Szwed czy Kameruńczyk? Z pewnością są inni. Sneider to dobry zawodnik na Serie A, stworzy nowe opcje w ataku, może zrobi różnicę w meczu ligowym, ale wątpie czy to zawodnik z którym można zawojowac Champions League. Pomyślmy przez chwilę czy Sneider znalazłby dla siebie miejsce w podstawowej jedenastce Barcy, tak czysto hipotetycznie?? Moim zdaniem skoro był &quot;niechciany&quot; nawet w zeszłorocznym Realu to miałby problem żeby przebic się w Valencii. Trzeba pamiętac że Liga włoska to nie Premiership czy Primiera Division i to co robi wielki hałas w Italii, w tamtych ligach rozeszło by się bez echa.

Podsumowując, Inter to dobra drużyna, na ligę włoską bardzo dobra, ale w europejskich pucharach zachowawczośc i ostrożnośc to nie wszytko, a przejście z obrony do ataku w Internacionale nie jest tak płynne jak Barcelonie, Manchesterze, Liverpoolu...
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
A czy Eto&#39;o i Sneijder to jedyne ich transfery obecnie? Nie zapominaj przeciez o Lucio, Thiago Mottcie, Milito, wszyscy znalezli sie od razu w pierwszej 11 i przynioslo to jak dotad naprawde dobre efekty (poza remisem z Bari, rzecz jasna). Jak dla mnie sciagniecie tych zawodnikow bylo znakomitym posunieciem i moga oni sporo zdzialac w tym sezonie. Ale wszystko pokaza kolejne mecze, zwlaszcza w LM. No i nie zapominaj wciaz, gdzie sie ten mecz rozgrywa, co by nie mowic o Barcelonie to w meczach wyjazdowych w LM juz tak swietnie sobie nie radzila. Inter juz w poprzednim sezonie potrafil u siebie zatrzymac MU, ktore gralo jeszcze z CR7 w skladzie, wiec mimo wszystko wciaz trudno jest mi uwierzyc w zwyciestwo Barcy, w sumie rowniez dosc trudno mysli mi sie o zwyciestwie Interu, stad przeczuwam remis, ale to glownie przeczucie bo w obecnej formie obu zespolow i sytuacji kadrowej (mam na mysli ich potege) trudno jest mi wskazac zwyciezce.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Inter Mediolan - Barcelona @ remis do przerwy@

Moim zdaniem będzie to typowy mecz na 0-0. Obie drużyny będą przede wszystkiemu bronić dostępu do własnej bramki, dopiero potem myśląc o jej strzeleniu. Co prawda Barca strzela sporo bramek, ale tu będzie musiała sforsować obronę świetnego Interu. Warto wspomnieć że trenerem Interu jest Murinio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom